PDA

View Full Version : Ще ми е за първи път



Infernal_Creature
03-27-2008, 18:53
аз съм на близо 16,а приятеля ми на 17 заедно сме от близо 7 месеца.Решихме да го направим и двамата много го искаме и мисля че съм готова.Но ето го и проблема аз съм девствена,а той не и съответно нямам много голям опит,така че ще ви помоля да ми разкриете някой друго трикче с което да му доставя повече удоволствие 8) ,поразрових се но мисля че най-добре е да ти каже някой,който знае за какво става дума :) .И още нещо дали да почна с противозачатъчни или да караме с презервативи? :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hottie
03-27-2008, 19:03
Според мен почни с презервативи като едно добро начало и после ако решиш да минеш към хапчета се консултирай с гинеколог.

Иначе според мен е добре, че той има опит - ще може добре да те предразположи. За да му доставиш удоволствие има много начини, но не знам кое си готова да направиш в името на удоволствието.
Не знам дали за първи път ще се чувстваш готова да му направиш свирка, така че действай с ръчички. Но като за първи път не се престаравай да се опитваш да си номер 1. Всичко става с времето.

ubuntu
03-27-2008, 19:22
Според мен почни с противозачатъчни като едно добро начало и после ако решиш да минеш към хапчета се консултирай с гинеколог.
май си се объркала малко ... вместо противозачатъчни по скоро мисля че трябва да пише презервативи ... :oops:
Но съм съгласен с теб ...

hottie
03-27-2008, 19:26
хахахахаха объркала съм се определено !! мерси, че ме поправи. Ужасссссссссс! Дано авторката не е прочела

ubuntu
03-27-2008, 19:28
хахахахаха объркала съм се определено !! мерси, че ме поправи. Ужасссссссссс! Дано авторката не е прочела
Еее голяма работа ... все пак го разяснихме за кво става дума ... :-o

hottie
03-27-2008, 19:32
хахахахаха объркала съм се определено !! мерси, че ме поправи. Ужасссссссссс! Дано авторката не е прочела
Еее голяма работа ... все пак го разяснихме за кво става дума ... :-o

ами да аз написах хем като начало да взима противозачатъчни, хем по-нататък хапчета :-o малко нелогично :lol:
:-)

ubuntu
03-27-2008, 19:44
хахахахаха объркала съм се определено !! мерси, че ме поправи. Ужасссссссссс! Дано авторката не е прочела
Еее голяма работа ... все пак го разяснихме за кво става дума ... :-o

ами да аз написах хем като начало да взима противозачатъчни, хем по-нататък хапчета :-o малко нелогично :lol:
:-)
Е да точно от там е логично да се досети човек че става въпрос за презервативи а не за противоачатъчни :oops: :-)

Infernal_Creature
03-27-2008, 20:44
the_hottie разбрах те мила ,благорадя за съветите :)

hooliganka89
03-28-2008, 05:48
Ne se pretisnqvai,toi kato e po-opiten ostavi toi da vodi parada.
Taka nqkolko pati i shte razberesh kakvo mu haresva i taka.

Jumper
03-28-2008, 07:33
Според мен не трябва да се притесняваш от това че тои има опит.При положение че е на 17 а сте заедно от 7 месеца значи момчето наистина има чувста към теб и за него няма да е проблем,а и самнявам се да го е правил повече от 2-3 пъти преди това така че и тои не е много опитен спокоино.Можеш да будеш на 100 % сигурна че на него ще му е не по малко приятно от колкото ще ти е на теб защото ще прехвърчат доста изкрици и много приятни чувства.
Отначало почнете с презервативи а по нататък ако искаш мисли за противозачатачни,след като вече свикнете един с друг в тази игра като се опознаете по добре.

Jumper
03-28-2008, 07:35
Според мен точно 1-вият път е по хубаво да се отдадът на чувствата и желанието а не на оралната лубов,хубаво е свирка преди секс наистина доста предразполага но точно за 1-вият път не смятам че е уместно.

lwsu
03-28-2008, 09:29
аз съм на близо 16,а приятеля ми на 17 заедно сме от близо 7 месеца.Решихме да го направим и двамата много го искаме и мисля че съм готова.Но ето го и проблема аз съм девствена,а той не и съответно нямам много голям опит,така че ще ви помоля да ми разкриете някой друго трикче с което да му доставя повече удоволствие 8) ,поразрових се но мисля че най-добре е да ти каже някой,който знае за какво става дума :) .И още нещо дали да почна с противозачатъчни или да караме с презервативи? :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

за да мине добре трябва да му имаш доверие, да се отпуснеш и да се наслаждаваш, за да му доставиш повече удоволствие трябва просто ти да изпитваш такова, за един мъж е най-възбуждащо
когато види, че успява да възбуди партньорката си 8-)

... а това е причината имитацията на оргазъм при жените да е толкова широко разпространена, но това е друга тема :)