PDA

View Full Version : Работа??



psihqsala
03-28-2008, 11:32
Въпрос: как да си намеря работа? От Варна съм и април првя 18 години. Знам английски,немски и си търся нещо подходящо. С връзки или какво? Интервю ще трябва ли да ми вземат? Дайте предложения и как да ги реализирам/само без флаери/.

hottie
03-28-2008, 11:43
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]

tuka6na
03-28-2008, 12:03
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]
Да бе,а в Мало Конаре чух ,че също има оферти...
Аз едно време търсех работа в ония вестниците за обяви.Има най-различни ,все ще намериш нещо.

hottie
03-28-2008, 12:06
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]
Да бе,а в Мало Конаре чух ,че също има оферти...
Аз едно време търсех работа в ония вестниците за обяви.Има най-различни ,все ще намериш нещо.

Ами какво.. просто в София има много работа. Тук безработица НЯМА стига да искаш да работиш.

BaBy_bS
03-28-2008, 12:07
Ало, (името на града) :) .Късмет

tuka6na
03-28-2008, 12:08
...просто говорим за Варна: )

tan0
03-28-2008, 12:09
www.job.bg shte si namerish ;)

hottie
03-28-2008, 12:14
знам, че говорим за Варна :) просто с това, което написах е , че има какво да се работи на 18г с 2 езика, просто не знам как е за Варна.

white_chik
03-28-2008, 16:57
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]
А имаш ли инфо дали има работа за непълнолетни (на 17 съм)

sh3_1s_7h3_0n3
03-28-2008, 17:50
Завърти се и ти към ФК. Иначе има предостатъчно сайтове за работа. :)

balistic_007
04-01-2008, 23:09
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]
А имаш ли инфо дали има работа за непълнолетни (на 17 съм)

рови из вестниците и сайтовете за работа ... може да си харесаш нещо ... и аз съм на 17 ... сега ме взеха на работа в McDonalds ... по 5 часа след даскало ... колкот да докарвм някой лев джобни ... иначе пък имам едни съученици ... пак са на по 17 и работят в автомивка ... работа има-само се разтърси ... и стига да не те мързи де :D

hottie
04-02-2008, 07:42
В София търсят много хора като теб за кол центрове и дори други позиции в известни компании като IBM, HP ... без дори да ти е нужен стаж. Простодаз знаеш английски + евентуално друг език.
За Варна не знам обаче...[/b][/i]
А имаш ли инфо дали има работа за непълнолетни (на 17 съм)

работа има за всеки. Има и за 17 годишни по кол центрове.Има много ученици.Трябва да се разтърсиш в обявите ,виж в www.jobs.bg