PDA

View Full Version : Обезкосмяване...



snob
03-26-2008, 12:25
Така,съжелявам ако има хиляди такива теми но наистина за мен е важно да потърся съвет за моя проблем така да се каже..
Въпросът ми е главно към момичетата които се обезкосмяват отдолу чрез епилатор или кола маска...Значи аз предпочитам епилатора,но от известно време не ми харесва ефекта...кожата ми не става по-гладка а напротив..дори се появяват едни червени петна които не се махат,защото са косъмчета които са поникнали на вътре,или подкожни...някои успявам да ги махна е пинсета но след това остават пак тия червени петна...та искам да попитам,ако отида на козметик,възможно ли е тези гадни подкожни косъмчета да се махнат или има ли някъв начин да се отстранят?Наистина много са противни някви такива червени петна остават и мен ме е срам чак...?
Съжелявам ако въпросът е зададен неясно... предварително ви благодаря.. :(

comics
03-26-2008, 12:45
Така,съжелявам ако има хиляди такива теми но наистина за мен е важно да потърся съвет за моя проблем така да се каже..
Въпросът ми е главно към момичетата които се обезкосмяват отдолу чрез епилатор или кола маска...Значи аз предпочитам епилатора,но от известно време не ми харесва ефекта...кожата ми не става по-гладка а напротив..дори се появяват едни червени петна които не се махат,защото са косъмчета които са поникнали на вътре,или подкожни...някои успявам да ги махна е пинсета но след това остават пак тия червени петна...та искам да попитам,ако отида на козметик,възможно ли е тези гадни подкожни косъмчета да се махнат или има ли някъв начин да се отстранят?Наистина много са противни някви такива червени петна остават и мен ме е срам чак...?
Съжелявам ако въпросът е зададен неясно... предварително ви благодаря.. :(
Пише се "съжАлявам" ! Не знам дали си сноб, ама май си нууб :D

Luda_do_poluda
03-26-2008, 12:46
Ако ходиш реводно на козметик - няма да ги има :) Купи си интимен гел за бръснене,дамска самобръсначка и интимен гел за след бръснене...Гарантирам,че ще има подобрения още след 1-2 бръснене

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-26-2008, 12:49
Az shte ti preporucham da gi brusnesh, ponege kogata ti e mn chuvstvitelna i taka se poluchava.. A inache moge da gi mahash s pinseta, znam, che otnema vreme, no si zaslugava i ne te boli , a rezultata e mn po - dobur, ponege nqma opasnost da ti se zachervi kogata ili da se vuzpali. A za kozmetik - mislq, che nqma nikakva razlika ot obiknovena kola, samo deto ti q pravi drug. ;) Ostavi kogata da otpochine, posle s pinsetkata i si gotova, uspeh. :)(prosto trqbva povechko turpenie za da se reshi problema ;))

olive_oil
03-26-2008, 14:07
Така,съжелявам ако има хиляди такива теми но наистина за мен е важно да потърся съвет за моя проблем така да се каже..
Въпросът ми е главно към момичетата които се обезкосмяват отдолу чрез епилатор или кола маска...Значи аз предпочитам епилатора,но от известно време не ми харесва ефекта...кожата ми не става по-гладка а напротив..дори се появяват едни червени петна които не се махат,защото са косъмчета които са поникнали на вътре,или подкожни...някои успявам да ги махна е пинсета но след това остават пак тия червени петна...та искам да попитам,ако отида на козметик,възможно ли е тези гадни подкожни косъмчета да се махнат или има ли някъв начин да се отстранят?Наистина много са противни някви такива червени петна остават и мен ме е срам чак...?
Съжелявам ако въпросът е зададен неясно... предварително ви благодаря.. :(
ами отивай на козметик, не чакай повече! Мисля, че кола маската премахва и най-най-горния слой кожа (не се стряскай), опасността от подкожни косъмчета.

Swinkenhoffer
03-26-2008, 15:33
^ ако е с още по-чувствително кожа, даже ще се махне повече кожа, ама не е страшно.
Пробвай на козметик как ще е..