PDA

View Full Version : Работа за лятото



BornToBeHugged
03-25-2008, 17:43
Ами работи ми се нещо лятото, ще имам 16 вече .. само че май ми трябват връзки за да се уредя.. от варна съм и ако някой може да предложи нещо да драска ;р

shady^baby
03-25-2008, 18:12
хах и аз си търся работа :grin: :grin: :grin:

kPuCkA
03-25-2008, 18:13
Къв пол си?

Saymon90
03-25-2008, 18:14
Може би ако бяхте използвали търсачката, щяхте да намерите някои от стотиците теми по въпроса.

Работа на тези години се намира с много бутане и връзки. Ако нямате близки, които да са потенциални работодатели, тогава обикаляйте по малки кафенца и магазини и търсете.

LiveFlower
03-25-2008, 18:36
mene sa 6e me uredat da mesa hleb,600 lv dovolno :grin:

gorska
03-25-2008, 18:53
mene sa 6e me uredat da mesa hleb,600 lv dovolno :grin:

600 лева? :shock: На месец? :shock: Ама ти ще взимаш повече от една учителка... За кой град става въпрос?

BornToBeHugged
03-25-2008, 19:17
женски пол съм ..ама на стари теми никой не обръща внимание .. пък ми се струва че ако искам да си намеря нещо тряа да е 2-3 месеца преди началото на лятото примерно сега.. деазнам ..

kPuCkA
03-25-2008, 19:20
женски пол съм ..ама на стари теми никой не обръща внимание .. пък ми се струва че ако искам да си намеря нещо тряа да е 2-3 месеца преди началото на лятото примерно сега.. деазнам ..Флаерка,сервитьорка,барма нка,танцьорка,администрато рка?

LiveFlower
03-26-2008, 17:08
mene sa 6e me uredat da mesa hleb,600 lv dovolno :grin:

600 лева? :shock: На месец? :shock: Ама ти ще взимаш повече от една учителка... За кой град става въпрос?ami v Svoge,300 lv purva smqna i 300 lv ako iska6 da raboti6 i vtora ob6to 600lv :)

BornToBeHugged
03-26-2008, 18:44
ии аз искам да "меса хлеб" :-o

LiveFlower
03-27-2008, 18:34
ии аз искам да "меса хлеб" :-oxaxaxaxa e ela

psychopath
03-27-2008, 18:58
1ва и 2ра смяна ще рече около 14+ часа дневно...

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2008, 20:36
иди в Кариерния център във ФК. По принцип там търсят студенти за стажантски програми, но набираха хора и за не кой знае каква работа - сега се сещам за някакви сувенирни магазинчета на Златните, Макдоналдс... разни такива. :)
Отиди там, докато не са си заминали, че те обикалят по градовете и набират хора.

Alabalaportokala
03-28-2008, 05:07
Флаерка,сервитьорка,барман ка,танцьорка,администратор ка?

Лололол полека полека бейби полека. Слез на земята. Първо за да е флаерка трябва да е комуникативна личност която знае английски и немски. А не да ми се изчерви от първия германец който и се усмихне. За барманка е просто е абсурдно. За да я вземат в някой хубав хотел се иска опит. Мене миналата година едвам ме взеха на Хелена с 8 месеца зад гърба си. Отделно трябва да имаш диплома за барман. В Слънчев бряг ако не си син / дъщеря на собственика на хотела барман няма да станеш. Танцьорка къде ще я кара ? Ахахаха а за администраторка дума да не става. Затова се иска 25+ с висше образование. Сервитьорка при 16 годишна възраст може само ако има стабилни връзки.

Нямаш ли някой познат / роднина който да те уреди да продаваш нещо - детски играчки, сувенирчета или някакви такива работи ? Това ще свърши идеална работа. Или пък сладоледи да правиш или дюнери. Фрешовете са нашумели.

А пък най си е оферта да покажеш цицките си пред чужденците с оферта за 50 евро докосването :grin: :D

kPuCkA
03-28-2008, 05:51
Флаерка,сервитьорка,барман ка,танцьорка,администратор ка?

Лололол полека полека бейби полека. Слез на земята. Първо за да е флаерка трябва да е комуникативна личност която знае английски и немски. А не да ми се изчерви от първия германец който и се усмихне. За барманка е просто е абсурдно. За да я вземат в някой хубав хотел се иска опит. Мене миналата година едвам ме взеха на Хелена с 8 месеца зад гърба си. Отделно трябва да имаш диплома за барман. В Слънчев бряг ако не си син / дъщеря на собственика на хотела барман няма да станеш. Танцьорка къде ще я кара ? Ахахаха а за администраторка дума да не става. Затова се иска 25+ с висше образование. Сервитьорка при 16 годишна възраст може само ако има стабилни връзки.

Ти по-полека бейби...не ми ги говори на мен тея неща,половината от нещата,които ги изброих съм ги работила,а другата половина ги работят мои приятели,дали нямам представа за какво говоря,а?Била съм флаерка 2 години и кой ти говори за Слънчев бряг,аз говоря за Златните,все пак са много по-близо до Варна...Администратор?25 + висше?Хаха...абсурд!Да не говорим,че в по-малките двузвездни хотели нямат никакви изисквания,освен да знаеш поне един език,аз смятам това лято да се пробвам,а както се вижда те първа ми предстои да навършвам 18,я пак си помисли?А и много лесно можеш да си изкараш диплома за администратор за 80 лева,както направих и аз.Сервитьорка?Пак глупости....миналото лято бях такава,бях на 17 и нямах никакви връзки.Барман?Не е вярно,че навсякъде ти искат диплома,естествено големите и изискани заведения искат.Че така де,други въпроси?

Alabalaportokala
03-28-2008, 06:07
Ти по-полека бейби...не ми ги говори на мен тея неща,половината от нещата,които ги изброих съм ги работила,а другата половина ги работят мои приятели,дали нямам представа за какво говоря,а?Била съм флаерка 2 години и кой ти говори за Слънчев бряг,аз говоря за Златните,все пак са много по-близо до Варна...Администратор?25 + висше?Хаха...абсурд!Да не говорим,че в по-малките двузвездни хотели нямат никакви изисквания,освен да знаеш поне един език,аз смятам това лято да се пробвам,а както се вижда те първа ми предстои да навършвам 18,я пак си помисли?А и много лесно можеш да си изкараш диплома за администратор за 80 лева,както направих и аз.Сервитьорка?Пак глупости....миналото лято бях такава,бях на 17 и нямах никакви връзки.Барман?Не е вярно,че навсякъде ти искат диплома,естествено големите и изискани заведения искат.Че така де,други въпроси?

Много филми сънуваш. В днешно време за да пръднеш ти искат разрешително документи и дипломи. Айде нека да дойде да ми работи като барманка в хотел, я ми кажи в кои места не ти искат диплома ? В кръчметата където няма коктейли и единственото което трябва да правиш е кафета и да даваш безалкохолните. Ако ще и -1 звезден пак ще ти го искат. Администраторка бейби ? Ти знаеш ли кво значи тая дума. Айде само не ми обяснявай че на 16 (щото момичето е на толкова) ще те сложат като такава. Ти недей на мене тия. Не знам по какви места работиш но за 1 хотел, бар , ресторант ти ги искат годинките. Пак повтарям долнопробните кръчми не ги броим. За флаер ? Лично разговарях с разговарях с най - добрия флаер в Сл. бряг . 7 години практикува това, плащат му по 80 - 100 на вечер. Знае 5 езика маняка. За такова нещо се иска човек да е отракан и комуникативен. Нали се сещаш че ако си дърво ще бъдеш флаер, ама през крив макарон. Сл.бряг или Златни пясъци ? Къде е разликата ? В стълбите на големите хотели или в броя на яките путки които са там ?

kPuCkA
03-28-2008, 06:24
Много филми сънуваш. В днешно време за да пръднеш ти искат разрешително документи и дипломи. Айде нека да дойде да ми работи като барманка в хотел, я ми кажи в кои места не ти искат диплома ? В кръчметата където няма коктейли и единственото което трябва да правиш е кафета и да даваш безалкохолните. Ако ще и -1 звезден пак ще ти го искат. Администраторка бейби ? Ти знаеш ли кво значи тая дума. Айде само не ми обяснявай че на 16 (щото момичето е на толкова) ще те сложат като такава. Ти недей на мене тия. Не знам по какви места работиш но за 1 хотел, бар , ресторант ти ги искат годинките. Пак повтарям долнопробните кръчми не ги броим. За флаер ? Лично разговарях с разговарях с най - добрия флаер в Сл. бряг . 7 години практикува това, плащат му по 80 - 100 на вечер. Знае 5 езика маняка. За такова нещо се иска човек да е отракан и комуникативен. Нали се сещаш че ако си дърво ще бъдеш флаер, ама през крив макарон. Сл.бряг или Златни пясъци ? Къде е разликата ? В стълбите на големите хотели или в броя на яките путки които са там ?Не знам кой живее във филми,ама си в многооо голяма грешка...Диплома не ти искат в крайбрежните барове на Златните дето са на разстояние от 5 метра един от друг,айде моля,не ми говори за Слънчев бряг,ето че наистина има огромна разлика със Златните!Пак ти казвам не навсякъде ти искат години и аз съм живо доказателство за това,а и хотела не е бил долнопробен или 1 звезда...не знам как да ти го набия в главата да не говориш за неща,за които определено не си наясно.За флаерка наистина трябва да си комуникативен и да,аз съм и какво?Но това е една много отвратителна работа,по мое мнение,абе какво да ти говоря,имам още към 10 примера,с които мога да ти покажа,че не си прав,но другите не са длъжни да се занимават с нашия спор....

Lunatic-
03-28-2008, 06:29
общак на строежа
няма кво да го мислите :D

sh3_1s_7h3_0n3
03-28-2008, 14:20
Флаерка,сервитьорка,барман ка,танцьорка,администратор ка?

Лололол полека полека бейби полека. Слез на земята. Първо за да е флаерка трябва да е комуникативна личност която знае английски и немски. А не да ми се изчерви от първия германец който и се усмихне. За барманка е просто е абсурдно. За да я вземат в някой хубав хотел се иска опит. Мене миналата година едвам ме взеха на Хелена с 8 месеца зад гърба си. Отделно трябва да имаш диплома за барман. В Слънчев бряг ако не си син / дъщеря на собственика на хотела барман няма да станеш. Танцьорка къде ще я кара ? Ахахаха а за администраторка дума да не става. Затова се иска 25+ с висше образование. Сервитьорка при 16 годишна възраст може само ако има стабилни връзки.

Нямаш ли някой познат / роднина който да те уреди да продаваш нещо - детски играчки, сувенирчета или някакви такива работи ? Това ще свърши идеална работа. Или пък сладоледи да правиш или дюнери. Фрешовете са нашумели.

А пък най си е оферта да покажеш цицките си пред чужденците с оферта за 50 евро докосването :grin: :D

Почти нищо общо. ^^ :)

За флаерка може да стане абсолютно всеки. Повечето не подбират. Комуникативна? Да научиш 5 изречения как да упътиш някой немец/руснак/румънец? 9-10 клас се шмааааткат цяло лято на Златните с тия флаери. Пък и вече кой не знае английски?

За барманка също не е абсурдно. Естествено, някой, който развее една псевдо 'диплома', че е изкарал такъв курс ще бъде с предимство, но това далеч не е задължително. Миналата година един приятел работи като барман... обучиха го там колкото го обучиха и толкова. За барманка в дискотека пък там гледат предимно визията и опаа - ти си. :)
Там на Слънчев бряг се тежкарят явно. :) При нас на Златните/Дружба хора не могат да си намерят... така че...

Това за танцьорките не го разбрах, но също всяко момиче може да го 'работи', което умее поне малко да танцува. :) Само дето не се славят с много добро име тия девойки.

А т'ва за администраторите беше най-изтрещялото мнение. ;) На мен на 18год ми предложиха да бъда администратор в хотел, дето едва бях завършила гимназия... камо ли да съм на 25+, че и с висше. http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif Tииииху малку. :) На 25 с висше никой няма да се хване да работи за 400-500лв.

Сервитьорка също може да се стане лесно, само че трябва да се търси да се пита. В интернет редооооовно търсят такива. Имах съученици още 11-12клас, които лятото работеха това.

Вече далеч не ти трябват чаааак толкова връзки, че да си намериш работа. При тоя нисък процент на безработица и трудното намиране на персонал да не мислиш, че кой знае колко много подбират. След месец-месец и нещо започва сезона.
А и това не са някакви 'длъжности' /гореизброените/, които да изискват някакво специално образование или нещо. Плюсовете са единствено езиците по курортите. Това е. Излъчване и визия също. Даже умствения капацитет не е кой знае колко необходим. ^^ ;)

Така че смело напред. Единственият недостатък обаче е работното време. Казват ти на смени. Идват и ти съобщават 'ами то втора смяна няма да може да дойде' дрън-бръм и айде още 8-9часа. Така като нищо могат да ти се съберат 13-14ч и на следващия ден пак, и пак, и пак... :?

spongebob
03-28-2008, 15:10
Извинявам се,че не пиша точно по темата,но какво представлява флаера :-o

sh3_1s_7h3_0n3
03-28-2008, 15:18
Извинявам се,че не пиша точно по темата,но какво представлява флаера :-o

Онези листчета, които ти бутат в ръцете едни 'досадни' хора по улицата. ^^ ;)

LiveFlower
03-28-2008, 18:49
Флаерка,сервитьорка,барман ка,танцьорка,администратор ка?

Лололол полека полека бейби полека. Слез на земята. Първо за да е флаерка трябва да е комуникативна личност която знае английски и немски. А не да ми се изчерви от първия германец който и се усмихне. За барманка е просто е абсурдно. За да я вземат в някой хубав хотел се иска опит. Мене миналата година едвам ме взеха на Хелена с 8 месеца зад гърба си. Отделно трябва да имаш диплома за барман. В Слънчев бряг ако не си син / дъщеря на собственика на хотела барман няма да станеш. Танцьорка къде ще я кара ? Ахахаха а за администраторка дума да не става. Затова се иска 25+ с висше образование. Сервитьорка при 16 годишна възраст може само ако има стабилни връзки.bate adski zle si,osobeno s poslednoto izre4enie

Нямаш ли някой познат / роднина който да те уреди да продаваш нещо - детски играчки, сувенирчета или някакви такива работи ? Това ще свърши идеална работа. Или пък сладоледи да правиш или дюнери. Фрешовете са нашумели.

А пък най си е оферта да покажеш цицките си пред чужденците с оферта за 50 евро докосването :grin: :D

sexita
03-28-2008, 20:59
Ако не се лъжа във Варна ще отварят сезонен ресторант на МакДоналдс,така,че можеш там да отидеш...те никой не връщат.
Сезонен дововор за 3 месеца,заплата от 300 лв нагоре..зависи колко часа работиш....но някъде 400 се изкарват там...
Ти си си от там,иначе за нас софиянчетата или другите ни осигуряват хотел и порцион.
Ако не е във Варна имаме ресторанти в Златни пясъци,Слънчев бряг,Сарафово

Canis_Dirus
03-28-2008, 21:06
sexita, аз на тебе ти предлагам работа. Лека и доходна. Заплащане - 20 Евро на сеанс.

sexita
03-28-2008, 21:14
sexita, аз на тебе ти предлагам работа. Лека и доходна. Заплащане - 20 Евро на сеанс.
мерси...тая ми е добра ;)

w0sh
03-28-2008, 21:19
Ами работи ми се нещо лятото, ще имам 16 вече .. само че май ми трябват връзки за да се уредя.. от варна съм и ако някой може да предложи нещо да драска ;р
AАз бачках в хотел Болеро сервитьор/... гадно е ама се плаща все пак приятна работа няма.

Canis_Dirus
03-28-2008, 21:21
sexita, аз на тебе ти предлагам работа. Лека и доходна. Заплащане - 20 Евро на сеанс.
мерси...тая ми е добра ;)
В макдоналдс? При най-големите отрепки? Ай стига бе- хубаво момиче си, бива ли така?

mickelangelo
03-29-2008, 09:34
Цяло лято си скъсвам г*за в Обзор .. само бягам по плажа ( правя снимки) но изкарвам бая добри парички и ... само като слушам 400-500 лв на месеци и сте доволни .. и ми става лошо направо ..

psihqsala
03-29-2008, 14:03
Цяло лято си скъсвам г*за в Обзор .. само бягам по плажа ( правя снимки) но изкарвам бая добри парички и ... само като слушам 400-500 лв на месеци и сте доволни .. и ми става лошо направо ..
E ko prai6 ti ??

Alabalaportokala
03-30-2008, 23:29
Ще ми се да дойдете точно на Слънчев бряг да видим дали 16 годишен човек ще си намери работа като сервитьор, барман, флаер или администратор без грам връзка. Като толкова ви знаят устите и не можете да бъдете убедени в обратното елате и ще ви го докажа.

mulgore
03-31-2008, 06:07
sexita, аз на тебе ти предлагам работа. Лека и доходна. Заплащане - 20 Евро на сеанс.
мерси...тая ми е добра ;)
В макдоналдс? При най-големите отрепки? Ай стига бе- хубаво момиче си, бива ли така?
Стига си задявал момите бре! 8-)

Ако това е флаер не знам кой ще се навие да го работи?Ужасно.

kPuCkA
03-31-2008, 08:30
Ще ми се да дойдете точно на Слънчев бряг да видим дали 16 годишен човек ще си намери работа като сервитьор, барман, флаер или администратор без грам връзка. Като толкова ви знаят устите и не можете да бъдете убедени в обратното елате и ще ви го докажа.Хм... Г-н "Мисля си,че зная всичко" по-полека.Живееш си в някакъв измислен свят,ела ти на Златните да ти покажа как 15 годишни момичета започват работа като сервитьорка,танцьорка,флае рка...

Alabalaportokala
03-31-2008, 10:09
Ще ми се да дойдете точно на Слънчев бряг да видим дали 16 годишен човек ще си намери работа като сервитьор, барман, флаер или администратор без грам връзка. Като толкова ви знаят устите и не можете да бъдете убедени в обратното елате и ще ви го докажа.Хм... Г-н "Мисля си,че зная всичко" по-полека.Живееш си в някакъв измислен свят,ела ти на Златните да ти покажа как 15 годишни момичета започват работа като сервитьорка,танцьорка,флае рка...

Аз съм г-н "Аз знам че нищо не знам" и не мисля да се разкарвам до Златни пясъци при положение че от Сл. Бряг до Златни пясъци има 2 разлики - километрите и цените :grin:

kPuCkA
03-31-2008, 16:18
Ок,виж аз смятам да сложим край на глупавия спор поради няколко причини,но една от тях е,че очевадно разликата в Сл. бряг и Зл. пясъци не е само километрите и цените,ами и намирането на работа.Всеки е прав сам за себе си.

NH3
03-31-2008, 18:36
луди хора на 16 и да искат да бачкат цял живот ще бачкате са учете и си гледайте кефа работа винаги има

InnchetO
04-01-2008, 18:19
Аз сега бачкам малко като флаерка ама не е такова всеки ден ала бала защото съм на училище . Само събота и неделя . И по цял ден се шмакам по центара на Плевен с думите 'Добър ден. Заповядайте !' и тикам някакви листчета в ръцете на хората . не е особено забавно,но винаги има някой приличен контейнер в който брошурките просто си стоят на мястото . За сервитьорка съм мислила , но честно казано не ми стига смелост . Иначе връзки имам - съседа държи кафе . Просто не искам . Иначе познавам едно момче на 17 и работеше сервитьор в един мотел с басейн близо до града , където ходеха всички , и той ми е казвал че взима месечна заплата по 600лева и като се знае ,че там ходят само баровци , печели бая и от бакшиши . Танцьорка - както каза едно момиче не им се носи добра слава на тези момичета . за администраторка незнам по проста причина че дори незнам от какво се състой тази работа . а барманка .. еми зависи от заведението , но поне в плевен е почти задължително да имаш диплома - брат ми изкара диплома за 2 месеца като курсовете бяха само неделя .

Иначе като цяло почти никъде не приемат без навършено пълнолетие (естествено ако не си с връзки)

milena schneider
04-12-2008, 21:02
честно казано, и аз си търся работа за ваканцията.прегледах в интернет много саитове, но не намерих абсолютно нищо. не ми се ще да съм сервитьорка, защото знам, че в това не ме бива много. иначе сам навита да меся хляб за 600лв :oops:
въпреки всичко бих се радвала най-много ако мога да си намеря нещо , свързано с английски или немски, защото ги владея доста добре,проблемът е в това, че съм на 16.ако някой има идеи,ще бъда благодарна да ги прочета във форума.

ludata90
04-13-2008, 07:47
Ако не се лъжа във Варна ще отварят сезонен ресторант на МакДоналдс,така,че можеш там да отидеш...те никой не връщат.
Сезонен дововор за 3 месеца,заплата от 300 лв нагоре..зависи колко часа работиш....но някъде 400 се изкарват там...
Ти си си от там,иначе за нас софиянчетата или другите ни осигуряват хотел и порцион.
Ако не е във Варна имаме ресторанти в Златни пясъци,Слънчев бряг,Сарафово
Никога няма да вземе тези пари със сезонен договор. Аз работих там точно 3 месеца по 7 часа на ден и най-високата заплата, която взех беше 250лв. Въобще не си заслужава спрямо работата и това, че те правят на маймуна. Е вече ако вземеш жълта, бяла.... значка вече се увеличават парите, но това няма как да стане за няколко месеца.

Lunatic-
04-13-2008, 08:11
хвани се общак

sexita
04-14-2008, 20:09
Ако не се лъжа във Варна ще отварят сезонен ресторант на МакДоналдс,така,че можеш там да отидеш...те никой не връщат.
Сезонен дововор за 3 месеца,заплата от 300 лв нагоре..зависи колко часа работиш....но някъде 400 се изкарват там...
Ти си си от там,иначе за нас софиянчетата или другите ни осигуряват хотел и порцион.
Ако не е във Варна имаме ресторанти в Златни пясъци,Слънчев бряг,Сарафово
Никога няма да вземе тези пари със сезонен договор. Аз работих там точно 3 месеца по 7 часа на ден и най-високата заплата, която взех беше 250лв. Въобще не си заслужава спрямо работата и това, че те правят на маймуна. Е вече ако вземеш жълта, бяла.... значка вече се увеличават парите, но това няма как да стане за няколко месеца.
В момента зелена значка е 2,40.. 8)
Заплатите се вдигат доста често напоследък

hottie
04-15-2008, 07:55
Абе в макдоналдс само експлоатират младите хора и деца...направо ми е тъжно за тях като се наредя на опашката. :(

bubinka-_-
04-15-2008, 09:01
Ами то хубаво тя е на 16, но аз съм на 15...имам ли някакъв шанс???

blue_fan93
05-03-2008, 16:19
И аз съм на 15(почти) и искам да питам дали мога да бачкам нещо освен флаерка? :oops:

kPuCkA
05-03-2008, 16:23
И аз съм на 15(почти) и искам да питам дали мога да бачкам нещо освен флаерка? :oops:Едвали.Езици знаеш ли?

LINKNOT
05-03-2008, 18:13
:-o

blue_fan93
05-04-2008, 13:04
И аз съм на 15(почти) и искам да питам дали мога да бачкам нещо освен флаерка? :oops:Едвали.Езици знаеш ли?
Да,цели 3 (английски,френски и немски) :-P Идеи?

kPuCkA
05-04-2008, 14:05
^Флаерка :-|

hrisiiiiii
05-04-2008, 15:57
Сервитьорка, пощальонка... нищо ново под слънцето :( ако си от малък град трудно ще намериш работа. Да не забравяме, че едва ли някой би те взел ако не си пълнолетна, защото глобите за ''шефовете'' на дадено заведение са от 3000 лева на горе, може и лишаване от свобода. Малко хора ще се навият да те вземат, но винаги можеш да опиташ ;)

blue_fan93
05-05-2008, 13:34
Еми от Варна съм...и сигурно ще се ориентирам към флаерка :-k

hrisiiiiii
05-05-2008, 19:33
Може в някое забутано заведение/кръчмичка. Минималната заплата е 220 лева, + бакшишите около 100 лева. Мисля че 320 - 350 лева на месец е напълно достатъчно за такива на нашата възраст. Нямаме почти никакво образование, така че да сме доволни на това, което ни предлагат. Разбира се, ако се покаже възможност за повече пари - добре доша! За тези пари, които споменах горе, най-малкото може да си позволиш по-добър лайфстайл - нови дрешки, повече излизания и други глезотии ;)

HeXe
05-05-2008, 20:39
Ок,и аз след няколко месеца навършвам 15,и съм решила да работя някъде това лято.В малките градове като моя няма флаерки нито МакДоналдс(но уча в Стара Загора,ако има значение).Езици...два-Английски и Немски.Първия свободно,а втория-над средното ниво.Не е свободно,но за 14 годишно момиче е добре според мен.Решили сме с един приятел(той е на 15)да работим в завода на ЕВТЕРПА.Доколкото знам,там взимат всякакви(в смисъл без образование,без стаж),плащат по около 300 лева,но експлоатират здраво.Бившият ми работеше там.Отпечатваше надписите на парфюмите върху шишетата.Работата беше свързана с ацетон и всеки ден се прибираше буквално надрусан...Но беше на 16 и го взеха без проблем.Подочух,че търсели преводачи,Бог знае за какво са им,а примерно на мен преводите ми се отдават много,но...14!?Ако не ме вземат в ЕВТЕРПА(връзките ми там куцат,със щерката на шефа не сме в кой знае колко добри отношения).Има друг завод,за консерви...там съм чувала,че също взимат всякакви,но че е свръх долнопробно(не,че вкарвам претенции.Все пак съм малка,а парите ми трябват,така че не ми пука дали ще е долнопробно или не).Там..връзки никакви.Има зайцеферма,където бих могла да работя като чистачка примерно,там вече бих могла да вкарам известни връзки,дъщерята на собственика ми е близка приятелка.Също другия завод...там леят метали,правят части за машини и тнт.Майка ми работи там,контролира производство доколкото знам,баща ми е бил началник на един от цеховете,един от ел.техниците ми е приятел,а семейството на един от началник цеховете(в същност и мама е при него) е приятелско на моето,с дъщеря му сме приятелки от както се помним.А и там също е имало някакви момчета,работещи само за през лятото(но в друг цех),но са били на 16. Иначе в Стара Загора се съмнявам да ме вземат където и да е,а и не горя от желание да си прекарам лятото там :shock: Тааа тва цялото го написах,за да питам:Според вас имам ли шанс да ме вземат някъде?Ако някой на моята възраст е работил някъде,да каже дали са го взели лесно и така нататък. :)

selassie
05-06-2008, 22:24
Здравейте търся си работа по Черноморието , от мъжки пол съм и искам да попитам някой има ли предложения , трябва работа за лятото , от Сливен съм на 17 години , ако някой има предложения моля да ме осведоми , ще бъда благодарен.

kPuCkA
05-07-2008, 10:41
Абе,хора,за вас няма ли вестник "Позвънете"?

OtherDimension
05-07-2008, 10:45
аахахах
точно тука ще намерите работа :D

Loshotia
05-07-2008, 14:03
Бюро по студентски труд- питайте гугъл

mUsIK_aLl_THE_TIME
05-12-2008, 17:53
Ай тез дет са запознати да ми кажат за флаерка колко плащат колко часа малко подробности
П.П на 15 съм :P

dqdo_mraz
05-12-2008, 18:14
макя ви да ебем недораси путчици по форумити работа нема.После ше кажете еее аз много исках да работя ама.... станете от компютъра бе макя ви да еба.... 8-)

Kirchhy
05-13-2008, 14:23
Бачкам лятото в интернет фирма сега съм на 16 и това лято ще се бачка зимах 800 лева, но си разбирам доста от работата защото в училище съм с профил мрежи а и доста чета :-o като цяло окабелявахме и подържахме мрежите на известни фирми. Другия плюс е, че никога неса ме оставяли гладен като отида на включване например.

BlueCat
05-13-2008, 14:27
Ай тез дет са запознати да ми кажат за флаерка колко плащат колко часа малко подробности
П.П на 15 съм :P

Някой ми каза, че взимат в SPRIDER (магазин на Витошка) за раздаване на каталози - 3лв на час и май и под 18 може.

mUsIK_aLl_THE_TIME
05-15-2008, 17:34
xayxa az sum ot Varna oba4e

iveto__91
05-23-2008, 17:50
Ай тез дет са запознати да ми кажат за флаерка колко плащат колко часа малко подробности
П.П на 15 съм :P

Някой ми каза, че взимат в SPRIDER (магазин на Витошка) за раздаване на каталози - 3лв на час и май и под 18 може.
taka li?tova e dobra oferta.nqkoi ako znae ne6o pove4e da kaje!

borovinkaa
05-24-2008, 13:14
За 15-16 годишните е подходяща работата в автомивка.Аз си пуснах обява(на 15 съм) и веднага ми се обадиха и скоро почвам.На ден ми дават по 15 лв. и мога ако искам да не ходя всеки ден.При положение, че ходя редовно заплата от 450 лв. е доста добра :)