PDA

View Full Version : Филми за баскетбол



LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 17:11
Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries!

Alabalaportokala
03-25-2008, 17:15
Имаше една поредица филми с Ърнест. Ърнест и баскетбол нещо такова. Баскет пак има много. Другата як баскет филм за който се сещам е Космически забивки с Майкъл Джордън и Бъгс Бъни. Комедия, но мене лично ме изпълва. По диемата бяг гледал един баскетболен филм с 1 куче което го пускат като играч, но му забравих името. Ако някой се сеща нека го каже

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 17:17
Имаше една поредица филми с Ърнест. Ърнест и баскетбол нещо такова. Баскет пак има много. Другата як баскет филм за който се сещам е Космически забивки с Майкъл Джордън и Бъгс Бъни. Комедия, но мене лично ме изпълва. По диемата бяг гледал един баскетболен филм с 1 куче което го пускат като играч, но му забравих името. Ако някой се сеща нека го каже да за кучето и аз съм го гледала, но не помня как се казваше, а този за ърнест го няма в замунда.....явно името му е друго :(

LeVski_fen
03-25-2008, 17:27
One Tree Hill :)

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 17:33
и него следя :P

LSGirl
03-25-2008, 17:34
One Tree Hill :)

и аз се сетих за него

tItEufFf
03-25-2008, 19:13
Coach Carter (Треньорът Картър) - много интересен филм и с много баскетбол

Jamalska
03-25-2008, 19:36
He Got Game

eu.hyricane
03-25-2008, 19:37
hm.. glory road.. mn mn mn qk..

LipSoFAnAnGel
03-26-2008, 19:13
мерси на всички

leri951023
03-26-2008, 19:23
"like mike" i "like mike 2" mn me kefat

leri951023
03-26-2008, 19:24
]Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries! a ti igraesh li ?

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 19:31
Space Jam :D :D :D

LipSoFAnAnGel
03-27-2008, 11:42
]Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries! a ti igraesh li ? Да :)

leri951023
03-27-2008, 12:13
]

]Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries! a ti igraesh li ? Да :) i az ama ne s1m mn dobra.... a i ne treniram... v el pel nqa otbor :o :o ujas :x

find_m3
03-27-2008, 12:18
]
Имаше една поредица филми с Ърнест. Ърнест и баскетбол нещо такова. Баскет пак има много. Другата як баскет филм за който се сещам е Космически забивки с Майкъл Джордън и Бъгс Бъни. Комедия, но мене лично ме изпълва. По диемата бяг гледал един баскетболен филм с 1 куче което го пускат като играч, но му забравих името. Ако някой се сеща нека го каже да за кучето и аз съм го гледала, но не помня как се казваше, а този за ърнест го няма в замунда.....явно името му е друго :(

air bud е филма ,който търсите :-P

LipSoFAnAnGel
03-27-2008, 12:54
]

]Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries! a ti igraesh li ? Да :) i az ama ne s1m mn dobra.... a i ne treniram... v el pel nqa otbor :o :o ujas :x Аз мога да кажа, че играя баскетбол добре..Преди тренирах 2 години, но поради причини се отказах, но сега много искам да почна пак какво е еп пел?

FeeD_ThE_aDDicTiOn
03-27-2008, 14:04
:arrow: Crossover (2006) (http://www.zamunda.net/details.php?id=120363)

Dumb
03-27-2008, 19:49
Мен много ме кефи "Белите не могат да скачат" Много е эабавен и мисля че ще ти хареса.Заслужава си да го гледаш :)

lebron23
03-28-2008, 16:13
Rebound i Rebound 1996 !!!Mn sa qki :)

SummeRLove08
03-28-2008, 16:28
Сега се сещам за един филм който даваха по телевизията преди време, но му забравих името. Ставаше дума за един известен и много добър баскетболист, който при една забивка хвана коша, той се счупи, баскетболиста падна и умря. След време показваха едно момче, което много обича да играе и иска да е много добър. И докато играе, там на тренировките, на мачовете му се появява духът на този умрелия баскетболист и му дава кураж. Свежо филмче, комедийка. Който се сеща за какво говоря да каже как се казва филмът.:)

LipSoFAnAnGel
03-28-2008, 18:55
Сега се сещам за един филм който даваха по телевизията преди време, но му забравих името. Ставаше дума за един известен и много добър баскетболист, който при една забивка хвана коша, той се счупи, баскетболиста падна и умря. След време показваха едно момче, което много обича да играе и иска да е много добър. И докато играе, там на тренировките, на мачовете му се появява духът на този умрелия баскетболист и му дава кураж. Свежо филмче, комедийка. Който се сеща за какво говоря да каже как се казва филмът.:) Изглежда интересен този филм..айде сети се :P

metaxa
03-28-2008, 21:13
Бъди се казва кучето за него има още филми и за футбола и за волейбола а този за треньора забравих му името имаше го в някой от постовете по-горе наистина е добър филм.Заслужава си...Най-добре напиши в замундата баскетбол или basketball и ще намериш мн :)

snow__queen
03-29-2008, 05:34
лелеле аз съм баскетболистка.Имам толкоооооооооова много хахаха чакай да помисля.... ама май ная любим ми е Glory Road много добър филм :) и А,това било мъж (Johanna Man)

leri951023
04-01-2008, 16:05
]

]

]Голяма фенка съм на баскетбола....Някой знае ли филми свързани с баскетбола.Ще съм много благодарна ако ми ги каже :-) Аз съм гледала само Love and basketball и Basketball diaries! a ti igraesh li ? Да :) i az ama ne s1m mn dobra.... a i ne treniram... v el pel nqa otbor :o :o ujas :x Аз мога да кажа, че играя баскетбол добре..Преди тренирах 2 години, но поради причини се отказах, но сега много искам да почна пак какво е еп пел? el pel =>elin pelin tfae grad i jiveq tam :) i e mn gadnooooooooooooo :-x :-x daskalicite sa egasi kravite organizirat vs za momchetata i football i basketball :-x a momichetata ot '95 sa mn dobri ot nashto u-shte na basketball i nito edno momiche ne e treniralo 8)

DieForMetal
09-22-2013, 11:28
Сещам се за един филм за стриит баскет,запомних,че 2 от тях си спомням имената,едниният беше Куп Купър,а другия му викаха Скръцльо.Ако някой се сети как се казва филма моля ви кажете ми търся го от 4 години и не мога да го намеря....

baby_baby
09-26-2013, 19:41
Hurricane Season, The Pistol: The Birth of a Legend,Hoosiers, Blue Chips, Glory Road,Coach Carter,White Men Can’t Jump