PDA

View Full Version : Креатин



ToxicforAngel
03-25-2008, 19:54
Ще ме извините ако темата се повтаря... просто искам да попитам.... за Креатина От него излизат ли пъпки... от протеините не излизат... но от креатина излизат ли пъпки ... иии най важното .. кой е най качествения протеин Professional или незнам ... а да и специално от добрич ако има някой да ми каже откъде да си купя качествен протеин или креатин И не ми казвайте Олимпия ... Благодаря ... и отново се извинявам ако има подобна тема Е да щях да забравя какво количество зареждаща доза се взима че навсякъде различно пише. и колко време да се взима по 2 дози.. смисъл зареждаща колко време .. ии след тренировка също какво количество.... благодаря ви :-D :-D

ToxicforAngel
03-25-2008, 21:52
аз досега всъщност не съм пил креатин само отначало .. протеини ... взимах ... еми да това съм го чувал.. може би няма да взимам креатин ... ами протеини то все някога трябва да се спре фитнеса .. :-o

ToxicforAngel
03-26-2008, 09:17
Мда така е Може пак да започна с тях .... че тука 3 седмици не сам ходил загубих форма .. пък и ми трябва за сила ... и немога да ям интензивно в нас понеже сам на даскало.. и съм 2ра смяна... тъпотия... както и да е ..