PDA

View Full Version : закъснява ми менструацията



alya
03-26-2008, 08:42
Zdraveite...az sum na 19 godini!menstruaciqta mi zakusnqva redovno s 10-15 dena,a ponqkoga i pove4e!bqh na genekolog no toi mi kaza 4e ni6to mi nqma.vupreki vsi4ko smqtam 4e tova ne e normalno!vseki put predi da mi doide se 4uvstvam kato bolna..vdigam temperatura 37.1...molq vi da mi dadete nqkakuv suvet kakvo da pravq!blagodarq vi predvaritelno


7 и 1 точка от правилата
moderated by Coki

sladkoto_beb4e
03-26-2008, 08:44
Може и да си бременна.
Щом и ти закъснява и след това ти идва може да е цветна бременност

hooliganka89
03-26-2008, 08:45
Az imam cikal ot 4 godini i na men mi idva na 2-3 meseca po vednaj,genikolozite imaha samnenie,che imam kista,posle reshiha,che nqmam.
Az veche se primirih s tozi fakt i moqta menstruaciq e dosta boleznena.
Mislq,che nai-dobriq variant e da posetish nqkolko razlichni genikolozi.

alya
03-26-2008, 08:53
i az purvona4alno smqtah 4e moje da sum bremenna...no sum si pravila testove i te sa vinagi otricatelni!da vi kaja nai me pritesnqva 4e se 4uvstvam bolna predi da mi doide...vdigam temperatura kakto kazah po-gore...a ponqkoga i hrema imam i gurloto me boli!ne znam dali e suvpadenie za6toto samo 2 meseca bqh taka..

hooliganka89
03-26-2008, 08:57
Ami moje da e savpadenie,ne moga da ti dam tochen otgovor.
Imah edna priqtelka koqto beshe na 22 il 23 nqkade,ne sam sigorna,no beshe po-gomqma ot men.
Tq imashe ujasen cikal,vseki pat kogato i doideshe se stigashe do tam da vika barza pomosht i da i davat nqkakvi uspokoitelni za bolkata.
Moqta maika sashto mi e razkazvala,che kogato e bila tineidjarka e imala tejak menstrualen cikal i vinagi si e stoqla u nas i e lejala na leglo,ne e mojela da hodi na uchilishte ot bolki.I az imam cproblem ne si spomnqm do sega da sam bila v cikal i da sam hodila na uchilishte ili izobshto nqkade na van-chustvoto e ujasno :( .
Pri nqkoi jeni menstrualniq cikal se ublekchava chak sled kato rodqt parvoto si dete.

hottie
03-26-2008, 08:58
А момичета правили ли са ви хормонални изследвания? Смятам, че е много важно...наложително.

alya
03-26-2008, 09:03
emi sega 4akam otnovo da mi doide...ne se znae do koga 6te 4akam i 6te si napravq izsledvaniq na hormonite...a spored teb tova moje li da se dulji na hormonalen disbalans???imam predvid vsi4ki simptomi koito imam moje li da se duljat na tova????

hottie
03-26-2008, 10:43
emi sega 4akam otnovo da mi doide...ne se znae do koga 6te 4akam i 6te si napravq izsledvaniq na hormonite...a spored teb tova moje li da se dulji na hormonalen disbalans???imam predvid vsi4ki simptomi koito imam moje li da se duljat na tova????

Ами според мен може да са много причините,както и на хормонален дисбаланс. От там нататък вече не знам, трябва да видиш с твоя лекар.
Моята менструация също беше нередовна и затова ми направиха кръвни изследвания.