PDA

View Full Version : бръсненто на мъжете отдолу



kalina_87
03-28-2008, 10:32
Извинявам се първо, че пиша от акаунта на една позната забравих си пасс-а и второ се извинявам ако темата се повтаря

малко тъпичък въпрос но съм нов в тази област :-D та

Към момичетата : предпочитате ли момчето до вас да е избръснато отдолу или не или пък ви е все тая

Към момчетата:

бръснете ли се (кое е по разпространено да се бръсне едно момче отдолу или не)

колко често се бръснете

до основа ли се бръснете (смисъл без нищо да оставяте :D )

и всеки път ли боде и сърби така или просто първите няколко :razz: :razz: знам че са тъпи въпроси но наистина не съм запознат простете ми :oops: мерси предварително

hottie
03-28-2008, 10:48
не искам да се бръсне отдолу. не съм педофил

LipSoFAnAnGel
03-28-2008, 11:03
не съм педофил Какво общо има педофила с това дали да се бръснеш отдолу или не...??

EarthShaker
03-28-2008, 11:31
не искам да се бръсне отдолу. не съм педофил

друго освен едно голямо ЕВАЛА не мога да кажа

hottie
03-28-2008, 11:39
Мерси :oops:

Общото е,че малките момченца се разждат без косми, а аз искам истинки мъж.

Garmy
03-28-2008, 12:05
Мерси :oops:

Общото е,че малките момченца се разждат без косми, а аз искам истинки мъж.
Аз съм мъжа за теб начи 8-) Ако си пусна разтителността на воля да расте след някой месец ще ми се подава от крачола :D

Nadelina
03-28-2008, 12:25
Predpochitam myja do men da e brysnat otdolu. Ne mi haresva vyobshte da ima kosmi. Dori me otvrashtava. Priatelq mi se brysne do osnovi i ne ostavq nishto. Brysne se prez nqkolko dni.

EarthShaker
03-28-2008, 12:27
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е

Nadelina
03-28-2008, 12:29
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
Koe chujdo mnenie stana avtomatichno moe? Mislq che v tozi forum mnogokratno sym dokazala che ne se vliqq ot tova koeto kazvat drugite. Za tova sym bila tartor i na dosti sporove de. I ne kazah che me otvrashtavat kosmite po princip. A kosmite otdolu. Haresvam kosata si. Haresvam vejdite si. No si maham kosmite otdolu..po krakata.. rycete i t.n.

rusiqscott
03-28-2008, 14:54
мн я ще трябва да се бръснеш доло
веднага ситуация:
До 20 години не си се бръснал и си като доре с коса.Отиваш на бар запознаваш се с яка мацка така става работата.Идва бремето за секс
тя тругва да ти прави "свирки" и и се размотават някви косми в устата.
Съжалявам малко гадничко прозвъча ама си е така.
Пък и е въпрос на хигиена това.

chipi_kaoo
03-28-2008, 14:57
мн я ще трябва да се бръснеш доло
веднага ситуация:
До 20 години не си се бръснал и си като доре с коса.Отиваш на бар запознаваш се с яка мацка така става работата.Идва бремето за секс
тя тругва да ти прави "свирки" и и се размотават някви косми в устата.
Съжалявам малко гадничко прозвъча ама си е така.
Пък и е въпрос на хигиена това. :razz: :razz: :razz: :razz: Изби рибата :-D

s3x_0n_th3_b3aCh
03-28-2008, 16:59
Mi az se br1sna .. moje da se kaje do osnovi.... Emi ne e ot osobeno golqmo zna4enie dali toi 6te se izbr1sne ili ne, no vse pak kato mu pravq svirka ne iskam da lapam kosmi :lol:

urgent
03-28-2008, 21:11
Мерси :oops:

Общото е,че малките момченца се разждат без косми, а аз искам истинки мъж.
Аз съм мъжа за теб начи 8-) Ако си пусна разтителността на воля да расте след някой месец ще ми се подава от крачола :D mneee БУГИ БАРАБАТА е за нея :D :D :D :D

LuCiFersAngeL
03-28-2008, 22:48
Честно казано все ми е едно! Не си избирам мъжа по това колко му е космата шушоната в крайна сметка!

EarthShaker
03-29-2008, 06:51
мн я ще трябва да се бръснеш доло
веднага ситуация:
До 20 години не си се бръснал и си като доре с коса.Отиваш на бар запознаваш се с яка мацка така става работата.Идва бремето за секс
тя тругва да ти прави "свирки" и и се размотават някви косми в устата.
Съжалявам малко гадничко прозвъча ама си е така.
Пък и е въпрос на хигиена това.

готин, скиви ся... кат не се бръснеш не значи че не си теглиш по 1 машинка или по 1 ножица в краен случай по 2-3 пъти в месеца...

а ти под хигиена какво разбираш? запомнете, космите НЕ СА МРЪСНИ също така не те ПРАВЯТ МРЪСЕН ... ама да си кат 5 годишно пишлеменце коло маскиран :lol: ай стига

hottie
03-29-2008, 10:03
искам да ви кажа, че като правя свирки на мъж, който не се е бръснал косми никога не са ми влизали в устата !

vamp
03-29-2008, 17:31
Сравнително често,винаги когато знам,че ще има секс или купон,за хигиената винаги когато усетя,че космите стават повече от 1-2см или ме дразнят.Да съм гладък-никога!Леко набили косъмчета-да се личи,че има,но да са обръснати.Това е!Все пак съм мъж,не хлапе :) На никое момиче не му пречи стига да не са много,да се личи,че има хигиена и да мирише на сапун,така трябва :)

hungry_vampire_f
03-29-2008, 20:24
въпрос на хигиена ... не само при момчетата, но и при момичетата

EarthShaker
03-30-2008, 09:15
бихте ли ме просветили каква е разликата в хигиената? ако не се къпеш 3
дена ще засмарди оназ работа с косми, а без косми може и 4-5 да издържи... и ко оттуй като всеки нормален човек се къпе поне през ден? хигиена дръжки

vamp
03-30-2008, 14:47
бихте ли ме просветили каква е разликата в хигиената? ако не се къпеш 3
дена ще засмарди оназ работа с косми, а без косми може и 4-5 да издържи... и ко оттуй като всеки нормален човек се къпе поне през ден? хигиена дръжки

Абе човек,космите не са нещо красиво,не е красиво и да си гладък,в тоя случай средното полоение е идеално,къси секси косъмчета и да мирише на сапунче,това е :) Защото човече в секса като се изпотиш като нерез и от космите ти капе пот не е готино!

Fesho
03-30-2008, 15:41
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...

Naskyyyyyyyyyy
03-30-2008, 15:53
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...

Fesho пак изби рибата :razz: . А по темата ми аз се бръсна долу ма не да е съвсем гладко

EarthShaker
03-30-2008, 16:41
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...

аве готин... аз ли съм маймуната? ама не си бръсна цялото тяло през седмица нали... глупак! и да не би да си ми бъркал в гащите да знайш ко стаа? за интимните части и мишниците съм съгласен ама вече нататъка... и малко по-спокойно, нещо много жега го даваш

love_veselka
03-30-2008, 18:50
Нямам предпочитания .

hottie
03-30-2008, 18:53
космите нямат нищо общо с личната хигиена. Правилната дума е естетика, но не и хигиена.

Fesho
03-30-2008, 19:42
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...

аве готин... аз ли съм маймуната? ама не си бръсна цялото тяло през седмица нали... глупак! и да не би да си ми бъркал в гащите да знайш ко стаа? за интимните части и мишниците съм съгласен ама вече нататъка... и малко по-спокойно, нещо много жега го даваш
тоа па 6е си го даам как си искам е не тряя ти бъркам у гащите да знам кфо стаа щот къде и да погледна тема за обезкосмяване пишеш некфи защити на космите и ми става ясно къф си комплексиран и 4е не ти стиска да си ги махаш и за тфа говориш по другите

hottie
03-30-2008, 19:44
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...

аве готин... аз ли съм маймуната? ама не си бръсна цялото тяло през седмица нали... глупак! и да не би да си ми бъркал в гащите да знайш ко стаа? за интимните части и мишниците съм съгласен ама вече нататъка... и малко по-спокойно, нещо много жега го даваш
тоа па 6е си го даам как си искам е не тряя ти бъркам у гащите да знам кфо стаа щот къде и да погледна тема за обезкосмяване пишеш некфи защити на космите и ми става ясно къф си комплексиран и 4е не ти стиска да си ги махаш и за тфа говориш по другите


Fesho май ти си комплексирания, щом не си седиш естествен, а се правиш на женичка 8)

poison`girl
03-30-2008, 19:46
По-добе да се бръсне!

kirkolevka_love
04-04-2008, 15:40
Харесва ми да няма мн косми..Дори ако няма ще е супер! :grin: :grin: :grin: :grin:

bilqna-asenova
09-05-2014, 14:43
Попринцип и на мен ми е все тая , но ако някое момиче поиска да ти направи свирка мисля, че няма да и е приятно ако има косъмчета който да и се заплитат в езика :х