PDA

View Full Version : хигиената на приятеля ми



kuku_tuku
03-25-2008, 16:39
zdraveite s priqtelq mi sum ot 2 meseca...i taka de...problema mi e 4e nqkoi drebni ne6ta v higienata my me draznqt...ne vi govorq da miri6e na por,da ne si mie kosata i ne6to ot sorta. Ami prosto malki , no vajni ne6ta na koito az durja mn i zabelqzvam. Izklu4itelno mi e nepriqtno da mu gi kaja...6tom za tolkova vreme ne sum mu kazala...i neznam,ako nqkoi ima idei molq vi pomognete. :oops:

p.s.-toi e ot oneq isuleni mom4eta...deto im kazvate...ako ima zna4enie



Редактирано от ramaiana
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

slavito007
03-25-2008, 16:44
е кажи какви са тия неща че да знаем как да хелпнем:-D
Малки, но важни ... интересно

krisi_bep
03-25-2008, 17:46
Ако ни кажеш какви са "малките" неща може да ти дадем адекватни съвети ;)

pitan4icata
03-25-2008, 17:57
zdraveite s priqtelq mi sum ot 2 meseca...i taka de...problema mi e 4e nqkoi drebni ne6ta v higienata my me draznqt...ne vi govorq da miri6e na por,da ne si mie kosata i ne6to ot sorta. Ami prosto malki , no vajni ne6ta na koito az durja mn i zabelqzvam. Izklu4itelno mi e nepriqtno da mu gi kaja...6tom za tolkova vreme ne sum mu kazala...i neznam,ako nqkoi ima idei molq vi pomognete. :oops:

p.s.-toi e ot oneq isuleni mom4eta...deto im kazvate...ako ima zna4enie

nito razbrah kakvo ne smee6 da mu kaje6 .. nito kakyv tip mom4e e ? badi po konkretna za da sme konkretni v otgovorite

SamRothstein
03-25-2008, 19:27
Започни малко обходно и все пак му ги кажи. Ако пък е нещо, което откровено те дразни няма какво да го мислиш, изстреляй му го в лицето.

Kras4eto_lp
03-25-2008, 19:52
Като нещо те дразни му го казваш :)