PDA

View Full Version : солариум



Beb4e__to
03-27-2008, 18:39
зна4и искам да ви питам няколко въпрос4ета относно солариума...искам първо да ви питам тъй като съм на 15 вредно ли 6те е ако го посе6тавам..досега не см ходила но мисля да отида няколко пъти тъй като кожата ми е мн бяла :? ..и съ6то да ви питам задължително ли е преди или след посе6таване то на солариум да се мажа с тез кремове или там кфото са за тен..6те изгора ли..или 6те ми стане ли не6то на кожата ако не се мажа с тях?

Nadelina
03-27-2008, 18:41
Ako si mnogo bqla moje da izgorish i da ti pari (kakto se sluchva i pri mene shtoto ne polzvam kremove) ... taka che nai dobre si sloji takav krem predi da idesh... Mnogo hora smqtat che e vredno no az ne mislq taka... i hodq na solarium... a vyzrastta ti nqma znachenie :P

LipSoFAnAnGel
03-27-2008, 19:20
Чувала съм....по точно слушала съм на едно предаване, че солариумите не са полезни въобще за кожата,....По добре се мажи с някакъв КАЧЕСТВЕН бронзиат отколкото да се подлагаш на тези лъчи :)

miss_lady
03-27-2008, 19:27
az sa6to sam na 15 i moqta koja sa6to e mnogo bqla. :) hodq 4esto na solariym . kazaha mi 4e ne trqbva da se maja s nikakvi kremova daje i dezodoranti ili parfiumi predi da otida i milsq 4e e vqrno ina4e mi se polu4ava ne6to kato alergiq :(

GaBiIi__
03-27-2008, 21:01
vredno e razbira se no s mqrka nqma problem ;) taa kato otide6 tam kazva6 da ti napravqt programa po kolko pati da hodi6 po4va6 ot malko i taka postepenno uveli4ava6 aa kolkoto do maslata moje da se maje6 no samo s tezi koito sa specialno za solarium ai uspex4eta :-)