PDA

View Full Version : Среща на форума?



detekt
03-28-2008, 09:33
Здравейте, извинявам се но не знам къде да постна тази тема. Моля модераторите да я преместят където сметнат за добре... Та хрумна ми една идея - какво ще кажете някой път да си организираме среща на форума в София :) така ще можем да се опознаем повече. Така де поне ще знаем с кого си пишем ;) Току виш сме завързали добри приятелства ;)

prettyIdeath
03-28-2008, 11:25
Ами тези които не са от София..? Да не мислиш че аз не искам да видя с кого споря понякога или пък кой ми е помогнал в труден момент... ?

MiMcHeToOo
03-28-2008, 12:18
Ей и аз искам форумна среща.. Добре ще ни дойде :)

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 13:08
Ами тези които не са от София..? Да не мислиш че аз не искам да видя с кого споря понякога или пък кой ми е помогнал в труден момент... ?

епа в Смолян ли да е? :?

mgxpower
03-28-2008, 13:51
Я идвайте всички във Велико Търново

BlueDevil
03-28-2008, 21:59
Я идвайте всички във Велико Търново
+1 :)

swords1010
03-28-2008, 22:09
Времето се оправи и скоро ще направим. Ако се организира официална форумна среща ще бъдете уведомени. :)

swords1010
03-28-2008, 22:13
Ами тези които не са от София..? Да не мислиш че аз не искам да видя с кого споря понякога или пък кой ми е помогнал в труден момент... ?
За тези, които не са от София има влакове, автобуси, коли и пр. За последната форумна среща преминах цяла България, за да стигна до София... не се оплаквайте. :)

Seducti0n
03-29-2008, 07:50
Ами тези които не са от София..? Да не мислиш че аз не искам да видя с кого споря понякога или пък кой ми е помогнал в труден момент... ?
За тези, които не са от София има влакове, автобуси, коли и пр. За последната форумна среща преминах цяла България, за да стигна до София... не се оплаквайте. :)

Право е меченцето.Доста рано беше станало за да дойде на форумната среща преди време.Състава беше изключително камерен, но пак си изкарахме весело.За нещо по-мащабно ще мислим като се позатопли времето, че виж как ни изненадва в последно време.Един ден по къс ръкав да ходи човек, на другия пък изважда ботушите.... :-D

mgxpower
03-29-2008, 08:09
Добре защо всички софиянци не наминете на 12 към В.Търново хем ще има Street Parade хем ще видите великото представяне на "Звук и светлина" :) и после ще се забавляваме в някой дискотека такива красиви места никъде другаде не се намират повярвайте ми!Има какво да видите във В.Търново аз казвам СТИГА на скучната София!

GLeZoRanA
03-30-2008, 08:16
Добре защо всички софиянци не наминете на 12 към В.Търново хем ще има Street Parade хем ще видите великото представяне на "Звук и светлина" :) и после ще се забавляваме в някой дискотека такива красиви места никъде другаде не се намират повярвайте ми!Има какво да видите във В.Търново аз казвам СТИГА на скучната София! Подкрепям :)

mgxpower
03-30-2008, 10:45
Ще се радвам ако повечко хора ме подкрепят не само Глезоранка :-P

if__
03-30-2008, 11:25
Ще се радвам ако повечко хора ме подкрепят не само Глезоранка :-P
и аз бих дошла ... пак и ми е много близо и на 12 ще сам в В.Търново :D :D :D :D :D

mgxpower
03-30-2008, 11:36
Супееер събрахме се тройка кебапчета други желаещи?