PDA

View Full Version : проблем със свалянето



~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-26-2008, 18:38
8-[ значи като си тегля нешта от замунда или от др саитове и дирекно ми се свалят с flashget и после не ми трагват.Та изках да разбера това заради флаша ли е или има др проблем :( и като си тегля sims (поне 1000 пати вече) и просто няма никакви фаилове за инстализане само там за инфо и др дето пише че Windows не мойе да отвори този фаил а до краи ги тегля и нз за кво така става :( пак за филми няма никакав проблем трагват си.нз за кво така става.помогнете плс.Благодаря предварително :)

RuKsP1n
03-26-2008, 18:57
Свали си BitComet......

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-26-2008, 18:59
ми нали казвам че кат цакна на download и трагва напр с flashget и нз как да го пусна с bitcomet

RuKsP1n
03-26-2008, 19:48
От сайта теглиш торент файла, който в последствие отваряш с БитКомет, за да започне същинското сваляне на нещото....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-26-2008, 19:50
Mahni FlashGet i ostavi samo BitComet. I davsh na faila, ako ne trugva desen buton: Open With.. i tam klikash na Bitcometa i gotovo.

amadeuskb
03-26-2008, 20:05
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)

Otka4eniq
03-27-2008, 04:01
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)
бе човек ти не разбра ли че тя изобщо не може да изтегли файла директно като цъкни и тръгва да се сваля с FlashGet !!! Изобщо не пита къде да се записва.

tenaglia
03-27-2008, 04:22
deamon tools polzvash li ?

amadeuskb
03-27-2008, 09:05
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)
бе човек ти не разбра ли че тя изобщо не може да изтегли файла директно като цъкни и тръгва да се сваля с FlashGet !!! Изобщо не пита къде да се записва.
Еми отива на торента.Дава десен бутон Save As ... или Запиши целтака като.Избира си деректорията ,след това отива отваря биткомета и готова работата.Не говоря да сваля самият торент а само торента файла ;)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-27-2008, 10:27
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)
бе човек ти не разбра ли че тя изобщо не може да изтегли файла директно като цъкни и тръгва да се сваля с FlashGet !!! Изобщо не пита къде да се записва.
Еми отива на торента.Дава десен бутон Save As ... или Запиши целтака като.Избира си деректорията ,след това отива отваря биткомета и готова работата.Не говоря да сваля самият торент а само торента файла ;)

и като цакна с десен бутон и там запиши с и имам само две вазмойности download All with FlashGet i Download with FlashGet

amadeuskb
03-27-2008, 10:29
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)
бе човек ти не разбра ли че тя изобщо не може да изтегли файла директно като цъкни и тръгва да се сваля с FlashGet !!! Изобщо не пита къде да се записва.
Еми отива на торента.Дава десен бутон Save As ... или Запиши целтака като.Избира си деректорията ,след това отива отваря биткомета и готова работата.Не говоря да сваля самият торент а само торента файла ;)

и като цакна с десен бутон и там запиши с и имам само две вазмойности download All with FlashGet i Download with FlashGet
Даваш Save As ... и избираш къде да ходи.

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-27-2008, 10:34
ама въпроса е че никакво сеив ас не излиза

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-27-2008, 10:35
FlashGet вече не се ползва.Ама ако искаш да си го дървиш отиваш на торента ,сваляш само торента файла и псоле от деректорията в която е го отваряш с BitComet.Айде успех :)
бе човек ти не разбра ли че тя изобщо не може да изтегли файла директно като цъкни и тръгва да се сваля с FlashGet !!! Изобщо не пита къде да се записва.

да и няма никакви др нешта само с флаша :( :( :(

amadeuskb
03-27-2008, 10:47
Ми тогава махай програмата .Нз вече кой я позлва.Сичките ми фр-та врчр нито FlashGet нито WillGet нито нищо.Само BitComet за България и utorrent за чужбина както всеки.Махни я тая програма според мене.

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-27-2008, 11:03
Ми тогава махай програмата .Нз вече кой я позлва.Сичките ми фр-та врчр нито FlashGet нито WillGet нито нищо.Само BitComet за България и utorrent за чужбина както всеки.Махни я тая програма според мене.

опитвам се ама ми пи6е не мойе да изтрие ............... уверете се 4е диска не е пълен или защитен срещу записване и че фаила не се изпоузва в момента




а аз не я изпоъзвам в момента

amadeuskb
03-27-2008, 11:12
Даваш му Uninstall или от Контрол Панела го махай.Ама първ ун и псоел контол панела ;)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-27-2008, 12:35
Даваш му Uninstall или от Контрол Панела го махай.Ама първ ун и псоел контол панела ;)

може ли малко по подробно да ми обясниш шото мн не схванах :oops:

amadeuskb
03-27-2008, 12:54
Дай скайпа тука само флууд става ...
Ако искаш на лично

DarkAngelOfHope
03-28-2008, 08:51
сигурно вече си се оправила но ...

deamon tools polzvash li ?
:)

Dosko
03-28-2008, 09:15
Така, ако си свикнала да бачкаш с Flash Get, не ги слушай тия :)
Влез в дата-та и си изтегли най-новата версия на FlashGet-a тя има опция за сваляне на торенти, в момента съм с нея, защото и аз не мога да забравя старото добро FTP време :)
Адски сходна с предишните е :)

amadeuskb
03-28-2008, 09:58
Момци проблема е решен вече.Момичето вчера ми писа на скайпа и и хелп ;)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-28-2008, 12:57
Момци проблема е решен вече.Момичето вчера ми писа на скайпа и и хелп ;)

да за което много ти благодаря :-)

ramaiana
03-30-2008, 12:12
Момци проблема е решен вече.Момичето вчера ми писа на скайпа и и хелп ;)

да за което много ти благодаря :-)
Смятам темата за приключена :)