PDA

View Full Version : Една история...



snowgirl
03-27-2008, 18:02
Трябва ми интересна история с оригинален край на английски. Госпожата ни даде думите, а ние трябва да измислим по тях история. Нищо оригинално обаче не ми идва наума... Ако на някой му се занимава.... :(
Думите са: island; to be prone to; breathtaking; supply; remote...

Luda_do_poluda
03-27-2008, 18:20
Трябва ми интересна история с оригинален край на английски. Госпожата ни даде думите, а ние трябва да измислим по тях история. Нищо оригинално обаче не ми идва наума... Ако на някой му се занимава.... :(
Думите са: island; to be prone to; breathtaking; supply; remote...

Разкажи й как си била на някакъв остров ,подчертай,че въздуха е бил чист увърти малко за природата и животните...хубавите палми ,чистата вода и т.н. :) Аз с този номер минавам ;)

snowgirl
03-27-2008, 19:00
Пъво така бях направила, ама тя ми вика "Използваш хубави структури, хубави думи, но не ме караш да повярвам в историята ти, да се изненадам" :( ](*,) :-# За утре е...

Luda_do_poluda
03-27-2008, 22:08
Пъво така бях направила, ама тя ми вика "Използваш хубави структури, хубави думи, но не ме караш да повярвам в историята ти, да се изненадам" :( ](*,) :-# За утре е...

Ами кажи й да си го начука,направила си каквото си могла!Аз на твое място дори нямаше да й я прочета,а щях да й метна листчето или тетрадката и да се оправя ... :D