PDA

View Full Version : Нокти



GabisiTa
03-26-2008, 15:23
Може ли да ми кажете с какво може ноктите ми да станат по-твърди? Прогбвала съм какви ли не заздравители и гелове, но нищо не ми помага, ноктите ми продължават да се чупят. :( Ако може някое съветче... :)

BlueCat
03-26-2008, 15:32
Ами щом казваш, че всичко си пробвала може би проблема е в това, че ти липсват витамини. Яж повече плодове и зеленчуци.
А често ли се лакираш? Може да са ти се изсушили от лакочистителя. Пробвай да ги мажеш със зехтин, олио или специално масло за нокти. Мажеш и стоиш така поне 30 мин, после изтриваш. Мен много ми помогна това с мазането с олио, но моя проблем беше, че се разцепваха, разпластяваха.
И btw има много такива теми, може да потърсиш с търсачката.

malkoto bonbon4e
03-26-2008, 15:39
natopi si gi v limonov sok za 15 min napvari go nqkolo p1ti mese4no na men mi pomaga :)

comics
03-26-2008, 16:27
мажи ги с мед ;) или си купи 0т някъде аминокиселини. Зими си бирена мая- пълна е с витамини ;)

LSGirl
03-26-2008, 16:30
една от моя клас си маже ноктите с йод...малко пожълтяват,но според нея има ефект

fuklu
03-26-2008, 16:37
една от моя клас си маже ноктите с йод...малко пожълтяват,но според нея има ефект
razrejda6 v spirt i nqma cvqt

Liar
03-26-2008, 16:52
Какви са тези аминокиселини?
А този спирт ще изсуши много ноктите-не е подходящ.Иначе ако си намажеш ноктите с йод вечерта поседиш така и после си измиеш хубаво ръцет(не с изсушаващ сапун!!!) на сутринта няма да имаш следи от йода би трябвало да е попил.И ниога ама никога не оставяй ноктите си без заздравител!Може и цинк да пиеш.
И търсачката изобщо не седи само за едното нищо...То бива ли такъв мързел...Ами ако всички започне да ги мързи да дават съвети???

loreta
03-26-2008, 18:58
Може наистина да ги мажеш с йод не се тревожи че пожълтяват той се изпарява,също така има масла за нокти но не такива от типа на лаковете който да съхнат и се втрива в кожата около нокътя и отстрани.Но попитай и някоя маникюристка за съвет,защото и самата подръжка оказва влияние.аз лично ползвам продуктите на мавала и съм много доволна.

devil_feel_f
03-27-2008, 07:20
Аз си мажа ноктите всяка вечер с йод и на сутринта като си измия ръцете няма следи от йода.Има ефект.

xXxScreamxXx
03-27-2008, 08:27
i moite bqxa takiva ama s edin lak na avon se opravixa :)

Anabel
03-27-2008, 12:02
Ами има едно на Икаров мисля,че беше.Аз си го купих от аптеката за 2-3 лв. и е като заздравител за нокти,само че попива и е едно такова мазно и се маже само вечер преди да заспиш.На мен мн ми помогна,ама то си зависи все пак.[/i]

Liar
03-27-2008, 15:58
Може наистина да ги мажеш с йод не се тревожи че пожълтяват той се изпарява,също така има масла за нокти но не такива от типа на лаковете който да съхнат и се втрива в кожата около нокътя и отстрани.Но попитай и някоя маникюристка за съвет,защото и самата подръжка оказва влияние.аз лично ползвам продуктите на мавала и съм много доволна.
оТ MAVALA SCIENTIFIQUE имаш ли отзиви?

LuCiFersAngeL
03-27-2008, 19:00
Аз съм доволна от заздравителя на Перфект - Anti Striation. А иначе съм чувала много добри отзиви за крема за нокти Макси
http://www.biotrade-bg.com/img/gallery/big_15.jpg