PDA

View Full Version : приятели-предатели



daisybaby
03-28-2008, 11:11
[i]Днес се уверих че всъщност нямам истински приятели и то още първия час в училище ми го показаха сега ще ви разкажа какво точно се случи и искам да ми кажете мнението си и да ми дадете съвети как да се държа с тях от сега на татък :( а ето и историята
Днес сутринта малко закъснях за час и когато влязох и си отидох към чина уж най-добрата ми приятелка ми вика имаш шестица но по много гаден начин с някаква злоба..защото тя и другите съученички имаха 3 и 4 а всички ще кандидатстваме с история.
След това почнаха някакви коментари от типа че всеки можело да извади нещо от нета .. от което също ми стана много тъпо защото аз даже мислех че се шегуват че имам 6 а всъщност имам 2 или 3 защото темата беше малко гадна и се съмнявах това което написах да се хареса на госпожата но чудо имах 6 за пореден път след това цял ден те отиват някъде даже не се сещат за мен а аз съм на 1 крачка зад тях и така разбрах че ми завиждат и от злоба го правят и ми стана много гадно защото винаги съм правила всичко за тях а накрая разбрах че не са истински ......сега в момента ми е адски криво защото за 2 път ми се случва приятел да ме предаде а и сега не е 1 или 2 а цели 6 :( :cry:

gin4e
03-28-2008, 11:19
те просто завиждат че си по- умна от тях и се правят на интерсни. и мен такива много ме дразнят, но просто не им обръщам внимание 8)

daisybaby
03-28-2008, 11:21
gin4e мерси за съветчето :-)

LipSoFAnAnGel
03-28-2008, 11:21
Taka e всеки завижда, много отдавна съм се убедила в това....Трябва да разчиташ най-много на себе си, защото всеки търси някаква изгода от всичко, което прави за теб..Вместо да се радват на успеха ти те злобеят, което доказва че не са ти истински приятели, а лицемерки! Какво да направиш? Промени си отношението към тях...Не им угаждай за всяко нещо.... и мен са ме предавали, но го превъзмогвам и продължавам напред......Живота е ПЪЛЕН с лицемери!

daisybaby
03-28-2008, 11:25
]Taka e всеки завижда, много отдавна съм се убедила в това....Трябва да разчиташ най-много на себе си, защото всеки търси някаква изгода от всичко, което прави за теб..Вместо да се радват на успеха ти те злобеят, което доказва че не са ти истински приятели, а лицемерки! Какво да направиш? Промени си отношението към тях...Не им угаждай за всяко нещо.... и мен са ме предавали, но го превъзмогвам и продължавам напред......Живота е ПЪЛЕН с лицемери!
така е и колкото по късно разбереш толкова ти е по гадно :( направо не се побирам в кожата си от нерви :x

gin4e
03-28-2008, 11:27
]Taka e всеки завижда, много отдавна съм се убедила в това....Трябва да разчиташ най-много на себе си, защото всеки търси някаква изгода от всичко, което прави за теб..Вместо да се радват на успеха ти те злобеят, което доказва че не са ти истински приятели, а лицемерки! Какво да направиш? Промени си отношението към тях...Не им угаждай за всяко нещо.... и мен са ме предавали, но го превъзмогвам и продължавам напред......Живота е ПЪЛЕН с лицемери!

ТОЧНО ТАКА , ТОВА Е ИСТИНАТА

HAGVXSXVH
03-28-2008, 11:30
еми в границата на нормалното секи може да завиди на някого ама най-добри приятелии..пф много тъпо от тяхна страна.По добре недей ходи зад тях и не се занимавай с тях. :)

LSGirl
03-28-2008, 11:32
недей да се ядосваш зареди тях...нали си по-добра остави ги да завиждат и да се тровят в собствената си отрова....

pipilona
03-28-2008, 11:36
za kakvo si zavujdat decata ne razbiram az,nikoi ne moje da vzeme tova koeto ima6 ti,taka i ti ne moje6 da vzeme6 tova koeto ima drugiq.dosta e bezmisleno ama takuv e jivata

EJI4eTy
03-28-2008, 11:50
няма приятели !!! има само познати ... можеш да разчиташ само и единствено на себе си :( просто няма смисъл да се тормозиш заради някфи си "приятелки" дето ги е яд че си умна ... това е направо смешно ... а отностно въпроса ти как да се държиш с тях от тук нататък ... ами просто не ги забелязвай ... както се държат с теб така и ти с тях

BaBy_bS
03-28-2008, 12:14
няма приятели-има вечни интереси.а приятелство между момичета (и то толкова много) е просто някакъв абсурд :shock: :shock: :shock: никога не съм вярвала в такова приятелство,няма и да повярвам никога [!][!][!]

kasiopea
03-28-2008, 12:50
Аз разбрах,че на този свят е почти,даже невъзможно да имаш приятел. Убеждавала съм се многократно и всичко това се дължи на злоба,завист.Приятелките не могат да преглътнат,че си по-добра от тях и искат по някакъв начин да се почувстваш зле,като не ти обръщат внимание или пък ти говорят с особен тон. Въобще да не ти пука,усмихвай се,прави се,че не ги забелязваш.Има за какво да ти завиждат,ти си светлинни години пред тях! :)

_SmiLe_FoR_yOu_
03-28-2008, 13:07
Мила,напълно те разбирам..Случи ми се абсолютно същото нещо..с две момичета бяхме уж най-добри приятелки,всичко си споделяхме,помагахме си или като се замисля аз май съм им помагала и така на едно контролно,аз успях да го направя и щях да имам 6,а те нищо не направиха и щяха да имат 2-ки и ми се разсърдиха и се скарахме и така си доизкарахме докрая.Сега вече съм по-голяма и изобщо не се връзвам на такива простотии,а и съм се убедила,че просто истински приятели НЯМА!

daisybaby
03-28-2008, 13:43
Благодаря ви много на всички за съветчетата :-) наистина на последък само тук в тоя форум намирам разбиране и ми е много по-приятно като се прибера да си споделя тук проблемите отколкото в училище с някоя "приятелка" която след 1 минута че и по-малко ще е разказала на всички ....

SexYLipS
03-28-2008, 13:49
Е не.. най-малко трябва да се отчайваш или да им ходиш след петите.Те завиждат за това което ти имаш, а те не и просто те игнорират.Споко.. ще им мине :wink:

_DaYa_
03-28-2008, 14:32
Аз разбрах,че на този свят е почти,даже невъзможно да имаш приятел. Убеждавала съм се многократно и всичко това се дължи на злоба,завист.Приятелките не могат да преглътнат,че си по-добра от тях и искат по някакъв начин да се почувстваш зле,като не ти обръщат внимание или пък ти говорят с особен тон. Въобще да не ти пука,усмихвай се,прави се,че не ги забелязваш.Има за какво да ти завиждат,ти си светлинни години пред тях! :)
+1
кви са тез "приятелки" :-x баси хората...намери си др. компания :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-28-2008, 18:48
Izvoda e, che nikoga ne trqbva da se doverqvash i da vqrvash ili razchitash na koito i da bilo ! Horata sa gadni, vseki misli samo za sobstvenata si koga i da se vuzpolzva po nqkakuv nachin ot drugia. Tova e. A zloba i zavist - kolkoto iskash na tozi svqt. Ne razchitai na priateli, nikoga ne vqrvai. ;) Vinagi edno na um. ;)Ako ne sega, sled vreme shte razberesh kolko sa podli vs hora...

BAD_KID
03-28-2008, 19:43
Имам една любима фраза от един любим мой филм и тя гласи 'само от добър приятел става качествен предател' тва е мисля че това описва ситуацията в която се намираш. А щом те се държат така с теб аз мисля че не заслужават приятелството ти.

П.П. Истински приятели има просто е трудно да се открият.

loyal_88
03-28-2008, 21:42
[i]Днес се уверих че всъщност нямам истински приятели и то още първия час в училище ми го показаха сега ще ви разкажа какво точно се случи и искам да ми кажете мнението си и да ми дадете съвети как да се държа с тях от сега на татък :( а ето и историята
Днес сутринта малко закъснях за час и когато влязох и си отидох към чина уж най-добрата ми приятелка ми вика имаш шестица но по много гаден начин с някаква злоба..защото тя и другите съученички имаха 3 и 4 а всички ще кандидатстваме с история.
След това почнаха някакви коментари от типа че всеки можело да извади нещо от нета .. от което също ми стана много тъпо защото аз даже мислех че се шегуват че имам 6 а всъщност имам 2 или 3 защото темата беше малко гадна и се съмнявах това което написах да се хареса на госпожата но чудо имах 6 за пореден път след това цял ден те отиват някъде даже не се сещат за мен а аз съм на 1 крачка зад тях и така разбрах че ми завиждат и от злоба го правят и ми стана много гадно защото винаги съм правила всичко за тях а накрая разбрах че не са истински ......сега в момента ми е адски криво защото за 2 път ми се случва приятел да ме предаде а и сега не е 1 или 2 а цели 6 :( :cry: Ми баш за оценки не съм се карал с никой, но в такива случаи просто не им обръщай внимание. За*бваш ги, не им звънкаш да излизате по кафета и тн, движи си с някоя друга компания и толкоз.

titin4eto
03-28-2008, 22:03
Погледни от положителната страна - поне имат за какво да ти завиждат!!! И не им обръщай внимание.

daisybaby
03-29-2008, 10:16
Мерсиии много за съветите :-) :-)

stanislafchety
08-03-2009, 15:56
И при мен стана така наистина е много гадно .. но с времето вс ще се оправи

istinska95
08-03-2009, 16:26
няма вечни приятели само вечни интереси

adizitk1
08-03-2009, 16:38
Мен са ме редавали мнооооого пъти и вече съм си изградила едно желязно мнение- Думата 'Приятел' Не Съществува! Винаги имай една на ум за човека срещу теб и никога не приемай думите на някой 'приятел' за чиста монета. Не им обръщай внимание-покажи им, че не ти дреме особено за тях и ти е през *** какво мислят за тебе и как се държат с теб! Хората са такива- колкото повече ги гониш, толкова повече бягат и колкото повече бягаш, толкова повече те гонят!

dan40123
08-03-2009, 19:43
немога да не кажа че съм напълно НЕсъгласен с горното мнение
ти като заебаваш като се държиш студено като правиш зле кво очакваш да дойде отсреща има една сурия поговорки със сигурност сте ги чували ама кой да мисли който зло мисли зло намира и тн
няма как ти да риташ кучето по главата и да чакаш да ти близне ръката
а че не си попаднал на хора света е голям недей се отказва

SunnyTime
08-03-2009, 20:54
Най-добрите приятели стават най-големи предатели направи си извода... :) остави ги не се занимавай с тях :) живей си живота не мисли за тях...Добрия приятел сам ще дойде при теб...

mikeshinoda137
08-03-2009, 21:25
оставяй ги тези не им обръщай внимание

fire_cat
08-04-2009, 07:16
Мила, напълно те разбирам. Мен толкова пъти са ме изигравали моите приятелки, че даже не мога да ги преброя. Ясно е, че не е приятно, но от една страна бях доволна, защото разбирам какви са. Опитай се и ти да се почувстваш така. Живота ще ти поднася много предателства и трудности, но не бива да се разтройваш от тях, защото ще станеш много уязвима. Забрави ги тези момичета. Общувай с други и си намери нови приятелки, на които ще можеш да разчиташ. Ти трябва да се радваш, че имаш шестица, така че не оставяй онези момичета да ти развалят настроението. Успех! :)

mimeto952
08-04-2009, 11:03
Споко! И аз съм като теб. Просто защото бях отличничка всички започнаха да ми завиждат, започнаха мръсните номера и пр.
Но все пак всяко зло за добро. Поне оттогава се научих никога да не се доверявам напълно. А и разбрах, че всичко рано или късно се връща- след време те също бяха предадени от близък човек.
Така че не се тормози за излишни неща , а просто продължавай напред. Гаранция че всичко ще бъде наред :)