PDA

View Full Version : Харесвам страшно много едно момиче ....



mom4e7o
03-26-2008, 17:27
Нещата стоят така .. Харесвам едно момиче което е по малко от мене, но лошото е, че няма как да и го кажа направо, защото постоянно е с приятелки а и само сме се разминавали по коридорите на у-щето. Не се познаваме лично. Опитвам се да разбера нещо повече и да я опозная но нестава. ПЛС помагайте какво да правя. Като вида това момиче лудвам !!! :oops: :oops: :oops:

victoriq
03-26-2008, 17:36
Опитай да излизаш с нейни приятели,потърси й телефона или скайпа и й пиши...Успех :)

sladkata_pisankaaa
03-26-2008, 17:39
Нещата стоят така .. Харесвам едно момиче което е по малко от мене, но лошото е, че няма как да и го кажа направо, защото постоянно е с приятелки а и само сме се разминавали по коридорите на у-щето. Не се познаваме лично. Опитвам се да разбера нещо повече и да я опозная но нестава. ПЛС помагайте какво да правя. Като вида това момиче лудвам !!! :oops: :oops: :oops:
Според мен първо научи нещо повече от приятелките й, те сигурно ще й кажат, че имаш интерес към нея. Когато я видиш по коридорите я извикай при теб да се запознаете, няма значение че е с приятелките си, а може и да помолиш някой от приятелките й да ви запознае. Когато това стане, поздравявай я и й се усмихвай, когато се видите, намери повод да си говорите. Върти се около нейната компания, и тя ще те забележи. Няма начин. :) Но не се знае дали тя те харесва... :( Ако те харесва, (винаги си проличава) може и да стане нещо, а ако не те харесва, примири се.
Това е от мен. Хайде, чао!
Успех!
:)

sladkata_pisankaaa
03-26-2008, 17:43
Опитай да излизаш с нейни приятели,потърси й телефона или скайпа и й пиши...Успех :)
И това също е много добър вариант. :)

Qnchety
03-26-2008, 17:44
Иди при нея и се запознайте. И да е с приятелки ко толкова - ако приятелките й са по досетливи ще се дръпнат и ще ви оставят сами, а ако не ти я дръпни настрани :) Заговори я с нещо то рода на как си, искаш ли да се запознаем или нещо такова... Айде успех!

reni7o0o
03-26-2008, 18:06
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:

kasiopea
03-26-2008, 18:35
Горещо ти препоръчвам да я заговориш,за да не съжаляваш после. Не се притеснявай,че е с приятелки,действай по-смело и решително. Може пък и тя да те харесва,но да се колебае какво точно да направи. :) Ако не стане нищо-не се тревожи,по-важното е ,че си опитал. Но аз искренно ти пожелавам да се получи нещо между вас! :-)

mom4e7o
03-26-2008, 18:58
Благодаря ви много хора. Помогнахте ми. Ще се опитам да постигна целта си :)

tan0
03-26-2008, 19:01
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:

moje mejduvremenno da i zemesh nomera sled kato se zapoznaete da i pratish nqkoe drugo SMS-che gotino i nejno posle kafence,cvetence,komplimenti,zadaljitelno q izprati nakraq no bez da nahalstvash za nesho poveche kaji samo chao i si tgarni...nema na parvata celuvka te jelae adski silno!

Anarion
03-26-2008, 20:07
За да я опознаеш, желателно е първо да се запознаеш с нея :D А вече как - ти трябва да прецениш най - добре.

TheOtherME
03-27-2008, 07:40
Кто прочетох мнението на Тано и направо се разтопих като си представих как става всичко това...Иначе да-без колебание се запознаваш с нея,иначе ще съжаляваш!

napalm
03-27-2008, 13:02
Като вида това момиче лудвам !!! :oops: :oops: :oops:
:oops: Това ми напомня на моята ситуация... И за това ще послушам съветите, за да опитам и Аз.

reni7o0o
03-27-2008, 19:18
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:

moje mejduvremenno da i zemesh nomera sled kato se zapoznaete da i pratish nqkoe drugo SMS-che gotino i nejno posle kafence,cvetence,komplimenti,zadaljitelno q izprati nakraq no bez da nahalstvash za nesho poveche kaji samo chao i si tgarni...nema na parvata celuvka te jelae adski silno!
+1
mersi za dopylvaneto :) :-)

aspirincho
03-27-2008, 19:28
pich naish ko napraii originalniq nachin.nameri ot nqkade skaipa i.i kaji taka i taka ot edno daskalo sme mn ma kefish mn mi dopadash i ako te e haresla she pochnete si lafite i sled tyi kafeta mafeta i mogat da stanat rabotite.aide pich yshehi s momicheto :grin: :grin: :P

suantito
03-27-2008, 19:37
Аре стига с тоя скайп! Ще земте и бракове да предлагате по скайп.... Отиваш каниш я да излезете някаде и това е, с кафето много е изтъркано ама ако нямаш други идеии...

S_T_E_V_E
03-29-2008, 14:58
Опитай да излизаш с нейни приятели,потърси й телефона или скайпа и й пиши...Успех :)Дааам 8)

denin4eto0
03-30-2008, 06:54
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:е ако я покани на кафе тя няма ли да се досети че я харесва едва ли е толкоз тъпа :?

Harum_Scarum
03-30-2008, 09:12
А е отиваш до нея и я целуваш страстно по средата на коридора пред сички ;) тва ше и хареса повярваи ми ;)

evelinka1122
03-30-2008, 10:27
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:е ако я покани на кафе тя няма ли да се досети че я харесва едва ли е толкоз тъпа :?
Това са само докадки от страна на момичето, пък и той няма да й казва още от първия ден че я харесва :)
съгласна съм с reni7o0o +1 8)

kifla
03-30-2008, 10:30
Иди при нея и се запознайте. И да е с приятелки ко толкова - ако приятелките й са по досетливи ще се дръпнат и ще ви оставят сами, а ако не ти я дръпни настрани :) Заговори я с нещо то рода на как си, искаш ли да се запознаем или нещо такова... Айде успех!
+1

vesito13
03-30-2008, 19:15
Опитай да излизаш с нейни приятели,потърси й телефона или скайпа и й пиши...Успех :) и аз мисля така
това е наи добрия вариант според мен . айде много успехчета :)

denin4eto0
04-03-2008, 10:55
Горещо ти препоръчвам да я заговориш,за да не съжаляваш после. Не се притеснявай,че е с приятелки,действай по-смело и решително. Може пък и тя да те харесва,но да се колебае какво точно да направи. :) Ако не стане нищо-не се тревожи,по-важното е ,че си опитал. Но аз искренно ти пожелавам да се получи нещо между вас! :-)точно така :smt058

H8_mE
04-03-2008, 11:43
Нещата стоят така .. Харесвам едно момиче което е по малко от мене, но лошото е, че няма как да и го кажа направо, защото постоянно е с приятелки а и само сме се разминавали по коридорите на у-щето. Не се познаваме лично. Опитвам се да разбера нещо повече и да я опозная но нестава. ПЛС помагайте какво да правя. Като вида това момиче лудвам !!! :oops: :oops: :oops:

Събери смелост и я извикай настрани,но преди това си помисли какво ще й кажеш!А не да я викнеш и да се гледате :-D !Успех!

LiLBoY
04-03-2008, 19:23
xaxa priqtel nie ne sme tyka da te u4im kak se svalqt macki... gledai vsi4ki 4asti na amerikanski pai :D:D:D dr ne znam kfo da ti kaja... prosto kato q vidi6 nqkade s priqtelkite si hvani o6te 1-2 qki pi4a s teb i otidete gi zagovorete ... pitai q za 1 kafence sled daskalo i taka staat rabotitte

elmosGirl8
04-03-2008, 19:32
ave ko ti puka ve....priqtelki.... q se sybudi i se stegni.... kogato q vidi6 sledav6ti pyt v koridora (s PRQITELKITE I :D ) otidi do ne q i q vikni ako te izgleda stranno ili star6no.... :D ......... i kaji spokoino ne qm krasivi momi4eta :oops: ........ i kato ostanete nasame q pokani na kafe ama da ste si samo dvamcata :) i v kafeneto i kaji taka i taka...... stani i priqtel......ama............. ne i kazvai ot pyrvi pyt 4e q haresva6 de ... 4e moje i da q upla6e6... malko po malko sblijete se :smt008 :mrgreen: pravi i komplimenti i i se usmihvai bydi kavaler....emi uspeh ot tuk si ti :mrgreen:
+1
btw aah kak iskam momi4eto da sym az :-D :grin:

cares
04-09-2008, 21:07
Gledai da se doberesh do neq no ne i s tel i nomer prebyrzano e..Gledai da se zblijish s priqtelkite i da ne se pritesnqvash pred tqh puk i pred neq..Shtom e po malk mi trqbvalo da ti e po lesno opitai se da i napravish vpechatlenie .

Ivalinka
04-10-2008, 20:34
не може да я покане веднага след запознанството на кафе..момичето може да се стресне нещо..примерно ,ако е като мен :-D

usmihni_se
05-09-2008, 17:34
не се срамувай покания а ако откаже да не ти пука не е последното момиче на земята

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 17:37
Не става да я опознаеш без да се запознаете двамата...

Какво толкова сложно има в това да отидеш и да я питаш как се казва... да си полафите малко... д1р1-б1р1... и така...
Днешното поколение подрастващи тиинове са много куци на тая тема, к'во ви става немога да разбера...

LGPznew
05-09-2008, 17:45
Нещата стоят така .. Харесвам едно момиче което е по малко от мене, но лошото е, че няма как да и го кажа направо, защото постоянно е с приятелки а и само сме се разминавали по коридорите на у-щето. Не се познаваме лично. Опитвам се да разбера нещо повече и да я опозная но нестава. ПЛС помагайте какво да правя. Като вида това момиче лудвам !!! :oops: :oops: :oops:

Източи си млина и я заговори...

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 17:49
Източи си млина и я заговори...

Ебати смехара си с тоя млин...

GolDeeN
05-09-2008, 17:55
Най-добре се заговаря с уста пълна с Мазна Баница наливайки се с Боза !!!!!

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 18:11
ьАХЬхАХьхАЬХАХЬхАХЬАХьхАХ ьхАьхАХьа

т'ва ме сцепи... :lol: :lol: :lol: :lol: