PDA

View Full Version : кой според вас е най-модерния пиърсинг?



fuklu
03-26-2008, 17:54
:grin: :grin: :grin:

GerSity
03-26-2008, 18:01
този,който ти харесва най-много! :grin: :grin: :grin: :P

LipSoFAnAnGel
03-26-2008, 18:09
да подкрепям предишното мнение!

Madness
03-26-2008, 18:10
на гъзъ

Just_say_no
03-26-2008, 18:16
на гъзъ

vav vboxa ima klip4e kak pravqt takav :D interesno mi e kak se sqda posle.. mn e gadno bukivalno ti svarzvat dvete "buzki" ( taka da gi nareka xaxaxa :D ) s nqkva dalga obeca.. lele ujas 8-) :razz:

Rebellion_Angel
03-26-2008, 18:31
на гъзъ

vav vboxa ima klip4e kak pravqt takav :D interesno mi e kak se sqda posle.. mn e gadno bukivalno ti svarzvat dvete "buzki" ( taka da gi nareka xaxaxa :D ) s nqkva dalga obeca.. lele ujas 8-) :razz:

http://www.vbox7.com/play:0c99d38c

Тоя наистина си проби задника! :lol: :D :razz:

splendour
03-26-2008, 18:31
на гъзъ

vav vboxa ima klip4e kak pravqt takav :D interesno mi e kak se sqda posle.. mn e gadno bukivalno ti svarzvat dvete "buzki" ( taka da gi nareka xaxaxa :D ) s nqkva dalga obeca.. lele ujas 8-) :razz: dai lin k :D

splendour
03-26-2008, 18:39
omfg da ne bqx gledala :? yjasno e

Rebellion_Angel
03-26-2008, 18:48
omfg da ne bqx gledala :? yjasno e

Аз много се смях. Нямам си хал хабер от немски, ама тия пичове бях много забавни. :D

Rebellion_Angel
03-26-2008, 18:59
А какво ще кажете за тези?

http://www.vbox7.com/play:f7c501de

И аз искам, но ще си остана само с искането... :D Иначе са много "фиешонски". 8)

Jamalska
03-26-2008, 19:06
Аз знам само един човек с такоз...А и Инка имаше звездата:)
Страшно е яко,обаче ако може да не се къса и да не се закача:)

TellMeYourName
03-26-2008, 19:07
мен ме кефи

Anabel
03-26-2008, 19:41
Според мен на пъпчето.Аз такова си сложих миналата пролет и през лятото ми беше много яко на моренцето със пиърсинг на пъпченцето :grin:

Pedigree
03-26-2008, 19:51
Пиърси се правят,за да си модерен,така ли?Хахахахаха.

Marge
03-26-2008, 20:06
Много почнаха сега разни тъпи п**ки фешънки да си правят лабрети под долната устна
супер зле..

Seducti0n
03-26-2008, 20:08
За мен пиърсинга си е до човека и до значението, което сам придаваш на дадане обица, заемаща конкретна част от тялото ти.
Според мен най-широко разпространени са тези на езика, веждите, пъпа :)

b0Nb0n
03-27-2008, 00:06
moderno e da si sloi6 na lqvata miglaaa sloji si i ti 6tot e modernoo razbira6 li i da ne te kefi karai MODERNO ebati prostotiqta 4estno

Bolt_f
03-27-2008, 00:30
Значи хора, всичко разваляте...
(Не се обръщам персонално към някой тук... просто общо към всички... хммм... фешъни, ако мвога така да кажа, и мацки тип Anabel)
Хауса...
Кецовете...
Наркотиците дори,колкото и да са гадни...
И пиърсите...
Тези неща някога бяха само за едни малки общества, супер шано, и много често отхвърляни... А сега вече са нявсякъде, изопачени и изгаврени...
Чак ми е криво вече...
Пиърсите са нещо много повече от мода... spodelqm mnenieto ti... naistina e kofti kogato neshto takova se prevyrne v chast ot ejednevieto na povecheto hora... i samoto izkazvane " Znachi hora, vsichko razvalqte..." e ujasno pravilno....! hehe :)

Mademoiselle
03-27-2008, 04:07
men me kefi nai-mn na пъп4ето

dan4ety
03-27-2008, 07:08
Значи хора, всичко разваляте...
(Не се обръщам персонално към някой тук... просто общо към всички... хммм... фешъни, ако мвога така да кажа, и мацки тип Anabel)
Хауса...
Кецовете...
Наркотиците дори,колкото и да са гадни...
И пиърсите...
Тези неща някога бяха само за едни малки общества, супер шано, и много често отхвърляни... А сега вече са нявсякъде, изопачени и изгаврени...
Чак ми е криво вече...
Пиърсите са нещо много повече от мода...

Напълно и абсолютно съм съгласна! Това, което всички сега правят за гъзария, когато се правеше от тези, малките, общества, както ти ги наричаш, се смяташе за противно и ужасно... Ама това е България, после хората се чудят защо искам по-бързо да се разкарам от тука и защо мразя България (това е само една от многото причини, поради които искам да се разкарам)...

П.С Аз си мислех, че пиърсингът се прави, за тебе си, не за да го гледат другите и да виждат, че си "модерен" :shock: :-o

DisciplineAndOrder
03-27-2008, 18:03
да си правиш пиърсинг,защото е модерно-това е доста тъпо и доказва,че акълът ти е не повече от на фикус.

TellMeYourName
03-27-2008, 18:09
а преди бяха уж наркомани хората с пиърси хаха стегнете се ... направи си ако искаш такъв, че да си запечаташ ЦЕНЗУРА, за да не излизат такива като тебе оттам

bebitooo___
03-27-2008, 20:13
мм в интерес на истината е много тъпо заради модата или щото си привърженик на някъф преходен стил да си направиш пиерсинг или татос :) аз имам татоо и обичка на пъпа и искам да си сложа на веждата ама всичко е защото просто на мен адски мн си ме кефи и ми харесва супер нежно е и яко :grin: :-P затфаа на който му харесва си слага.. ама хораа правете го заради СЕБЕ си!!! тфа е най - важното :oops:

hgfh
03-30-2008, 10:50
abe hora tuka stava vupros za NAI-MODERNIQ piursing a ne za nai haresvaniq ima razlika vse pak modata se meni ako dnes e moderno da imash piarsing na guza na drugiq den shte e moderno na putkata ne kazvam che trqbva da se pravi tam kudeto e moderno samo zashtoto e moderno ami imam napredvit 4e vuprosa e koi e nai moderniq piarsing i nqkoi otgovarqt che zashto tr da se pravi samo zashtoto e moderno (of mn moderno se povtarq :razz: )

EarthShaker
03-30-2008, 12:03
Значи хора, всичко разваляте...
(Не се обръщам персонално към някой тук... просто общо към всички... хммм... фешъни, ако мвога така да кажа, и мацки тип Anabel)
Хауса...
Кецовете...
Наркотиците дори,колкото и да са гадни...
И пиърсите...
Тези неща някога бяха само за едни малки общества, супер шано, и много често отхвърляни... А сега вече са нявсякъде, изопачени и изгаврени...
Чак ми е криво вече...
Пиърсите са нещо много повече от мода...

абе прав си и ти ама пък не бъди такъв егоист... да правят кото искат, дреме ти... не се товари с такива неща, и аз преди бях така ама вече гледам себе си и приятелите ми и не се занимавам

poison`girl
03-30-2008, 19:38
Емии според мен няма най-модерен...всичко е въпрос на вкус и на лични предпочитания.На мен лично ми харесва на пъпа :)

sound_mafia
03-30-2008, 20:42
Значи хора, всичко разваляте...
(Не се обръщам персонално към някой тук... просто общо към всички... хммм... фешъни, ако мвога така да кажа, и мацки тип Anabel)
Хауса...
Кецовете...
Наркотиците дори,колкото и да са гадни...
И пиърсите...
Тези неща някога бяха само за едни малки общества, супер шано, и много често отхвърляни... А сега вече са нявсякъде, изопачени и изгаврени...
Чак ми е криво вече...
Пиърсите са нещо много повече от мода...

Напълно и абсолютно съм съгласна! Това, което всички сега правят за гъзария, когато се правеше от тези, малките, общества, както ти ги наричаш, се смяташе за противно и ужасно... Ама това е България, после хората се чудят защо искам по-бързо да се разкарам от тука и защо мразя България (това е само една от многото причини, поради които искам да се разкарам)...

П.С Аз си мислех, че пиърсингът се прави, за тебе си, не за да го гледат другите и да виждат, че си "модерен" :shock: :-oНапълно съм съгласна със вас сега всеки втори започна да носи кецове и то с тесни дънки което е супер неприемливо във хип хоп модата.Аз се движа във такива среди,тренирам хип хоп танци,абе направо съм си от тези така наречените малки гропировки и никога няма да изневеря на стила си.Просто ме дразнят хората които не разбират,че да се обличаш като хип-хопър не е мода,а част от живота ти.Много ми е мъчно че вече всеки втори започна да се прави на рапър и ние тази част от хора дето това си ни е начина на живот трудно се отличаваме. :cry: :cry: :cry: :cry:

Jamalska
03-31-2008, 17:04
С вас,
грУпировки

SunSmile
03-31-2008, 17:36
да си правиш пиърсинг,защото е модерно-това е доста тъпо и доказва,че акълът ти е не повече от на фикус.
+1111111

Viche
03-31-2008, 19:06
на гениталиите :grin: