PDA

View Full Version : херпис



ice__kiss
03-26-2008, 14:36
имам малко проблем4е...излезна ми херпeс на устата беше много малък ама сега нещо му стана и стана по голям някъде на полувината устна....кажете кво да правя с какво да го махна plssss кажете нещо ако знаете...

comics
03-26-2008, 15:03
Еми лекар бе, момиче ;)

ice__kiss
03-26-2008, 15:06
еми бях на лекар...казаха 4е е щтото съм болна и затва ама искам да се махне щтото е много голям :lol: :lol:

confused_d
03-26-2008, 15:08
Първо се казва херпЕс. И второ просто отиди при личния ти лекар да ти изпише нещо за да се оправиш по-бързо. :-o

Water_lili
03-26-2008, 15:13
ми сори ,че ще те разочаровам ,но щом един път ти е излезнал с каквото и да го мажеш може само по зле да стане :x . Единственото което би могла да направиш, но е достаа болезнено е да го мажеш с спир така поне по бързо ще изгори и ще стане на коричка ,ако не друго поне няма да е подуто :o . А иначе ако ти излизат често те съветвам да си купш нещо от аптеката за херпеси и като усетиш зачервяване или сарбеж по устните се мажи преди да се е появило каквото и да е било. И супер важно е да си миеш ръцете след всяко третиране на заоната за да не го пренесеш на друго място. И като оздравеш си вземи нова четка за зъби :-) Успех и дано скоро ти мине

ice__kiss
03-26-2008, 15:23
ми сори ,че ще те разочаровам ,но щом един път ти е излезнал с каквото и да го мажеш може само по зле да стане :x . Единственото което би могла да направиш, но е достаа болезнено е да го мажеш с спир така поне по бързо ще изгори и ще стане на коричка ,ако не друго поне няма да е подуто :o . А иначе ако ти излизат често те съветвам да си купш нещо от аптеката за херпеси и като усетиш зачервяване или сарбеж по устните се мажи преди да се е появило каквото и да е било. И супер важно е да си миеш ръцете след всяко третиране на заоната за да не го пренесеш на друго място. И като оздравеш си вземи нова четка за зъби :-) Успех и дано скоро ти мине


не ми излиза 4есто само като съм болна...ем мерси все пак :-P а с паста за зъби дали става?

enigma91
03-26-2008, 16:38
сложи му мед (изпробвано)

soulja_girl4e
03-27-2008, 12:45
da s pasta za zybi stava! no probvai s obiknoven vazelin :?

ice__kiss
03-27-2008, 15:53
еми са си взех indextol дали тва помага?

mImMmKa
04-07-2008, 08:38
daa indextola pomaga i to mn :) pone na men i e normalno da ti izliza sled nastinka :) moje da si go nosish okolo 1 sedmica kofti trypka :( :)

petet
04-07-2008, 20:53
херпИс

направо ме уби на място :shock: като софийските каки дето говорят мИЕко :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

scanadal
04-09-2008, 10:58
Излязъл ти е този херпИс,защото ти е намалена имунната защита.Обикновенно през пролетта е така.Яж пресни плодове,салати.Вземи си и витамини от някоя аптека.Намажи го с един крем-Acik се казва и помага.Точно за херпеси е.След седмица-две ще завехне и ще изчезне. :-)

LoLiPoP4o
04-09-2008, 11:38
da s pasta za zybi stava! no probvai s obiknoven vazelin :?

absolutnaa prostotiqqq nikoga nedeite slaga pasta za zybi an herpess nikogaaaaaaaaa teikato pastata za zybi go zadushava i shte se nadueshh 4akk do ushiteeee nai dobre si zemi edin mehlem --- Aciklovir ---- 4.70 struva !!! no ne i pasta za zybiii !!!!

alex_devv
04-09-2008, 11:55
херпИс

направо ме уби на място :shock: като софийските каки дето говорят мИЕко :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

8) 8)