PDA

View Full Version : Какво означава да си фешън ???



hgfh
03-26-2008, 05:07
shte vi pitam qsno i kratko kakvo oznachava da si feshun :lol: az tva ne6to ne go shvashtam i nz znachenieto na tazi duma nqkoi shte mi obqsni li ?

7 точка от правилата
moderated by Coki

kuklichka_bg
03-26-2008, 05:41
fashion e poprincip moda ama v bg pod feshan se razbirat onezi taka nare4eni "ku4ki" i "kukli za milioni" :razz: :D

GaBiIi__
03-26-2008, 05:42
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=110085&highlight=fashion

xXxScreamxXx
03-26-2008, 06:11
fashion e poprincip moda ama v bg pod feshan se razbirat onezi taka nare4eni "ku4ki" i "kukli za milioni" :razz: :D


aaa za mom4etata obiknoveno ``geiove`` gi nari4at ..

amadeuskb
03-26-2008, 06:32
АААА ония с нестандартните прически (мене ме кефат :D ) там да бъдат модерни ... ае нека се кафат хората :-D

confused_d
03-26-2008, 07:26
Apff .. vsicki teq sa ednakvi .. Vyrvq po ulicata vlizam v zavedeniq ... vsichki izglejdat po edin i sysht nachin .. pricheski drehi obuvki vsichko .. Ama nali sa po poslednata moda.. :x Ponqkoga chak losho mi stava kato gi gleedam .. :shock: :x

hottie
03-26-2008, 08:02
да си фешън е да си смешен

Snitch
03-26-2008, 08:56
да си фешън е да си смешен

eVAla Mn to4no kazano!

hgfh
03-26-2008, 10:07
ei hora ms mn :grin: znachi da si feshan oznachavada che nqmat svoi vkus i zatova te sa ednakvi prosto nqmat svoi stil mm az taka go razbiram ama moje da sam v gre6ka sorry ako ne e taka ama az sam bavnozacepva6ta :o i sorry izglejda che se povtarqla temata

hgfh
03-26-2008, 10:32
a oshte 1 vuprosche aa kvi sa tiq 7 tochki ?

DisciplineAndOrder
03-26-2008, 11:26
a oshte 1 vuprosche aa kvi sa tiq 7 tochki ?

7ма точка от правилника:потребителите трябва да пишат пълно и описателно заглавие на темите си.
Теми от рода на "?", "help", "zashto?" и т.н. ще бъдат поправяни или
премахвани по преценка на модераторите. Заглавията трябва да са на КИРИЛИЦА.

hottie
03-26-2008, 12:04
за мен фешън момичета са тези кифли с изкуствено изправени коси и очила като на мухата цеца. Трагедия..

zvezdichkaaa
03-26-2008, 12:36
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

hgfh
03-26-2008, 12:37
ei mn ms hora i sujelqvam za zaglavieto ms za vsichko :-) eto sega veche go opravih taka stava li ?

hottie
03-26-2008, 13:04
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники

zvezdichkaaa
03-26-2008, 13:16
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники

Е че има разлика-има,но да ти припомя ли,че сега си в Бг?Пък и какво лошо има да се обличаш според модата било то и българска.

hottie
03-26-2008, 13:22
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники

Е че има разлика-има,но да ти припомя ли,че сега си в Бг?Пък и какво лошо има да се обличаш според модата било то и българска.

за мен е безлично и безхарактерно и грозно :D
Има някои неща в модата които ми харесват, но не всичко нося ня куп. като някои 16 годишни кифли.Във флиртче все едно всички момичета са еднакви.

amatorium
03-26-2008, 13:27
Ako ne nosish ot tezi prekrasni obuvki za princesi ne si "fieshun"! :lol:

http://www.hipfootwear.com/images/CrocShoes.jpg

hottie
03-26-2008, 13:34
Ako ne nosish ot tezi prekrasni obuvki za princesi ne si "fieshun"! :lol:

http://www.hipfootwear.com/images/CrocShoes.jpg


ууу любимите ми :D

koman
03-26-2008, 15:29
ммм обикновенно футболистчета с:
а) прическа тип "Бекам"
б) опашчица ....
Облечени с раирани тениски , носещи огромни очила дето им скриват по-голямата част от лицето ... Слушащи хаус (или поне така си мислят щото са прости и си мислят , че всичкото " ТУПЦ ТУПЦ " дето пускат в дискотеките е хаус) тва за пред хората иначе са обикновенни чалгари :)... Чалгари казах !!! :shock: Огледай се навсякаде по улиците е фул с такива ... А и "емота" :lol: ... в кавички щото и 2-те породи животни са подраздел на чалгарската мафия обзела простия ни народ / yeaaah :d /
Безлични за мене щото всичките са еднакви...


С риск да съм обидил някой от съфорумците / щото със сигурност има такива тука / мога да ви кажа само ... не ме греете :-) / без да плачкате , мили "емота" :-D /

LoLi_PoP
03-26-2008, 16:57
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники

=D>

Ou7taControL
03-26-2008, 23:50
ммм обикновенно футболистчета с:
а) прическа тип "Бекам"
б) опашчица ....
Облечени с раирани тениски , носещи огромни очила дето им скриват по-голямата част от лицето ... Слушащи хаус (или поне така си мислят щото са прости и си мислят , че всичкото " ТУПЦ ТУПЦ " дето пускат в дискотеките е хаус) тва за пред хората иначе са обикновенни чалгари :)... Чалгари казах !!! :shock: Огледай се навсякаде по улиците е фул с такива ... А и "емота" :lol: ... в кавички щото и 2-те породи животни са подраздел на чалгарската мафия обзела простия ни народ / yeaaah :d /
Безлични за мене щото всичките са еднакви...


С риск да съм обидил някой от съфорумците / щото със сигурност има такива тука / мога да ви кажа само ... не ме греете :-) / без да плачкате , мили "емота" :-D / несъм "емо" или някаква "fie6anka" ама всеки си има правото да си избира как да се облича, и каква музика да слуша, така че не се пали толкова за такива неща, гледай себе си и да не ти пука за другите ;]

Pedigree
03-27-2008, 06:06
http://img219.imageshack.us/img219/8488/2919087zz4.jpg


МаМиН кРаСаВеЦ мИ е тОй!!! :-)

GaBiIi__
03-27-2008, 07:41
damm kakto nqkoi kaza tva sa hause "maniacite" xaxaxa kato ima edin s malko pove4e vkus i pari4ki ot drte koito pravqt jalki opiti da sa kato nego :D :D :D

Seducti0n
03-27-2008, 08:05
Интерпретация на чуждицата фешън-Човек, склолен към това безприкословно да се води по модните тенденции, без да обръща внимание дали се съчетават със стила му, с работата му, с мястото и повода на който.
Крайният резултат е жалко подобие на конте, облечено в парцаливи , в повечето случаи и качирски дрехи.

Висшата мода е съвсем друго нещо, в нея се влага вкус, дрехите са елегантни и изискани.Въобще разликата между селянията на българина и истински красивите облекла, е огромна. :)

hottie
03-27-2008, 08:11
Интерпретация на чуждицата фешън-Човек, склолен към това безприкословно да се води по модните тенденции, без да обръща внимание дали се съчетават със стила му, с работата му, с мястото и повода на който.
Крайният резултат е жалко подобие на конте, облечено в парцаливи , в повечето случаи и качирски дрехи.

Висшата мода е съвсем друго нещо, в нея се влага вкус, дрехите са елегантни и изискани.Въобще разликата между селянията на българина и истински красивите облекла, е огромна. :)

По-хубаво не бих могла да го кажа :)

hgfh
03-27-2008, 18:45
Интерпретация на чуждицата фешън-Човек, склолен към това безприкословно да се води по модните тенденции, без да обръща внимание дали се съчетават със стила му, с работата му, с мястото и повода на който.
Крайният резултат е жалко подобие на конте, облечено в парцаливи , в повечето случаи и качирски дрехи.

Висшата мода е съвсем друго нещо, в нея се влага вкус, дрехите са елегантни и изискани.Въобще разликата между селянията на българина и истински красивите облекла, е огромна. :)

kato ti gledam mneniqta vuv foruma mi izglejdash dosta inteligentna 8) evala na umnite hora :grin:

Nadelina
03-27-2008, 21:05
Tova (http://www.fashion-drawing.com/fashion-design/red%20carpet%20fashion/fashion%20star%20copia.gif)

AutumnTears
03-28-2008, 08:58
da si fe6un ozna4ava da si ovca nai 4esto na rusi ki4uri ,4erni qketa s puh4eta botu6i v dunkite ,te samite ne priznavat 4e slu6at 4alga s edna duma hora s1s selski mantalitet.hihi kazvam nai 4esto ne vinagi :D

slun4ice_90
03-28-2008, 09:42
Ako ne nosish ot tezi prekrasni obuvki za princesi ne si "fieshun"! :lol:

http://www.hipfootwear.com/images/CrocShoes.jpgTrepa4 sa, napravo ei sega otivam da si gi kupq. :lol: 8-)

k0kster
03-28-2008, 21:14
Фешън: Момиченца,които в 80% от случайте се считат за курви...водят се по модата,често слушат чалгии,с 2 тона грим по лицето....понякога с онези огромни цайси,които аз наричам цайси муха....много адски ме дразнят! 8)

anka_pomeranka
03-28-2008, 21:26
80 % ot Bg Fashion ChildrEn sa POZEEE
4isto poze
,,OOo imam pri4eska i 3 bluzki aaa i edni teni dunki!!"
Blqqkk POZQORI
FAshion Ko ne mojesh go razberesh i ti????
polovinata det gi poznaavash(fashioni de ne drugite emota i takia razni gluposti :) ) sa pozeee
vii ne znaete kolko malko sa istinskite fashioni
TRQBVA da SI HUBAf nqma KAK
KOSata (pulni prostutii sa 4e trqbva da eee ofukana i buhnala _|_)
kosata Si tvoq TQ te otli4ava ot stadoto ovcee
IIII DREHITEEE dda drehite sa mnogu vajni!!!!!
Nike,Puma,Addidas,TerranovA,enita,Teily WeigjL i vsqkvi takia det struvat bezbojni ceni ;););)
IZVOD!!!
istinski fashioni sa tezi an Koito imdaat PAri da si KUpuat qki Drehi :):):)
hauahauhau
aaa do stadoto poze koito gledat edin ot drug koi kak poi4e da si buhne umrqlata kosa i da si ku[pi sashtite maratonki kato na "priqtelkite si" i dunkii,no tesni za da se vijdat Palaskite i shkembeto koito sa neupisuemo :sexy:
TVa e...
az ZA istinskite fashioni!!!!!!!

anka_pomeranka
03-28-2008, 21:28
a puk ko va ebe dali si lsagat grim ili ne
(fake)

hgfh
03-29-2008, 07:14
ima si hora koito prosto taka si se oblichat smisul haresvat da se grimirvat i kontqt :(

Sintya
03-29-2008, 07:38
Заблудени дечица, които мислят, че са в "крак" с модата...

balistic_007
03-29-2008, 16:11
ква забавна тема :lol: :razz: :razz:

hgfh
03-30-2008, 07:29
feshuni :-D nz dosta interesena duma :lol:

blessthefall
03-30-2008, 19:37
Фешън означава Денислав Новев от Musci Idol :D to4no !!!!! e tva e fashion :D nqmat si sobstven stil... i nosat takiva drehi koito sa :moderni" .... pri4eskata to4no kat na toq... awe mn to4no go opredeli \:D/

NightGuardian
03-30-2008, 23:26
За да си фиешан трябва да имаш финанси!Amatoirum ли как беше...Не съм съгласен с теб ,че трябва да носят такъв вид обувки! Фешъните ходят с маратонки Puma,adidas,nike!Собствен стил ?Как да го изградиш като продаватн на пазара това ,което е актуално за годината? Гледам в магазина ОТ ДО всичко зелени и жълти блузки...Явно тази година , ще е годината на ЗЕЛЕНОТО и ЖЪЛТОТО!Това е просто , аз като видя ФЕШЪН момиче се кефя много от колкото някое недорасло ЕМО или пък скейтърка , та камоли тъп МЕТЪЛ!Обикновенно момиче , няма на моята възраст! То самата дреха на ФЕШЪНА те прави красив , незнам аз просто така си го обеснявам, а колкото до метъли,емота това ЧЕРНО е ебахти смахнатия цвят! Представяш ли си ти едно ЕМО през лятото с черни дрехи тръгнало или пък метал...Не моля ви! А и до колкото гледам ФЕШЪН момчетата,момичета ми изглеждат на по-потдържани!

A и според вас ФЕШЪН=ТЪПАК ? Не е вярно има много свясни хора..който са фешъни! А пък и в днешно време всякой гледа , кой от кой по-скъпо да носи! ТОВА Е 21ВЕК СМЕ СТИГА СЕ КРИТИКУВАЛИ ЕМОТА,ФЕШЪНИ ! Просто това е модата ,аз метъл бях 5 клас , рапър бях 6 клас! Скейтър в 7.За тва метъл,рапър,скейтър им мина модата!

XXX_f
03-31-2008, 07:27
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники
Rabotih v edin magazin to4no za "BG fashani" i doide edna jena ot amerika i mi kaza,4e predpochita da nosi nashata bulgarskata moda zashtoto v amerika e vissha moda.Spored men nqma nishto losho v tezi feshuni. Primerno az haresvam mnogo sateneni pantaloni, lacheni obuvki i tezi sportno elegantnite obuvchici (takiva imah kato malka) .Sega kato gi ima na pazara moga da kaja 4e sum izklui4itlno shtasliva ot fakta. Kolkoto do kosata, ne moje da se kaje 4e kato si izpravqsh iskustveno kosata si kofti, az imam chupliva kosa i ne q haresvam takava...ne moga da q nachupvam dobre i ako go pravq tova oznachava da q miq vseki den, zashtoto shte izpolzvam pqna kofti rabota i za tova q izpravqm. Hubavo e chovek da ima sobstven stil, no izlezte malko na pazar vsi4ko e ednakvo i ne moje da se otreche che sa i hubavi neshta. Ne smqtam che horata koito sa feshani trqbva da se razpuvat na krust.Ima feshuni i feshuni nqkoi sa naduvki koito ne moga da ponasqm, zashtoto s povedenieto se hvalqt 4e imat nova dreshka, drugite prosto sa si kupili novi drehi i si gi nosqt vse edno gi imat ot 10 godini :)

GaBiIi__
03-31-2008, 07:41
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники
Rabotih v edin magazin to4no za "BG fashani" i doide edna jena ot amerika i mi kaza,4e predpochita da nosi nashata bulgarskata moda zashtoto v amerika e vissha moda.Spored men nqma nishto losho v tezi feshuni. Primerno az haresvam mnogo sateneni pantaloni, lacheni obuvki i tezi sportno elegantnite obuvchici (takiva imah kato malka) .Sega kato gi ima na pazara moga da kaja 4e sum izklui4itlno shtasliva ot fakta. Kolkoto do kosata, ne moje da se kaje 4e kato si izpravqsh iskustveno kosata si kofti, az imam chupliva kosa i ne q haresvam takava...ne moga da q nachupvam dobre i ako go pravq tova oznachava da q miq vseki den, zashtoto shte izpolzvam pqna kofti rabota i za tova q izpravqm. Hubavo e chovek da ima sobstven stil, no izlezte malko na pazar vsi4ko e ednakvo i ne moje da se otreche che sa i hubavi neshta. Ne smqtam che horata koito sa feshani trqbva da se razpuvat na krust.Ima feshuni i feshuni nqkoi sa naduvki koito ne moga da ponasqm, zashtoto s povedenieto se hvalqt 4e imat nova dreshka, drugite prosto sa si kupili novi drehi i si gi nosqt vse edno gi imat ot 10 godini :) mn to4no kazano ima si feshani i feshani :) :smt023 :smt038 :smt038 :smt038

BoRe
03-31-2008, 08:30
Fashion = Metrosexual

wasntme_
03-31-2008, 23:35
Оф,какво толкова против модата имате без стил са много хора,които не са фешъни.Ставате малко банални не мислите ли?"Ае,който е фешън да го бесим"-ей така звучите.

Има разлика между мода и мода. Тая наложена мода в България си остава в България. Да не мислите, че в Милано, Париж и Ню Йорк така се обличат? Там е с вкус и всички се различават въпреки модата.
А тук едно и също - тесни дънки,големи очила и туники

4ovek gledam ti postovete ot izvestno vreme... kefi6 me bace... ama kakvo milano ve brat!?!?! 4yvala li si za high fashion 6otto to tam revytata e tva... i razlikata e mega golqma... edva li ima nujda da go obqsnqqm...

po temata: za mom4etata v bg kakto kaza BoRe-to / :-) / staa6 metroseksyalen vkarva6 malko dree6ki i pri4eska i si ready :lol: te v interesna istinata sa mi ednakvi i na men.. oba4e momi4etata ima malko poe4e raznoobrazie... smisal ima fashionki s po iz4an4eni stilove... deto naistina vkarvat individyalnost... tei 4e tam e otnositelno..

mort
04-03-2008, 21:40
Игнорирайки всички останали коментари,ще отговоря направо на въпроса какво е да си фешън.Еми много е просто-да си част от гадната еднаква маса.Думата "фешън" в случая няма нищо общо с думата "мода" :D Фешъните в нашата държава не са модерни,а трагични.Момичета и момчета стараещи се да изглеждат на 20 годишни.За бога,вие сте на 16 години ! Защо се гримирвате като за Оскарите и се обличате като тъпи селски пръчки с глупави ботуши с катарами и разни поли?!В "менюто" на фешъна(бил той момиче или момче)има няколко основни точки,а именно:
-очила (10-12 лева с форма на маска за електроженист)
-тесни дънки модел "стърчащ задник"(колкото е да не е хубав и подходящ за показ той трябва да се покаже, за да сте фешън!)
-тениска или ризка ( ако носите L купете си S номер и задължително с розово и щампа - зайче за момичета и някаква random шарения за момчета)
-обувки Addidas(пазарски за масата),Full тип маратонка,биеща на обувка,за момичетата има избор и между обувка тип цвичка или ботуши
-и идва ред на якето...най-важният елемент.Сиянието на пуха по качулката и висящите конци от надписа "Diesel","Energie" или "Ferrari" заслепяват не-фешън обществото от километри
Естествено има и други елемнти от репертуара на фешъните но те са по-скоро по усет :D
Мисля,че не е нужно да се споменава музика и интереси,но все пак ще го направя:
-музика - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ХАОС и тайничко поп-фолк
-интереси - ходене по дискотеки и клубове и безцелно висене по кафенета
П.П. Моля нека изключенията от този списак не се засягат,защото изказването ми е насочено повече към масата. :lol:
Е,надявам се да съм ти отговорил задоволително и да си изградиш обща представа за фешън обществото. :)

hgfh
04-04-2008, 12:05
Игнорирайки всички останали коментари,ще отговоря направо на въпроса какво е да си фешън.Еми много е просто-да си част от гадната еднаква маса.Думата "фешън" в случая няма нищо общо с думата "мода" :D Фешъните в нашата държава не са модерни,а трагични.Момичета и момчета стараещи се да изглеждат на 20 годишни.За бога,вие сте на 16 години ! Защо се гримирвате като за Оскарите и се обличате като тъпи селски пръчки с глупави ботуши с катарами и разни поли?!В "менюто" на фешъна(бил той момиче или момче)има няколко основни точки,а именно:
-очила (10-12 лева с форма на маска за електроженист)
-тесни дънки модел "стърчащ задник"(колкото е да не е хубав и подходящ за показ той трябва да се покаже, за да сте фешън!)
-тениска или ризка ( ако носите L купете си S номер и задължително с розово и щампа - зайче за момичета и някаква random шарения за момчета)
-обувки Addidas(пазарски за масата),Full тип маратонка,биеща на обувка,за момичетата има избор и между обувка тип цвичка или ботуши
-и идва ред на якето...най-важният елемент.Сиянието на пуха по качулката и висящите конци от надписа "Diesel","Energie" или "Ferrari" заслепяват не-фешън обществото от километри
Естествено има и други елемнти от репертуара на фешъните но те са по-скоро по усет :D
Мисля,че не е нужно да се споменава музика и интереси,но все пак ще го направя:
-музика - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ХАОС и тайничко поп-фолк
-интереси - ходене по дискотеки и клубове и безцелно висене по кафенета
П.П. Моля нека изключенията от този списак не се засягат,защото изказването ми е насочено повече към масата. :lol:
Е,надявам се да съм ти отговорил задоволително и да си изградиш обща представа за фешън обществото. :)


ms pi4 \:D/

ANTI
04-04-2008, 20:51
mort най-точно определение.
с една дума стадо :evil:

sound_mafia
04-05-2008, 13:44
Интерпретация на чуждицата фешън-Човек, склолен към това безприкословно да се води по модните тенденции, без да обръща внимание дали се съчетават със стила му, с работата му, с мястото и повода на който.
Крайният резултат е жалко подобие на конте, облечено в парцаливи , в повечето случаи и качирски дрехи.

Висшата мода е съвсем друго нещо, в нея се влага вкус, дрехите са елегантни и изискани.Въобще разликата между селянията на българина и истински красивите облекла, е огромна. :) По-добре неможе да бъде обяснено просто. :grin:

sound_mafia
04-05-2008, 13:48
Игнорирайки всички останали коментари,ще отговоря направо на въпроса какво е да си фешън.Еми много е просто-да си част от гадната еднаква маса.Думата "фешън" в случая няма нищо общо с думата "мода" :D Фешъните в нашата държава не са модерни,а трагични.Момичета и момчета стараещи се да изглеждат на 20 годишни.За бога,вие сте на 16 години ! Защо се гримирвате като за Оскарите и се обличате като тъпи селски пръчки с глупави ботуши с катарами и разни поли?!В "менюто" на фешъна(бил той момиче или момче)има няколко основни точки,а именно:
-очила (10-12 лева с форма на маска за електроженист)
-тесни дънки модел "стърчащ задник"(колкото е да не е хубав и подходящ за показ той трябва да се покаже, за да сте фешън!)
-тениска или ризка ( ако носите L купете си S номер и задължително с розово и щампа - зайче за момичета и някаква random шарения за момчета)
-обувки Addidas(пазарски за масата),Full тип маратонка,биеща на обувка,за момичетата има избор и между обувка тип цвичка или ботуши
-и идва ред на якето...най-важният елемент.Сиянието на пуха по качулката и висящите конци от надписа "Diesel","Energie" или "Ferrari" заслепяват не-фешън обществото от километри
Естествено има и други елемнти от репертуара на фешъните но те са по-скоро по усет :D
Мисля,че не е нужно да се споменава музика и интереси,но все пак ще го направя:
-музика - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ХАОС и тайничко поп-фолк
-интереси - ходене по дискотеки и клубове и безцелно висене по кафенета
П.П. Моля нека изключенията от този списак не се засягат,защото изказването ми е насочено повече към масата. :lol:
Е,надявам се да съм ти отговорил задоволително и да си изградиш обща представа за фешън обществото. :)


ms pi4 \:D/ Също и това =; =; \:D/ \:D/ \:D/

Decu
04-05-2008, 14:07
Да си смотан, да си еднакъв, да си напудрен до корема, да слушаш чалга и хаЛсче задължително, прическата ти да е като на петел, на 13 да приличаш на 18..горе-доле - тва е. :-|

iveto__91
04-05-2008, 14:09
kfo lo6o ima v tova da si izpravq6 kostata i da nosi6 gotini o4ila tfa ne go razbiram.i az kato go pravq zna4i sam feshanka.TAKA LIIII!!????????????????LELEEE AZ PO-DOBRE DA OTIDA DA SE GRUMNA NQKADEEE!!! :razz: :razz: :razz:a ne mislq 4e sam kiflaa :razz:

Decu
04-05-2008, 14:12
Лелеееееееее, забравих най-важното бе! Трябва да имаш очила-ама не от онея стил "Матрицата", ами от тея дето ти закриват 3/4 от лицето! ;-)

iveto__91
04-05-2008, 14:16
за мен фешън момичета са тези кифли с изкуствено изправени коси и очила като на мухата цеца. Трагедия..
i kfo az kato si izpravqm kosata i nosq gotini o4ila zna4i sam feshanka.TAKA LI????????LELEEE MI AZ PO-DOBRE DA OTIDA DA SE GRUMNA NQKADE TOGAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz: NEEEEEEE...

sant
04-05-2008, 21:03
...

iveto__91
04-06-2008, 09:12
kfo lo6o ima v tova da si izpravq6 kostata i da nosi6 gotini o4ila tfa ne go razbiram.i az kato go pravq zna4i sam feshanka.TAKA LIIII!!????????????????LELEEE AZ PO-DOBRE DA OTIDA DA SE GRUMNA NQKADEEE!!! :razz: :razz: :razz:a ne mislq 4e sam kiflaa :razz:

Като те гледам май си точно такава.
Те хората са обяснили какво е да си "фешън" в БГ. Извън България не знам как е, но тук положението е трагично. Особено като започнат да казват, че обожават хауса, а после ги видиш някъде по пътищата да играят кючек.. :?
Не знам, за мен тези хора са без грам мозък, хем глупави, хем смешни и банални... Нямат мнение за почти нищо, водят се от "модата".
Изключения... Не съм намерила такива (все още, нищо не е невъзможно).

П.П. Забравихте джуките. Те трябва да са като на маймунски гъз. Снимка пред огледалото с очилата и такива джуки ще ви донесе голяма слава, гарантирам ви (слава на глупаци :-D ).
ne ti mai ne6y ne razbira6.i vuob6e ne moje6 da tvurdi6 4e sam feshanka prosto z6t ni6o ne znae6.celta ti e da se zaqde6 s nqkoi.i otkade znae6 4ee obojavam house ,a posle go ydrqm na ky4ek.axaxaxaxax :razz: aaaaaa da ne zabravim.Nosq ''djuvkiii''.E kak???bez tqh ne mojee. :razz:
ae 4e trq da si sloja caisite i da se snimam.ei sa 6e vi pusna edna snim4ica da me vidite kfa fie6anka me napraihte :razz: :razz: :razz:

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 09:20
Mislq 4e mort go obqsni nai-pravilno 8)

mhmhmhmhm
04-06-2008, 09:29
Лелеееееееее, забравих най-важното бе! Трябва да имаш очила-ама не от онея стил "Матрицата", ами от тея дето ти закриват 3/4 от лицето! ;-)
И да не ги сваляш,ако ще и сняг да вали !

DisciplineAndOrder
04-06-2008, 09:52
Да си смотан, да си еднакъв, да си напудрен до корема, да слушаш чалга и хаЛсче задължително, прическата ти да е като на петел, на 13 да приличаш на 18..горе-доле - тва е. :-|

прическата задължително да е Драгън'с кисс :razz:

sant
04-06-2008, 19:55
...

sweatkiss
04-07-2008, 12:33
Ами всеки си го разбира различно.Моето мнение е ,че да си фешън означава да си модерен (да се обличаш според модните тенденций,прическата ти да е модерна и др.).Някой хора приемат за ФЕШЪН емотата,хипарите и др.Други хора разбират ,че ФЕШЪН означава да си с странен цвят на косата или шантава форма,с ярък грим и високи токчета.Разбирания различни,но аз изказах моето мнение. :grin:

iveto__91
04-07-2008, 15:50
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

Nicole_Richie
04-13-2008, 12:09
За България понятия като FASHION и МОДЕРНО са силно изкривени,през призмата на "висшето" общество на чалгаджийки и разни световно неизвестни дизайнерки.Голяма част от населението са с странен манталитет който няма как да се промени за 1 ден.Те решават,че са много модерни купувайки си дрехи като на другите."Модерните" цветове за сезона... Пример: Пазара на дрехи се наводни с жълто.... и нали трябва да са "модерни" се обличат целите от горе до долу или най-малкото чанта и обувки (жълто,лилаво и тем подобни),но нали за да си Фешан всичко трябва да ти се връзва.Голяма грешка! Явно понятия като контаст са малко известни! И все пак всеки сам избира своя стил.

gLoRiOuS_aNGeL
04-16-2008, 21:39
да си фешън е да си смешен
+1

EnriqueIglesias
04-17-2008, 06:36
'feshanite'minali pokrai modata

buttertoast
04-17-2008, 11:06
Аз възприемам т.нар. фешъни като хора без собствен стил,които се водят от модата и всички до един са еднакви..

GbSy
04-18-2008, 07:11
Че какво им е на очилата с големи стъкла? Аз също имам и много си ги харесвам. Освен това, къде ли не се изписа колко са модерни, но аз не си ги купих заради това, а защото ми харесват... Попринцип лично аз, не следвам никаква мода, обличам се така, както ми харесва и ми е удобно. Стига човек да има ясно изразен стил, който му харесва... Какъв е проблема? Не е нужно да следваме някакви измислени тенденции, които носят в Холивуд и не знам си още къде. Красотата е нещо дълбоко лично и тя не може да бъде изразена, ако не си изградил свой собствен стил!

P.S: Мисля, че това е ФОРУМ, а не дебат... Всеки си има мнение по въпроса и не мисля, че ще го промените по някакъв начин... А като се връзвате на простотиите на някакви пикли недорасли... Още по-зле :)

PinkFloydSound
04-18-2008, 10:08
Аз възприемам т.нар. фешъни като хора без собствен стил,които се водят от модата и всички до един са еднакви..
По-скоро се водят от една измислена мода.

GaBiIi__
04-20-2008, 14:03
ne iskam da obijdam i da se karam s nikoi no za6to vsi4ki govorite samo kak bili ednakvi fashionite ? emotata ne sa li ? ili 4algarite s rusite kosi i si4ko ostanalo ili metalite tva si e stil kefi gi taka se obli4at

kefish_meee
04-20-2008, 14:46
Може повече от вас да са го чели, но понеже е по темата.....


Как да бъдем фешън?
Здравейте! Ако слОчайно сте се захванали да четете това, то непремено вие сте смотан /тъп/ грозен/ дИбел/ дебил/ недоволен и искате да промените нещо в себе си. Ако е така, смятам че сте попаднали на (не)правилното място. И все пак надявам се мойте съвети да бъдат полезни да младото подрастващо поколение, което непремено иска да бъде ФЬЕШЪН!

Урок 1:
Външен вид
За да бъдете фьешън трябва да се обличате като фьешън човек. Слагате си дънките, тениската с някоя метъл група (имам една много яка тениска на Nightwish), обувате си кецовете и излизате по главната!
Наблюдавайте. Какво виждате...? “Уау”- ще кажете вие – “Всички са еднакви”.
Така е. Вие сте прав/а. Независимо дали сте момче или момиче модата е горе-долу една и съща. Да започнем с очилата ( цена 10-20 лв ). Не се притеснявайте ако очилата се доближават по вид и размер до маска на електроженист. Това е фьешън все пак, Очилата трябва да се носят НАВСЯКЪДЕ!!!
Прическа:
Наблюдавайте фешънчетата по улицата. Направете си прическа като тяхната. Пуснете си опашчица и бретонче. Отстрани се минете 1-ви номер с машинка, сложете МНОГО гел. Ако косата ви е мазна и черна още по-добре. Никой не обича кестеняви или естествено руси фешъни! Ако искате можете да си боядисате косата, но ТРЯБВА да си личи че е боядисана. Иначе може да си навлече гнева на фешън обществото. Комбинирайте прическата с очилата тип “Мухата цеце”.
Облекло:
Така, драги начинаещи фешъни, навлизаме в сложна материя... Да започнем с якето. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е черно и с ОГРОМНА качулка с пухче и отзад да пише Energie. Ако вашето не е такова, можете да се примирите с факта, че ще си умрете девствен смотльо…
Дънките трябва да са изтъркани, пробити с петна от кафе, кетчуп, горчица, следи от изгаряне и други такива екстри... Консултирайте се с други фешъни, които ще ви насочат.
Тениски/блузи:
Тука дизайнът зависи ИЗЦЯЛО от вас. Важното е основният, розов цвят, да се връзва с другите цветове, които също ще са толкова ужасни. Желателно е блузата да няма качулка и да ви е по тялото, а тениската да е размер S при положение, че носите L да кажем.
Обувки:
Адидаски... от грозните модели.
Възможна е вариация с боксьорски ботушки, в които да си врете дънките.
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си взимайте зимни обувки (Geox например), боти или кецове. Те са за нефешън пипъли!!!

Урок 2:
КОлтурЪ на Фьешън УбществотУ:
Музика:
Чалга! Вие се прекланяте пред гения на Гергана, Азис и Камелия. Имате поне 2 стени с плакати на Мара Отварячката.
Задължително трябва да претендирате, че слушате мУдерна музика (за момента това е хауса). За да се броите за върл хаус маниак е нужно поне веднъж да сте слушали Lucky You (puke). Ако пък я имате и на телефона останалите фешъни ще си помислят, че разговарят с някой полу-бог (ако са глупави могат да ви сметнат и за цял бог)!!! Слушате си хаусче и междувремено отскачате до Палмите или Чака-рака.
Личен живот:
Момичета:
Ако не сте си направили сефтето преди да навършите 12 или НАЙ-МНОГО 13 вие сте стара и задръстена консервативна мома!!!
Момчета:
Вземете броя на момичетата с които сте спали, съберете го с броя на чек**те, които сте си избили (събираме, в случай, че броят на момичетата е нула, иначе щяхме да умножаваме). Ако все пак като един фьешън человек сте топнали чушката умножавайте. Какво получихте? Няма значение. Отсега нататък това е броят на вашите завоевания!!! Когато се сетите добавете още някоя бройка. Нека този девиз ви мотивира:
Куцо, кьораво, сакато – бройката е злато!!!

Как да се държим в нета:
Горният девиз се отнася и до бройката на френдовете ви в скайп. Намерете си стила на писане, например ЕтО тАкА е По-ДоБрЕ, нЕ сМяТаТе Ли?
Изберете някакъв як ник. Давам примери:
FaShIoN SoLdiEr*(AddicTeD TO CocaINE)
Илюжън....
BIGOTTI
Или класиката в жанра:
Gotin_pld17_m_tyrsi_f_za_ SEX!!!
Вредни навици:
Четене на книги и учене на уроци... LOL! Базик ве .
На ден се пуши по 1 стек цигари без филтър, познати като Арда Качак
И в момента фешън са хората с кецове, коса на етажи с бретонче, едни големи очила и някоя друга "оригинална" маркова дрешка.... :shock:

schhhhhhh
04-20-2008, 17:17
В буквален превод от английски език FASHION означава:
I. 1. начин, маниер
2. мода (и рl), стил, фасон, кройка
3. светско/модно общество

II. 1. оформя (ва) м (in, to, into), придавам форма/вид/фасон на

2. тех. формовам, придавам исканата форма на (чорап и пр.), изработвам, фасонирам

3. приспособявам. нагаждам (to)
Преводът е взет от речник.

Според мен в момента много момичета и момчета се водят по някаква "мода",която самите те не разбират.Някои смятат,че да си така наречения "fashion" трябва да носиш скъпи дрехи и обувки,други пък мислят,че това са момичета с къси полички,блузи с дълбоки деколтета,големи очила и коса с обем до небесата.Всеки има различни разбирания относно това.Нямам нищо против никого и не смятам,че аз съм човекът,който трябва да дава оценки за това кой как се облича,но все пак реших да напиша това,за да изразя и аз мнението си. :)

Нямам нищо против добре изглеждащите и поддържащите се момичета и момчета стига всичко,което правят,за да изглеждат добре,е направено с мярка и стил.Най-малкото-поне цветовете на елементите от облеклото да си пасват.

И пак-всеки има свой собствен вкус и стил на обличане.Вярно,че някои доста се оплитат в стила и вкуса си ( което определено повлиява на външния им вид ),но какво да правим-и да ги осъждаме,и да ги критикуваме какво ще постигнем? Най-много да пуснат някоя друга тема срещу метълите,емотата и не знам и аз срещу кой друг.

Приятна вечер! :)

hgfh
05-23-2008, 19:02
абе някой пишат че фешън са тези които слушат чалга еми аз като слушам да не сам фешън :lol: бьти тъпото разсъждение

LovePoisoned
05-24-2008, 10:51
Fashion си го казва... мода. Човек, водещ се все по модата. Дотук добре. :)

Само че.. фешъните в България. Напълно изопачават представите ми за понятието "fashion" вече. :shock: Ако бяха такива, каквито си ги представям по понятието "fashion" всъщност, нямаше да имам нищо против.

Ама какво е фешън в БГ? Човек, който:
уж слуша House music (а какво общо има това с модата?), но невинаги - по "Планета" ТВ не пускат. :D
пише Ей ТъКаЪъ
се хвали с това колко богат бил баща му, колко евро на ден получавал и т.н.
се гримира, сякаш е боядисвал стените в цветовете на дъгата, ала за нещастие от глупост е изтървал кофите върху себе си.
се прави на муха (говоря за гигантските очила)
и е без глава. ;)
който едно временно е и имо, и сийн, и неко, и генгстър (рапър), и ФЕШЪН ГЪЗАР (еее, къде без това! :lol: ).

Макар че за мен тези хора не са fashion-чета. Има къде-къде по-свестни индивиди, които пак са почитатели на модата, но не изпълват изредените от мен критерии. :oops: За мен човек, който отговаря на точките, е ТЪПУНГЕР.

PollyPoi
05-24-2008, 11:14
абе някой пишат че фешън са тези които слушат чалга еми аз като слушам да не сам фешън :lol: бьти тъпото разсъждение
Може да не си фешънка,но си тъпа ЧАЛГАРКА ;)

пЛюш!нкаАа~
05-24-2008, 12:51
отностно момчетата..за мен са чисти жени..еми дам,че те се грижат повече за външния си вид от нас бе :shock: :lol:

пЛюш!нкаАа~
05-24-2008, 12:55
Лелеееееееее, забравих най-важното бе! Трябва да имаш очила-ама не от онея стил "Матрицата", ами от тея дето ти закриват 3/4 от лицето! ;-) +1 тип мухата цеце :lol:

enola
05-24-2008, 13:27
Значи от мненията ви разбирам следното :
Който харесва хаус - не е вярнооооооооо
Който носи маркови дрехи - от пазара саааа
Който носи големи очила - смешен е
Който се гримирва - е грозен
Ето моето мнение :
Може някой наистна да харесва хаус музика!
Може наистина да има достатъчно пари за да си купува хубави дрехи!
Може големите очила да му приличат!
Може просто да иска да прикрие някои несъвършенства по лицето си !
:? :?

LovePoisoned
05-24-2008, 17:25
Тъй наречените "нашенски" фешъни уж слушат хаус, но са генгстъри и рапъри, емота, мм, какво още беше там... :D
Тъй наречените "нашенски" фешъни дори не могат да се гримират като хората.
Не знаят и явно предназначението на слънчевите очила. На никой не му прилича да бъде с очи на муха... Е, да е муха без глава, вече да! :)

Мисля, че в този форум говорим за тези. :)
А ако в момента е на мода да си МЕГАТЪП, то хора от тоя тип са абсолютни фешъни.

impossible2
05-24-2008, 18:06
наПраВуу Не могЪ да повЯрвАмм... :lol: :( :lol: :( каКво Сме ви НапраВиЛи нИеЕ...зА кФо ТоЛковЪъ Ни МраЗитЕе ,,фЕшЪъниТЕе" имА НяКои СЪфОруМци ,КоИтО дОри думъТъ не МогЪът дА НапиШат праВиЛнуУ...нЗ ...защо тРябва тоЛковЪъ да се ПрЕуВеЛичАвЪъ....аЗ ниТоо СипВАм с НяКфИи гАДНи КоМеНТи ...сРЕщУу метаЛитЕе И ЕмотЪтАа ...пЪК те сРещу НаС Да.... :( нЕ,чЕ тоЛковЪъ ми ДремЕе..аМъЪ т'Ва Е ПросТуу еДин ВиД ,,сеЛсКа Му РаботЪъ " и Не каЗваИте ,чЕ всичКи сА еДнаКви,зАщОтО не Е ТАКА ....да ПриЗНаВъМ имЪъ няКои .....феШъЪни ДеТуу сЪъ пъЛнАа ТрагЕдиЯя .... ,Но ТОваА е ЗащОтО не СъЪ Добре ОринТирАни В ТозИ styLe ....иМа Ги всЯКвии....,.... еДни Ми ГоворЯтт За вИсшА модЪъ и ЕлЕгАнтНосТт....пъК не СЪъ вЛизАЛи...да ВидЯт в НяКой гоЛеМи сАйТовЕе...да ВидЯт ....каКвА е таЗи вИшъЪ модЪЪ ...маЛкоо СъЪ хОрЪртЪъ ,КойТо щЕ тРъГнаТ дА се РаЗхоЖдаТ по ЦентърАа нА няКоЙ ГраД тоЛкоВъЪ еЛегАнТНо ....каКто по РеВюТЪътЪъ...т'вА е Бг... вСичКи сМе РаВнИ и ИмаМе праВо На СОбСтвЕн StyLe ,kфАа МузИКаа да СлушАме и т.н.... напрАВуу имаШее НяКои коМеНтаРии :( :( няКои ХорЪъ мисЛяТт Ли кАТуу пишАТт....

o0ps
05-24-2008, 18:12
наПраВуу Не могЪ да повЯрвАмм... :lol: :( :lol: :( каКво Сме ви НапраВиЛи нИеЕ...зА кФо ТоЛковЪъ Ни МраЗитЕе ,,фЕшЪъниТЕе" имА НяКои СЪфОруМци ,КоИтО дОри думъТъ не МогЪът дА НапиШат праВиЛнуУ...нЗ ...защо тРябва тоЛковЪъ да се ПрЕуВеЛичАвЪъ....аЗ ниТоо СипВАм с НяКфИи гАДНи КоМеНТи ...сРЕщУу метаЛитЕе И ЕмотЪтАа ...пЪК те сРещу НаС Да.... :( нЕ,чЕ тоЛковЪъ ми ДремЕе..аМъЪ т'Ва Е ПросТуу еДин ВиД ,,сеЛсКа Му РаботЪъ " и Не каЗваИте ,чЕ всичКи сА еДнаКви,зАщОтО не Е ТАКА ....да ПриЗНаВъМ имЪъ няКои .....феШъЪни ДеТуу сЪъ пъЛнАа ТрагЕдиЯя .... ,Но ТОваА е ЗащОтО не СъЪ Добре ОринТирАни В ТозИ styLe ....иМа Ги всЯКвии....,.... еДни Ми ГоворЯтт За вИсшА модЪъ и ЕлЕгАнтНосТт....пъК не СЪъ вЛизАЛи...да ВидЯт в НяКой гоЛеМи сАйТовЕе...да ВидЯт ....каКвА е таЗи вИшъЪ модЪЪ ...маЛкоо СъЪ хОрЪртЪъ ,КойТо щЕ тРъГнаТ дА се РаЗхоЖдаТ по ЦентърАа нА няКоЙ ГраД тоЛкоВъЪ еЛегАнТНо ....каКто по РеВюТЪътЪъ...т'вА е Бг... вСичКи сМе РаВнИ и ИмаМе праВо На СОбСтвЕн StyLe ,kфАа МузИКаа да СлушАме и т.н.... напрАВуу имаШее НяКои коМеНтаРии :( :( няКои ХорЪъ мисЛяТт Ли кАТуу пишАТт....
Ти малоумен ли си бе? Как може да пишеш така???? :shock: Нещо ти има на главата, вземи се прегледай...божееее не сме можели да напишем вярно думата фешън пък той ми пише РеВюТЪътЪъ...вземи се хвърли отнякъде, моля те... :smt070

LovePoisoned
05-24-2008, 18:16
наПраВуу Не могЪ да повЯрвАмм... :lol: :( :lol: :( каКво Сме ви НапраВиЛи нИеЕ...зА кФо ТоЛковЪъ Ни МраЗитЕе ,,фЕшЪъниТЕе" имА НяКои СЪфОруМци ,КоИтО дОри думъТъ не МогЪът дА НапиШат праВиЛнуУ...нЗ ...защо тРябва тоЛковЪъ да се ПрЕуВеЛичАвЪъ....аЗ ниТоо СипВАм с НяКфИи гАДНи КоМеНТи ...сРЕщУу метаЛитЕе И ЕмотЪтАа ...пЪК те сРещу НаС Да.... :( нЕ,чЕ тоЛковЪъ ми ДремЕе..аМъЪ т'Ва Е ПросТуу еДин ВиД ,,сеЛсКа Му РаботЪъ " и Не каЗваИте ,чЕ всичКи сА еДнаКви,зАщОтО не Е ТАКА ....да ПриЗНаВъМ имЪъ няКои .....феШъЪни ДеТуу сЪъ пъЛнАа ТрагЕдиЯя .... ,Но ТОваА е ЗащОтО не СъЪ Добре ОринТирАни В ТозИ styLe ....иМа Ги всЯКвии....,.... еДни Ми ГоворЯтт За вИсшА модЪъ и ЕлЕгАнтНосТт....пъК не СЪъ вЛизАЛи...да ВидЯт в НяКой гоЛеМи сАйТовЕе...да ВидЯт ....каКвА е таЗи вИшъЪ модЪЪ ...маЛкоо СъЪ хОрЪртЪъ ,КойТо щЕ тРъГнаТ дА се РаЗхоЖдаТ по ЦентърАа нА няКоЙ ГраД тоЛкоВъЪ еЛегАнТНо ....каКто по РеВюТЪътЪъ...т'вА е Бг... вСичКи сМе РаВнИ и ИмаМе праВо На СОбСтвЕн StyLe ,kфАа МузИКаа да СлушАме и т.н.... напрАВуу имаШее НяКои коМеНтаРии :( :( няКои ХорЪъ мисЛяТт Ли кАТуу пишАТт....
We're waiting for you at "Ноктопластики и декорацийки", baby! :]]]

PollyPoi
05-24-2008, 18:17
наПраВуу Не могЪ да повЯрвАмм... :lol: :( :lol: :( каКво Сме ви НапраВиЛи нИеЕ...зА кФо ТоЛковЪъ Ни МраЗитЕе ,,фЕшЪъниТЕе" имА НяКои СЪфОруМци ,КоИтО дОри думъТъ не МогЪът дА НапиШат праВиЛнуУ...нЗ ...защо тРябва тоЛковЪъ да се ПрЕуВеЛичАвЪъ....аЗ ниТоо СипВАм с НяКфИи гАДНи КоМеНТи ...сРЕщУу метаЛитЕе И ЕмотЪтАа ...пЪК те сРещу НаС Да.... :( нЕ,чЕ тоЛковЪъ ми ДремЕе..аМъЪ т'Ва Е ПросТуу еДин ВиД ,,сеЛсКа Му РаботЪъ " и Не каЗваИте ,чЕ всичКи сА еДнаКви,зАщОтО не Е ТАКА ....да ПриЗНаВъМ имЪъ няКои .....феШъЪни ДеТуу сЪъ пъЛнАа ТрагЕдиЯя .... ,Но ТОваА е ЗащОтО не СъЪ Добре ОринТирАни В ТозИ styLe ....иМа Ги всЯКвии....,.... еДни Ми ГоворЯтт За вИсшА модЪъ и ЕлЕгАнтНосТт....пъК не СЪъ вЛизАЛи...да ВидЯт в НяКой гоЛеМи сАйТовЕе...да ВидЯт ....каКвА е таЗи вИшъЪ модЪЪ ...маЛкоо СъЪ хОрЪртЪъ ,КойТо щЕ тРъГнаТ дА се РаЗхоЖдаТ по ЦентърАа нА няКоЙ ГраД тоЛкоВъЪ еЛегАнТНо ....каКто по РеВюТЪътЪъ...т'вА е Бг... вСичКи сМе РаВнИ и ИмаМе праВо На СОбСтвЕн StyLe ,kфАа МузИКаа да СлушАме и т.н.... напрАВуу имаШее НяКои коМеНтаРии :( :(
няКои ХорЪъ мисЛяТт Ли кАТуу пишАТт....
:-s :-s :-s :-s :-s
Аре спри да пишеш така че докъто ти прочета ПиСсААнЕтУуУ главата ми отиде в корема! Много си злееееееееее беееееее смешник грозен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

varnen4e
05-25-2008, 08:00
Добре... кога най- после ще спрете с глупавите и повърхностни дискриминации. Смешни сте.

fuck_brainpants
05-25-2008, 09:51
Амии фешаните са няк'ви плиткоумни същества мразещи метълите, не различаващи метъл от имо, слушащи хаус, обличащи се по НАЙ-НОВИТЕ МОДИ, правят си няк'ви супер копиращи имо прически, ходят кат курви, слагат си адски много грим, имат големи цайси, за да прикрият грозните си очи, пишат с главни и малки буквички ..... ииии може би т'ва е един РИАЛ ФИЕШАН :D:D:D

varnen4e
05-25-2008, 10:48
Амии фешаните са няк'ви плиткоумни същества мразещи метълите, не различаващи метъл от имо, слушащи хаус, обличащи се по НАЙ-НОВИТЕ МОДИ, правят си няк'ви супер копиращи имо прически, ходят кат курви, слагат си адски много грим, имат големи цайси, за да прикрият грозните си очи, пишат с главни и малки буквички ..... ииии може би т'ва е един РИАЛ ФИЕШАН :D:D:D

Не е точно така.. ;)
Защо пък трябва да сме плиткоумни и да мразим метълите?
Иии да ти кажа, че прическите изобщо не са "копиращи емотата".. ;)

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:53
Абе фешъни да се скрият някаде ... малки момиченца с три тона фон дйо тен дет кат ги докоснеш и остава дупка...с издължени косички ... ужаст не ги разбирам сложи си малко ама те прекаляват а момчетата си купили една блузка и цайса от Adidas и се мислят за най големите тихо бе идиоти само ще дам да ми прочетете профила в aha.bg и ще разберете мнението ми www.reallysweet.aha.bg
А и още нещо вижте смях
http://be-fashion.hit.bg/ hehe FasHiOn4eT1 ;] zAdrYjtE!!!

varnen4e
05-25-2008, 10:56
Абе фешъни да се скрият някаде ... малки момиченца с три тона фон дйо тен дет кат ги докоснеш и остава дупка...с издължени косички ... ужаст не ги разбирам сложи си малко ама те прекаляват а момчетата си купили една блузка и цайса от Adidas и се мислят за най големите тихо бе идиоти само ще дам да ми прочетете профила в aha.bg и ще разберете мнението ми www.reallysweet.aha.bg
А и още нещо вижте смях
http://be-fashion.hit.bg/ hehe FasHiOn4eT1 ;] zAdrYjtE!!!

Ти осъзнаваш ли, че отговаряш на всичко, което критикуваш..!? :shock:

barbie_94
05-25-2008, 13:16
Съжелявам,но след като емота-та и т.н. не искат да ги обиждат и дискриминират,те също да сорат да правят това с другите! Какво можем да кажем ние: Какво ти трябва за да станеш ИМО: Една ИМО прическа,блузка с Токио Хотел,едни кецове,малко черен грим,едни свлечени дънки и си готов ! Сега по-добре ли се чувствам- не.Но явно вие се чувствате по-добре когато обидите някого и докажете сами на себе си,че сте по-добри.Нямам какво друго да кажа освен : Който е прав няма какво да доказва !

buttertoast
05-25-2008, 13:28
Добре... кога най- после ще спрете с глупавите и повърхностни дискриминации. Смешни сте.
Съгласна.. не сме ли преди всичко хора?! Ужасно много се дразня на изказвания от типа "Тея са бахти шибаните фешъни/метъли/хаусъри и сички прозиводни лайна".. не бяхме ли "свободна" държава и нямаше ли всеки правото да бъде какъвто иска?!...

Та..
Принципно не съм против тва да се водиш по модата,но,мамка му,защо никой не влага нищо от себе си? Сега,както са на мода жълти и зелени дрехи,целия град от глава до пети със зелени панталони,жълти потници и жълти/зелени пантофки.Еми банално е!

moon_flower
05-25-2008, 14:06
Логично е,че "фешън" означава човек,който се води по модата.Говорим за стил на обличане и прическите.Бих казала,че доста фешъни слушат хаус музика.Но както и да е.Мисълта ми е,защо казвате,че фешъните нямат вкус,нито стил?Това,че на вас не ви допада не означава,че те нямат вкус.Естествено,че не на всички ни ще се харесва.Но това не означава,че можем да ги критикуваме по този начин.В крайна сметка всеки сам си избира пътя и какъв да бъде,не е ли така? Прекалено много сме,за да сме еднакви и да харесваме едни и същи неща.Знам,че мнението ми няма да промени вашето,но защо пък да не опитам.Какво ли не съм чувала за различните стилове...емотата до един си режели вените,фешъните били позиорчета,метълите били луди...Първо,че опира до човека и не всички са такива и второ,дори и така да е,какво ви интересува вас?
И понеже сега със сигурност и аз ще го отнеса,ще кажа,че не съм нито емо,нито фешънка,а просто обикновено момиче.Не спадам към нито един от тези стилове.
И нали уж имаме демокрация,тогава защо нямаме право да бъдем такива,каквито сме,без да ни критикуват?


наПраВуу Не могЪ да повЯрвАмм... каКво Сме ви НапраВиЛи нИеЕ...зА кФо ТоЛковЪъ Ни МраЗитЕе ,,фЕшЪъниТЕе" имА НяКои СЪфОруМци ,КоИтО дОри думъТъ не МогЪът дА НапиШат праВиЛнуУ...нЗ ...защо тРябва тоЛковЪъ да се ПрЕуВеЛичАвЪъ....аЗ ниТоо СипВАм с НяКфИи гАДНи КоМеНТи ...сРЕщУу метаЛитЕе И ЕмотЪтАа ...пЪК те сРещу НаС Да.... нЕ,чЕ тоЛковЪъ ми ДремЕе..аМъЪ т'Ва Е ПросТуу еДин ВиД ,,сеЛсКа Му РаботЪъ " и Не каЗваИте ,чЕ всичКи сА еДнаКви,зАщОтО не Е ТАКА ....да ПриЗНаВъМ имЪъ няКои .....феШъЪни ДеТуу сЪъ пъЛнАа ТрагЕдиЯя .... ,Но ТОваА е ЗащОтО не СъЪ Добре ОринТирАни В ТозИ styLe ....иМа Ги всЯКвии....,.... еДни Ми ГоворЯтт За вИсшА модЪъ и ЕлЕгАнтНосТт....пъК не СЪъ вЛизАЛи...да ВидЯт в НяКой гоЛеМи сАйТовЕе...да ВидЯт ....каКвА е таЗи вИшъЪ модЪЪ ...маЛкоо СъЪ хОрЪртЪъ ,КойТо щЕ тРъГнаТ дА се РаЗхоЖдаТ по ЦентърАа нА няКоЙ ГраД тоЛкоВъЪ еЛегАнТНо ....каКто по РеВюТЪътЪъ...т'вА е Бг... вСичКи сМе РаВнИ и ИмаМе праВо На СОбСтвЕн StyLe ,kфАа МузИКаа да СлушАме и т.н.... напрАВуу имаШее НяКои коМеНтаРии няКои ХорЪъ мисЛяТт Ли кАТуу пишАТт....
И сега какво,всички почнахте да го критикувате,защото пише по този начин?Ами така му харесва,така ще си пише.Нали единственото правило беше да пишем на кирилица,ето,момчето си пише на кирилица.И това,че е фешън не го прави по тъп,по смотан или каквото измислите.Такъв му е стила,такъв ще си и остане,каквото и да говорите.
П.П:Това си е мое мнение,критикувайте ме сега колкото си искате.Не мразя нито един от стиловете.Но защитавам въпросните "фешъни",защото не е честно да бъдат критикувани и да се казва,че нямат стил.

GbSy
05-26-2008, 18:13
Попринцип наистина за фешън се смятат кифлите, но всъщност, човек с индивидуален стил и добре стоящи му дрехи би трябвало да се нарече фешън. И не зная каква е тази злоба срещу всеки с индивидуалност. Твърде тъпо мислене имат някои хора. :?

Loshotia
05-26-2008, 18:22
Попринцип наистина за фешън се смятат кифлите, но всъщност, човек с индивидуален стил и добре стоящи му дрехи би трябвало да се нарече фешън. И не зная каква е тази злоба срещу всеки с индивидуалност. Твърде тъпо мислене имат някои хора. :?

Обясни ми какво индивиуално виждаш във фешъните? Всичките са еднакви

barbie_94
05-26-2008, 19:03
Попринцип наистина за фешън се смятат кифлите, но всъщност, човек с индивидуален стил и добре стоящи му дрехи би трябвало да се нарече фешън. И не зная каква е тази злоба срещу всеки с индивидуалност. Твърде тъпо мислене имат някои хора. :?

Обясни ми какво индивиуално виждаш във фешъните? Всичките са еднаквиЕ такива коментари ме дразнят страшно много !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Loshotia
05-26-2008, 19:05
Попринцип наистина за фешън се смятат кифлите, но всъщност, човек с индивидуален стил и добре стоящи му дрехи би трябвало да се нарече фешън. И не зная каква е тази злоба срещу всеки с индивидуалност. Твърде тъпо мислене имат някои хора. :?

Обясни ми какво индивиуално виждаш във фешъните? Всичките са еднаквиЕ такива коментари ме дразнят страшно много !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Убеди ме в противното тогава

barbie_94
05-26-2008, 19:11
Попринцип наистина за фешън се смятат кифлите, но всъщност, човек с индивидуален стил и добре стоящи му дрехи би трябвало да се нарече фешън. И не зная каква е тази злоба срещу всеки с индивидуалност. Твърде тъпо мислене имат някои хора. :?

Обясни ми какво индивиуално виждаш във фешъните? Всичките са еднаквиЕ такива коментари ме дразнят страшно много !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Убеди ме в противното тогава Този,който е прав,няма какво да доказва 8-)

Loshotia
05-26-2008, 19:14
^ Лека нощ тогава

barbie_94
05-26-2008, 19:15
^ Лека нощ тогава Фешъните не спят :P

Spider4eto
05-26-2008, 19:16
Съгласна съм със Сантра, абсолютно всички са еднакви :P

barbie_94
05-26-2008, 19:19
Съгласна съм със Сантра, абсолютно всички са еднакви :P :lol: Ми жалко за теб ..

Spider4eto
05-26-2008, 19:23
Съгласна съм със Сантра, абсолютно всички са еднакви :P :lol: Ми жалко за теб .. дали 8-)

barbie_94
05-26-2008, 19:31
Съгласна съм със Сантра, абсолютно всички са еднакви :P :lol: Ми жалко за теб .. дали 8-) opredeleno :wink:

Loshotia
05-26-2008, 19:43
Барби 94 е определено АБСОЛЮТНО ПРАВАААА! Влезох в импулс, после в кефче, и така нататък....един с един няма еднакъв :lol: Всички се с мега различни прически, очила, дрехи, пози....един с един не пише еднакво и само един видях на снимка с устни тип "кокоши анус"... :D :D :D

Loshotia
05-26-2008, 19:45
^ Лека нощ тогава Фешъните не спят :P
Един ден фешъните ще си бият главата защо не са се занимавали с по- смислени неща, но ще бъде късно

barbie_94
05-26-2008, 19:49
Барби 94 е определено АБСОЛЮТНО ПРАВАААА! Влезох в импулс, после в кефче, и така нататък....един с един няма еднакъв :lol: Всички се с мега различни прически, очила, дрехи, пози....един с един не пише еднакво и само един видях на снимка с устни тип "кокоши анус"... :D :D :D Ето,тук говориш за тези от импулс и флиртче ! Не можеш да твърдиш че ВСИЧКИ са еднакви просто защото не можеш да познаваш всички !

Loshotia
05-26-2008, 19:52
А аз като поисках да ме убедиш в противното, ти ми излезе с лаф на 13годишна. Кажи ми какво е различното на фешъните, какво означава да си фешън и какво те различава от другите...толкова ли много искам..

BoRe
05-27-2008, 06:09
Ае спрете се вече
Ше ва еба сичките :?

BoRe
05-27-2008, 06:15
-ииииии брат тъй фъря по улицата и гледъм сичкфи некфи фешъъъни амъ Village Fashion дет се мъкнат с Made in Turkey
-И разберете тия Turkey Shabans :D изкривяват изгледа на значението Fashion
-Един голям варненски за всички коит се мислят за фешъни

barbie_94
05-27-2008, 12:04
А аз като поисках да ме убедиш в противното, ти ми излезе с лаф на 13годишна. Кажи ми какво е различното на фешъните, какво означава да си фешън и какво те различава от другите...толкова ли много искам.. Какво ме различава от другите ? Не си правя устата като пилешки задник,не съм си направила пическа като на кокошките,не нося очила модел 80-те ! Това достатъчно ли е ? А я ти ми кажи какво различава скейтърите,металите и емотата ? Те не са ли еднакви ? Защо трябва навсякъде да обиждате фешъните ? Това ме дразни най-много ! :?

Loshotia
05-27-2008, 12:18
Не те познавам, не съм те виждала, но да речем, че ти вярвам. След като повечето са такива, каквито описах, логично е да имам изградена представа. Нали? Никъде не съм казала, че метъли, скейтъри и емота са различни. Но там нещата са по- различна, хората изповядват някаква култура, която си има история и не им пука от мода или това, с което е залят пазара( като изключим емотата- никой според мен с истински проблеми няма да тръгне да си топира косата по половин час и да си слага черен молив, още повече да си прави снимки с новите си кичури, които преливат от лилаво в розово :shock: )

barbie_94
05-27-2008, 12:23
Не те познавам, не съм те виждала, но да речем, че ти вярвам. След като повечето са такива, каквито описах, логично е да имам изградена представа. Нали? Никъде не съм казала, че метъли, скейтъри и емота са различни. Но там нещата са по- различна, хората изповядват някаква култура, която си има история и не им пука от мода или това, с което е залят пазара( като изключим емотата- никой според мен с истински проблеми няма да тръгне да си топира косата по половин час и да си слага черен молив, още повече да си прави снимки с новите си кичури, които преливат от лилаво в розово :shock: ) Ниастина повечесто са еднакви,но не можеш да твърдиш че ВСИЧКИ са еднакви ! :wink:

PinkFloydSound
05-27-2008, 13:40
Не мисля, че фешън е цялото наименование на БГ кифлите и кифльовците, дето се опитват да мязат на кифлички.
Фешън лигли-е тва са двете думички, абсолютно описващи изблиците на младото поколение.

Kalista
05-27-2008, 19:22
Прочетох почти цялата тема и извода които си направих е че повечето сте невероятно ограничени,завистливи и неорентирани.
Явно за вас ако някой предпочита да си купи скъпи дрехи и има възможност да си купи кецове Найки,вместо ефтини от килата и полага грижи за да изглежда добре трябва едва ли не да се хвърлят камъни по него...
И явно след като тези хора не са метъли,рапъри,емота,пънкар ,хейтъри и т.н тва значи че нямат собствен стил?И след като им се присмивате че са еднакви,погледнете себе си и приятелите си,сигурна съм че половината от вас слушат метъл,обличат се в черно,лятото ходят с кубинки и се движат със хора със същия стил е замислете се-малко същото е,вие и приятелите ви не сте ли еднакви???Ай сега да оплюем и рапърите че дрехите им са широки....
Да не говорим че е много по-приятно да видиш младо момиче,облечено в свежи цветове отколкото цялото в черно с наведена надолу глава,в едната ръка бира,а по-другата белези,не само че е жалко ами е и грозно и дори смешно,просто на млади хора не им отива.

Loshotia
05-27-2008, 19:43
Много ми допадат момичетата с жълт панталон, цикламено горнище и зелена чанта...мммммм....супер!

WhO's`ThAt`GiRl
05-27-2008, 19:54
Много ми допадат момичетата с жълт панталон, цикламено горнище и зелена чанта...мммммм....супер!

Ми щом на тях им харесва нека си ходят така. Не мога да разбера кво толкова имате против тях. Аз също нося жълти и зелени дрешки, но това не ме прави фешън , понякога си топирам косата, но това не означава, че съм емо. Всичко е въпрос на личен избор, живеем в свободна страна , всеки може да бъде какъвто си иска.

varnen4e
06-01-2008, 13:34
Прочетох почти цялата тема и извода които си направих е че повечето сте невероятно ограничени,завистливи и неорентирани.
Явно за вас ако някой предпочита да си купи скъпи дрехи и има възможност да си купи кецове Найки,вместо ефтини от килата и полага грижи за да изглежда добре трябва едва ли не да се хвърлят камъни по него...
И явно след като тези хора не са метъли,рапъри,емота,пънкар ,хейтъри и т.н тва значи че нямат собствен стил?И след като им се присмивате че са еднакви,погледнете себе си и приятелите си,сигурна съм че половината от вас слушат метъл,обличат се в черно,лятото ходят с кубинки и се движат със хора със същия стил е замислете се-малко същото е,вие и приятелите ви не сте ли еднакви???Ай сега да оплюем и рапърите че дрехите им са широки....
Да не говорим че е много по-приятно да видиш младо момиче,облечено в свежи цветове отколкото цялото в черно с наведена надолу глава,в едната ръка бира,а по-другата белези,не само че е жалко ами е и грозно и дори смешно,просто на млади хора не им отива.

Така е.. да. :)

GbSy
06-01-2008, 15:50
Не съм казала, че не са еднакви, или че ги подкрепям. Просто уважавам всички хора, защото очаквам и те да ме уважават. Какво ще промениш с един пост във форум? Може би тяхното мислене и начин на обличане? И какво като се обличат в крещящи цветове, носят очила с големи стъкла и правят физиономии пред огледалото? Това да не определя характерите им? А уж не трябваше да съдим по външния вид... :?

Neshtaten_M
07-09-2008, 08:24
Kvo si4ki pluvate fashion be vie ste nekvi selski pry4ki! Az ne sym fashion nito emo nito nikyv prosto 4etoh taq tema za da razbera neshto poveche za tqh! Ne mi pre4at

Shto nqkoi ne vlezne v edin sait za zapoznastva edin fashion ili 20 000 komentara..a nekoi selqk kade e slojil laneca ot lamarina kade e praven na strug i ima edva 30-40 komentara se ot priqteli..zamislete se !

mhmhmhmhm
07-09-2008, 08:37
Много ми допадат момичетата с жълт панталон, цикламено горнище и зелена чанта...мммммм....супер!
а що пък трябва да им пука на тебе ''дали ти допада''?!

FataMorgana
07-09-2008, 08:45
gei4etata deto si brasnat krakata i se obli4at v rozivu

CuRly_Doll
07-09-2008, 20:03
Все пак не мога да съдя за един човек само по дрехите му.Ако и характера му е готин,дори и да е фешън пак мога да го приема.Това,че някой е фешън,а друг пък слуша метъл няма значение,защото всеки има право да избира стила си на обличане и музиката,която да слуша.Тези,които съдят за един човек само по външния му вид са ограничени хора,защото не само фешъните са еднакви-емотата,метълите не са ли еднакви?Същото е.Комерсиално е да си фешън,но определено е тъпо това,че ги плюете,защото един човек не се определя само по това как се снима е огледало и как се облича,трябва да го опознаеш.За мен тези,които не възприемат фешъните като нормално хора са ограничени и консервативни,защото всеки има право да се държи и облича както си иска.И сега,за да не ме нападнете ще кажа,че НЕ СЪМ ФЕШЪНКА и не ги защитавам,просто е тъпо да нападате по този начин!

unfaithful1234
07-09-2008, 20:12
Ма не е тва точно бе!Вие па как го описвате... :x Съгласна съм с CuRly Doll!!

elena_k
07-09-2008, 20:24
http://www.fashion-lifestyle.net/subculture_broi9

Прочетете и се образовайте малко ! Това,че вие виждате само тези,които не са истински фешъни,не означава,че няма такива,нито че всички са еднакви !

BoRe
07-09-2008, 20:59
gei4etata deto si brasnat krakata i se obli4at v rozivu
и аз си бръсна краката :x
zaewi ше си пусна космите на краката и на сичките тия коит кажат нещу срещу мен ше ги обеся с тях

NikolayYanchev
10-07-2008, 16:29
fashion e poprincip moda ama v bg pod feshan se razbirat onezi taka nare4eni "ku4ki" i "kukli za milioni" :razz: :D


aaa za mom4etata obiknoveno ``geiove`` gi nari4at ..
В кой свят живееш ти!? Докато си из България и из селските градчета много ясно, че всички ще са ти еднакви и така казвате, че са "гейове".
Докато например ела в Италия (тогава не знам какво ще кажеш) Дънки прилепнали, лилави, червени, зелени, оранжеви за мъж и прическите - без думи. Това не значи, че са гейове. Това е мода и бих казал, че точно тези "гейове", които ти наричаш винаги са имали по хубави жени да речем от тези яките (защото тези "яките" са всичките нахимизирани и нямат грам акъл в главата). А и една истинска красива жена държи мъжа и да е направен дори по-добре от нея.
ТочкА.

ПС: А иначе думата "фешън" - звучи смешно.


[quote=FataMorgana]gei4etata deto si brasnat krakata i se obli4at v rozivu
Ти се скрий. Напротив пак казвам, че една истински красива жена и по харесва мъжа, който е с нея да е "изгладен", а именно без косми.
И между другото трябва да си от някое село. Защото по градовете от доста време в България е навлязла модата всеки мъж да си бръсне краката и т.н.

InnchetO
10-07-2008, 20:04
Не съм чела повечето мнения , но ще кажа едно :

http://nolimit.cult.bg/presscenter/aadhae-a-naeoiaaoa-ca-caiiciainoaa/

който го прочете ще разбере за какво става въпрос (:

draki4ka
10-07-2008, 21:07
http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi12/subculture05.jpg

http://i47.vbox7.com/a/biob_40c05165_1.jpg <--- :lol: :lol: