PDA

View Full Version : 2-ри шанс... :?



victoriq
03-27-2008, 10:14
Преди година се запознах с едно момче и ми влезе под кожата.И тръгнахме! :grin: Изкарахме 2 масеца и аз не издържах многото караници и го зарязах!9 месеца ми беше гадно дори да говоря за него...А първите месеци от раздялата ни наводнявах къщата... :-D (А не съм от ревливите...) :) И скоро си писахме и се оговорихме да се срещнем.И аз отидох,ама него го нямаше... :? :shock: После той ме обвини,че не съм отишла и че той е бил там и явно сме се били разминали :x И утре той трябва да дойде и този път си разменихме номерата,за да не стане пак така (ако не ме е излъгал де).И просто искам съвет дали да не отложа стрещата,защото аз много искам да съм с бившия ми,но той много ме нарани преди...Не бих го допуснала де,защото съм много променена,ама кой знае... :x Мерси предварително :)

BlueFace
03-27-2008, 10:19
Aко наистина го обичаш наистина и си преценила че можеш да му дадеш 2ри шанс!!Но вече (както бяха споменали в една подобна тема) имай винанаги 1 на ум!Не му се отдавай напълно докато той не го направи!!И бъди предпазлива ! Айде Успех!!! :) :wink:

victoriq
03-27-2008, 10:22
Аз попринцип с всяко момче си имам едно наум :) Мойте приятели ме съветват да не го правя...Ама нещо отвътре ме кара да го направя...Колкото повече ми говорят,толкова повече го искам...Забраненият плод е най-вкусен... :-D

BlueFace
03-27-2008, 10:27
Еми в крайна сметка ти си решаваш!!! :-o Не мога да ти кажа повече защото нито момчето нито тебе познавам :-o Направи това което е правилно според теб!!

LSGirl
03-27-2008, 10:41
излезте :) може и да се е променило нещо

ПП :Успех

Rebellion_Angel
03-27-2008, 10:59
Както беше казал някой от форума:


Никой не прави една и съща грешка, като се надява на друг резултат.

Както ти прецениш. :)

Obsession
03-27-2008, 11:39
Ами в този случай аз не бих дала втори шанс, защото всичко се е случило отдавна и надали ей така от небитието у него са се появили чувства или привличане към теб. И, ако се видите - ти имаш чувства към него, ако има шанс -> ще се възползваш... Докато за него нищо не е сигурно, дали не иска просто да си играе с теб?!
Моят съвет е: излезте, но нъди много предпазлива и не показвай чувствата си, не го карай да мисли, че си му вързана в кърпа (както се казва). Накрай го или да се постарае за нещо или да осъзнае, че този път той е прецакания, защото е загубил мн ценен човек :)

stealthyGirl
03-27-2008, 12:06
Според мен е 50/50.
Може да тръгнете, може и да не. :)

soulja_girl4e
03-27-2008, 12:09
lol hodili ste dva meseca i ne si mu poiskala telefona?...

kobrichka
03-27-2008, 12:18
Няма как да ти кажем дали да отидеш или не,това ти сама трябва да го решиш,но само ще ти кажа,ако сега не отидеш винаги ще се чудиш какво би станало ако беше отишла,а ако отидеш и нищо не стане,поне ще знаеш,че си отишла,ако пък стане нещо...супер :D .Поне според мен е така,понякога трябва да се рискува. :)

Dark_Angel_F
03-27-2008, 13:24
Ами честно казано не мога кой знае колко да ти помогна , защото и аз сега съм едно супер объркано положения моя месотави поради съшата причина поради която и ти си сотавила това момче и сега се боря за пореден шанс( много пъти сме се карали разделялаи за ден - два и пак събирали)защото не мога без него и го обичамповече от всичко . Полудявам с всеки изминал момент все повече и мисля нови и нови неща как да го спечеля и да му покажа нещата котио осъзнах този път. Лично аз те съветвам да се видите да пгоовирте и да видиш как ще са нещата ... дали още ще се чувстваш аккто преди в неговото присъствие и как ще се държи акто цяло . И да не е същтоо и нищо да не стане поне ще си спокойна че си се видял с него , поговрили сте изяснили сте си квото имате и т.н. А пък ако се оправите и сте щастливи заедно СУПЕР .. Айде пожелавам ти успех и псоел да кажеш кво е станало :)

GabisiTa
03-27-2008, 14:07
Нищо лошо няма да опиташ пак, може пък да стане пак нещо, кой знае... :P :-D

tan0
03-27-2008, 14:14
попринцип ти знаеш ли кво искаш изобщо или ние треа да ти казваме?

hooliganka89
03-27-2008, 15:23
попринцип ти знаеш ли кво искаш изобщо или ние треа да ти казваме?


Da beee,az takmo tva shtqh da popitam 8-)

victoriq
03-27-2008, 15:42
lol hodili ste dva meseca i ne si mu poiskala telefona?...

Не!Преди като ходехме му имах тела,ама като скъсахме и го изтрих... :P



попринцип ти знаеш ли кво искаш изобщо или ние треа да ти казваме?


Da beee,az takmo tva shtqh da popitam 8-)

Ми ако не се лъжа това е форум и всеки има пробелеми и иска съвет или се лъжа?! :x

tan0
03-27-2008, 16:35
lol hodili ste dva meseca i ne si mu poiskala telefona?...

Не!Преди като ходехме му имах тела,ама като скъсахме и го изтрих... :P



попринцип ти знаеш ли кво искаш изобщо или ние треа да ти казваме?


Da beee,az takmo tva shtqh da popitam 8-)

Ми ако не се лъжа това е форум и всеки има пробелеми и иска съвет или се лъжа?! :x

да бе ок Форум няма лошо ама да питаш за конкретни неща неможе ти да си неориянтиран и да незнаеш кво искаш от живота и да задаваш тапи въпроси така ли е то не че и аз не задавам но поне знам кво искам от живота тва че съм си ПРОСТАК така е

zvezdichka777
03-27-2008, 16:38
Aко наистина го обичаш наистина и си преценила че можеш да му дадеш 2ри шанс!!Но вече (както бяха споменали в една подобна тема) имай винанаги 1 на ум!Не му се отдавай напълно докато той не го направи!!И бъди предпазлива ! Айде Успех!!! :) :wink:

да

victoriq
03-27-2008, 16:39
Е какво?!Искаш да ми кажеш,че съм тъпа и задавам тъпи въпроси ли?!