PDA

View Full Version : никога не съм бил с девствено момиче?



elforen
03-26-2008, 21:45
zdraveite problemat mi e sledniq imam si priqtelka no me my4i edno ne6to 4e nikoga ne sym bil s destveno momi4e i mi e adski liubopitno i iskam da prejiveq tova no adski mn darja na priqtelkata si posavetvaite me kakvo da napravq :( :( :(

7 точка от правилата
moderated by Coki

ubuntu
03-26-2008, 21:53
Ходий гледай мач и пий 3-4 бири ... кво да ти кажа ...

elforen
03-26-2008, 21:54
nemoga da spq mn mi e gadno nqkvo takova.. typo e :( :(

VilleBaby
03-26-2008, 21:55
едно основно нещо...БЪДИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЖЕН! тя може да изпита силна болка,а по-грубото проникване може да я засили...ии трябва да я възбудиш на max 1 защото ще се овлажни повече и 2 защото болката ще е по-слаба(може и изобщо да не я боли или да няма кървене,при всяко момиче е различно) и не на последно място - ОТПУСНИ СЕ! :) айде успехче

elforen
03-26-2008, 21:57
XAxax az imam priqtelka nqma da spq s destvena pred dilema sam kvo da praq ina4e sam na qsno no nikoga ne sym imal vazmojnost da bada s destvena a iskam kvo da praq predpolojenie 4e imam priqtelka tva mi e vaprosa..

elforen
03-26-2008, 21:58
едно основно нещо...БЪДИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЖЕН! тя може да изпита силна болка,а по-грубото проникване може да я засили...ии трябва да я възбудиш на max 1 защото ще се овлажни повече и 2 защото болката ще е по-слаба(може и изобщо да не я боли или да няма кървене,при всяко момиче е различно) и не на последно място - ОТПУСНИ СЕ! :) айде успехче

tva ne e po problema mi ;]

id4eto
03-26-2008, 22:02
едно основно нещо...БЪДИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЖЕН! тя може да изпита силна болка,а по-грубото проникване може да я засили...ии трябва да я възбудиш на max 1 защото ще се овлажни повече и 2 защото болката ще е по-слаба(може и изобщо да не я боли или да няма кървене,при всяко момиче е различно) и не на последно място - ОТПУСНИ СЕ! айде успехче <----- tva e mn pravilno i imai predvid 4e otvori6 li q mn 6te ti4a sled teb i ako ne ti e tva problema kakuv dr moje da e 4e ne6to ne se razbira mn mn :?

elforen
03-26-2008, 22:05
Ne sym bil s destvena a iskam da byda no imam seriozna priqtelka i za tva ne si pozvolqvam ... no mnogo me izma4va tva 4uvstvam 4e sam prospusnal ne6to koeto ne e za propuskane kvo da praq

Ou7taControL
03-26-2008, 22:22
ами щом имаш сериозна приятелка не и изневерявай!! Ако я обичаш и държиш на нея наистина не би трябвало даже да ти минава през ума да спиш с друго момиче, без значение дали е девствена или не...

bader
03-29-2008, 19:21
И аз но животът продължава а и трябва да си реалист при ситуацията в България ,нещата стигнха до там ,че ако изкаш дествена тря да си я заплюеш в децката градина.

love_veselka
03-29-2008, 19:23
Един приятел казва,че с девствено момиче удоволствието е по-голямо..
А относно темата щом обичаш приятелката си не и изневерявай само защото искаш да спиш с девствено момиче от любопитство.

pitan4icata
03-29-2008, 19:32
tva ne na dobre 4e iska6 takova ne6to pri polojenie 4e ima6 seriozna priqtelka...
ako go naprai6 s devstvena 6te ima 2 lo6i strani:
1)6te narani6 i zagubi6 priqtelkata si -za6toto 6te i izneveri6
2)6te narani6 drugoto momi4e ako spi6 s neq samo 6tot iska6 devstvena a i moje da i nanese6 psihi4eska travma ...
edin pr mi razpravq6e 4e 6tot negovata toi ne i bil parviq i go napraili kogat bila nerazpolojen i mu bilo si predstavql 4e q ''otvarq' nali.. tapo e ama to ne6tat sa do psihika ;)

WaKo
03-29-2008, 21:47
Абе нищо не си пропуснал вярвай ми - стоят кат пън и не знаят, ако го пипнат дали няма да ги ухапе. Да не говорим за болката в оная работа 2-3 дни заради тясното.

Swingswing
03-30-2008, 06:44
Абе нищо не си пропуснал вярвай ми - стоят кат пън и не знаят, ако го пипнат дали няма да ги ухапе. Да не говорим за болката в оная работа 2-3 дни заради тясното.

Много вярно, с теб съм. Пълна простотия си е честно казано поне при мен беше(добре, че не ми беше първата).30-45 минути предразполагане за да може после 20 минути със скоростта на костенурка по нанагорнище да се измъчваш само и само да не я боли нея и се молиш на всички богове да свършиш по-бързо и накрая тичаш до аптеката за нещо против болката в кръста... нищо лично ма гледай си приятелката, прави си приятен секс с нея и остави девствените момиченца за девствените момченца... споменах ли цапането с кръв? А и както каза някой по-горе ако искаш да спиш с девственица в България трябва да си я заплюеш от детската градина.

aanitogb
03-30-2008, 09:15
За всяко нещо има първи път!