PDA

View Full Version : Лъжи



Deni4kaa
03-27-2008, 18:49
Поради наближаващия първи април аз сериозно се замслих с какво и кого да лъжа.За съжаление идеите ми са доста малко(ако трябва да бъдем точни-само 1),та ако може да ми предложите нещо,което със сигурност няма да се разбере,че е лъжа или да споделите какво сте лъгали минали години :D мерси

xXxScreamxXx
03-27-2008, 19:36
elele verno e skoro :? tctc io az trea da se stegnaa :D ta da izmisllllq

5StaR
03-27-2008, 21:38
Имаше една тема "Надървени и Изоставени".. хаха еми айде сети се :)

icheto
03-27-2008, 21:53
Мога да ви кажа една чудесна лужа .... кажете на родителите си че ще ставате баща или маика :D :D :D

Deni4kaa
03-28-2008, 10:26
Мога да ви кажа една чудесна лужа .... кажете на родителите си че ще ставате баща или маика :D :D :D ахам,доста е брутално

EJI4eTy
03-28-2008, 11:52
:-o 1 април ... и аз нищо не съм измислила :D

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 11:56
шега,не лъжа

има разлика

gabi_94
03-28-2008, 12:52
ми една приятелка на 1 април ми каза че ще се пошегува с техните, като им каже че вече не е девствена. аз си мислих и аз така да се пошегувам с наще, ама реших да не го правя, че мама ще получи удар. и аз още не съм мислила как да се пошегувам, но сега ще трябва да измисля нещо събота и неделя.

SexYLipS
03-28-2008, 13:03
оле верно идва 1 април и аз не съм подготвенна спам ме е :oops:

Иначе аз миналата година с помоща на мама и татко яко уплаших брат ми като му казах, че е хермафродит :razz: И мама и татко само седят от страни и кимат 8-) :razz:

asi_basi
03-28-2008, 13:58
Ne vinagi si pravq golemi 6egi s koito i da e na 1-vi April, no ponqkoga se e polu4avalo dosta dobre.
Predi godini kogato na6ite praviha remont na vtoriq etaj na ka6tata ni, si spomnqm 4e denq predi 1-vi April bqha po4nali da slagat darven tavan v golqmata staq. Na drugata sutrin, ve4e be6e 1-vi az se 4udih kakvo da gi izlaja i dokato na6ite si praveha kafe az se ka4ih do polovinata na stalbite gledaiki kam neq staq i vikam "Tatkooo, tavana e padnaaal v golqmata staq deto go pravihte v4era, darvoo daskki si4ko na zemqta padnalo" i predi da sam svar6ila izre4enieto toi se vturna nagore, udar 6te6e da polu4i. A kato vidq, 4e laja...mu idva6e da me udu6i :lol:
Predi 2-3 godini s sestra mi bqhme v 1 daskalo i sutrinta leeko be6e natrupal snqg i az varvqh kam daskalo i pisah sms na setstra mi, koqto ima6e parviq 4as svoboden "Ne idvai na daskalo, zatvoreno e zaradi snega" , vednaga mi zvani i i kazah 4e se pribiram kam nas a tq umira6e ot radost :lol: , vaob6te ne i stana priqtno kato sled polovin 4as i pisah da se prigotvq 6toto 6te ne6te daskaloto ba4ka i nego den :razz: :razz: :razz: pak iska6e da me ubie sled tova.
Drugi ne se se6tam

v3nItoO
03-28-2008, 17:54
вах то сега е 28 след 3 дена хммм...ще го измислим...ама малко трудно

Deni4kaa
03-29-2008, 16:21
оле верно идва 1 април и аз не съм подготвенна спам ме е :oops:

Иначе аз миналата година с помоща на мама и татко яко уплаших брат ми като му казах, че е хермафродит :razz: И мама и татко само седят от страни и кимат 8-) :razz: ахаха тва е мн яко

chipi_kaoo
03-29-2008, 16:32
оле верно идва 1 април и аз не съм подготвенна спам ме е :oops:

Иначе аз миналата година с помоща на мама и татко яко уплаших брат ми като му казах, че е хермафродит :razz: И мама и татко само седят от страни и кимат 8-) :razz: ахаха тва е мн яко Много брутално семейство. на мен сестра ми ми казваше че съм осиновен.
А аз на един 1ви април, ставам преди кака, и й правя кафе (вярно че наблъсках сол, ма такъв е живота), гепих една цигара от майка, и изсипах тютюна. След което слагам малко тютюн едно цветче от люляк (такива жветя имаше на масата във ваза). Вярно че беше играчка ... маааа... Та изчаквам кака да се събуди, и и нося кафе и цигара. Тя "Леле ме мерси много. тва никога не е било ти да ми носиш кафе"... след което пие от кафето... и пъвата глътка я глътно... аз се смея ама много. тя се усети и се ядоса ама много. Забрави за цигарата, и малко по към обяд реши да пуши, а то като дими цигарата, и миришеше на запалена шума..... После така се хилих

m3ch3ncee
03-30-2008, 20:04
Haha..az sam izmislila da kaja na maika mi che sam bremenna..napravoo shte otkachi ako ne i po losho moje i da pripadne.. :D

P.Halliwell
03-30-2008, 21:01
Мога да ви кажа една чудесна лужа .... кажете на родителите си че ще ставате баща или маика :D :D :D

Да, направо:

- Мамо, Тате днес си направих иследвания, откриха че съм болен/а от спин и не ми остава много....не тва са груби шеги, ще им искарате акъла бе!

Аз предпочитам нещо от сорта на:

- Мамо, Тате днес учителката ми по История много се ядоса като и казах, че не знае нищо по предмета си и ят ми каза че няма да стъпя в часа и без вие да отидете да говорите с нея. (Може и да изчакам да отидат да говорят с нея и чак тогава да им кажа, че съм се шегувал за 1 Април) :-P