PDA

View Full Version : вреди ли секса на спорта?



zelkata
03-27-2008, 12:12
zna4i otskoro treniram boks i iskam da se ka4a v gorna kategoriq.oba4e mn trudno ka4vam,govorix s treniora i re6ixme da po4na da sa zobam.xodq si na fitnes nali i osven dobavkite zimam i zob no v mn malka doza.konsultirax se s mn hora i si4ki kazvat 4e nqma da mi navredi v takava malka doza.a da pitam vas nqkoi ako znae,tva moje li da mi navredi v sexa ne6to primerno da ne mi staa ili da spre da mi raste huq i tn?!? mersi predvaritelno

7 точка от правилата
moderated by Coki

koman
03-27-2008, 12:16
от каде да знаем ние с кво зобиш ? на колко си ? кви килограми си ? с кво зобиш ? дози ? колко време мислиш да зобиш ? диета имаш ли ?

hooliganka89
03-27-2008, 12:33
Vaprosat ti e mnogo nekorekten,ne mojem da ti dadem tochen otgovor.
No az naistina imam poznati koito se zobqt i sled tova sa imali problem v sexa q ne im stavalo q svarshvali za po 5 minuti.Nikoi tqh ne mi e kazval,che napalno e sprql da im stava.

zelkata
03-27-2008, 12:41
metan zimam po 3-4 hap4eta na den dieta konkretna nqam prosto qm poe4e ot obiknoveno na 16 sam i sam okolo 60 kila

inSane_baby
03-27-2008, 12:49
Aми за секса незнам, но като станеш на 30-40 ще ти е увиснал, буквално спарен, от добавки и т.н. ИСТИНА Е! :x

Entombed
03-27-2008, 13:18
Не зимай.Братле...тва са щоротий...Един фр се бози....и незнам що ама сички мацки дето е бил го избягват....викат че двигателя бил повреден...пък и той горкия мноо яко се сдуха...
за да качиш мазнини пробвай...винце салатка....или водка салата... правиш естер и мазнини и стаа работата... :) е са и яж храни от които да надебелееш....Казано никви такиа

CragHack
03-27-2008, 13:28
Пич, това е най-голямата заблуда, че в малки дози бил безвреден. Тея, които казват че нищо няма да ти стане, са други зобещи се, които искат да успокоят себе си вярвайки в тези измишльотини. Не се самозаблуждавай и ти.

amatorium
03-27-2008, 13:30
Ti ako trenirash box i treniora ti go e kazal tva e za izhvurlqne :lol: Taq tema e porednata mnogo golqma prostotiq. A inache ima edna stara pogovorka: Jenite otslabvat krakata. 8-)

03-27-2008, 14:10
Ne vredi no vredi za pridobivane na silite v 4ove6koto tqlo !

Mona_90
03-27-2008, 14:16
Пич, това е най-голямата заблуда, че в малки дози бил безвреден. Тея, които казват че нищо няма да ти стане, са други зобещи се, които искат да успокоят себе си вярвайки в тези измишльотини. Не се самозаблуждавай и ти.


Така мисля и аз.

koman
03-27-2008, 16:27
ммм без диета няма да качиш нищо недей ги слуша тея дето ти казват да ядеш мазно слати водки и ... абе ти на ред ли си да зобиш без диета без да си запознат дори с кво зобиш щото бас ловя че не знаеш как ти действа метана на тялото ... Няма ти овреди пишката бъди спокоен ама черния дроб ... вземай някъф протектор като карзил поне. Тоя твоя трениор явно си му през оная работа щом ти позволява да вземаш такива л*йна. Моя съвет е да спреш щото ще си изпикаеш постигнатото до 2-3 седмици след като спреш метана ! ама то си е твоя работа кво ще правиш и кво не

hooliganka89
03-27-2008, 16:39
Toq tvoq treniro e podsadim,kak moje da te podtkva kam neshto tolkova nezdravoslovno.
I az sam sportistka i za edno sastezanie ne mojeh da si svalq klogramite,a veche bqh kapnala za trenirovka,a kantara nablijavashe i reshih da piq edni hapcheta(ot 10 minuti mislq kak se kazvaha i ne moga da se setq :oops: ),ot tqh mnogo se pikaq i s tova se svalqt kilogrami.
Sled kato gi pih spodelih na treniora si kakvo sam napravila,a toi za malko ne me nabi,zashtoto uvrejdali babrecite.
Mislq,che edin normalen trenior bi reagiral kato moq,a ne kato tvoq da te i kara da gi piesh :shock:

CragHack
03-27-2008, 16:48
абе пич фани се стегни , за метана не се притисняваи пии си го , но как само метан и ядене , веднага си направи диета разпредели калории и си вземи протеини пии преди и след тренировка ебати трениор немаш ли си :-o ае деистваи

Това, че ти си решил да си съсипваш здравето не значи, че трябва да поощряваш и другите да го правят. Ти си точно от тези заблудени коне с капаци, за които говорих. Явно искаш сам себе си да убедиш, че няма нищо проблемно. Е да ама не.

probach
03-27-2008, 17:03
Така, при добра и правилно изградена диета и правилни тренировки, няма причина да не качваш.

Относно зобта, трябва да имаш няколко години стаж, да си навлязъл дълбоко в диетологията, да имаш добър лекърски контрол и всичко да е стриктно, ако тези условия са налице, зобта може да бъде почти безвредна, но не ме питай защо, сигурен съм, че не отговаряш на нито едно от тези условия.

ubuntu
03-27-2008, 17:04
Сега може и да не ти вреди но след години със сигурност няма да ти е от полза ...
А каквито и добавки да вземаш вски може да казва че са безвредни или нещо подобно .... забрави няма такъв момент няма безвредни неща ....
Ама т иси знаеш ... всичко си е до тренировка и храна ...
ПОне аз супер лесно качвам ама прекалено лесно ... и чистенето е същото мн лесно ...
Химия не съм близвал . .. правилно хранене и правилна тренировка ... !

probach
03-27-2008, 17:05
И само да добавя, секса/мастурбацията не вредят на спорта, стимулираш производството на тестостерон по този начин, което е добре.

ubuntu
03-27-2008, 17:06
И само да добавя, секса/мастурбацията не вредят на спорта, стимулираш производството на тестостерон по този начин, което е добре.
Всъщност когато качваш ... трябва да го правиш малко по рядко . . .ако си го правил всеки ден е добре да преминеш на през ден през два . . .

probach
03-27-2008, 17:10
Колкото и да мастурбира и да не мастурбира, няма да окаже кой знае какъв ефект. Ти си следвай правилен хранителен режим, пък мастурбацията да е проблем :)

zelkata
03-27-2008, 18:18
ami osven metana est zemam i protein i kreatin,a kolkoto do dieta sutrin qm edna ka6a(banani,oveseni qdki,mlqko,med i proteina) i sledobed ziam proteina s mlqko samo 4e v po malka doza.ina4e ima efekt,ka4ix 5 kila za otricatelno vreme,a az ka4vam naistina mn trudno.prosto sled nqkade 20 dena na toq rejim sa slu4i 4e sa razbolqx i sia sam na antibiotici i est ne zimam ni6to.e zaradi taq bolest sam pootslabnal malko i posle trqa navaksam.no 1vo e nai vajno da sa izlekuvam.ta o6te 1 vapros.nqkaf problem 6a ima li ako sled kato s eopraa si prodalja metana i drygite ralti.toest ima li nqkva razlika 4e sam go zemal s prekasvane ot 2 sedmici dare4em,sled kato dozata e sa6tata i nqa si kupuvam dopalnitelno zob?

sexita
03-27-2008, 18:27
Даже помага...дава ти кураж и енергия :-D

koman
03-27-2008, 18:38
офффффф не ти увира картуната ... земай го като искаш ! тея 5 кг ти гарантирам че ще ги изпикаеш за отрицателно време ! Ако не си запознат метана задържа вода така че не се надявай тея 5 кг да са ти чиста мм при обикновенно ядене... айде прави квото искаш !

CragHack
03-28-2008, 09:44
И само да добавя, секса/мастурбацията не вредят на спорта, стимулираш производството на тестостерон по този начин, което е добре.

Грешка. Ако се скъса от чекии точно преди тренировка ще му е паднал тонуса. Нивата на тестостерона падат и се качват. Непосредствено след изпразване те са най-ниски.

Според мен най-добре е да се прави секса(чекиите) в почивните дни или вечер преди заспиване. За да може по време на съня всичко да се възстанови.

kirkolevka_love
04-04-2008, 15:44
Пич, това е най-голямата заблуда, че в малки дози бил безвреден. Тея, които казват че нищо няма да ти стане, са други зобещи се, които искат да успокоят себе си вярвайки в тези измишльотини. Не се самозаблуждавай и ти.


Така мисля и аз.
+1 :grin: :grin:

Bousz
04-04-2008, 15:45
Koito e gledal BRAINIAK tam ostanoviha 4e na football-a pomaga ot kolkoto da vredi :)

CragHack
04-04-2008, 15:47
Тоя па, Брейниак е само шоу. Ти не виждаш ли как правят тестовете там - пълна смешка. Викнат двама дебили и тестват. Това представителна извадка ли е?

Изобщо нищо не може да се вади като извод от брейниак.

Bousz
04-04-2008, 17:03
Hahaha a we tova vse pak e nau4no show ni6to 4e se ebavat tova sa fakti koito se testvat nqma pri4ina da lyjat

MakeMeLaugh
04-04-2008, 17:28
Ще съжаляваш!

NH3
04-04-2008, 17:35
в тая тема "разбирачи " колкото искаш повечето чули не до чули веднага тръганли да дават акъл особено пук девойките .....

момичета отворете някоа книжка и така за обща култура вземете да прочетете какво е туй тестостерон , как влияе на либидото и т.н и най вече кога препарати съдържащи тестостеронови естери могат да причинят импотентност .


да кажа че каквито и да е стероиди ползвани от запознати атлети и под КОНТРОЛА на някоя медицинско лице няма да доведат до каквито и да е СМУЩЕНИЯ в либидото . друг е въпроса че това момче е айляк на 16 и тръгнал да зоби..........грешка голяма грашка ! и на всичкото отгоре го прави без да е запознат напълно с действието на препарата .


добавките от сорта на протеини , креатин , глурамин и т.н може да ги взима колкото си иска най много да зачестят ходенията му до тоалетна.

сега малко за секса и спорта :) след секс спадат нивата на важните хормони и в тялото протичат катаболни процеси не силни но ги има , та падането на хормоните няма значение за 16-годишно момче трениращо бокс аматиорски . ако си професионалист и със спорт си изкарваш парите нивото на хормоните ти ще е от голямо значение .


и в заключение на моята тирада ще кажа на автора - Пич помисли си много добре и си набележи първо цели , а след това предприемай стъпки като тази със зоба .

Yaro
04-04-2008, 17:50
Сексът освен, че е една от най-добрите тренировки е и един от най-добрите начини да си починеш. По никакъв начин не може да ти навреди на качване на килограми или каквото и да е.

Много ми е смешно, като чета разни глупави лафчета "зобам". К'во е "зоб" вобще не знам дали знаеш. :D :D :D Както и да е, тука не е място да те уча на български език.

Докато тялото ти не придобие завършен вид, т.е. докато не станеш поне на 20тина години е адска глупост да си товариш черния дроб с каквито и да е било боклуци, ако ще и "натурални" и там другите начини по които пишат химическите извлеци с неблагоприятните дози отрови.

Прост пример: Оптична корекция на лещите(на очите), ако ще и 8 диоптъра да имаш, няма да ти направят докато не станеш на 22-23-24 години, защото е абсолютно безполезна и пак ще се върнеш в същото състояние.

Най-вероятната причина да НЕ качваш е точно тази. Тъй като си хлапе, тялото ти достатъчно добре се справя с всичките боклуци с които го пълниш и не ги усвоява, а директно ги изхвърля. И такива случаи има - радвай се, че организма ти е ОК, докато не клекне на човешките простотии.

Чудя се преди време, като е нямало такива лайна и фитнес-магазини, какво са правили спортистите?


..........само нека не спорим кое било вредно и кое не....... тренирал съм, знам за к'во става дума...........

И т'ва, че креатина можеш да го поглъщаш в каквито си поискаш количества е абсолютна глупост.(за предното мнение)
Има хора, умрели и от препиване с вода, а ти говориш за неограничено поглъщане на аминокиселина с 3 елемента, нормален ли си?!
35 до 40гр. МАКСИМАЛНА ЗАРЕЖДАЩА ДОЗА И ТО АКО СИ ГОЛЕМИ КГ!

Ей! Да внимавате с тия боклуци, щото един ден ще се чудите що имате бъбречни кризи или проблеми с черен дроб, сърце и т.н.

alex_devv
04-04-2008, 17:55
щом още не съм умрел значи не вреди

buxbull
04-04-2008, 18:03
Зимай и нещо за тестостерона и не се притеснявай, и без тва ще умреш млад ;)

TANATA
04-04-2008, 18:06
Mi da she ti navredi malko ili mnogo pak i ti kakto zimash metan koito ti go pravi 4ernia drob na suhar,napravo go skapva she ti navredi pak i se pak tia prostotii dori i hranitelnite dobavki po neka4estveni ili po silni proteini,kreatini sashto vredat PREEBVAT ti sarceto i taka to ispompva po malko kraf sledovatelno she ti pre4i ne smao na xuq.Ne sled dalgo she ti se obrazuva akne koeto she e po-mnogobroino i ot dvete sharki na vednaj(tova se polu4ava poradi tova 4e kraf ta ti nosi kiselini koito dori i 4ernite drobove izhvarlqt i v rezultat na tova tezi kiselini,toksini koito i 4erniq drob ne moje da obraboti a toi e "FILTAR" na vseki organizam,she zapo4nat da izbivat pres kojata i se polu4ava akne)moje da ti obarka i hormonite vklu4itelno i polovite koito sa i vtorata pri4ina da ne ti stava xuq.Ako si kasmetlia akneto moje i da ne izbie po liceto ama garba she ti e.... kakto kaza po otgore.Trenirash boks iskash da ka4ish e ti si znaesh samo kato stanesh na 30-40 godini da ne mresh ot infarkt ili da obikalqsh bolnicite i da ti pravat kardiogrami vsqka sedmica.Ima i drugi na4ini da ka4ish kilca probvai neshto za apetit,e nqma da imash tolkova sila kolkoto i sas tia zobove kade gi vzimash sega ama pone she znaesh 4e vsi4ko po tebe e 4isto i kato spresh da trenirash nema da stanesh "torba sas laina" pak i taq sila kadeto 4erpish ot zobovete e vremenna sled nqkolko sedmici sled kato spresh da zimash zobove tq iz4ezva.Pak dali seksa pre4i na sporta mi berbatov beshe kazval 4e ne e pravil seks ot meseci pak i kakto amatorium kaza i treniora na roki :-D seksa otslabva krakata.

Miroslav__
04-05-2008, 12:25
Seksa e vid sport :D :D

olive_oil
04-05-2008, 12:50
zna4i otskoro treniram boks i iskam da se ka4a v gorna kategoriq.oba4e mn trudno ka4vam,govorix s treniora i re6ixme da po4na da sa zobam.xodq si na fitnes nali i osven dobavkite zimam i zob no v mn malka doza.konsultirax se s mn hora i si4ki kazvat 4e nqma da mi navredi v takava malka doza.a da pitam vas nqkoi ako znae,tva moje li da mi navredi v sexa ne6to primerno da ne mi staa ili da spre da mi raste huq i tn?!? mersi predvaritelno

7 точка от правилата
moderated by Coki
щом зобиш ще трябва да спреш секса, защото ня трябва да изразходваш тестостерон

LiLBoY
04-05-2008, 12:59
da ti kaja az ot treniram qko fitnes ot 3 godini ... 4ak kogato sprqh seksa za 1 mesec ka4ih 10 kila :grin: :grin: ina4e ebe6 li se prosto zabravi za fitnes daje i za boks prosto nqma smisal

BlaCk-SuN
04-05-2008, 13:57
metan zimam po 3-4 hap4eta na den dieta konkretna nqam prosto qm poe4e ot obiknoveno na 16 sam i sam okolo 60 kilaОМФГ...

на 16 зоби с метал по 3-4 хапчета... Хората позлзват ЗОБ след като са тренирали по 4 години... ти къде на 16 години си тръгнал с тоя зоб.....

NH3
04-05-2008, 15:08
Mi da she ti navredi malko ili mnogo pak i ti kakto zimash metan koito ti go pravi 4ernia drob na suhar,napravo go skapva she ti navredi pak i se pak tia prostotii dori i hranitelnite dobavki po neka4estveni ili po silni proteini,kreatini sashto vredat PREEBVAT ti sarceto i taka to ispompva po malko kraf sledovatelno she ti pre4i ne smao na xuq.Ne sled dalgo she ti se obrazuva akne koeto she e po-mnogobroino i ot dvete sharki na vednaj(tova se polu4ava poradi tova 4e kraf ta ti nosi kiselini koito dori i 4ernite drobove izhvarlqt i v rezultat na tova tezi kiselini,toksini koito i 4erniq drob ne moje da obraboti a toi e "FILTAR" na vseki organizam,she zapo4nat da izbivat pres kojata i se polu4ava akne)moje da ti obarka i hormonite vklu4itelno i polovite koito sa i vtorata pri4ina da ne ti stava xuq.Ako si kasmetlia akneto moje i da ne izbie po liceto ama garba she ti e.... kakto kaza po otgore.Trenirash boks iskash da ka4ish e ti si znaesh samo kato stanesh na 30-40 godini da ne mresh ot infarkt ili da obikalqsh bolnicite i da ti pravat kardiogrami vsqka sedmica.Ima i drugi na4ini da ka4ish kilca probvai neshto za apetit,e nqma da imash tolkova sila kolkoto i sas tia zobove kade gi vzimash sega ama pone she znaesh 4e vsi4ko po tebe e 4isto i kato spresh da trenirash nema da stanesh "torba sas laina" pak i taq sila kadeto 4erpish ot zobovete e vremenna sled nqkolko sedmici sled kato spresh da zimash zobove tq iz4ezva.Pak dali seksa pre4i na sporta mi berbatov beshe kazval 4e ne e pravil seks ot meseci pak i kakto amatorium kaza i treniora na roki :-D seksa otslabva krakata.



иксрено съм се смял на кретенията и незнанието ти :lol: :lol: :lol:

да ти обясня акнето няма нищо общо с черния дроп и токсините
акнето е в следствие на висока секреция на масните жлези в кожата , а тази секреция се повишава от високото ниво на тестостерона
и заради въпросната висока секреция на мастните жлези се запушват порите на кожата и след това започва възпалителен процес .
това си причините за акнето накратко мойто момче вземи да четеш книжки повечко а не да говориш глупости който и един неграмотен мангал не би казал ;)

aanitogb
04-05-2008, 15:33
Seksa e vid sport :D :D
+1 :-)

TANATA
04-05-2008, 22:50
Mi da she ti navredi malko ili mnogo pak i ti kakto zimash metan koito ti go pravi 4ernia drob na suhar,napravo go skapva she ti navredi pak i se pak tia prostotii dori i hranitelnite dobavki po neka4estveni ili po silni proteini,kreatini sashto vredat PREEBVAT ti sarceto i taka to ispompva po malko kraf sledovatelno she ti pre4i ne smao na xuq.Ne sled dalgo she ti se obrazuva akne koeto she e po-mnogobroino i ot dvete sharki na vednaj(tova se polu4ava poradi tova 4e kraf ta ti nosi kiselini koito dori i 4ernite drobove izhvarlqt i v rezultat na tova tezi kiselini,toksini koito i 4erniq drob ne moje da obraboti a toi e "FILTAR" na vseki organizam,she zapo4nat da izbivat pres kojata i se polu4ava akne)moje da ti obarka i hormonite vklu4itelno i polovite koito sa i vtorata pri4ina da ne ti stava xuq.Ako si kasmetlia akneto moje i da ne izbie po liceto ama garba she ti e.... kakto kaza po otgore.Trenirash boks iskash da ka4ish e ti si znaesh samo kato stanesh na 30-40 godini da ne mresh ot infarkt ili da obikalqsh bolnicite i da ti pravat kardiogrami vsqka sedmica.Ima i drugi na4ini da ka4ish kilca probvai neshto za apetit,e nqma da imash tolkova sila kolkoto i sas tia zobove kade gi vzimash sega ama pone she znaesh 4e vsi4ko po tebe e 4isto i kato spresh da trenirash nema da stanesh "torba sas laina" pak i taq sila kadeto 4erpish ot zobovete e vremenna sled nqkolko sedmici sled kato spresh da zimash zobove tq iz4ezva.Pak dali seksa pre4i na sporta mi berbatov beshe kazval 4e ne e pravil seks ot meseci pak i kakto amatorium kaza i treniora na roki :-D seksa otslabva krakata.



иксрено съм се смял на кретенията и незнанието ти :lol: :lol: :lol:

да ти обясня акнето няма нищо общо с черния дроп и токсините
акнето е в следствие на висока секреция на масните жлези в кожата , а тази секреция се повишава от високото ниво на тестостерона
и заради въпросната висока секреция на мастните жлези се запушват порите на кожата и след това започва възпалителен процес .
това си причините за акнето накратко мойто момче вземи да четеш книжки повечко а не да говориш глупости който и един неграмотен мангал не би казал ;)
awe ni6to li4no ama na baba ti v gaza is4el sam mnogo pove4e ot teb a za tia gluposti kade si gi pisial za akneto nooo spisanmia za kozmetika 4etesh vlezi vav sait daobg.com i tam pro4eti za hranene toq sait e glavano za boinite iskustva i fitnesa.Qvno 4etesh qko spisania za kozmetika i podobni ama za fitness mai mai i ponqtie si nemashto4no ot vida anaboli idva toq vid akne vlezi vav toq sait i she vidish tam i postradal isi go kazavt

koman
04-06-2008, 09:44
awe ni6to li4no ama na baba ti v gaza is4el sam mnogo pove4e ot teb a za tia gluposti kade si gi pisial za akneto nooo spisanmia za kozmetika 4etesh vlezi vav sait daobg.com i tam pro4eti za hranene toq sait e glavano za boinite iskustva i fitnesa.Qvno 4etesh qko spisania za kozmetika i podobni ama za fitness mai mai i ponqtie si nemashto4no ot vida anaboli idva toq vid akne vlezi vav toq sait i she vidish tam i postradal isi go kazavt

Аз пък щи кажа от личен опит , поста на NH3 е много по верен от твоя :)
В тоя случай даже тряя му става повече щото метана стимулира тестостерона ... който пък ти засилва желанието да правиш секс , но също така пречинява омазняване на кожата и акне при по-чувствителните индивиди.Да верно че ще се появят и по гърба и по лицето... Ама от добавки няма как да ти се скапе сърцето :lol: /освен ако не са правени в някое мазе :shock: (визирам българските) /

MakeMeLaugh
04-06-2008, 09:51
Да, вреди.
Когато вземаш химия - нямаш желание за секс.
Появяват се пъпки навсякъде.
И след всяко вземане на химия трябва да чистиш черния дроб! Нещо, което почти никой не прави...
Омазнява се тялот.
И да - скапва се сърцето! Вика му се преумора!
Ако не продължиш здравите тренировки, след като се спре химията... все едно е нямало смисъл да пиеш химия.
Появяват се стрии.
Ставаш агресивен и изнервен.
А бе скапваш се като цяло! А това, че някои пият химия преди да станат на 18-19.. няма да коментирам, само ще им кажа, че са големи ташаци.. След време ще ме разберат.

Не знам точно за какво спорите освен за секса и сърцето, ама това важи като цяло за химията.

LoVe_RuSlAn
04-06-2008, 10:26
zna4i otskoro treniram boks i iskam da se ka4a v gorna kategoriq.oba4e mn trudno ka4vam,govorix s treniora i re6ixme da po4na da sa zobam.xodq si na fitnes nali i osven dobavkite zimam i zob no v mn malka doza.konsultirax se s mn hora i si4ki kazvat 4e nqma da mi navredi v takava malka doza.a da pitam vas nqkoi ako znae,tva moje li da mi navredi v sexa ne6to primerno da ne mi staa ili da spre da mi raste huq i tn?!? mersi predvaritelno

7 точка от правилата
moderated by Coki
оф ти колко си зле... от скоро тренираш бокс ма на горна ше ходиш :-D къде си тръгнал да зобиш като незнаеш абсолиутно нищо.. от зоба най-много да ти порасне още пове4е хуя никакъв на4ин да ти навреди освен ф което съм сигурен 4е не го зимаш както трябва

WarlocK
04-11-2008, 16:54
Абе не знам не съм зимал ама знам, че после като спреш ще се сринеш. Сега ако почнеш- значи караш до край( което е мн тъпо-заради бокса да зарежеш себе си) И аз тренирам ТАЕКУОН-ДО и КАРАТЕ, ходя на състезания и фитнес, ама не гоня рекорди! То има ли смисъл-или си добър,или си ХИМИЯ. На 30-40 ше си развалина, нищо че вземаш по малко!

I_likE_Sex
04-12-2008, 13:47
Ако искаш маса яш много бяло месо и ходи на фитнес по най малко 3 пъти в седмицата и няма да ти навреди нито на секса нито на нищо!

ShadyRecords
04-13-2008, 12:48
след цикъла се бие някав хормон така бях чувал щото от метана спада пишката а за креатина и другите добавки секс само по 1 пат на ден максимум щото изхвърляш през спермата

1000RR
04-16-2008, 11:17
Не ставаш за боксйор. Зобиш, чукаш, питаш глупави въпроси, вместо да се консултираш със спец ти чакаш отговор от некви които дори и не познаваш заеби тая работа. Тва иска по-различна всеотдайност. Пък и щом тренйора ти позволява да зобиш..ясна работата, никъв те няма. :D :D :D

tqnko1
04-16-2008, 11:22
Seksa e vid sport :D :D
+1 :-)
a praveneto na deca kakvo e rastovarvane v sporta li.. :shock: