PDA

View Full Version : кои са най-разпространените халюциногени у нас?



dogon
03-25-2008, 16:35
Та?

Blacklisted
03-25-2008, 16:38
Пубертета ;)

Special K
03-25-2008, 16:46
Гъбките, хавайската роза и Ipomea-та(небесносините грамофончета) най-вече.....Салвията тепърва навлиза, кактусите също не са особено известни.....
За синтетичните халюциногени ще трябва да се смени поне едно поколение, може би повече..... :D

rUffLes
03-25-2008, 17:17
Гъбките, хавайската роза и Ipomea-та(небесносините грамофончета) най-вече.....Салвията тепърва навлиза, кактусите също не са особено известни.....
За синтетичните халюциногени ще трябва да се смени поне едно поколение, може би повече..... :D
+1

XceSS
03-25-2008, 20:46
Гъбките, хавайската роза и Ipomea-та(небесносините грамофончета) най-вече.....Салвията тепърва навлиза, кактусите също не са особено известни.....
За синтетичните халюциногени ще трябва да се смени поне едно поколение, може би повече..... :D

Special K кажи нещо повече за хавайската роза :)

run
03-25-2008, 21:26
Гъбките, хавайската роза и Ipomea-та(небесносините грамофончета) най-вече.....Салвията тепърва навлиза, кактусите също не са особено известни.....
За синтетичните халюциногени ще трябва да се смени поне едно поколение, може би повече..... :D

Special K кажи нещо повече за хавайската роза :)
6te se namesq samo za edno-ako 6te qde6-obeli gi huu 4e ina4e mamata si ebalo...

03-26-2008, 06:08
Гъбките, хавайската роза и Ipomea-та(небесносините грамофончета) най-вече.....Салвията тепърва навлиза, кактусите също не са особено известни.....
За синтетичните халюциногени ще трябва да се смени поне едно поколение, може би повече..... :D
Салвиа, не виждам да навлезе скоро ;/
А да не говорим, че се гледа ебаси трудното.

Special K
03-26-2008, 10:09
Що бе ? Салвията пък е едно от най-малко капризните неща които съм гледала......вярно че не обича да я местиш ама ако уцелиш мястото само поливаш, нищо друго не иска......
Съгласна съм с run, задължително ги бели, защото иначе ще умреш от корем.Даже по добре е да ги направиш на чайче.При мен лично трипа продължава около 10-тина часа, при някои дори малко повече....Това е ако не съм ги взела с MAO инхибитори......
И колкото и добре да ги беля, ако не са на чай, първия час винаги се моля да го проспя - гадни болки в корема и гадене.Но имам познати които въобще нямат такива симптоми, дори с небелени, така че е индивидуално.....
Питайте ако нещо конкретно ви интересува, защото не ми се пишат километрични постове......
Не са много mainstream но все пак към горните е добре да се добавят и DMT съдържащите растения - Mimosa Hostilis, Desmanthus illinoensis, Psychotria viridis и други разбира се, комбинирани със Banisteriopsis caapi или Peganum Harmala например, защото са ми извесни не малко хора които си ги поръчват и правят сеанси с Аяхуаска.... :D Също е добре да се спомене и Kratom - my personal favorite.... :)
Смятам че е добре отново да се направи онлайн магазин за ентеогени, защото изброените са само малка част от интересните природни продукти, а определено е добре човек да има сравнително безопасни алтернативи за промяна на възприятията..... :D

03-26-2008, 10:31
Що бе ? Салвията пък е едно от най-малко капризните неща които съм гледала......вярно че не обича да я местиш ама ако уцелиш мястото само поливаш, нищо друго не иска......
Е , като градинар смуча пишката значи.
;*(
Фънгуса , затворил ли е?

Special K
03-26-2008, 10:34
Бачка си доколкото знам, но там по интересните неща ги няма......
:D

kudravoto
03-26-2008, 10:45
v erowide sushto ima dosta informaciq

ABSOLUTme
03-26-2008, 12:12
Във VegiHome на Попа имаше в менюто на чайната такъв от Хавайска роза и друг със Салвия и борови връхчета. :D

terzzy
03-05-2009, 21:40
Здравейте, току що се регистрирах. Темата за ДМТ и Entheogens ми допада отдавна... Страшно бих желал да пробвам аяхуаска. :D Дали някой ще помогне... :wink:

FockidyFockFock
03-05-2009, 21:42
Здравейте, току що се регистрирах. Темата за ДМТ и Entheogens ми допада отдавна... Страшно бих желал да пробвам аяхуаска. :D Дали някой ще помогне... :wink:

Стрелите не стигат ли, бе?

TERRORMACHINE
03-05-2009, 21:44
Тая тема е от хиляда и балканската война!!!

b0Nb0n
03-05-2009, 21:44
kaleto bate

Pliok0019
03-05-2009, 21:45
Салвията си навлиза и то бая сериозно. Повечето хора, които познавам са я опитвали. Съвета ми е да я дъвчете, понеже с бонг например трипа е мн по-слаб. Иначе това е единственото, което използвам в момента. :D

Гъбите са ясни на всички и елсиди ест. Аз още не съм намерила момента да опитам последното.

b0Nb0n
03-05-2009, 22:06
az iskam da probvam meskalin4e ama ne sym nameril oferti ebahti :D :D :D

SoFarSoG00d
03-06-2009, 09:58
гъби