PDA

View Full Version : някога чувства ли ли сте се "празни от вътре" ?



juchoche
03-26-2008, 20:41
Зрдавейте..аМИ проблема МИ ако мога тъка да го нарека..БЯх влюбена в едно момче,или понв тъка си мислех.2години само той ми беше в главата..Любовта естествено беше несподелена..той си имаше приятелка и още си е с нея..сега някой ще си кажат "тая е баси и фитката да се влюби в заето момче" но не аз избирам...обаче преди 2 месеца се скарахме с него много жестко..Какво да направя той просто искаше да ме на*бе и остави..стана ми ясна схемата му и му казах че няма да е... изтрих му номера и сичките смс след време той ми писа един ужасен смс "обяснявайки ми в него че никога не ме е харесвал че дори не съм му била симпатична и че ме е искал за единия път че дори и за това не съм си струвала,как сичките пари дадени за смс не си заслужавали парите<и за капак е сичките му приятели са се смели на смс-те ми" опитвам се да забравя за този Галфон обаче той учи в моето даскало семи ден го виждам и ме боли адски много..ОТ този смс насам аз чувствам огромна празнина в самата мен ..чесно нямам желание нито да излизам нито да подхвана с някой..зарибявки има но не е същото просто нямам никакъв интерес.. :( :( :( МОля ви кажете ми как да променя нещатат ,знам че не стока искам да стана както преди жизнена да имам желание за живот да имам тръпка от това което правя..
МИси на всички предварително :-)

Spider4eto
03-26-2008, 20:46
според мен точно така е искал да се чувстваш и като гледам е успял. Колкото и да те боли гледай да се държиш така все едно хич не ти пука. С времето ше мине спокич :-)

VinDiesel
03-26-2008, 20:48
Просто ти тряя ново запознанство с ново момче да го опознаеш и да си паснете ти си в такова състояние защото той се е отдръпнал от тебе а вие момичетата когато неможе да имате 1 момче трудно го забравяте :) огледай се около теб неможе да няма свястно момче. Този след като ти е писал тоя смс с истината значи :? :o

Blab
03-26-2008, 21:01
Абе... пука ти...
Гъз! Продължавай нататък.
То така мисля, че ще ти е по-лесно, след като си разбрала к'ъв е.
Когато си наранен, много по-лесно забравяш, добре де, убиваш любовта си.

evelinka1122
03-26-2008, 21:03
Не показвай слабост пред него, и му тегли една голяма майна!!! :grin: Успех!!! Излизай и не се затваряй в себе си :)

PoisoNGirL
03-26-2008, 21:18
Shte ti e trudno oshte dylgo vreme,zashtoto vse pak go obichash.No se starai pred nego da ne go pokazvash.Ako moje pochti da ne go zasichash.Da izlizash,za da se razseivash.Da si namerish hobi,da si zapylnish vremeto i da ne mislish za nego.Po dyrjanieto mu ti si si izgradila mnenie,che vsichki momcheta sa takiva,no greshish.Moje bi ako se ogledash i dadesh shans na nqkoq ot "zaribqvkite" shte namerish zamestitelq i shte poluchish tova,koeto si ochakvala i jelala vinagi.
Osven tova pri tazi negova postypka(edno vyzpitano i uvajavashto jenite momche nqma da postypi taka!!!) nqma smisyl daje da go poglednesh!Evala,che ne si napravila nqkoq glupost.Prosto ne go poznavash.Opitvash se da go namrazish,zashtoto tova zaslujava.A i zamisli se za da postypi taka toi mai ne otgovarq tochno na obraza,koito si si izgradila za nego.Ne go poznavash i dobre navreme si se osyzanala!
p.s.Vremeto lekuva vsichko!Novata liubov zamestva starata(osobeno ako starata e nespodelena i si naranena ot neq)!Uspeh i ne pravi greshkata da se zatvarqsh v sebe si!Tegli chertata na vsichko i zapochni nanovo...dori bez misli za nego!Kato te hvane depresiqta samo si kaji:"Toi ne zaslujava i edna moq sylza!Ako beshe naistina momcheto,v koeto sym/bqh vliubena...nqmashe da mi kaje vsichko tova!"...moje i da go ponapsuvash malko naum pomaga :) uspeh!
sorry za dyljinata ama se zapesnah..imam navika :-D

poison`girl
03-26-2008, 21:20
Тоя е е*ахти олигофрена...Не си струва да страдаш за него,заеби го.Със сигурност има и други яки момчета в твоето даскало...не се затваряй в себе си това ще е пагубно за теб!Опитай се да не мислиш за него и като го видиш се прави че не ти пука.Ще мине време и ще го забравиш,сигурна съм,просто ти трябва нова любов,която ще дойде.Айде успех и си помисли много добре дали си заслужава даже и да се изхрачиш пред тоя...пфф боклуци :grin:

5StaR
03-26-2008, 23:12
Aз се чувствам празен отвътре само сутрин като стана и като не съм ял..Направо ми каркори корема

Ou7taControL
03-26-2008, 23:17
Aз се чувствам празен отвътре само сутрин като стана и като не съм ял..Направо ми каркори корема :lol: а това ми напомня за "сутринта не ядох, мислех за теб, на обяд не ядох, мислех за теб, вечерта не ядох, мислех за теб, през нощта не спах... бях гладна.."

koalka
03-27-2008, 09:53
Наистина няма причина да чувстваш празнина заради някакъв глупак, където само знае да използва хората или поне теб се е опитал...
Сигурна съм, че има хора, на които държиш, и които държат на теб - просто не си струва.

kobrichka
03-27-2008, 12:37
Струва ли си да не излизаш и да плачеш за него?Кажи ми само една основателна причина?....Няма такава....Живота е само един и трябва да си го живеем,както на нас ни харесва,а не за сметка на някои друг.Защо му правиш кефа?Той е искал да те сдуха и е успял,значи той е спечелил!?!Покажи му красивата си усмивка и това,че не ти пука за него,покажи му,че всеки прави грешки и той определено е бил грешка за тебе.Ще ти дам един съвет от опит:Може да те боли отвътре може да се разяждаш от болка и мъка,но никога не го показваи...бъди винаги усмихната и весела пред всички покажи,че си по-силната и когато си вкъщи или с приятели покажи мъката ако решиш,но никога не доставяи удоволствието на един мъж да види,че страдаш за него.Според мен този определено е комплексар и то мн голям,точно затова ти е пратил този смс...не е можел да те има...ти си го отрязала...а пред приятелите си не може да кажеа,че са го отрязали.Мацка давай смело нагоре и живей,както на теб ти се иска,зарежи го този и да не ти пука... :)

tsveti91
03-28-2008, 15:13
аууу абе да не ти пука за тоя идиот разбирам ,че много си го харесвала ,но не си струва да си тровиш душата заради тоя боклук.Прати го подяволите ,заврави го нищо ,че го виждаш всеки ден намери си някое готино момче да му натриеш носа и обърни нова страница в живота си!Аи успех не се подавай на тъжната самота!!! :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-28-2008, 17:32
Ti puk. Za kakvo si sednala da go mislish toq.. ne struva. A ti ne go osuznavash. Zapochni da izlizash, zapoznai se s nqkogo, vse shte se nameri momche, koeto da ti haresa. :) Aide, uspeh i da ne ti puka. :)

mArMaLaDkA
03-28-2008, 21:23
Слушай сега.:
Всеки път , когато се сетиш за смс-а му,се смей.Защото е смешно и е за негова сметка.Как може първо да ти говори колко те харесва ..и после тая защитна реакция "еми...аз никога не съм те харесвал и...ъъ...".Наранила си му егото,невероятния му чар не е подействал тоя път и затова ти ги е наговорил тея глупости.Такифа под път и над път.Като не им пуснеш и те нараняват и те смятат за егати смотанячката.А всъщност те са смотаняците.Когато го видиш обиждай го,присмивай му се ако щеш,но спри да ревеш,щото не си заслужава и ти след време ще го осъзнаеш. :) Хвани някоя приятелка под ръчичка,вървете се забавлявайте,да видиш каква жизненост ще те изпълни :D

NFW`
03-28-2008, 22:08
Проблем : Чувствам се празен/зна отвътре.

Решение : Помоли някой да те напълни.

juchoche
03-29-2008, 00:13
МЕрси на вСичКИ нАистина осазнах че не си струва :-D :-D защото поиска да спи с една от най добрите ми приятелки :? :? :? мисля че наистина обърнах нова страница защото осазнах че е БОКЛУК който само търси каде да ти навре и без туй неставащата му пи*ка.. :razz: :razz: :razz: :oops: :oops:

Magic_Girl
03-29-2008, 06:37
Abe momi4e ti ludo li si da strada6 za toq idiot?!?Ne ne 4esno nqma6 akul!!!I na men sa mi se slu4vali podobni ne6ta oba4e nai mn mesec da mi puka.Posle idva nqkoe drygo mom4e v jivota mi koeto si zaslujava i vsi4ko priklu4va!Suvet:NAMERI SI SVQSTNO MOM4E I GO ZAREJI ONQ PEDAL!NE MISLI ZA NEGO POVE4E! :-x

BrokenInnocence
03-29-2008, 10:11
Абе... пука ти...
Гъз! Продължавай нататък.
То така мисля, че ще ти е по-лесно, след като си разбрала к'ъв е.
Когато си наранен, много по-лесно забравяш, добре де, убиваш любовта си.

Съгласна съм с нея. М/у др, be true, това на аватара ти Mia Kirshner ли е?