PDA

View Full Version : Стимуланти



d1d3nc3to
03-26-2008, 12:14
Здравейте.Утре съм на състезание по лека атлетика,не съм тренирала от доста време,но понеже няма хора за отбора в моето даскало и ме помолиха.пия и пуша,затова няма да се справя добре.искам да ми кажете ако знаете какви стимуланти има за по-бързо бягане и енергия,щях да си взимам амфетамини,но не мога да си намеря точно за утре,ще ви бъда много благодарна ако ми кажете какви стимуланти от аптека да си взема,които имат горе долу същия ефект и които дават енергия и жизненост .

Espasse
03-26-2008, 12:22
Купи си Carbo NRG на NUTRIM.
P.S.Аз си го купивам от Билла.

koman
03-26-2008, 15:02
ефедрин + аспирин + кофеин :)

Alcohooligan
03-26-2008, 15:18
таурин ?!

FOOTSOLDIER
03-26-2008, 15:21
амфетамин :)

d1d3nc3to
03-26-2008, 16:57
Амфетамини щях да взимам,но не мога да си намеря до утре... за Ефедрин чух, че помагало,но колко трябва да изпия преди състезанието.А Ефедрина на блистери ли се продава,и ако да,колко хапчета да взема и колко минути преди състезанието,за да се усети ефект ?а под кофеин какво се има предвид?чаша кафе или .. , защото не разбрах много много :) :-o

p.s В интернет прочетох,че Ефедрина не се продава вече в аптеките и може да се намери само на черния пазар.очудих се,защото по принцип ефедрина е медикамент за астматиците,тогава защо да не се продава а аптеките :?:

03-26-2008, 17:43
Амфетамини щях да взимам,но не мога да си намеря до утре... за Ефедрин чух, че помагало,но колко трябва да изпия преди състезанието.А Ефедрина на блистери ли се продава,и ако да,колко хапчета да взема и колко минути преди състезанието,за да се усети ефект ?а под кофеин какво се има предвид?чаша кафе или .. , защото не разбрах много много :) :-o

p.s В интернет прочетох,че Ефедрина не се продава вече в аптеките и може да се намери само на черния пазар.очудих се,защото по принцип ефедрина е медикамент за астматиците,тогава защо да не се продава а аптеките :?:
Тоя ефедрин е голяма боза, честно!

koman
03-26-2008, 17:43
Значи да забранен е , но се продава все още по аптеките и е на ампули / немога да ти кажа какви милиграми е в момента нямам под рака / може да се пие или бие подкожно / в корема най-добре / ... Търси ефедрин хидролорид / незабравяй хидрохлорид да кажеш щото аптекарите се правят на задници ... / та за пиенето мисля че беше 40 минути / не съм много сигурен / преди тренировката или състезанието ти... Само дето на 5 аптеки в 1 ще го намериш тва е проблема. За кофеина може да одариш 2-3 кафета / аз така правех / или да вземеш Кафетин / май така се казваше / има голяма коцентрация на кофеин в него + някви други работи ...

d1d3nc3to
03-26-2008, 17:53
Ще потърся в няколко аптеки,дано намеря :) а колко ампули да изпия?само една ли? Значи ефедрин ,аспирин и 2 кафенца 40 мин преди състезанието,и да се надяваме да има ефект :))

koman
03-26-2008, 18:08
да 1 ампула. Да знаеш че от тая комбинация сърцето ти ще изфръкне :) затва прави го само ако се налага тва :) при мене температурата ми се покачи и неможех да седя на 1 място :) все пак от ефедрина се правят амфети той е 1 от съставките им

d1d3nc3to
03-26-2008, 18:47
Да се надяваме,че съм със силно сърце...много е важнo за мен това състезание..тренирала съм две години и нещо,но спрях...пия,пуша и не съм от най-височките,пък и не съм тичала от доста време :) затова е важно за мен и ще взема на всяка цена ефедрина аспирина и кафетата ,пък сърцето да му мисли на 400-те метра :D

koman
03-27-2008, 18:39
какво стана ? разказвай ? да не получи някой удар :-D

d1d3nc3to
04-01-2008, 06:53
axhaxhax mi ne , nikude ne prodavaha efedrin,kazaha 4e ot godini ne se proizvejdalo ... taka che ne mojah da se snabdq..izpih 6 kafeta edin shark i edin pitbul su6to taka vzeh i aspirin,no nqmashe nikakuv efekt spored men ;]