PDA

View Full Version : Болка от любовта



Lord_Of_The_Night
03-26-2008, 19:34
Искам да ви попитам боляло ли ви е толкова че за нищо друго неможе да мислите,всякаш вече нищо не ви носи радост,освен макар и малко време с човека,когото обичате истински.Точно в момента това ми е на мен и това чувство направо ме унищожава отвътре,което и момиче да видя все се сещам за нея.Случвало ли ви се е да чувствате една безнадежност,че никога този човек може и да не разбере какво чувствате и никога няма да можете да бъдете заедно.Може да звуча толкова тъжно но просто имах нужда да го споделя (някой ще кажат че съм идиот,но точно това е което изпитвам),просто е адски трудно да преоделя чувствата си към нея,когато просто се видим или говорим се чувствам на седмото небе,но за съжеление това е рядко.Благодаря на всички прочели това,просто имах нужда да го споделя.

tan0
03-26-2008, 19:37
Priqtel koito te uprekva i ti se smee prosto mu pojelavam da go ispita da vidi kakvo e az sym bil v takova polojenie i e mnogo tejko no nali tova e lubovta v kraina smeta SLADKA BOLKA e tq

apparition
03-26-2008, 19:42
i az sum taka....no naistina SLADKA BOLKA E..

p.s: sry 4e pi6a na maimunica ):

donkihot
03-26-2008, 19:47
4увството да оби4аш е страхотно,дори и да не те оби4ат...това е найстина сладката болка..но и аз съм била в това положение да страдаш да викаш да крещиш,да изпадаш в истерии..просто не може да се излекува така това нещо..иска се време. Моля те,бъди силен! След време ще си спомняш за тази болка и ще разберешш,4е си жив,защото живота не е само щастие,за да стигнеш до него трябва да се запознаеш с болкатаа......успех и умната!

Anarion
03-26-2008, 19:57
Наистина, има ги и тези моменти :( Но не трябва да се предаваме, а да ги изживеем, а след това да търсим начини да ги преодолеем. Пожелавам ти да намериш начина :)

olive_oil
03-26-2008, 20:05
Priqtel koito te uprekva i ti se smee prosto mu pojelavam da go ispita da vidi kakvo e az sym bil v takova polojenie i e mnogo tejko no nali tova e lubovta v kraina smeta SLADKA BOLKA e tq
не и когато е несподелена

mobsita
03-26-2008, 21:12
Явно доста силни чувства имаш към това момиче,което е хубаво.Какъвто и съвет да ти дам,няма да е подходящ,затова си замълчавам.

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 21:16
Бил съм така и не е кой знае колко сладка болка щот кат я гледах с друг не ми беше мн приятно ... :?

MiMcHeToOo
03-26-2008, 21:31
Време се изисква, за да мине..

Ou7taControL
03-26-2008, 22:48
и аз се чувствам така, но неможах да разбера, дали твоята любов е споделена... ако е.. тогава наистина е една сладка болка, както казаха преди мен..

Lord_Of_The_Night
03-27-2008, 03:53
и аз се чувствам така, но неможах да разбера, дали твоята любов е споделена... ако е.. тогава наистина е една сладка болка, както казаха преди мен..
Болката за съжаление от несподелената любов,защото ситуацията е прекалено сложна и се налага да я виждам с друг и да немога да и кажа какво чувствам и от това болката е неуписуема.

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-27-2008, 05:34
Искам да ви попитам боляло ли ви е толкова че за нищо друго неможе да мислите,всякаш вече нищо не ви носи радост,освен макар и малко време с човека,когото обичате истински.

Ами изпитвала съм го, да. 4 месеца бях като емоционален парцал, животът ми просто се обърна с главата надолу, от жизнерадостно румено момиче бях станала на апатична хърба, която рядко се храни и често плаче. За щастие не ми се налагаше да го виждам с друга, но пък беше измъчващ фактът, че беше свободен и че не ме пожела, поне не отначало, макар че едва ли имаше по-близка от мен, макар и да общувахме по чата и си лафехме всеки възможен Божи ден (иронията е, че бяхме една смяна, от едно училище, но просто нямах смелост за повече :? ). Слава Богу, накрая разбра какво изпуска. :-D
Макар че това си имаше и отрицателна страна - загубих мечтите си. Вярно, че се сбъднаха, но след това спрях да мечтая. А да нямаш мечти е все едно да загубиш себе си. Както казват - внимавай какво си пожелаваш...

Към автора: Защо просто не й кажеш какво чувстваш? Това, че е заета, не ти пречи да споделиш какво чувстваш. А и ще ти олекне. Само не разчитай на това тя да ти скочи на врата веднага и да сподели, че споделя същото - представа нямаш какво е разочарованието. Но по-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай, нали така... Може би след като тя ти каже, че не може да сте заедно, вече ще спреш подсъзнателно постоянно да я желаеш и да си даваш надежди да се съберете, затова постепенно ще забравиш.