PDA

View Full Version : Той не ми вярва:(



naivni4ka
03-27-2008, 13:30
От два месеца излизам с едно страхотно мом4е.Наскоро правихме секс за първи път.Той ми бе6е парвият,вса6тност е и парвото мом4е,с което излизам.За мен не бе6е странно,4е няма кръв,знаех,4е има и такива слу4аи,и мислех,4е мом4етата разбират,4е дадено моми4е е девствено не само по кръвта.Приятелят ми оба4е,след като погледна мен и презерватива,ми заяви,4е сам го излагала,4е сам девсвена,защото било задалжително да има кръв,досега не е бил първия на никоя,а приятелите му му казали,4е имало по няколко капки.Обясних му,4е не е станало не6то невероятно,уж ми повярва,но след една седмица доиде вапроса:"Ти наистина ли бе6е девствена?" и старата песен на нов глас.На вси4кото отгоре когато му казах да ми каже как да се движа,понеже нямам опит,умря да се смее.Бахти,как да го убедя,4е не сам го излагала?

Entombed
03-27-2008, 13:32
Щом не ти вярва Начи го разкарай....

GameMaster
03-27-2008, 13:37
Ohh kato ne ti vqrva go razkarai.Pyk i da se izsmee taka e egati typotiqta :? Ne mislish li che si izbyrzala po otnoshenie na tova da spish s nego? V smisal...V 1 vryzka trqbva da si vqrvat dvama choveka i da se obichat nai veche doverie da si imat za da predpriemat takiva neshta.Ako pitash men dosta si izbyrzala...Pogovori s nego seriozno i bydi obeditelna...tova e

naivni4ka
03-27-2008, 13:40
Изобщо не съм о4аквала да реагира така-приятел е на братовчед ми,познавам го откакто се помня,пораснали сме заедно...нямам думи просто:(

Entombed
03-27-2008, 13:41
Споко фе ей.Има хиляди момчета по земята...пък надали е и единсвения който ти харесва....:) така че ритай му шута преди той твоя....

GameMaster
03-27-2008, 13:42
GOVEDO kakvo drugo da kaja??? :smt093

v3nItoO
03-27-2008, 13:48
mi obqsni(za poreden pat) 4e ima i takiva slu4ai moga da ti kaja 4e i az bqx taka i az nqmax krav.i priqtelq nqma6e kak dane mi povqrva 6toto mn me bole6e i dosta pati se probvaxme za da stane.yspex ti pojelavam i v edna vrazka trqbva da ima doverie!

BaBy_bS
03-27-2008, 13:50
щом си мисли така-от тази гледна точка поне няма да се притесняваш,че ще "ходи да се хвали" (както много момчета на тези възрасти правят) :)

naivni4ka
03-27-2008, 13:54
Вярно,не се бях сетила:).Няма да разправя,4е ми е бил парвия,ами щв казва,4е ми е поредния:(.Незнам ве4е колко пати да му обяснявам!Не се ли убеди,вапреки 4е на два пати спирахме заради болката,та само повтаря:"Кръв,та кръв!".Вампир да бе6е толкова няма6е да мранка:)

GameMaster
03-27-2008, 14:00
S risk da se povtorq shte go kaja pak .... GOVEDO! Ne e trqbvalo da izbyrzvash! ...Abe tegli mu 1 maina i tolkova!

Spincho_LIVE
03-27-2008, 14:08
четворки шестици "А" вместо "ъ" какъв е тоя правопис? Вземи първо сее научи да пишеш а после пиши.

Bulgarian Phonetic ( BP ) = Българска Фонетика.
Буквите на клавиатурата са написани на латиница, но почти всичките са същите и на кирилица при BP. Ето и изключенията:
~ = Ч
Q = Я
W = В
Y = Ъ
[ = Ш
] = Щ
\ = Ю
J = Й
X = Ь
V = Ж
Моля, научи се да пишеш на кирилица, никой не е длъжен да ослепява, докато се мъчи да ти чете постовете!

hooliganka89
03-27-2008, 14:10
Ami nai-dobre e da go pomolish da sedne da pochete malko biologiq i drugi neshta za obshta kultura i togava moje da razbere,che ne e zadaljitelno da ima krav.

Entombed
03-27-2008, 14:11
четворки шестици "А" вместо "ъ" какъв е тоя правопис? Вземи първо сее научи да пишеш а после пиши.

Bulgarian Phonetic ( BP ) = Българска Фонетика.
Буквите на клавиатурата са написани на латиница, но почти всичките са същите и на кирилица при BP. Ето и изключенията:
~ = Ч
Q = Я
W = В
Y = Ъ
[ = Ш
] = Щ
\ = Ю
J = Й
X = Ь
V = Ж
Моля, научи се да пишеш на кирилица, никой не е длъжен да ослепява, докато се мъчи да ти чете постовете!

Не е ли ако иска ?!?!?

hooliganka89
03-27-2008, 14:14
четворки шестици "А" вместо "ъ" какъв е тоя правопис? Вземи първо сее научи да пишеш а после пиши.

Bulgarian Phonetic ( BP ) = Българска Фонетика.
Буквите на клавиатурата са написани на латиница, но почти всичките са същите и на кирилица при BP. Ето и изключенията:
~ = Ч
Q = Я
W = В
Y = Ъ
[ = Ш
] = Щ
\ = Ю
J = Й
X = Ь
V = Ж
Моля, научи се да пишеш на кирилица, никой не е длъжен да ослепява, докато се мъчи да ти чете постовете!

Не е ли ако иска ?!?!?

Da pishesh na normalen bulgarski ne e kato da imash pravoto na izbor v restoranta kakvo da si porachash za qdene.

naivni4ka
03-27-2008, 14:14
Spincho_LIVE,благодаря ти много,4е ми написа зна4енията на буквите!Беше ми изключително полезен за моя проблем! :razz: Като не ти се ослепява,никой не те кара да ми 4ете6 постовете.Благодаря на вси4ки,които се опитват да ми помогнат:)

sharkybul
03-27-2008, 17:30
eбал те е първият дет си излезнала с него НЯКОГА
лелелел :razz:

s3x_0n_th3_b3aCh
03-27-2008, 17:40
Emi da ti kaja pri purviq mi ( s koito o6te sum ) be6e su6tata isotriq.. est, toi kaza , 4e tr. da ima kruv, makar 4ee ne uporstva6e mnogo... Emi ako 4ak tolkova ne ti vqrva go razkarai.. e... est,ako ne go obi4a6 prekaleno mn ..

SilverAngel
03-27-2008, 17:42
Тоя е кух боклук, от мен да го знаеш. Купи му някоя книжка да се образова малко повечко, ок?

ubuntu
03-27-2008, 17:47
ОВ-4444-АР

bibi90
03-27-2008, 18:00
Е вие пък всички тук веднага:не струвал,да го разкарвала,кви са тия глупости.Остави го да си мисли каквото иска момчето,като не вярва,не вярва,голяма работа.не вярвам това да е чак такъв проблем за него.Като порасне още малко и разбере,че не е задължително първия път при момичето винаги да има кръв,ще му стане ясно.
И на мен първия ми не ми вярваше,ама пука ми!Тъкмо да не се възгордява много 8) :)