PDA

View Full Version : Подарък ?! Брейкър ?! Помощ,моля!



ShadowzZz
03-25-2008, 18:49
Здравейте,моля за помощ,понеже рожденият ден на гаджето ми идва,а си нямам и идея какво мога да му взема! Става на 16 и е брейкър... От сравнително отдавна сме заедно.. и когато стане дума за подаръци.. умирам,а и той си е особняк.. :( Пък и града,в който живея е малък и това допринася за трудния избор.. Ако някой има идеи наистина да сподели.. В голяма нужда съм! :-s :-# 8-[

ioancheto
03-25-2008, 19:02
може би някоя яка гривна ... кожена .. знам ли :-o

Jamalska
03-25-2008, 19:02
повтаряй след мен "биии-боооой"
а сега:
http://www.udarnatagrupa.com/skill/index.html аз съм доволна.или му купи налакътник.Може и в http://teniski.be да му напрайш яка тениска.
Или ако му намериш примерно тениска на tribal gear (?!) ше се ожени за тебе

ShadowzZz
03-25-2008, 19:19
Евала ти,Jamalska! :smt038 =D> Това сд определено ще му го взема! И още нещо в допълнение... Аз тениска миналата година му подарих и той й се радва,ама много бързо се прецака щампата и много ме беше яд :x За нещо марково трябва да отида в някой по-голям град,пък нямам път на никъде :/ А гривни да носи - просто е абсурдно.. Но благодаря все пак,ако имате други идеи кажете ;)
P.S. Мислех и аз да напиша b-boy,aмa реших,че може някой да не знае кakво значи точно това,ама да има идеи.. :D

Jamalska
03-25-2008, 19:35
в тениски.бе са им хубави щампите.аз имам от там 2 блузи и са чук.и материята и самата щампа.
А трайбъл си е марка та дрънка.качеството си е качество.
вземи му книга..що пък не

bulgarche
03-25-2008, 19:37
К'во като е брейкър? Оставам с впечатление че не си навътре с брейкъркисте неща :arrow: не е хубаво да му избираш нещо такова.
Той ти е гадже, преди всичко е човек, момче на 16 годишна възраст. Общо взето се вълнуват от едни и същи неща на тази възраст. Вземи му нещо универсално, или това което знаеш че иска от много време. Толкова ли няма едно нещо, което да е материално, и да знаеш че иска? А защо да е материално?!

ucnaHчE
03-25-2008, 19:42
da vidim za breikar em.... imam mn fr breikari no... vzemi mu nekf maratonki,kecove nekfi takiva vse pak nali e breikar.

ShadowzZz
03-25-2008, 19:52
Правилно казваш,че е момче на 16,обаче наистина на него целият му живот се върти около тая брейк.. това е наистина единственото нещо,което му е в главата и прави по цял ден...(като ме изключим мен,понеже за мен време има само в почивките :D ) Нищо друго не го вълнува... нито книги.. нищо... на миналия му рожден ден хората му подаряваха стандартните неща като за обикновен тийнеджър - погледна ги,благодари и ги захвърли на страна,а нещата,които имаха връзка с брейка и стила му - радост голяма! Наистина не му разбирам чак толкова и за това търся идеи и помощ тук..

mhmhmhmhm
03-25-2008, 19:54
Маратонки за подарък на гадже... О.о
уау

ucnaHчE
03-25-2008, 20:42
zashto ne :D

Jamalska
03-26-2008, 17:05
щом се кефи на брейк би изригнал в бясна еуфория ако му подариш Адидас суперстар...все пак се водят брейкденс шууз(говоря баш за брейк моделаа)

И все пак..сега групово повтаряйте:
"няма да казвааам повече "брейкър",ще използвам думата "би-бойй" защото човекът,за когото говоря нищо не е счупиил"
повтаряйте

ucnaHчE
03-27-2008, 19:50
biiiii--boyyyyyy b-boy junior :P best breaker

bboy_bunker
04-29-2008, 17:27
"няма да казвааам повече "брейкър",ще използвам думата "би-бойй" защото човекът,за когото говоря нищо не е счупиил"
повтаряйте Има разлика между брейкър и бибой :P