PDA

View Full Version : Мутстаци



Mortal
03-27-2008, 10:06
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.

BlueCat
03-27-2008, 10:12
Ами норамлно е. В днешно време 2/3 от момичетата имат мустачки. Някои ги махат, други - не, въпрос на личен избор е. Аз познавам момичета, които си мислят, че нямат, а всъщност направо са...

Mortal
03-27-2008, 10:13
Абе нз колко е нормално ама поне да ги махат, най-малкото огледала имат, а съм срещал и некви мустакати и нагримирани да си ебе мамата :razz:

b3b3_j0
03-27-2008, 10:44
eee tfa dali 6e si gi maxat ili ne si vapros na izbor :-D :-D :-D :-D

Mortal
03-27-2008, 11:17
Абе къв въпрос на избор бе :shock: После за кво има педали... накрая ще излезне че е по-хубаво да се целуваш с мъж защото поне се бръсе... отврат :?

s3x_0n_th3_b3aCh
03-27-2008, 11:30
ахахах еми някои не искат сега .....всеки сам за себе си решава ина4е имам мн фр. дето са като...........

LeVski_fen
03-27-2008, 11:45
Момиче с мустаци :shock: грозна работа :( :(

olive_oil
03-27-2008, 12:02
тъпо е, наистина. Аз пък си ги махам защото като се погледна в огледалото и нямам там косъмчета ииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
е и заради другите естествено. Не можем да караме хората да гледат някви космати истории.

Mortal
03-27-2008, 13:38
Абе ужас е ... а има по странно имах 1 приятелка 1 седмица няма после има а у ... ебати странната раота :D викам пиян ли съм... трезвен ли съм

vik4etoo
03-27-2008, 14:05
:shock: Е**ти темата :-o като не ти харесват тези момичета не ги гледай..има различни хора,с различни интереси .................................................. .......................

scanadal
03-27-2008, 14:54
Пффф,щом на тях не им пречи да си имат косъмчета около устните или по ръцете,не виждам на теб кво толкова ти пречи.Правиш се,че не ги забелязваш и това е. :|

olive_oil
03-27-2008, 16:31
Абе ужас е ... а има по странно имах 1 приятелка 1 седмица няма после има а у ... ебати странната раота :D викам пиян ли съм... трезвен ли съм
ми че те нали растат

Liar
03-27-2008, 16:43
Пускат катинарчета,кво 8-)
Иначе наистина доста момичета имат.Но проблема не е там,щот те не са виновни за тва.Проблема е,че не ги махат :?
И щом не ги е грижа едва ли от една тема ще променят мнението си.

GaBiIi__
03-27-2008, 21:06
xaxa int tema seki precenqva za sebe si na men li4no mi e gnusno nezavisimo dali e mom4e ili momi4e :(

VerryBerry
03-28-2008, 06:11
веднъж като започнеш да ги махаш става още по зле..стават по-твърди,по-бързо растът и по-гадно се махат,така поне съм чувала,мойто мъхче не е чак толкоз голямо..та и затва може би жените не си ги махат,за да не става по-зле :-D

VilleBaby
03-28-2008, 06:43
абе супер гадно е! аз си ги махам или с пинсетка , или с епилатор или с лентички...и не стават повече по-твърди или тн...напротив,даже вече почти изчезнаха :D и станаха тънички,мънички и русички...на мен и преди да почна да ги махам ми бяха просто мъхче , но ме дразнеше :?

EarthShaker
03-28-2008, 11:33
въпроса е защо сега момиченцата в 6ти клас имат мустачки пък от поколението на баба ми да речем им излизат чак кат станат на 50 години... нещо мутации яко чернобил

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 11:40
ама хитлеристки?

Abigoria
03-28-2008, 12:08
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.
На гаджето на един от моята компания й викаме Филип Тотю :D :D :D

Garmy
03-28-2008, 12:11
:shock: Е**ти темата :-o като не ти харесват тези момичета не ги гледай..има различни хора,с различни интереси .................................................. .......................
Така е... разни хора, разни идеали... макар че не се сещам ся за момче, което съм срещал да се кефи на момичета с мустаци :D :D

Mortal
03-28-2008, 12:34
:shock: Е**ти темата :-o като не ти харесват тези момичета не ги гледай..има различни хора,с различни интереси .................................................. .......................

Да бе, едва ли има мъж, дето да харесва жени с мустаци :-D

По темата:

Не сте виновни че растат, така се случило ок... обаче си ги махайте. Има 1 от мойто даскало и ако си ги обръсне малко от ляжо и от дясно и ще прилича точно на Хитлер. Аз съм брадясъл по-простата причниа че ме мързи да се обръса, но за мен това е нормално... :razz: :razz:

gabi_94
03-28-2008, 13:02
еми аз имам само некви мъхченца, дето изобщо не личат,а имам една позната дето има некви огромни и тъмни и си личат, тя си има гадже и като ги гледам как се целуват, той мустакат, тя също....мани, мани отврат.........

BlueCat
03-28-2008, 16:40
веднъж като започнеш да ги махаш става още по зле..стават по-твърди,по-бързо растът и по-гадно се махат,така поне съм чувала,мойто мъхче не е чак толкоз голямо..та и затва може би жените не си ги махат,за да не става по-зле :-D
Не е вярно, че стават по твърди. Е, зависи с какво ги махнеш, щото то със самобрасначка много ясно, че ще станат по-зле. Ама с колата маска даже оредяват след няколко години махане.

David_Beckham
03-28-2008, 16:47
въпроса е защо сега момиченцата в 6ти клас имат мустачки пък от поколението на баба ми да речем им излизат чак кат станат на 50 години... нещо мутации яко чернобил
:razz: верно е тва ... . Баба ми през живота си никога е нямала косми никъде по тялото освен главата де :) и въобще не е чувала за епилации и такива глупости :) . Нещо се е объркало в днешните времена , не е нормално , но нищо неможе да се направи :) Иначе да момиче и мустак са думи които нямат нищо общо и не трябва да имат :-) :-D

s1NNer
03-28-2008, 16:50
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.

Ми то вие "мъжете" започнахте да се поддържате повече от нас и ние се отказахме ... :lol: Космите на краката ,ръцете ... половината веждите си скубете ... прическите си правите повече време от нас ... и то не ни остана за кой да се поддържаме :lol: :razz: Нали уж ние бяхме нежния пол а ?! 8-)

EarthShaker
03-29-2008, 06:57
да ама погледни в тоя раздел поечето женски бъчви малоумни какво искат от момчетата... и на тия дет са им по-слабички ангелите и на които им пука прекалено много са поддават..

XXX_f
03-29-2008, 09:20
Ne znam koi e izlugal za tova, 4e stavat po cherni i t.n. az imam priznavam si i gi maham ot okolo 5 godini i ne sa mi stanali po cherni prosto rastut malko po-burzo, teq deto ne gi mahat ne moga da gi razbera...ne se li zamislqt 4e akto si skubqt vejdite mogat da otdelqt oshte 10 min da si skubqt i mustachkite... ne e mn trudno i ne e bolezneno kakto pove4eto mislqt.Puk i posle se 4yvstvash mnogo dobre kato znaesh 4e mojesh da izlezesh prez denq i slunceto kato ti pogali liceto nqma da se pritesnvash 4e imash kosmi...

BrokenInnocence
03-29-2008, 11:08
Супер гадно е. Виждала съм само 1- 2 момичета, ама гледката ми беше достатъчна. Въпрос на поддържане си е. Същото и за ръцете и за веждите примерно. Все едно да не си бръснеш краката... пф!

Mortal
03-29-2008, 12:59
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.

Ми то вие "мъжете" започнахте да се поддържате повече от нас и ние се отказахме ... :lol: Космите на краката ,ръцете ... половината веждите си скубете ... прическите си правите повече време от нас ... и то не ни остана за кой да се поддържаме :lol: :razz: Нали уж ние бяхме нежния пол а ?! 8-)

Каде ме намеси мене, аз си бръсна главта, брада си оставям щот ме мързи, веждите не си ги пипам 2 са си и са си цели :razz: ръцете и кръката не си ги бръсна, аз не съм от тия педалчетата с прическа тип "нямам 1 очо"


@XXX_f Евалата :smt006

AnGeLwItHdEvILsOuL
03-29-2008, 22:43
Хахахаха ... Добре че нямам такива проблеми.. От класът ми, момичетата без мустаци се броят на пръстите на едната ръка.

А Мортал по брадясъл от вчера не бях го виждала :)

anito_90
03-30-2008, 06:45
Адски гадно е!! Аз си ги махам с лентички или с пинсета! Като цяло съм ЗА епилацията навсякъде може би без на ръцете,но разбира се всеки си има мнение ,както се казва " За всеки влак си има пътници" Сигурно има мъже, които харесват жени с мустаци! :razz:

Peteto633
03-30-2008, 07:28
Edva li ima takiva,koito hARESVAT MUSTAKATI JENI.NO TOVA NE ZNA4I I 4E MUJETE NE TRQBVA DA SE BRUSNAT REDOVNO !!!!!!!!!!!!!!!!! :smt117

s1NNer
03-30-2008, 08:29
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.

Ми то вие "мъжете" започнахте да се поддържате повече от нас и ние се отказахме ... :lol: Космите на краката ,ръцете ... половината веждите си скубете ... прическите си правите повече време от нас ... и то не ни остана за кой да се поддържаме :lol: :razz: Нали уж ние бяхме нежния пол а ?! 8-)

Каде ме намеси мене, аз си бръсна главта, брада си оставям щот ме мързи, веждите не си ги пипам 2 са си и са си цели :razz: ръцете и кръката не си ги бръсна, аз не съм от тия педалчетата с прическа тип "нямам 1 очо"


@XXX_f Евалата :smt006


Ееееейй за такъв мъж си мечтая!!! :D

Не бе не ,че съм те намесила ама ти казвам за подържането . 8-)

NotInLove
03-30-2008, 09:32
Ами аз имах не кой знае колко големи и започнах да си ги махам с пинсета.От тогава се чувствам много по-добре и спокойно мога да си сложа фдт, а преди неможех, защото се личеха още повече :? И не е вярно, че стават по-големи и по-тъмни, както някои ги изкарват едва ли не маймунски :-D Ако редовно ги махате на няколко дни най много няма проблеми..

~Munika
03-30-2008, 13:35
Aз съм момиче,брюнетка и имах мустаци,махам си ги!ВСИЧКИ имат мустаци(момичета,момчета),д руга е работата,че на някои(най-често брюнетките) им се виждат и са по-големи,блондинките нямат такива проблеми(или поне повечето).ЗА мен,за да си жена НЕ трябва да имаш мустаци(това ни отличава от мъжете)!И ако си ги махаш НЕ стават по големи и черни(освен ако не се бръснеш).Има момичета които се страхуват от това и за това не ги махат.Момочета разберете момичетата,а вие момичета помнете:
НЯМА КРАСИВИ ЖЕНИ,ИМА ДОБРЕ ПОДЪРЖАНИ ЖЕНИ!
:-) :D :grin:

blessthefall
03-30-2008, 19:30
a na men pyk to4no dnes mi se slu4i da ida na kafe, i edna ot sysednata masa ima6e BRADA ne mustaci.... otdolu na gu6ata ima6e BRADAAAAA 6teh da povarna :D daje ne si beh pory4al i si izleznah,.... ebati gnusnoto...... a dokolkoto za mustacite pri momi4etata nz kvo... brysnete gi :D ili kola maska :D ili nekvi si tam obezcvetiteli ima....

Gothique♫
03-30-2008, 19:50
Момче с девствен мустак и жена с мустак е най-ужасното нещо просто в това време не проумявам как може.. :?

Mortal
04-05-2008, 09:05
Хахахаха ... Добре че нямам такива проблеми.. От класът ми, момичетата без мустаци се броят на пръстите на едната ръка.

А Мортал по брадясъл от вчера не бях го виждала :)

:) каде

varnen4e
04-05-2008, 09:08
:shock: Е**ти темата :-o като не ти харесват тези момичета не ги гледай..има различни хора,с различни интереси .................................................. .......................

Е, различни интереси.. да.. ама не вярвам на някой да му харесва това.

varnen4e
04-05-2008, 09:09
веднъж като започнеш да ги махаш става още по зле..стават по-твърди,по-бързо растът и по-гадно се махат,така поне съм чувала,мойто мъхче не е чак толкоз голямо..та и затва може би жените не си ги махат,за да не става по-зле :-D

Не е баш така.. зависи с какво ги махаш...

Mortal
04-05-2008, 09:10
Е нема ги махаш с косачка... Макар че ако да речем си правя маска на брадата кво ще стане :-o

Mortal
04-05-2008, 11:00
НЯМА КРАСИВИ ЖЕНИ,ИМА ДОБРЕ ПОДЪРЖАНИ ЖЕНИ!
:-) :D :grin:

Няма грозна жена, има трезвен мъж :)

iveto__91
04-05-2008, 14:27
:razz: verno e tfa.ee,sega ne si4ki jeni imat navika da se poddurjat koeto spored mene e yjasnoo.mnogo e gadno naistina.HORA,vijte se ako imate takuv problem....po-dobre go otstranete.. :)

EarthShaker
04-05-2008, 15:29
Момче с девствен мустак и жена с мустак е най-ужасното нещо просто в това време не проумявам как може.. :?

девствения мустак не е нужно да се маха от много рано шот после брадата избива за година ... ама да ходиш с няква вежда и да не се усетиш, че ти е време е кофти вече

plamka
04-05-2008, 18:16
aem vapros na izbor e ama e gnusno momiche s mustaci xhua :D

Gothique♫
04-05-2008, 18:45
Момче с девствен мустак и жена с мустак е най-ужасното нещо просто в това време не проумявам как може.. :?

девствения мустак не е нужно да се маха от много рано шот после брадата избива за година ... ама да ходиш с няква вежда и да не се усетиш, че ти е време е кофти вечеДа но в някои случей е трагично и супер грозно :?

~Munika
04-05-2008, 19:20
НЯМА КРАСИВИ ЖЕНИ,ИМА ДОБРЕ ПОДЪРЖАНИ ЖЕНИ!
:-) :D :grin:

Няма грозна жена, има трезвен мъж :)


хаха дам и т'ва е мн вярно,но определено трябва да си подпинал,за да почнеш да се целуваш с някое момиче с мустаци ....

~Munika
04-05-2008, 19:27
АА и м/у др сега е момента да споделя и нещо др.,имам една съученичка,която никога не сме я виждали с мустаци и си ги маха много добре(от близо,от далече перфектно просто),но един ден момчетата от класа забелязаха,че ги маха и почната да я ебават,че се бръснела и я ебаваха(днес обръсна ли се,тегли ли си контрата и подобни) от тук и излезе прякога Ботев(което е необяснимо за мен.
МИ ТО НА НАС МОМЧЕТАТА УГОДА ВИ НЯМА!

kisskiss96
04-05-2008, 19:48
еМи наИсТиНа Не е Мн ПриЯтно ама..... НикоЙ не зНаЕ чЕ имА раЗлични меТоДи и СлеД НяКоЙ от ТяХ Не РъСтаТ поВеЧе -ЛаЗерЧеТа МомиЧеТА ,Приятелки с кОсмИ По СеБе си :o :o :D :D :D :D

pillenceto
04-05-2008, 20:13
Това с прякора БОТЕВ е брутално!!
Аз лично не познавам момиче ,което да няма мустачки -повече или по-малко.Дори имам приятелка,която няма косми по краката и ръцете,но има мустачки.Национална черта,какво да правим

BebSiNKa
04-06-2008, 15:57
emi jelatelno e vsqko momiche da si gi maha no...vapros na lichen izbor

pillenceto
04-06-2008, 18:56
Въпрос на личен избор,ок,но не трябва да се подиграваме на момичета ,които са решили да не ги махат.Много е грозно подобно отношение.

fiama
04-06-2008, 19:17
Всеки има право на избор- който иска ги маха, който не иска- си седи с тях. Щом момичето се чувства добре с мустачки, значи няма нужда да ги маха. Повечето от приятелките ми, които си махат мустачките, въобще няма нужда да го правят, едва им се забелязват и без това. Но както казах вече- кой както се чувсва добре в кожата си!

vamp
04-07-2008, 12:46
Пълно е с неподдържани жени,отвратително е.Няма коментар по темата,просто не се занимавам с такива!

sweatkiss
04-07-2008, 12:53
Според мен също е грозно,но си е личен избор...

shmurkam
04-07-2008, 18:03
Аз нямам ама наистина ме отвращават такива косматки,блях. Френда ми има понякога си прави разни "прически",но най-добрата ми приятелка като я гледам ми се гади,абе това момиче не се ли поглежда в огледалото...? :( Даже гаджето като я видя леко се стресна... :shock: 8-) :razz: Ама няма как да й кажа"Иди си обръсни мустака"... :-x

Adwokat
04-07-2008, 23:48
I az sum vijdal mnogo momicheta s mustaci... bahti otvrata :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

5StaR
04-08-2008, 00:46
Дааам и според мен е много грозно момичета да са с мустаци...( даже и т.нар. "мъхчета" )
BTW - Объркал си заглавието на темата.. Мустаци, а не Мутстаци

Sharpay
04-08-2008, 00:58
грозно е момичета все пак сме в 21 век няма да ходим мустакати я :-D аз лично отскоро ги махам (въпреки че адски боли)

psychopath
04-08-2008, 01:10
Прав си.

Има една от класа дето мустака и е по-голям от на котката ми...

SwEeT_PriNceSsS
04-08-2008, 11:16
Не знам дали преди е пускана такава тема, обаче тва е много заболял проблем, като се разхождам из центъра 80% от жените който виждам са с мустаци, каде само мъхчета, каде по-големи от мойте :shock: Тва е супер горзни и космати ръце примерно. Подържайте се бе момичета. Но въпроса ми е защо масово жените имат мустаци :-o Не е нормално според мен.

И аз съм на това мнение .. За това сме жени трябва да се поддържаме.. кфо е тва нещо... Не обичам да имам никаде косми и за това ги махам.. а пак за мустаци да не говорим... :shock: :shock: :shock:

mulgore
04-08-2008, 15:12
Който иска да си остава с мусаците,пък който иска да ги маха.
И аз познавам такива,които имат,но си мислят,че нямат.
Смешна история.

GbSy
04-18-2008, 08:27
Аз имам съвсем малко и то от едната страна... Забелязва се много рядко, ако се вглеждаш... Освен това, косъмчетата наистина стават по-твърди и по-бързо растат... по-неприятно е изобщо. Когато положението стане нетърпимо, ще ги махам... Къде ще ходя?

radoslava
04-18-2008, 08:52
az sa6to imam,no si gi maham s pinsetka
ima edna ot dr klas,koqto ima ogromni mustaci,znae go no ne gi maha!ina4e s hubavi drehi pri4eski,oba4e s toq mustak e ujas