PDA

View Full Version : За първа среща



onqsvyprosa
03-27-2008, 15:48
ъм напрао съм без идей.. утре ще излизам с едно момиче и си няям никва представа за какво да си говорим.. :-o дайте някоя друга тема ама моля без такива той разговора сам ще тръгне бъди спокоен или има ТЪрСачка щото търсих в търсачката и ми излизат теми който нямат нищо общо с тва което тъРся

victoriq
03-27-2008, 15:55
Не можеш да си заучиш думите и да ги изтрелваш като робот!Бъди себе си и говорете на теми,които вълнуват и двама ви!Успех! :)

tan0
03-27-2008, 15:55
общи работи неща които я интересуват за пешо от твоя клас и такива :grin: :grin: :grin:

LSGirl
03-27-2008, 16:57
музика филми познати приятели забавни случки ....

koalka
03-27-2008, 17:00
Най-важното е да не се притесняваш...На момента ще ти дойде как да се държиш, какво да говориш и т.н.От сега не го мисли, няма смисъл.

tuzaro
03-27-2008, 17:50
За футбол и жени 8-) 8-)

gangstata
03-27-2008, 17:52
има толкова теми-музика,филми,спорт.. телевизия ако щеш..предполагам знаеш какво харесва тя..,ако не ,може пък да се пробваш да я опознаеш по-добре..

Alabalaportokala
03-28-2008, 02:59
Толкова ли сте ограничени че да не знаете за какво да говорите на 1 момиче? Сериозно...аз като съм мацка и говоря и разказвам почти постоянно. Устата ми не спира. Спокс то ще дойде от вътре или ще се получи нелофкото мълчание ще сдухаш и толкоз. Нищо повече :-D

folly__
03-28-2008, 05:21
хах...на същото дередже съм и аз,само дето с момче нвм...
та по темата.трябва да разбереш от какво се интересува и да научиш нещо свързано с нейните интереси.ако тя наистина те харесва ще иска да разбере нещо и за теб,за това примерно можеш да разкажеш някаква смешна случка през изминалата седмица или нещо бе забавно :D
или друг пример...!? аъ...ако имате общи познати за тях говори малко
общо взето май за всичко става да говори особено ако е печено момичето.
а и още нещо... надявам се да не започнеш да я питаш и само за нея да говорите {както и обратното само за себе си} ,щото ще се почувства като на разпит,оглед и прочие

metal_princess. ™
03-28-2008, 05:26
Поговорете си за интересите ви. Ако пък има повече общи - супер.

detekt
03-28-2008, 06:25
Най-важното на пътва среща не зачеквай важни и сериозни теми. Говорете за общи неща, ако не се познавате много добре - разпитай я за нея какво харесва, къде е ходила. Ако се познавате по отдавна - разказвай й за твои случки и преживявания, но говори за забавни неща предимно :) , момичетата много ценят качеството у момчетата да могат да ги разсмиват ;) помисли над това.

Хайде надявам се да съм ти помогнал - УСПЕХ!

petervuto
03-28-2008, 07:04
Дай някой комплимент, без да сваляш звезди обаче, остави я да говори повече..
И кажи какво стана :)

vuryss
03-28-2008, 07:04
Ако имаще повече IT Girls Щях да имам мн теми за разговор ;)

Raw
03-28-2008, 07:07
общи работи неща които я интересуват за пешо от твоя клас и такива :grin: :grin: :grin:
между другото пешо от неговия клас е супер пи4.А ина4е по-сериозно можете да си говорите за кво ли не използваи ситуацията и искажи мнение по нещо и така да става арна приказка!

kofata
03-28-2008, 14:42
аве брато сички ти казват бъди себе си ;) просто импровезирай... има супер мн неща които можиш да си говориш с нея

BlueFace
03-28-2008, 14:44
За футбол и жени 8-) 8-)
Да!!! И после да кажеш след колко минути си е тръгнала!! 8-) :lol:

Mementomori
03-28-2008, 16:58
Намерете общи теми-училище/университет,интереси,цели, мбиции,спомени,приятелска среда,времето,политика,муз ка,какво ли още не.....важното е да ви е интересно и на двамата и в никакъв случай да не си мълчите само!Била съм свидетел на такова нещо,ужасно е!