PDA

View Full Version : Всичко се провали заради едно момче



krasitoOoO
03-27-2008, 11:48
zdr iskam da vi spodelq problema si.Vlubih se v edno mom4e,no toi ne me obi4a samo4e me izpolzva6e misleh si 4e mom4eto na jivota mi me obi4a no tova e bilo prosto krasiva laja.Plakah kato me zareja samo4e ne be6e samo tva opitah se da si izreja venite.Nemojah ama mi ostana beleg,a tva mom4e prosto nemoga da go zabram seki den go vijdam na y4ili6te i daje sme ot edna mahala i zatva daje ne izlizam navanka.Prosto nemoga da go zabram,nemoga..........a nema smisal ve4e da se borq...Prosto ve4e ne mi se jivee......Molqvi kajete mi kakvo da pravq.As pla4a za nego a na nego ne my pyka.....

Т.7 от правилника!
swords1010

soulja_girl4e
03-27-2008, 11:52
mi rqzaneto na venite ve4e ne e moderno... hvyrli se pod nqkoi tramvai!

krasitoOoO
03-27-2008, 11:55
mi rqzaneto na venite ve4e ne e moderno... hvyrli se pod nqkoi tramvi!
mamka mu as govorq seriozno a kakvo polu4avam?nqma li nqkoi koito da me razbere?

LSGirl
03-27-2008, 12:12
и да плачеш той няма да се трогне ...по-добре гледай да го забравиш по-скоро и да не си разваляш хубавите години :)

tan0
03-27-2008, 12:13
и да плачеш той няма да се трогне ...по-добре гледай да го забравиш по-скоро и да не си разваляш хубавите години :)

+1+...

krisi_bep
03-27-2008, 12:18
Това с рязането на вените е супер тъпо,но никой не ме слуша.Имам приятелки,които са го правили,за жалост,някои и не само един път...Не знаеш какво ми минава през главата като разбера какво са правили...ужасно е.Престани да мислиш егоистично,защото да направиш това,според мен мислиш така.Ти си искала да отнемеш живота си заради някои безмозъчен женкар.Не си заслужава откъдето и да погледнеш!Той просто не те заслужава.Никое момиче не заслужава такова държание.Намери си хоби,не стой само във вас,излизай.Със сигурност имаш приятели,които биха те разбрали и подкрепили.Заради него внимавай да не загубиш тях! А това момче просто го игнорирай.Не си заслужава да се занимаваш с такива екземпляри.тепърва в живота си ще се срещаш с проблеми и трудности.Повярвай,че има неща ,които са много по-стойности,а това е било ,както ти каза, красива лъжа,която трябва да забравиш!

mishenceto92
03-27-2008, 12:44
Не си заслужава заради някакъв да си тровиш живота продължи нататък а като го видиш се смей,даже и да не ти е до смях и се прави че нищо не е станало с времето ше го забравиш сигурна съм в това

evelinka1122
03-27-2008, 12:51
Ами недей си ряза вените др път... глупаво е! Недей прави такива крайни действия че е много детско... това само едно момче!!! Какво като та е зарязало тегли му една майна! Да ходи да си вързва цървулите! Я излез малко и пий една водчица и са успокой... После ще ми кажеш дали във водка има утеха, щот аз съм на мнение че има :D :D :D

sasha_90
03-27-2008, 13:13
Така се чувстваш защото си наранена,ще ти мине.Нужно ти е време и когато мине този период ще си казваш"каква глупачка съм била".Затова не си режи вените или нещо друго само защото момче те е измамило.Осъзнай се и го накарай да съжалява,че се е подиграл с теб!Бъди безразлична към него,покажи му,че си силна и неговото предателство не те е убило,а те е направило по-силна.

hooliganka89
03-27-2008, 15:38
Offf prestanete s glupostite be momicheta,stiga ste se izlagali.
Vie znaete li kakvo e tova gordost?Samouvajenie?Dara bara.Vsqka jena trqbva da si znae nivoto,kogato pokazvash na edin maj,che go obichash do takava stepen,zabravi toi da otvarne na chustvata ti.
I kato si prerqza venite kakvo promeni?
Znaesh li koi momicheta pravqt takiva neshta?
Takiva koito sa jalki i samo iskat nqkoi da gi sajelqva...

Qnchety
03-27-2008, 16:03
и да плачеш той няма да се трогне ...по-добре гледай да го забравиш по-скоро и да не си разваляш хубавите години :)

И аз тфа викам.

AiKaTa
03-28-2008, 13:17
когато обичаш един човек, най-важното не е е да го имаш за себе си.. най-важното е да виждаш усмивката му и това че е щастлив... а това твоето е мания, която можеш да преодолееш лесно стига да поискаш... ти най-добре знаеш как.. огледай се дълбоко в себе си, ще намериш верния път! успех!

heartless*charm
03-28-2008, 13:24
съвземи се малко...
не взимай мъжете толкова присърце. иначе цял живот ще си (цитирам) "изрязваш вените"
запомни че никой не струва повече от теб самата. нито мъж, нито жена.

AR147
03-28-2008, 13:48
Опитала си с вените -не се получило...опитай тогава да заспиш на някои релси..току виж се получи това което искаш :lol: ...


пФфф....бива ли сте такива загубени бре....?!....

5StaR
03-28-2008, 14:18
Ех ти не си прерязала вените както трябва сигурно.. Трябва да се реже по самата вена , а не просто да си порежеш ръката от ляво на дясно..

Chingy_
03-28-2008, 14:31
:-o Nameri si drug

H8_mE
03-28-2008, 14:44
zdr iskam da vi spodelq problema si.Vlubih se v edno mom4e,no toi ne me obi4a samo4e me izpolzva6e misleh si 4e mom4eto na jivota mi me obi4a no tova e bilo prosto krasiva laja.Plakah kato me zareja samo4e ne be6e samo tva opitah se da si izreja venite.Nemojah ama mi ostana beleg,a tva mom4e prosto nemoga da go zabram seki den go vijdam na y4ili6te i daje sme ot edna mahala i zatva daje ne izlizam navanka.Prosto nemoga da go zabram,nemoga..........a nema smisal ve4e da se borq...Prosto ve4e ne mi se jivee......Molqvi kajete mi kakvo da pravq.As pla4a za nego a na nego ne my pyka.....

Т.7 от правилника!
swords1010

Времето лекува мила!След време ще се питаш как си могла да си режеш вените ,заради тоя лиглио,защото ще намериш нещо много по-добро и ще разбереш,че той не е бил момчето на живота ти!Не се вживявай толкова има още много неща през ,които да преминеш!Колкото и да ти е гадно ,не показвай това,нека си мисли ,че и на теб не ти пука,както ще е наистина след време! ;) успех

BlueFace
03-28-2008, 14:46
Това с рязането на вените е супер тъпо,но никой не ме слуша.Имам приятелки,които са го правили,за жалост,някои и не само един път...Не знаеш какво ми минава през главата като разбера какво са правили...ужасно е.Престани да мислиш егоистично,защото да направиш това,според мен мислиш така.Ти си искала да отнемеш живота си заради някои безмозъчен женкар.Не си заслужава откъдето и да погледнеш!Той просто не те заслужава.Никое момиче не заслужава такова държание.Намери си хоби,не стой само във вас,излизай.Със сигурност имаш приятели,които биха те разбрали и подкрепили.Заради него внимавай да не загубиш тях! А това момче просто го игнорирай.Не си заслужава да се занимаваш с такива екземпляри.тепърва в живота си ще се срещаш с проблеми и трудности.Повярвай,че има неща ,които са много по-стойности,а това е било ,както ти каза, красива лъжа,която трябва да забравиш!
А така!! И да не си посмяла да си режеш вените пак!!!!! :-x