PDA

View Full Version : Бръсненето



Entombed
03-26-2008, 12:55
Значи предишната ми приятелка нямаше против "Тропическите гори около банана".Но са съм с друго момиче....и се чудя да се обръсна ли....или да я питам "Имаш ли проблем ако палмичката е мааалко окосмена..."Та тва ми е въпроса....Да се бръсна или да я питам?

hottie
03-26-2008, 12:57
Значи предишната ми приятелка нямаше против "Тропическите гори около банана".Но са съм с друго момиче....и се чудя да се обръсна ли....или да я питам "Имаш ли проблем ако палмичката е мааалко окосмена..."Та тва ми е въпроса....Да се бръсна или да я питам?

Повечето тук ще ти кажат да се обръзнеш, но аз те съветвам да поговориш с нея, защото аз например харесвам мъжът да си е окосмен :)

hooliganka89
03-26-2008, 12:57
Ami spored men se obrasni.
Zashtoto az se postavqm na neino mqsto i nqma da mi e priqtno da imash mnogo kosmi tam,obache shte se pretisnqvam da ne te zasegna i shte ti kaja,che nqma problem,a prez cqloto vreme tova shte me pretisnqva.
No to zavisi za kakvi kosmi stava duma,ako sq nqkvi super golemi ne e hich priqtno,no ako sa nqkvi naboli tova nqma znachenie.

Wrathchild
03-26-2008, 12:57
Ами ако искаш направо й кажи 'да подрежа ли храста преди да го направим?'.
Или й кажи, че около сергията с банани се продава и магданоз...

prettyIdeath
03-26-2008, 12:59
Значи предишната ми приятелка нямаше против "Тропическите гори около банана".Но са съм с друго момиче....и се чудя да се обръсна ли....или да я питам "Имаш ли проблем ако палмичката е мааалко окосмена..."Та тва ми е въпроса....Да се бръсна или да я питам?

Повечето тук ще ти кажат да се обръзнеш, но аз те съветвам да поговориш с нея, защото аз например харесвам мъжът да си е окосмен :)
+1

soulja_girl4e
03-26-2008, 12:59
Ами ако искаш направо й кажи 'да подрежа ли храста преди да го направим?'.
Или й кажи, че около сергията с банани се продава и магданоз...
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
mi mahni gi pyk ako i haresvat ( lol ) pak si gi pusni 8-)

confused_d
03-26-2008, 13:15
Попитай я, защото все пак всеки си има мнение и предпочитания. :) Ама ти предлагам да не я питаш по някой просташки начин като това с палмата и тревата :)

ubuntu
03-26-2008, 13:15
Повечето тук ще ти кажат да се обръзнеш, но аз те съветвам да поговориш с нея, защото аз например харесвам мъжът да си е окосмен :)
трябва ми жена като the_hottie че епилациите ми омръзнаха .... :oops:

Wrathchild
03-26-2008, 13:16
Според мен пък е по-добре просто да ги подкъси...
Така хем няма да пречат примерно за френска, хем ще ги има ако предпочита мъжа да е окосмен.

Luda_do_poluda
03-26-2008, 13:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
mi mahni gi pyk ako i haresvat ( lol ) pak si gi pusni 8-)[/quote]

По-добре ги махни ...че като минете на френска ще е много кофти ,ако реши да те възбуди повече и да пусне език по-надолу от пениса ти :) А представи си някой косъм и влезе между зъбите :D :grin:

Entombed
03-26-2008, 13:17
Даже ако ги харесва що да не си ги къпя със шампуанче ала бала :) панделчици...фибички :Д:Д:Д :razz: :razz: :razz:

Wrathchild
03-26-2008, 13:18
Аз ще ти дам няколко силиконови ластичета, на плитки да ги направиш...

Entombed
03-26-2008, 13:21
Аз ще ти дам няколко силиконови ластичета, на плитки да ги направиш...

няма ли да е по-добре на Растафат??? :razz: :oops:

comics
03-26-2008, 13:23
Ами ако искаш направо й кажи 'да подрежа ли храста преди да го направим?'.
Или й кажи, че около сергията с банани се продава и магданоз... :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin:

aanitogb
03-26-2008, 13:44
mi obrasnise pak ako nei pre4i kato vsemat da porasvat 6te gi ystavi6 da porasnat

krem4et0
03-26-2008, 13:50
Ami spored men se obrasni.
Zashtoto az se postavqm na neino mqsto i nqma da mi e priqtno da imash mnogo kosmi tam,obache shte se pretisnqvam da ne te zasegna i shte ti kaja,che nqma problem,a prez cqloto vreme tova shte me pretisnqva.
No to zavisi za kakvi kosmi stava duma,ako sq nqkvi super golemi ne e hich priqtno,no ako sa nqkvi naboli tova nqma znachenie.
И ти беше сгодена? Ясно е че не си готова за това.......
Какво като има косми. Това е пенисът и кожата около него на мъжът, с който мислиш да създаваш семейство. Да не си мислиш, че след 30 години ще си маха космите още? Ще хърка на дивана, докато му переш мръсните чорапи и гащи.....

А по темата момко-поговори с момичето за предпочитанията й. на мен лично ми е все едно и дори изобщо не забелязвам къде и колко косми има. но аз съм с моя мъж отдавна. С ново момиче трудно ще постигнеш такъв непукизъм. За това и те съветвам да я питаш направо.

hooliganka89
03-26-2008, 14:00
Ami spored men se obrasni.
Zashtoto az se postavqm na neino mqsto i nqma da mi e priqtno da imash mnogo kosmi tam,obache shte se pretisnqvam da ne te zasegna i shte ti kaja,che nqma problem,a prez cqloto vreme tova shte me pretisnqva.
No to zavisi za kakvi kosmi stava duma,ako sq nqkvi super golemi ne e hich priqtno,no ako sa nqkvi naboli tova nqma znachenie.
И ти беше сгодена? Ясно е че не си готова за това.......
Какво като има косми. Това е пенисът и кожата около него на мъжът, с който мислиш да създаваш семейство. Да не си мислиш, че след 30 години ще си маха космите още? Ще хърка на дивана, докато му переш мръсните чорапи и гащи.....

А по темата момко-поговори с момичето за предпочитанията й. на мен лично ми е все едно и дори изобщо не забелязвам къде и колко косми има. но аз съм с моя мъж отдавна. С ново момиче трудно ще постигнеш такъв непукизъм. За това и те съветвам да я питаш направо.


Of ti zashto ne prestanesh da se zaqjdash s men da,che sam sgodena?
Kakav ti e problema?Ne sam bila gotovo,vse edno i sashto slusham,vse edno ti si prevtasala.
I mejdu drugoto az imam mnogo po-golemi abiici ot tova toi da leji na divana i da harka i az da pera mrasni chorapi,ti ot selo li si ili kakvo?
Ne bqh vijdala po-prostashko opredelenie.
Do sega te tarpqh s izkazvaniqta ti,no ti prekalqvash.
I moq maj ne e glasak kato ogledalo,no nqma i gora.
I ako tvoq maj sled 30 godini leji na divana i harka,to moq maj shte bade kade kade po-naprednal.

blackfate
03-26-2008, 14:11
Ми ПИТАЙ момичето кфи са и предпочитанията и в НИКАКЪВ случай не си показвай простащината с тоя израз за палмичката.
Питай я за отношението и към космите и тн. ... и ще разбереш да ги махаш ли или не... на мен лично те не ми пречат чак толкова... по добре със отколкото голо охлювче :-D

Xtuning
03-26-2008, 14:29
Бръсни ливадата и не го мисли е !!! :razz: :razz: :razz:

krem4et0
03-26-2008, 14:34
hooliganka89, приеми че малко завиждам :oops: и май не съвсем благородно.

И айде да не се обиждаме на тема избранници, защото и 2-те не знаем какво ще е след 30 гидини. Моят баща е на 54, директор е, тръгнал е от 1 село с 500 човека, а днес ръководи 1 от най-големите фирми в града и е от големите футболни деятели в страната. Ама и той вечер си похърква на дивана, а мама прз това време му пере ризите и чорапите, глади и прочие. Пък да кажеш, че жената си няма работа...и тя не мете улиците както се казва.
Дори и президентът хърка..........така, че не си мисли, че твоят сладурчо 1 ден няма да пусне шкембе, да му оредее косата, да похърква и да си вдига краката на масата.......
Колкото да амбициите на моя приятел-не ми се коментира, защото не е тук мястото. След като аз съм амбициозна жена, която учи 2 специалности и работи(макар и от скоро), да не мислиш, че искам до себе си търтей? Просто реалността е тази!

А постът ми целеше да покаже, че след като си избрала да си с 1 мъж до края на живота си и си обявила това пред хората(нали за това е годежът), значи няма да ти е гнусно да му направиш клизма или да му сложиш свещичка, ако има запек. нали за това сте семейство-да си помагате. Гнусенето и съвместният живот не вървят много ръка за ръка.

hooliganka89
03-26-2008, 14:37
hooliganka89, приеми че малко завиждам :oops: и май не съвсем благородно.


Mislq,che na ne blagorodno zavijdane se kazva da iskash moq maj,koeto dalboko me samnqva 8-) I spored men nqma za kakvo da zavijdash i ti imash gadje i ti kaza,che i vie shte se sgodqvate,v takav sluchai ne vijdam problem.

krem4et0
03-26-2008, 14:45
Аааа няма да се сгодяваме. Млада съм още, а и не сме живяли още заедно...Като поживеем поне 1 година-ще видим. но ми се иска да предложи, ама за него сме малки деца все още и няма да имам предложние, докато не можем да си стъпим на краката.

hooliganka89
03-26-2008, 14:48
Aide veche kakvoto shte komentirame shte e na lichni saobshteniq,ne e mnogo umestno da obsajdame godeji v tema za kosmi po pishki 8-)

sweet_dream13300
03-26-2008, 14:52
mi za mene da si kosmat proqva na ne4itoputnost!!!Malko sa momi4etata koito im haresvat kosmacite

Entombed
03-26-2008, 16:06
Pone znam ve4e kat mi e typo i nea kfo da prawq :D kak da se zabavlqvam :d da puskam mizerni temi f foruma :D

Btw All of this was joke right :D

rakiQ
03-26-2008, 16:06
mi pusni gi da sa malko pove4e ot "naboli" ama malko!
i togava 6te vidi6 :P 8-)

03-26-2008, 16:09
As se brusna celiq ot glavata do petite !

sweet_angel666
03-26-2008, 16:33
ами аз определено държа мъжът да е поддържан, т.е бих те посъветвала да се пообръснеш, но най-добре питай мацката си :)

SilverAngel
03-26-2008, 17:03
Пич, Поговори с нея ама по-добре се обръсни :D

Daft
03-26-2008, 17:39
Не се бръсни !!! :P

IbiZa_
03-26-2008, 17:49
az li4no sum cqla gora ama nqma oplakvaniq

girl_in_black
03-26-2008, 18:24
По-добре я попитай как предпочита тя, защото аз не обичам момчето, скоето съм да се бръсне.И то я попитай най-нормално, а не с някви тъпи лафове за палми и банани...

Maja
03-26-2008, 19:41
Ами ако искаш направо й кажи 'да подрежа ли храста преди да го направим?'.
Или й кажи, че около сергията с банани се продава и магданоз...
аа не не не няма ВТОРИ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

5StaR
03-26-2008, 19:42
Обръсни се :shock:

probach
03-26-2008, 20:09
Според мен е най-добре да се обръснеш, независимо от какво. По-удобно е и не сърби толкова, също така можеш да бъдеш сигурен, че на нея ще и бъде приятно.