PDA

View Full Version : Момчета бихте ли се гримирали за Бала си ?



rusiqscott
03-28-2008, 06:56
Ако има абитуриенти или такива които са минали вече този велик ден да кажат.
Бихте ли се гримирали за балът си . Не "ГРИМ" ми просто леко пооправяне
преди вечерта като визирам :
Оправяне на вежди , мигли , лек фондютен , може би малко гланц.
Разбирате ме за кво говоря.
ОТГ: Аз мисля да ходя не щото съм "педал" или нещо от сорта , но просто
мисля че трябва да изглеждаш маXимално готин и потдържан.
Няма лошо и момчетата да ходят на козметик.
Външността е мн важно нещо :grin: както и съм модел :grin: не че се хваля :lol: ай хуу де "исхвалих" се !!!!!!!!!!!

Nadelina
03-28-2008, 07:14
Az lichno ne haresvam grimirani momcheta. Vyobshte ne mi dopada! No pyk edin poznat tochno na bala si imashe mnogo pypki i liceto mu beshe cqloto v belezi i go grimiraha. Sega kato gleda snimkite ot togava ne moje da se poznae. Liceto mu izglejda gladko i estestveno gotino.

VerryBerry
03-28-2008, 07:30
абе..за ''леко гримиране..'' :?
Важното е да не си пъпчасал :-D ,и прическата да е в ред,ама чак пък гланц за устни(което си е попринцип момичешко ''нещо'')не,по-добре не си слагай ;)

Nadelina
03-28-2008, 07:34
VerryBerry spored men ne tyrsi syvet dali da si sloji glanc za ustni. Prosto iska da vidi kakvo mislqt drugite. Toi go e reshil che shte si sloji glanc ..kakto i fon dio ten i shte si opravi miglite i vejdite. Ostavi go ... toi e Model!

hottie
03-28-2008, 07:51
аз съм против

MakeMeLaugh
03-28-2008, 07:54
Неграмотен модел.. за пореден път :razz:

Аз ако бях на тоя бал, дето си и ти щях да те спукам от подигравки и затапвания и не само аз де.. ;д Щеше да намразиш бала си.
А бе що всички модели са с леко меки китки не мога да разбера.. да, мнооого е секси момчето да има по-малко косми от момичето и да има по-хубави вежди от него, и да се чувства по женствен от нея.. Ехаааа ей това е мъж на място :razz:

Това мисля аз - М съм ;)

Най-добре отиди си прережи венияте някъде (devil)

guesswho
03-28-2008, 08:07
Неграмотен модел.. за пореден път :razz:

Аз ако бях на тоя бал, дето си и ти щях да те спукам от подигравки и затапвания и не само аз де.. ;д Щеше да намразиш бала си.
А бе що всички модели са с леко меки китки не мога да разбера.. да, мнооого е секси момчето да има по-малко косми от момичето и да има по-хубави вежди от него, и да се чувства по женствен от нея.. Ехаааа ей това е мъж на място :razz:

Това мисля аз - М съм ;)

Най-добре отиди си прережи венияте някъде (devil)
:-P по-кротко дее..
Но иначе тъпо е да се гримираш!!
На бас,че ако се гримираш след месец ще има тема '' Да се облека ли като момиче?' :razz:
' ' Маи съм геи'' :razz: :-P

Luda_do_poluda
03-28-2008, 08:16
Не им обръщай внимание.Братовчед ми ходеше редовно на козметик и въобще не е педал,мацките му налитаха като мухи на ... ;) Ако си решил да изглеждаш добре,направи го

Nadelina
03-28-2008, 08:23
Не им обръщай внимание.Братовчед ми ходеше редовно на козметик и въобще не е педал,мацките му налитаха като мухи на ... ;) Ако си решил да изглеждаш добре,направи го
Ti razlika mejdu kozmetik i grimior ne pravish li? I az haresvam myje koito hodqt na kozmetik.

MakeMeLaugh
03-28-2008, 08:27
Мда, козметик и гримиране имат ааадкста разалика.
В козметика няма нищо лошо (в почистването на лицето, но не и скубенето на вежди..), ама другото..

Бе няма лошо..колкото повече женствени има, толкова повече жени за нас :-P 8-)

Брато вземи се стегни малко, че наистина прекаляваш...
Мъжете стават жени и едновременно ходят яко на фитнес и боъскат химия.. жените стават някви брутални като мъже и дебели неподдържани.. не не мога повече :-|

SINDEL
03-28-2008, 08:30
Омг омг... Такъв 'леко гримиран' ако видя, ще се скъсам да му се хиля.. 'МаХимално готин', а? Максимално готино педал4е ще си.. :? Фон дьо тен, мигли, вежди, гланц.. Ебаси, някои моми4ета не се гримират толкова, пък ти се водиш мъж...
Ама вие моделите сте си злета, кво ли се занимавам.. :?

Luda_do_poluda
03-28-2008, 08:35
Не им обръщай внимание.Братовчед ми ходеше редовно на козметик и въобще не е педал,мацките му налитаха като мухи на ... ;) Ако си решил да изглеждаш добре,направи го
Ti razlika mejdu kozmetik i grimior ne pravish li? I az haresvam myje koito hodqt na kozmetik.

Той като отиде на козметик ще му направят кола маска,ще му оскубят веждите и т.н. има най-различни пеоцедури за лицето,които биха го разкрасили - без да има нужда от грим....и разликата е фрапантна

mhmhmhmhm
03-28-2008, 09:44
:shock: остава само червило да си сложиш

Jamalska
03-28-2008, 11:24
Гадост!

Rebellion_Angel
03-28-2008, 13:30
:lol: Не закачайте моделите! :lol: :razz: :lol: :D

TellMeYourName
03-28-2008, 13:33
НЕ! НЕ! НЕ! НЕ!
педалска работа...

rusiqscott
03-28-2008, 14:45
малееее тука някой ме разбира от смях чесно :D :D
ауе вие хора не държите ли на външния вид уе
няма абсолютно нищо женско в мене или в това да се потдържаш
бахти явно тука вие сте някви коплексарчета и не можете да приемете
реалността.
"Ай стой целия в пъпки , да имаш една вежда голяма колкото двете ти очи
кожата да ти е сбръчкана и да изглеждаш като някой селянин"
еми щом някой от тука искат така да изглеждат мен ме ми пука ама , вие ще стоите из нищото.и ще се чудите защо никой не ви обруща внимание
Щом не ти пука как изглеждаш начи тва кво говори за тебе. Я кажи ?

mhmhmhmhm
03-28-2008, 14:48
Никой не ти казва да ходиш с пъпки или пък да не се изкъпеш примерно...
ама да се гримираш... :?

rusiqscott
03-28-2008, 14:49
аз не говоря за ГРИМ казах в началото просто леко потдържане
кво лошо има човек да мисли за външния си вид ?

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 14:50
абе вие моделите май всички сте тъпи педераси,а?

mhmhmhmhm
03-28-2008, 14:51
Ми то по тая логика,сложи си и пудра,и червило,и сенки,'щото тряя се поддържаш..

rusiqscott
03-28-2008, 14:59
Бахти хората дето сте чесно :D :D :D :D напрао стоя тука и се смея
Аи някое момиче да ми отговори на въпроса
При кое момче 6те отиде да се запознае или ако той е зарибява
При някой който изглежда като тарзан (точната дума) или някой готин
потдържан готино изглеждащ ? и спирам по темата !!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: 8)

MaRiNkA_16
03-28-2008, 15:03
ami az bih ti preporu4ala samo da ti opravqt vejdite koeto ozna4ava samo da ti gi oberat a ne da ti gi oformqt kato na jena i leko fon dio ten.ne mislq 4e 4ak trqbva da se prekalqva kato slaga6 spirali glancove i podobni ne6ta-pridurjam se kum mnenieto na ostanalite 4e 6te zaprili4a6 prekaleno na homosexyalist.

Nadelina
03-28-2008, 15:13
Бахти хората дето сте чесно :D :D :D :D напрао стоя тука и се смея
Аи някое момиче да ми отговори на въпроса
При кое момче 6те отиде да се запознае или ако той е зарибява
При някой който изглежда като тарзан (точната дума) или някой готин
потдържан готино изглеждащ ? и спирам по темата !!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: 8)
Az ne bih otishla pri myj koito ima kosmi navsqkyde..ima slepeni vejdi...i ne se kype... No ne bih otishla i pri myj koito e s fon dio ten...glanc za ustni... sys izskubani vejdi.. Mislq che tova e prekaleno!

rusiqscott
03-28-2008, 15:15
Ако някой не е чувал има Гланц за устни за МЪЖЕ и тои не е като на момичетата да блести а е безцветен и без блясък . ся остава да кажете че
и парфиум не използвате и ще се самоубия чесно :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

nastyangel
03-28-2008, 15:32
Ако някой не е чувал има Гланц за устни за МЪЖЕ и тои не е като на момичетата да блести а е безцветен и без блясък . ся остава да кажете че
и парфиум не използвате и ще се самоубия чесно :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

s1deiki po ostanalite mneniq nqma da e golqma zaguba :D are nikoi ne ti kazva da xodi6 kato tarzan ili da ne se podd1rja6, noooo si ima i nqkakvi granici :) i 4estno ne bix oti6la pri mom4eto s oskubani vejdi, glanc i naglasen po dobre ot men :D to tva m1j li e ili kvo :-P

PollyPoi
03-28-2008, 15:36
Направете място на мъжа с огледалцето! :-D :-D :-D :-D
по темата:Против
-->грима е за жени не за мъже,ще си слагал гланц ми слой си и червило бе мен и спирала..по готен модел ше си :-D :-D

KrisTa_
03-28-2008, 15:38
:D :D :D Ти май нещо се бъзикаш!!!Тфа "нещо", което ти наричаш грим за мъже е... ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ!!! Кое нормално момче ще си слага къвто и да е грим!Чесно казано аз мисля, че не трябва да ходиш на гримьор за лицето, а по-скоро трябва да ти лъснат гладкия като стъкло мозък!!! :-D Ако имаш пъпки мий си лицето по-често с некфи спец. продукти /имат ефект м/у др/, а колкото до веждите- може да ги поподръпнеш МАЛКО, и тфа е!!! Кфи гланцове и фондьотени дрънкаш!!! :razz: :razz: :razz: :-D

PollyPoi
03-28-2008, 15:43
:D :D :D Ти май нещо се бъзикаш!!!Тфа "нещо", което ти наричаш грим за мъже е... ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ!!! Кое нормално момче ще си слага къвто и да е грим!Чесно казано аз мисля, че не трябва да ходиш на гримьор за лицето, а по-скоро трябва да ти лъснат гладкия като стъкло мозък!!! :-D Ако имаш пъпки мий си лицето по-често с некфи спец. продукти /имат ефект м/у др/, а колкото до веждите- може да ги поподръпнеш МАЛКО, и тфа е!!! Кфи гланцове и фондьотени дрънкаш!!! :razz: :razz: :razz: :-D
Оставете "момчето" бе :D той иска да се гримира
харесва се когато е с фон дю тен хаха и червилце и гланц...а ти с рокля или костюм ще си на бала си че вече съвсем се обърках

Undying
03-28-2008, 15:46
Поддържане-ок.Нормално е да си махнеш космите между веждите,ако са на път да се слеят в една :D Нормално е и да се грижиш за кожата си,да нямаш пъпки и т.н.Но да си слагаш фон дьо тен,гланц и т.н. е наистина леко странно.Аз лично до сега не съм виждала никъде фон дьо тен или гланц да бъдат рекламирани от мъже,което навежда на мисълта,че са женски продукти.И все пак всеки сам решава за себе си,щом смяташ,че така ще изглеждаш по-добре... :)

David_Beckham
03-28-2008, 16:33
НИКОГА 8) . Абе чисто и просто казано само селските тупари се правят на жени . За мен мъж , който си слага гланц и си слага безцветен лак или пък носи розови блузки е педал :) . Това е никой неможе да обори това ;) :-P . И на края от много гласене оставаш на сухооооо :razz:

GaBiIi__
03-28-2008, 16:39
za vejdite ni6to protiv ako ide6 za po4istavne na liceto edva li 6te ima6 nujda ot fdt ama se pak si e do izbor nooo miglite i glanc tva e izli6no ;)

rusiqscott
03-28-2008, 16:54
za vejdite ni6to protiv ako ide6 za po4istavne na liceto edva li 6te ima6 nujda ot fdt ama se pak si e do izbor nooo miglite i glanc tva e izli6no ;)
Едно нормално мнение
Аз не казвам да си слагаш грим фондю тен гланц ей така в ежедневието
дадох пример просто.
Ама ест секи започва да тълкува всичко в крайна мярка само и само за да може да критикува някой , да се напрай на газар и голям разбирач.
Ей тва е проблема на всички!
Алоооо Beckham гледам ти аватара явно си привърженик на Бекъм (Аз също съм) и ти гледам и "само селските тупари се правят на жени". А за това Бекъм "селския тупар" стана Най-желаният мъж на годината нали.

GaBiIi__
03-28-2008, 17:06
za vejdite ni6to protiv ako ide6 za po4istavne na liceto edva li 6te ima6 nujda ot fdt ama se pak si e do izbor nooo miglite i glanc tva e izli6no ;)
Едно нормално мнение
Аз не казвам да си слагаш грим фондю тен гланц ей така в ежедневието
дадох пример просто.
Ама ест секи започва да тълкува всичко в крайна мярка само и само за да може да критикува някой , да се напрай на газар и голям разбирач.
Ей тва е проблема на всички!
Алоооо Beckham гледам ти аватара явно си привърженик на Бекъм (Аз също съм) и ти гледам и "само селските тупари се правят на жени". А за това Бекъм "селския тупар" стана Най-желаният мъж на годината нали. ami da za po specialen povod moje az li4no sam ogromna fenaka na c. ronaldo ii sam go vijdala na sesii i interviuta s glanc :D i fdt i tn za mene toi nqma da izglejda gei nikoga po tozi na4in stiga da ne se prevarne v navik xaxax ama za ednata ve4er ;)

rusiqscott
03-28-2008, 17:12
БЛАГОДАРЕН СЪМ ЧЕ НЯКОЙ ПОНЕ МЕ РАЗБРА ЗА КАКВО ГОВОРЯ 8)

Аз също съм гледам мн фотосесии на Бекъм , Роналдо , Брад Пит и още кой ли не , кадето си е 101% мъж ама ей тва е проблема тука в България ,
всеки само критикува другия.

s3x_0n_th3_b3aCh
03-28-2008, 17:15
Za leko grimirane stava ;) Ama da ne se okaje, 4e nai-nakraq ti si po-nagrimiran ot priqtelkata si :lol: :razz: Ina4e e mnogo dobre ,4e ima pove4e mom4eta , koito se grijat za vun6niq si vid

David_Beckham
03-28-2008, 17:32
Абе аз до са не съм видял Бекъм с розова фланелка , гланц или лак за нокти :? . Ако ти си видял браво ама аз не :) . Иначе космите и аз си ги махам :oops: ама веждите па да си ги махаш , тва е смешна работа ... Ако това на снимката си ти начи ...... си почти жена :grin:

rusiqscott
03-28-2008, 17:42
Начи по добре си махни тая снимка. Не си виждал Бекъм с гланц и лак за нокти :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: не ми се рови ся из нета иначе ае порови се и намери малко снимки на Бекс и виж и тогава пиши "Глупости"
И да това е мойта снимка!!! КАКВО ?

David_Beckham
03-28-2008, 17:58
Еми ок :) радвам се , че ти си видял , аз до са не съм видял честно Бекъм с розова блузка и т.н ... Аз не го гледам с какво е облечен щот ме радва като футболист , ако на теб ти харесва като мъж ОК нп :) . Аз повече няма какво да кажа освен слава богу , че все пак таквиз крайни като теб (ако правилно съм разбрал) се броят на пръстите на едната ми ръка .

MakeMeLaugh
03-28-2008, 21:01
А ве хем искаш съвети и мнения хем не си съгласен и спориш и не ги приемаш, а приемаш само това, което искаш да чуеш.
Прави какво си искаш
Спасявай се.
Ама после като почнеш да плачеш по улиците си е вече твой проблем :razz: :razz:

Sladyranna
03-29-2008, 05:08
ОМГ :D :D :lol: :lol: Какво?!?

Няма смисъл да спориш, че не си имал предвид истинско ГРИМИРАНЕ след като вече всички те нахулиха..

То се знае, че ако първото мнение беше на GaBiIi__ или някое подобно позитивно мнение веднага щеше да започнеш да питаш неща от сорта на: "Каква кола маска ще въздейства най-добре на кожата ми??" или пък "Абе нещо на Avon спиралата не ми харесва..я кажете някоя друга за максимално Одължаване на миглите ми"...

И какво само спориш? Нали искаш мнение на нормални хора? Ето ти мнения.. Ако искаш само да ти казват неща каквито ти искаш да чуваш отиди във фен клуба на Азис!
Имаш типичното изразяване на ЖЕНА !

И..да се върнем на темата все пак...мисля, че мнението мие ясно!

П.С. Много зле изглеждаш на снимката на профила.. Съжалявам ако съм те обидила по някакъв начин но във форумът се пишат мнения и аз пиша моето!
:-| :-| :-|

rusiqscott
03-29-2008, 08:47
Бахти ся се поровичках тука в форума и открих една тема в "Всичко тийн накуп" където хората си слагат снимки :grin: :grin: :grin:
Еми като видях и се ужасих 80 % от хората просто не е трабвало да си слагат снимки.
Забелязах доста сладурани (момичета) , ама от тва което видях от другите и как да приема мненията ви :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
напрао се отваратих от доста личности особено такива където са си дали и мнението тука
:booooomb: :booooomb: :booooomb:

RaZcAkVa6tIq
03-29-2008, 09:04
Ако има абитуриенти или такива които са минали вече този велик ден да кажат.
Бихте ли се гримирали за балът си . Не "ГРИМ" ми просто леко пооправяне
преди вечерта като визирам :
Оправяне на вежди , мигли , лек фондютен , може би малко гланц.
Разбирате ме за кво говоря.
ОТГ: Аз мисля да ходя не щото съм "педал" или нещо от сорта , но просто
мисля че трябва да изглеждаш маXимално готин и потдържан.
Няма лошо и момчетата да ходят на козметик.
Външността е мн важно нещо :grin: както и съм модел :grin: не че се хваля :lol: ай хуу де "исхвалих" се !!!!!!!!!!! Abe nekoi da ne te prasnal s buhalka v glavata.Az razbiram nekoi krem za papki ama fon diu ten i glanc...... :shock: :shock: :shock: