PDA

View Full Version : Моите наблюдения в/у Music Idol



machoka
03-25-2008, 23:40
Увод:
Чета в нета най-различни мнения. Някои от тях професионални, други не чак толкова, а трети направо лаишки и профанизирани от сорта 'искам да спя с еди кой си/коя си'. Аз, бидейки не толкова добре запознат с историята на формата и на настоящото му издание, бих желал да изкажа скромното си мнение за нещата, които изгледах до тук.
Тъй като, когато чета мнение, бих желал да съм запознат с човека, който го изказва, за да мога да преценя до колко то тежи, най-нагло ще се самопредставя с 2-3 думи. Няма да ви досаждам, не сте отворили темата за да прочетете това, но все пак: пианист съм от 7 годишен, знаете там историята - по 10 часа на ден - дрън дрън, много себеотдайно и т.н.. Общо взето животът ми премина на сцената, сред музиканти от различни браншнове, в момента съм студент в Музикалната Академия в два факултета - и като пианист изпълнител, и като теоритик. Между впрочем, вокалният факултет е на съседният етаж, но това е друга тема. Много добре знам какво е да си на сцена пред такава публика, сам преди много, много, много години пях в зала Но. 1 на НДК /настоящите Айдъли пеят във втора зала, което е няколко хиляди седящи места по-малко/. Бидейки и класически певец по едно време /от което много се срамувам/, малко от малко съм запознат и с вокалната постановка и техники на пеене, макар и не точно с поп джаз такивата. Но това го споменавам, колкото да се усети че не съм чак толкова бос в материята, за която говоря.

За журито:
От кой да започнем - хайде да бъде от /крещяйки/ 'любиииимееееца на народа' - Есил Дюран. Не съм запознат много с кариерата и на фолк певица, но долових у нея леки познания в областта на пеенето от няколко изказвания по адрес на кандидатите, още на кастингите. Все пак е завършила Консерваторията, макар и естрадният отдел, в момент когато там все още нещата бяха доста сериозни. И тъй като не си падам по сръбската музика, спирам до тук с нея.
Люси - много добре пее и е най-на мястото си от цялото жури. Все пак цял живот е правила това, към което са се запътили сегашните участници. Ако забелязахте, всяка песен, която не и хареса на кастингите как се грачи - стана, запя я като пич и си седна.
Фънки - много добър бизнесмен. Явно е изтеглил късата клечка пред режисьорите и именно на него се беше паднала не леката задача да бъде 'лошото ченге'. Нормално, шоу да става, пари от смс-и да валят. Иначе има акъл и е човек, тежащ на мястото си /не само заради телесната мазнина/.
Маестро Казасян - голям музикант, наистина голям БГ музикант. Малко хора могат да му стъпят и на малкият пръст. Едно време съм говорил с него, нямам спомен вече за какво, но се надявам скоро да се видим и ще го поразпитам за подробности около шоуто. При всички положения има обаче най-малко досег точно с вокалните особености, но за сметка на това е музикант от класа, като само общата му култура и ерудираност му позволяват да бъде достатъчен капацитет за това състезание на.. аматьори, погледнато реално.

И някои от участниците:
Започвам да пиша следващото, слушайки запис на всеки за когото пиша от последния концерт.
Едно ще ви кажа - този, който по гласови данни и възможности е непоклатимият лидер в това състезание е:
http://musicidol.btv.bg/storage/participants/7_prvu.jpg
Деница Георгиева. Наскоро разбрах, че учила в музикалното училище, един випуск по-надолу от мен, но така и не си спомням да съм я виждал, а не бях от най-затворените възпитаници там. Пяла е в Бон-Бон от създаването на групата, аз познавам тези, които я създадоха, но така и не съм я виждал. Странно, и въпреки всичко мацката пее очарователно, има невероятен тембър и ефекти на гласа и слага в малкия си джоб /който хич не е малък/ ВСИЧКИ останали конкуренти. Жалко само, че няма визията да бъде следващият Мюзик Айдъл, но за сметка на това пък за такива винаги се намират продуценти, които да реализират една много добра кариера за нея и без да подписва договор с шоуто. Така че тя си е осигурила вече бъдещето, от мен да знаете.

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/9_prvu.jpg
Денислав Новев

1. От гледната точка на мъж - МНОГО е готин, чаровен, с излъчване и стил /поне стилистите му са добри/
2. От музикална гледна точка - пее много добре, макар и да има още какво да научи /да, много има да учи, не слушайте какво ви говори журито, не са много искрени/. Например високите му тонове не са добри - прави типичната грешка - стяга ларинкса и му звучат прекалено сухи - но все пак това се учи и се преодолява с времето, а той за възрастта си се справя отлично.
Като цяло - има визията и страхотната предпоставка да бъде следващият Мюзик Айдъл! Съмнява ме само, че главоломната и бърза слава, която получи, ще го направи един голям гъз в отношенията му с хората. Благородно му завиждам по смисъла на това, че ако бях на неговата възраст и се занимавах с пеене - щях да искам да приличам на него. Е, за щастие имам по-големи цели.

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/1_prvu.jpg
Пламена Петрова
Момичето е на 18 все още, което е плюс. Няма някакъв уникален и запомнящ се глас, нито тембър, което е нужно в днешно време за да пробиеш в този бранш /е, разбира се ако не си мъж и не родиш на стадион/. За сметка на това притежава други 2 качества, които са много важни за професионалистът изпълнител - чувство за импровизация и страшно много хъс на сцената. Имам чувство, че това момиче живее за да излезе пред публика, и тя е нейното зарядно. Има присъствие и голяма амбиция, добро сценично присъствие и добра техника на гласа, което е голямо предимство, заедно с възрастта и е предпоставка за голяма кариера в тази материя.

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/2_prvu.jpg
Мария Илиева
Момичето с най-многото бленди от участниците, може би дори пред Деница в това отношение. Отново със страхотно присъствие на сцена, обработен глас. Това е момиче, което заслужава да спечели Мюзик Айдъл, нямам забележки към нея.

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/3_prvu.jpg
Шанел Еркин
Момичето е малко и е огън, хубаво е това. На последният концерт пя доста фалшиво, по-смисъла на това че беше прекалено високо - това се получава по 2 причини - или се притеснява, или прекалено много шава по сцената. При нея се получи и заради двата фактора. Иначе има хубав глас и бъдеще ако продължи да се занимава с това, но няма тя да бъде следващият Айдъл. Евалата за това, че успява да се пребори със сценичната треска, макар и на цената на фалшиво пеене. Ще се научи момичето ....

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/11_prvu.jpg
Ивайло Донев
Най-добрият сред мъжете /и момчетата/. Американците биха казали 'дефинитли, дъ бест'. Обработен глас, хубави тембри и бленди, добро присъствие. Последната му песен Пърпъл Рейн не беше много сполучлива, но като цяло нямам забележки към него, а само похвали.

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/8_prvu.jpg
Стоян Цонев
Този пич се справя най-слабо за сега от всички айдъли. Е, от мъжете със сигурност, само едно-две момичета могат да го задминат по безличност, но тях дори няма да ги засегна в тази тема. Никаква импровизация, сух и немощен глас, ясно личи притеснението в очите му, докато пее. Че и фалшив на моменти, кой въбще го пусна до този етап?!

http://musicidol.btv.bg/storage/participants/13_prvu.jpg
Иван Ангелов
Наааай-големият... идиот от участниците. Всички колеги от Академията разправят мизерни истории от общежитията, където водят мизерния си живот врата до врата. Лично Ректорът на Консерваторията ми разказа някои неща за него, но да речем че те не ви интересуват. Като цяло ходил при него да го помоли да пее 'Да те жадувам аз' на Сигнал, тъй като песента е композирана от Ректорът. Обаче две ще ви кажа - този паляк пее много добре, и ще стигне много напред. И знаете ли защо.. защото публиката се дели на 2 части - от 'много е готин, ще го изям' до'баси тъпото копеле' - само че общото между тях е, че всички пълнят касичката на продуцентите с смс-си за него, независимо какво говорят. А той си е избрал много правилна тактика - вече нищо не зависи от журито, които щяха да са го изгонили три пъти до сега ако зависише от тях, но НЕ. Зависи от публиката, а той им е любимец.. козовете са с него. Иначе момчето е талантливо, има усет за импровизация, макар и да прекалява. Двустранните обиди с музикантите и Фънки са подставени и режисирани нарочно ;)



=============

Ами това, който иска да коментираме, да ме подкрепи или контрира - да заповяда.

psychopath
03-26-2008, 00:02
съгласен съм относно:

Фънки, Деница, Мария, Стоян, Иван, абе като цяло за почти всичко казано



това "много е готин" прозвуча малко странно обаче :-D

xXxScreamxXx
03-26-2008, 06:08
``Иван Ангелов
Наааай-големият... идиот от участниците.``` :-x :-x :-x :-x bojeeee ... are stiga we .. kfo tolko vi prai 4oveka ta vse go izkrarvate 4ernata ovca ........
:x :x :x :x

olive_oil
03-26-2008, 07:36
аз съм за Иван!
а за есил дюран мога да кажа само едно - ако разбираше от музика нямаше да се забие в чалга компания. Мн ме дразни като парадира с две-три думи, които е дочула от някъде си и вече се мисли за голям професионалист.

air_J
03-26-2008, 08:32
Иван малко прекалява, но е хубаво, че все пак се намери човек, който да се гаври с такива предавания, и трябва ясно да се знае - участието ти в едно музикално предаване не те прави нито звезда, нито голям певец! Парадоксално, или не, от всички риалити шоута за музика успя най-първата изгонена - градската Аксиния! Победителите Маринчо, Невена и сегашния (надявам се Ивайло, но ми се струва, че ще е хомо-парчето Денислав) са на светлинни години от нея и едва ли някога ще я стигнат. В момента, в който свърши риалитито ставаш безинтересен за телевизията и трябва да се бориш, за да се задържиш в публичното пространство, щото кандидат-певци - дал Господ. По какъв начин ще се задържиш ли? Ами, със ПиАр, постоянни скандали, правене на свирки и секс, качествени песни и т.н. 8)

Mooo6no
03-26-2008, 09:01
То пък аз съм забелязал, че участници предавания обикновено не просъществуват дълго, а тези, които успяват много често не са победителите (примери - Крис Доутри и Деян от D2). Мен предаването не ми харесва (като изключим кастингите ) и затова единственият, който следя е Иван Ангелов. Поне прави супер различни, интересни за мен изпълнения и си прави подигравка с цялото предаване. Мен лично ми харесва като го гледам на ТВ екрана (в случая вибокса).

ganeca
03-26-2008, 10:36
Това мнение е на 1 момиче от дир.бг форума

След като изчетох сума ти обиди по адрес на Иван, направо нямам думи за това колко е зле половината от народа на тази държавица... Другата половина си се знаем. Още един дъъълъг коментар от мен. На който му се чете - да чете, другите да го отминат. Та... нека си напиша впечатленията и отвращенията от тазвечершния ЦИРК, изпълнен от ”не кой да е, а ”най-големия” ”Фънки”. Като начало - хората от това ”жури” просто толкова ги е яд, че нямат подобна ДАРБА и че се появи един човек, който да постигне толкова много и то само за 3 седмици. Вярвайте, ЦЯЛА България знае за Иван! Само дето в моя град явно са прекалено малко хората, които знаят за него, ама то така, като си от малкото и незначително градче... К`во да се прай, средна класа, идеални! Опитах се да налея малко акъл на поне десетина човека за тия два дни, да им покажа и да чуят нещо БОЖЕСТВЕНО, е, `ма не става! Та, да си дойда на думата. Второ - това т.нар. ”жури” се опитва да смаже един ТАЛАНТ, ТАЛАНТ, който те сами заявиха неведнъж пред цяла България! Ако тези хора могат да се нарекат професионалисти в това, което правят, то аз съм на Батман Робин-а! Тези коментари към визитките на останалите участници бяха изпълнени с какви ли не суперлативи, повечето от които незаслужени. Обаче, видите ли, за наш`та черната овца Ванчо, трябваше да се каже нещо лошо, нали така? Браааво! Перфектно просто! Есил най-накрая да каже нещо положително след като Иван си изпя песента! Вили Казасян също! Леко иронично, ама айде, мина все пак. Люси нерде-нерде ше го целува?! Егати лицемерието! Или се присъединяваш към отбора от самото начало, или си стоиш на самотния остров. Господин Димитър Ковачев май беше тръгнал да гледа и участва в съвсееем различно шоу май, а? С този черния грим около очите, с тази рокличка с надпис I'm the LAW и кърпата за глава с картинка на ТРЕВА! Те това ли трябва да е пример за подражание, аджеба?! Не на нас тия! Голям метъл уж, а иначе става да се кълчи на Азис! Беше тръгнал да си ходи, що не си замина? Може да обижда наляво-надясно хората, явили се на кастингите, а Иван го засегна веднъж и то къде по погрешка, къде наистина и какво? Ще си го връщаме всеки път ли? Та даже и почна да си плете приказките. ”Да де, ама не Айтоско театрално поведение”, ”Ето, той е от Казанлък”, ”Айтоски”... ”Лайно” бил, ”келеш” бил, ”гъз” бил, ”измислил му бил задника на Фънки”, ”после ще види друга комисия отвънка”, ”ако зрителите искали да помогнат на Иван, да се обадят в близкия диспансер”... Друго какво ще измислите още? Айде да не търся точните груби думи на ”Фънки”, които са показвали досега от всички кастинги, че ще стане една... Грозна картинка. Иван много на място спомена за СЕМ! Все пак, Just a gigolo по кой точно начин трябваше да бъде изпълнена? Като Louis Prima, както каза в началото Дони или като David Lee Roth, както каза ”Фънки”? Дони, защо така тази песен? Вярно, на Иван му подхожда, иска се малко така... вътрешното ти чувство за музиката да проговори, да живне малко песент, ама то това не важеше ли за всяка една песен? Другото, което е - къде са ви правилата за този формат? Къде пише, че трябва да са 13 финалиста, а не 12? Защо два пъти подред на малките кастинги Иван пя последен? Защо тази вечер точно той слезе последен? Защо точно той стоя встрани в един момент от песента? Браво на Ясен, още един, който показа, че е наистина МЪЖ и не завижда, за разлика от Ивайло, който досега мислех, че също е такъв. Завистта променя хората! Уж мрази завистта, а какво излезе? Като не си уверен в собствените си възможности, разбира се, че ще се стремиш да изкараш другия по-зле от теб. На мен лично, гласът на Ясен ми харесва в пъти повече от този на Ивайло, представи се прекрасно тази вечер, а и е уверен в себе си! Някой да разбра какво пя Шанел в общата песен? Е, аз - не. Стоян ако не си беше допрял микрофона на индивидуалната песен толкова близо до устата, сигурно въобще нямаше да се чуе какво точно пее. А и не е ясно какво прави точно той в Мюзик Айдъл, при условие, че има догов с ”не кой да е”, а с ”Фънки” и има поне един клип към песен, за който научих преди ден-два и то от точно този форум... Елена доста се напрягаше, като всеки път. Тома беше добре, но имах чувството, че или панталонът му не му е удобен, или има камъче в някоя обувка. За Нора няма да казвам каква я изкараха с този тоалет... От всички изпълнения на Мария, това ми хареса най-много, както и това на Ана. Шанел май нещо въобще не беше уверена, ама иначе НЕ си ”мандахерцаше” ръцете, ама въобще даже. Пламенка горката такава к***а си се показа сама, че никой друг не можеше да я покаже по този начин. Денислав бил ”любовника на Мюзик Айдъл”, ”много красив” (Вили Казасян)? Той горкия се опитва да копира батко си Иван, ама нещо не му се получава. Нещо не му ”тича” като кецките. Нещо много еднакви песни му се падат, ама какво да се прай, той и без това само такива може да пее... Деница също е перфектна, тя си е родена DIVA, няма нужда от Мюзик Айдъл. Тия стилисти в какъв техен си свят живеят, един Господ ги знае. Така се подиграват с участниците, че няма накъде повече. Ако не журито, то поне те ги забиват! Това беше за да не кажете, че съм СУбективна. А сега, за Иван - дори и Богдана Карадочева каза: ”Аз много харесвам Иван. Харесвам начина му на пеене, мисля, че в него има много заряд. Мисля, че е страшно талантлив и има шансове да стане дори голяма звезда”. Е, дали тази жена би лъгала себе си и другите? Тия певАЧки там за какво бяха? Песента на Иван изисква и специфични беквокали, къде бяха те? Защо не докараха един ИСТИНСКИ БЕНД? Този на Вили Казасян? Нали като ще правим нещо - да го правим както трябва? Иван не си бил изпял половината песен както трябва, ами да, вкарва импровизация, обръща се към тези, които са му най-важни, а това определено НЕ е журито, а публиката, хората от народа, той за тях го прави, нали тях ще радва на концерти? От всички концерти досега, кой друг се обърна към бенда или да каже, че пее за хората? Както беше казало едно момче от кастингите, да ме прощава, не му помня името, ”България е поза” и 90% от финалистите са именно позьори. Иван поиска прошка от всички, дори и от ”Фънки”, но на него явно ушите му са се запушили още от предния път. Иван се поклони на бенда, извини се за начина, по който се е държал преди. Поклонът му, обаче, може да се тълкува и като ”поклон” на ”Фънки” за обидата ”гъз”. В следващия ”епизод” очаквам да покажат как зад кулисите Иван правил това и онова... MichaelJ аз също не мога да се наслушам на оперната част на Иван! С часове мога да го слушам да пее опера, а и не само опера! Личи си, че която и песен да изпее, той ще я изпее както той я чувства. Очите му светят докато пее, сърцето му явно плаче за музиката. А как успява да направи такива хитове от старите песни и как една такава песен може да ти оправи настроението или да бъде прекрасен старт на деня... Да не споменавам чувството, с което изпя Сбогом на Сигнал! Не знам за вас, но точно там виждам аз ИСТИНСКИЯ ИВАН! В началото на общата песен той отново се обръща към всички - вместо We are the world, we are the children, We are the ones who make a brighter day So lets start giving той изпя YOU ARE THE WORLD! YOU ARE THE CHILDREN! YOU ARE THE ONES WHO MAKE A BRIGHTER DAY SO LETS START GIVING! Кадрите, показани в края за гласуването се видя, че са правени по време на репетициите. Да ви докажа искате ли? Иван не бил ходил на репетиция?! Докога лъжи? Докога само го набеждавате, че бил лошия, алкохолика, несериозника, наркомана, та даже едва ли не се бил опитал да убие Пламена? Кирил Маричков до там ли я докара, че да не може да изпее една песен на живо, поне от уважение към публиката? Тази песен някой да я видя като ”обща”? Намерет ме в скайп или АйСиКю да ви събера на едно място желаещите да отидем в София! Тук сме повече от 100 човека ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ НА ИВАН АНГЕЛОВ! Нека го подкрепим!!! В залата се видя, че поне последните два реда, а и първият долу са празни! Аз нещо се притеснявам за Иван, дано притесненията са безпочвени! Дано всичко е един БОЖЕСТВЕН сценарий! Иване, ти се закле! Вили Казасян ти го каза - нямаш нужда да се правиш на шут, ти си имаш таланта и печелиш симпатиите на публиката! Оттук нататък, обаче, искаме ПЕЙ ОТ СЪРЦЕ! Към пеенето бъди сериозен, нали така каза след театралния кастинг? ”Оттук нататък пеенето си е пеене”. Ние знаем, че си най-големия талант, време е да го докажеш на тези, които все още не го вярват! EDIT: MichaelJohns, извинявай за пореден път, но аз просто не се престраших да напиша това, което ми е наистина на сърце, да напиша това, което си написала ти, но сега искам да го напиша и затова си позволявам за пореден път да те цитирам: Цитат(mi @ 25.03.2008 - 05:01) * ИВАНЕ, четеш ли ме? Дано поне някой близък до теб чете. Твоята болка е и моя болка. Твоята мисия е и моя мисия. Не допускай страха в себе си и ще останеш силен. Мачкай, за да не те мачкат... Ти си като храната на боговете и заразяваш и млади и стари, и мъже, и жени, и деца. Думите са слаби да изразят гамата от емоции и чувства, които предизвикваш в нас. Искам да ти кажа само това: БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ТЕ ИМА Go to the top of the pageReport Post Цитат(Mov @ 25.03.2008 - 06:14) * YOU ARE THE WORLD! YOU ARE THE CHILDREN! YOU ARE THE ONES WHO MAKE A BRIGHTER DAY SO LETS START GIVING! Както винаги брилянтна ! Това съм го пропуснала, явно съм била захласната по гласа. Мисля, че в този форум по стечение на обстоятелствата се събрахме мислещи, талантливи хора със сърца и можем да усетим истинския Иван. Той има нужда от нас, ние имаме нужда от него. Ако бях вярваща, щях да кажа, че е БОГ , защото няма толкова съвършен човек. Всяка дума, всеки жест носи послание, доброта, искреност... И аз се страхувам за това момче, наистина се страхувам, защото той е като БИСЕР хвърлен на свине. Всички там - участници, продуценти, жури са толкова под неговата класа, неговият талант и неговото огромно сърце и интелект, че той просто няма място там, той е създаден светът да му се радва.

MusicIsTheKey
03-26-2008, 10:47
Това мнение е на 1 момиче от дир.бг форума

След като изчетох сума ти обиди по адрес на Иван, направо нямам думи за това колко е зле половината от народа на тази държавица...

Нямам време да прочета всичката простотия, изписана от този потребител, а и нямам желание. Само това изречение ми е достатъчно.
Дори се чудя защо коментирам това смешно изказване.
Както казаха преди мен - най-големия идиот. Абсолютен клоун, идол на всички 14-20 годишни.

ganeca
03-26-2008, 10:55
Както казаха преди мен - най-големия идиот. Абсолютен клоун, идол на всички 14-20 годишни.
Сори дърто, но човека си има фенове, аз какво да направя, че не ти е на сърце човека :D

olive_oil
03-26-2008, 11:29
Това мнение е на 1 момиче от дир.бг форума

След като изчетох сума ти обиди по адрес на Иван, направо нямам думи за това колко е зле половината от народа на тази държавица...

само не зацепвам с каква цела е пуснато това мнение ?!?!?!?!

cold_arrow
03-26-2008, 16:06
Денислав Новев

1. От гледната точка на мъж - МНОГО е готин, чаровен, с излъчване и стил /поне стилистите му са добри/
2. От музикална гледна точка - пее много добре, макар и да има още какво да научи /да, много има да учи, не слушайте какво ви говори журито, не са много искрени/. Например високите му тонове не са добри - прави типичната грешка - стяга ларинкса и му звучат прекалено сухи - но все пак това се учи и се преодолява с времето, а той за възрастта си се справя отлично.
Като цяло - има визията и страхотната предпоставка да бъде следващият Мюзик Айдъл! Съмнява ме само, че главоломната и бърза слава, която получи, ще го направи един голям гъз в отношенията му с хората. Благородно му завиждам по смисъла на това, че ако бях на неговата възраст и се занимавах с пеене - щях да искам да приличам на него. Е, за щастие имам по-големи цели.

the best :-)
МНОГО е готин

Briseis
03-26-2008, 16:53
Мачока, ти като професионалист какво ще кажеш за Нора?
Аз съм я слушала на живо, както и Пламена.
Е Нора е жената-глас.
Дълги години пееше в дует е Ники Манолов /ако го помните/ и неговия глас не се чуваше :)

MusicIsTheKey
03-26-2008, 20:12
Както казаха преди мен - най-големия идиот. Абсолютен клоун, идол на всички 14-20 годишни.
Сори дърто, но човека си има фенове, аз какво да направя, че не ти е на сърце човека :D


Като не знаеш на колко години съм, що изобщо се обаждаш?

Кой е казал, че трябва да правиш нещо?

psychopath
03-27-2008, 14:22
``Иван Ангелов
Наааай-големият... идиот от участниците.``` :-x :-x :-x :-x bojeeee ... are stiga we .. kfo tolko vi prai 4oveka ta vse go izkrarvate 4ernata ovca ........
:x :x :x :x ако се самоубиеш, ще ти хвърля портокал в гроба...обещавам ти :)



същото важи и за ганеца

AutumnTears
03-27-2008, 15:26
ne trqbvashe da si trugva Elena ama kakvo da se pravi kato vsi4ko e naglaseno toq pederas Stoqn nqma mqsto tam .na mqstoto na Ivan Stoqn i Denislav mojeshe da ima mnogo po talantliva kandidati ot tqh za Ana da ne govorim ujasno mi e protivna razo4erovana sum ot tozi sezon na Music Idol :-o

cold_arrow
03-27-2008, 15:28
Denislav,Plamena i Shanel sa the best ;)

psychopath
03-27-2008, 15:49
Denislav,Plamena i Shanel sa the best ;) :razz:

hapyN
03-27-2008, 16:38
Може ли да попитам защо Тома липсва във мненията ви аз съм фенка на Тома?

kuklichka_bg
03-27-2008, 16:46
az sam za SHANEL I PLAMENA I DENISLAV :-) :-) :-)

machoka
03-29-2008, 23:23
Мачока, ти като професионалист какво ще кажеш за Нора?
Аз съм я слушала на живо, както и Пламена.
Е Нора е жената-глас.
Дълги години пееше в дует е Ники Манолов /ако го помните/ и неговия глас не се чуваше :)

Няма нужда професионално да се занимаваш с музика, за да 'чуеш' абсолютният талант и майсторство, с което Нора присъства на сцената. :)

psychopath
03-30-2008, 00:35
Може ли да попитам защо Тома липсва във мненията ви аз съм фенка на Тома?Ти май видя кои са на снимките без да четеш темата...


човека е писал са тези, върху които има наблюдения...