PDA

View Full Version : Спешно за днес-5 прояви на вандалство



Seducti0n
03-26-2008, 07:52
Здравейте, мили съфорумци.Искам да ви помоля за една услуга и тя е да ми изброите общо 5 прояви на вандалство.Моля Ви, наистина е спешно-до 12 часа днес.Благодаря предварително на всички отзовали се. :-)

SunnyG
03-26-2008, 08:20
Вандалството го свързвам примерно с чупенето на седалки по стадионите и създаването на масова анархия;имаше случай,когато бяха изпочупили някакво заведение,защото имало плакати на представители от Атака...Общо взето трошене на сгради,културни паметници,рушене на собственост...Мисля,че за нещо такова става дума.Дано да съм помогнала :)

Seducti0n
03-26-2008, 08:37
Да благодаря-За домашно имам да ги напиша на английски, но реших да ви помоля за примери на български. :)

skatemore
03-26-2008, 08:57
Вандалството го свързвам примерно с чупенето на седалки по стадионите и създаването на масова анархия;имаше случай,когато бяха изпочупили някакво заведение,защото имало плакати на представители от Атака...Общо взето трошене на сгради,културни паметници,рушене на собственост...Мисля,че за нещо такова става дума.Дано да съм помогнала :)


омг ше припадна от идиотщина

SunnyG
03-26-2008, 15:59
Вандалството го свързвам примерно с чупенето на седалки по стадионите и създаването на масова анархия;имаше случай,когато бяха изпочупили някакво заведение,защото имало плакати на представители от Атака...Общо взето трошене на сгради,културни паметници,рушене на собственост...Мисля,че за нещо такова става дума.Дано да съм помогнала :)


омг ше припадна от идиотщина

Толкова голям идиот ли си?

sanch0
03-26-2008, 16:03
Напиши че правя графити :-P

Seducti0n
03-26-2008, 18:07
Свърших си работата, та ще заключвам темата.:)
Отново голямо благодарско на ^BAD_GIRL^ :-)