PDA

View Full Version : Как въздействате на хората



fuklu
03-25-2008, 20:09
имате ли начини да скарате много добри приятели или да ги збиете.Хората слушат ли какво им казвате и изпулняват ли?Хората играчка ли са във ваще ръце?
Споделете на4ините си да виздействате

Rofl4e
03-25-2008, 20:32
Ahah horata...apf..da slu6at me 4at pat 6ot ako govoq serizono mi kazvat 4e sam super pi4ka ama razligavq li se..maiko da ne si s men..ne moi6 me ukroti6 i ne moga da kaja 4e sa igra4ki.. :D 6ot mi mina vr kogato si igraeh s igra4ki sega si igraq s batkovci.. :]

ucnaHчE
03-25-2008, 20:46
bravo igrai si s batkovci....

Em v daskalo sum nov oshte sam neutral........ za sq si4ko e normalno samo nekolko 4oveka mi se poklanqt ponqkoi put daje :D mn sum gi naplashil 8)

5StaR
03-25-2008, 22:46
Аз като говоря сериозно ( то се разбира кога ) - слушат :)

BroKeN_HeaRт
03-26-2008, 13:52
еМи чЕсТнО КаЗаНо Не Ми Е ЗаБаВнО Да ИзПоЛзВаМ ЛиЧнО МоЙтЕ ПрИяТеЛи и бЛиЗкИ КаТо иГрАчКи.Но КаТо СтАнА ДуМа зА тОвА дАлИ Ме сЛуШаТ аМи в ПоВеЧеТо сЛуЧаИ Да.ВМиНаГи мЕ мОлЯт За СъВеТ,зАщОтО МоГа дА гЛеДаМ рЕаЛнО нА ЖиВоТа,нО пЪк сЪм зАбАвНа и кАтО Се РаЗлИгАВя НяМа СпИрКа :lol:

stealthyGirl
03-26-2008, 13:57
Слушат ме. Иначе не съм пробвала да скарвам приятели или нещо такова, 'щото тия интригански истории не са в мой стил. ;)

Bubbly
03-26-2008, 15:59
имате ли начини да скарате много добри приятели или да ги збиете.Хората слушат ли какво им казвате и изпулняват ли?Хората играчка ли са във ваще ръце?
Споделете на4ините си да виздействате

сбия или набия, изпълняват, вашите, въздействие. Няма да загубиш повече от 10 секунди, ако си провериш писанията :? А сега по темата-
1-во Нямам личен начин да сбия или да скарам най-добри приятели.
2-ро Хората не са играчка в моите ръце.
3-то Нямам особени начини на въздействие освен това, че който ме види, се самоубива на следващия ден.
ПС :razz:

sexa_na_kompleksa
03-26-2008, 16:29
Не манипулирам хората, няма смисъл.
Когато говоря за сериозни неща, приятелите ме слушат, повечето пъти се оказвам права. :)

marilyn
03-26-2008, 16:36
Понякога ги манипулирам, но не мн често. Иначе дали ме слушат...ами повечето пъти да. Но сякаш понякога хората се страхуват от мен, моята натура е доста по различна. Но за днешния свят е нормално да манипулираш хората. :)

PepiDesigns
03-27-2008, 20:24
имате ли начини да скарате много добри приятели или да ги збиете.Хората слушат ли какво им казвате и изпулняват ли?Хората играчка ли са във ваще ръце?
Споделете на4ините си да виздействате

И този вид въздействие , влизане под кожата , да стана кукловод .. и това го мога .. но не го правя , защото е мноо подло , много грозно погледнато отстрани ..

Значи .. пак да се похваля , понеже съм чел доста книжки за човешката психика и поведение , съм доста запознат в какъв момент можеш да повлияеш на човек , дори само с 3 думи , независимо какъв ти е бил до този момент , той да ти стане приятел , и да се влияе от всяко твое мнение и дума .. точно в такива моменти мога да скарам двама , като дудна против другия ... един път си направих този опит , и успях .. от тогава не искам да го правя , защото просто не е приятно ..

Та ... има моменти на слабост .. има моменти , които ако ги уцелиш , ако си първият до този човек , с който той да поговори , дори за глупост , да каже колко го е яд на някой , и ти почнеш да се съгласяваш с него ,и говориш против/за човека който той коментира , ти в неговите очи се изкарваш на пиетдестал .. и той те следва ...

Начин на въздействие нямам .. има момент в който да въздействаш , и това е като се направиш на приятел , че разбираш какво мисли и чувства , какво иска човека ...

AliceSw
03-27-2008, 21:17
хората нямат значение за мен, поне повечето...значение имат само тези, които обичам...умея да въздействам на някои, на други не...съжалявам само за 1, когото не мога да манипулирам, но пък от друга страна не искам...

amatorium
03-28-2008, 11:39
Ponqkoga se sluchva da. Kato cqlo ima zabavni nachini da budat manipulirani horata, no kato cqlo predpochitam da sum estestven i da se durja otkrito s tqh. Inache znam dosta nachini kak da budat upravlqvani horata, no nai-dobriqt e chrez primeri. 8)

gin4e
03-28-2008, 12:23
имате ли начини да скарате много добри приятели или да ги збиете.Хората слушат ли какво им казвате и изпулняват ли?Хората играчка ли са във ваще ръце?
Споделете на4ините си да виздействате

мен никой не ме слуша.
в повечето случай хората дори не се забелязва присъствието ми, а какво остава да им влияя, въздействам и т.н.

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 12:29
умея да манипулирам хората,да.

властен човек съм :o

inSane_baby
03-28-2008, 17:15
Приятелите ми наистина се вслушват в съветите ми. Може би защото винаги, когато съм им давала съвет, те не са ме послушали и са се прецаквали по някакъв начин аз не съм натяквала "казах ти" "права бях" "трябваше да ме послушаш" и тн Не мисля че бих искала да скарам най- добри приятели защото за мен приятелството е най- хубавото нещо в целия свят, стои над любовта и всичко останало! Когато говоря нещо обикновено и събеседниците ми и околните ме слушат с внимание, умея да разказвам увлекателно :-)

blessthefall
03-29-2008, 17:14
na men mn hora sa mi kazvali 4e mn komandora teq ot moq klas.... prosto qko me uvajavat i me slu6at... napr kat nekoi kaje ae da bqgame.. nikoi niska... ako az kaja se navivat... ama nikoga ne staa :D se ne6to se preebva.... ina4e prosto s dumi im vyzdeistvam...

DYNAMIC
03-30-2008, 13:52
нз как го правя,но се случва тоолкоооовааааа мноооогооо да ги подлудявам от всякакъв аспект и за лошо и за хубаво :P .. и нз как го правя,ама често пъти съм адски убедителна и ме слушкат :) може да се каже,че като си поставя за цел мога да зарибя примерно фр си з афилми,каде да одим и разни такива,или пък относно момчетата просто съм естесвена и пич,ако си допаднем убаво,ня лошо,ако не пак ня лошо ..ама аз не правя 1вата крачка попринцип,soo.. :)

nicolepcd
03-30-2008, 17:33
Рядко ги съветвам, защото сами се отправят към точното решение :) Но ако не са прави - съветвам ги, етсествено. Попринцип ме слушат :-o

RaI4etO
03-31-2008, 21:56
ооооо аз съм много въздействащ човек когато говоря нещо на някого винаги го убеждавам в моята теза
а как със жестове правилно подбрани думи гладам право в очите и т.н
един път толкова убедително казах на една учителка че нямаме повече часове и да ни пусне че тя ни пусна полсе това се повтори и с другите 3 даскалки при които имахме час

mimis1619
03-31-2008, 22:22
имам много такива начини и единия от тях е да се правя на много добра пиятелка,да пускам интриги,но преди това да им спечеля доверието и накрая да се правя,че ги сдобрявам,ама...

mickelangelo
04-01-2008, 15:20
минавам между капките не съм конфликтна личност но ако стане нещо не стоя и не гледам .. пък който е тръгнал срещу мене добро не е видял ..


ПС: Вчера бях с едно момиченце на кафе. . и с кафето ти носят и късметче .. и моето беше .. че от където мина всичко цъвти и нося само радост на хората ... ;)

TinkyWinky
04-01-2008, 18:11
По принцип съм лъчезарна и като се сдухам мноо ми личи, щото сички знаят. че това не ми е настроението по принцип :D
общо взето развеселявам хората, колкото и да не харесвам някой все пак се отнасям с някакво уважение към него
по принцип страня от конфликти, обаче ако се скарам с някой си казвам сичко, мн нареждам начи... 8-)
и съм със силна воля, така че когато кажа нещо го изпълнявам....
Аа и съм решителна... и хората ме слушкат

.......... аре край на рекламата 8)

Friend_witH_Benefit
04-01-2008, 19:40
Понеже доколкото прочетох до тук никой не се е сбивал с приятел ... е аз съм го правила и то не веднъж ... но бих казала че е било в момент, в който приятелството ни се е било разклатило по една или друга причина ... като не са били някакви детски глупости, разбира се. И в един момент се сбихме просто :) Понеже бяхме на един купон в един от случаите на сутринта вече на трезво и на спокойствие си се извинихме и се постарахме да изгладим недоразуменията въпреки че все още ги има . Не можеш да въздействаш на всеки, абсолютно е невъзможно . Моята дарба на въздействие е, че мога да накарам абсолютно всеки който е поне за 5 до 10 минути в компанията ми да се смее от сърце . Умея да въздействам на хората, защото имам положителна нагласа към всичко което ни заобикаля и защото умея да се надсмивам над всичко и да съм над нещатата. Да бъда весела и позитивна, когато ми иде да викам и да плача. Което те прави на хората в очите да изглеждаш силен, овладян характер. А всеки вярва на силните хора :)

st1ka
04-01-2008, 23:14
Никога не съм искала да скарвам някой и т.н., много детинско ми се вижда и без никакъв смисъл!