PDA

View Full Version : страх ме , да не ме нарани??



inlovewithu
03-25-2008, 21:19
znachi predi mesec trugnah s edno momche..toi s 4 god po-golqm ot men..otnachalo..bqhme frs.na kafe a u izleznahme ..nqkolko puti.(makar i da ne se pozn ot mn vreme.)i sled dulgo vreme pochanhme da hodim..i taka stana mesec..ne sum vlubena v nego..no prosto mi haresva s nego..kefi me..nz kfo me privlicha u nego ..no prosto nqma obesnenie..i min den po tela me popita dali priemam vruzkata ni na serioz.az ne mu otg nishto..samo go popitah toi kfo misli po vapr. i toi kaza che misli serz.i che mu haresva s men ..no nehsto me prietsn i i nz kfo da mu kaja..sluchva se taka che nqkoi dni izobshto ne mi zvunii..i ponqkoga se durji studeno..nzz..ne moga da si obesnq(ne bqhme se vidqli 1 sedm..i kato go vidqh ..beshe raztr.i se durjeshe studeno. Popitah kfo mu e...i toi kaza che neshto ne e bil dobre..nz na kfo se dulji tfa veche)..i nz kak da mu otg..kajete mi vie neshto..???kfo trqbva da napravq..iskam da sum s nego..no prosto me e strah che shte me narani..i che ako kaja..che go priemam..strah me e che shte me razocharova...:? :S

7 точка от правилата
moderated by Coki

iiirish
03-25-2008, 21:27
първо на първо няма смисъл да му казваш неща, които не мислиш. ти сама казваш, че не приемаш тази връзка на сериозно. тогава защо трябва да му казваш подобно нещо? а и при неговото поведение спрямо теб (на моменти) единственото, което ще постигнеш с положителния отговор, ще е да му повдигнеш самочувствието. а един мъж вирне ли си носа "ето тя не може без мен" и ти се качва на главата.
според мен му кажи истината. кажи, че за теб това е просто връзка и не се обяснявай повече. карай отгоре-отгоре и резултатите няма да закъснеят

Cutie_Smile
03-25-2008, 21:31
Нормално е да те е страх ,че ще те нарани ,всеки се страхува от това да бъде наранен .Явно момчето има някакви чуства към теб щом иска да излизате сериозно и приема връзката ви така.Според мен трябва да поемеш риска и да бъдеш с него. :) Но решенията си ги взимаш ти . :)
Успех с момчето и дано всичките ти притеснения са безпочвени :)

MiMcHeToOo
03-25-2008, 22:27
Ми кажи му, че се държи студено и, че не ти е приятно! Колкото за сериозната връзка.. Кажи му, че ти е приятно с него много.. Можеш даже само това да кажеш, няма нужда от другото се пак тва момче има чувства..

BAYO
03-26-2008, 04:00
С 2 думи; Несподелена любов 8)

inlovewithu
04-01-2008, 16:31
kajete mi mneniqta si hora plssssssssss...kfo da napravq po vaprosa..veche ne mi zvuni 4 den. ..vchera si govorihme po skype..nai-norm se durjeshe..se edno nqma nishto..i dneska staa 4 dena otkakto ne mi zvuni..nz kfo da praq ..kfo da mu kaja..:((( mn mi e zlee.. :cry: a ako mi zvunne nz..kfo da mu kaja..zabravqm uma i duma...kak da mu obesnq situaciqta..negoto nebrejno povedenie..nzz..mn sum oburkana pls pomognete mi :(((

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 16:37
първо на първо няма смисъл да му казваш неща, които не мислиш. ти сама казваш, че не приемаш тази връзка на сериозно. тогава защо трябва да му казваш подобно нещо? а и при неговото поведение спрямо теб (на моменти) единственото, което ще постигнеш с положителния отговор, ще е да му повдигнеш самочувствието. а един мъж вирне ли си носа "ето тя не може без мен" и ти се качва на главата.
според мен му кажи истината. кажи, че за теб това е просто връзка и не се обяснявай повече. карай отгоре-отгоре и резултатите няма да закъснеят
И аз съм на това мнение...па каквото стане..

inlovewithu
04-03-2008, 20:44
kajete si mneniqta be hora po vaprosa ..molqqqqqqqq viiiiiiiiiiii ;( napravo ne mi se jivee :smt022

sweety_blondy
04-03-2008, 21:09
Човека може да няма възможност да ти звъни всеки ден,пък и кво от това,що не му звъннеш ти?Кво лошо има щом искаш да му чуеш гласа и да си поговорите?

И да ти кажа,момчетата не обичат много много постоянно някой да им писка,що не ми звъниш,кво ти има, и за такива неща.Те сами се избавят от проблемите и недоразуменията. Ти можеш да си мислиш само за него,ама те не са така :) пък и по някакъв начин като искаш всичкото внимание ти го тероризираш :) успокой се и всичко ще е ок

Forever_love_
04-03-2008, 21:33
Нормално е да те е страх ,че ще те нарани ,всеки се страхува от това да бъде наранен .Явно момчето има някакви чуства към теб щом иска да излизате сериозно и приема връзката ви така.Според мен трябва да поемеш риска и да бъдеш с него. :) Но решенията си ги взимаш ти . :)
Успех с момчето и дано всичките ти притеснения са безпочвени :)


+1

MoHuTo
04-04-2008, 12:36
Ми кажи му, че се държи студено и, че не ти е приятно! Колкото за сериозната връзка.. Кажи му, че ти е приятно с него много.. Можеш даже само това да кажеш, няма нужда от другото се пак тва момче има чувства..
+1 :)

NightGuardian
04-04-2008, 12:54
Няма пари в тела/Много сметка е навартял... 8-) За това му званни ти или не искаш да си помисли ,че си му в краката е явно и той не иска да си мисли ,че ти си му в краката... ;)

misspurple
04-04-2008, 14:39
Той няма как да те нарани,щом не го обичаш..ако се разделите ще ти е кофти ,защото имаш навика да си с него,да излизате и.т.н..но не и онази болка,която трудно се преодолява :? Не,че ти го пожелаавам,но все пак е хубаво да знаеш,че нямаш какво да губиш.
Аз така бях с бившия..почти същата ситуация.Нямал пари,не знам какво..мен ми кипна и му казах,че ще намериме някой който не му е голяма сметката,който има бензин и.т.н....
Ако не звъни той,звънни ти..но не винаги,щото аз правих тази грешка.А не можете ли да се разбирате в чата кога да излизате?
Ии още нещо..ако е плейбойче аз доста бих се замислила какво става.. :x

GabisiTa
04-04-2008, 14:47
Може да има някакви проблеми и затова да не ти се обажда или пък нещо друго.. Обади му се ти, излезте някъде и го питай защо се държи така. А и щом ти е казал, че смята връзката ви за сериозна, не се притеснявай чак толкова. Аз съм от доста време с приятеля си и понякога пак ме е страх да не ме нарани... :( Просто не го мисли толкова, а го попитай :)

mickelangelo
04-04-2008, 20:11
И на мен ми се беше случило подобно нещо ... Просто не е чул това което е искал да чуе .. и е решил нещо за себе си .. и отношението му се дължи на това му решение ... (поне така предполагам) 8)

nikoll111
04-04-2008, 20:28
AKO NE PROBVA6 NQMA KAK DA ZNAE6 DALI 6TE STANE :p:p:p:p KUSMET :P:P:P:p:p:P:p