PDA

View Full Version : екстази



Ch0c0la73
03-26-2008, 19:30
aide molq vi se tezi koito sa opitali da mi kajat kak stoqt neshtata..na moreto s edna fr she zimame zakvoto mi kazaha 4e sa mn po dobri ot amfeti govorq ot strana 4e speed-a ti idva i e super za diskoteka a u pak amfeta te darji i po nqkolko dena i e kofti tva go znam..ta aide kajete kvo znaete za ekstrazity (tezi koito znaqt ili sa zimali) kato kak se 4uvstvash kolko te darji i cenite kak varvqt


7 точка от правилата
moderated by Coki

run
03-26-2008, 20:39
Ne sym ql, no mnoo hora sa mi kazvali:bg bonbon= ili 4ist amfet ili amfet + hero...Imah oferta za ampula MDMA, ma ote4e...

5StaR
03-26-2008, 21:37
Хората са измислили водката за тая работа :lol:

b0Nb0n
03-27-2008, 01:04
iska6 ti e qko na moreto bate namerisi coca 6ano i sa radvai na slanceto

Coki
03-27-2008, 09:52
http://www.teenproblem.net/s/1467.html

Special K
03-27-2008, 11:11
Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?

Ch0c0la73
03-27-2008, 14:04
em damz az razbrah 4e na morety mn mn trudno moje se nameri istinsko ;] vs bilo smeska daje v pove4ety slu4ai amfeti i kofein nqki ei takia ;] em obshto vzetty preebaciq.. :?

b0Nb0n
03-28-2008, 00:27
Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?
emi principno kato ne si prail heroin v na4aloto trqbva da naprai6 mnogo malka doza 6tot ti idva v dosta i povra6taniq 4e nqkoi moje i da pykne tva det go kaza za hercata v hap4etata sig si prav ne se bqh zamislql za tva ama sq kato mi go kaza e mnogo logi4no

run
03-28-2008, 10:44
Тукашните така наречени бонбони са най-често главно или единствено амфетамин.....В изолирани случай, както каза Whisskas им слагат кетамин, а в още по-изолирани съдържат и МДМА.....
Никой не слага хероин в екстазито по няколко причини.Първо екстазито е в пъти по-евтино от хероина и никои няма сметка да продава бучка сирене със златен пръстен подарък хаха....освен това когато се приема орално хероина има адски висока активна доза, за разлика от други опиоиди - метадон, оксикодон, кодеин.....Това с хероина в екстазито е просто един тъп мит......Замисляли ли сте защо няма хероин на хапчета ?
Mmm...Ne se bqh zamislql, no sq se stih, 4e hero se raztvarq v stomaha...
No kato cqlo bonbona ne mi se struva 4ak takava oferta...A-Kineton lesno li se kupuva?

run
03-28-2008, 10:47
http://www.teenproblem.net/s/1467.html
Xaxax...Filmatori...

mickelangelo
03-28-2008, 11:51
Аве Пи*ки нямате ли си да си играйте с тях ве ? ако нямате намерете си .. как може .. да взимате такива боклуци ? толкова ли е гадно да пиинеш ... аз д0 сега никога ама никога дори трева не съм пушил камо ли други боклуци да взимам дори и алкохол не пия много ... най много 1 бира ..

ПС : Имам много приятели които пропаднаха .. от такива неща .... ! Казвам (пиша това ) защото съм видял много гадни работи свързани с наркотиците и ви давам съвет .... Не се занимавайте с такива неща .... !

tuka6na
03-28-2008, 12:55
Haha,нали ще ги взимате от някой,питайте него.
Не че ще ви каже ,че как ги е правил дома,или какви лайна е пъхал,ама пробвай.
Има си бонбони и бонбони.И тъй като просто сте ми някак ясна гледка,вие надали ще попаднете на нещо... качествено=).И дали бонбон или амфет,разлика няма да има сигурно.Иначе разликата-от земята до небето.Бонбоните са нещо... голямо. :-| :smt003