PDA

View Full Version : Вреден ли е алкохола ?



Chingy_
03-28-2008, 11:33
Spored men alkohola e lek kakvo moje da ti stane tolkova prosto si oprajnqvash babrecite :D Az nito pusha nito se drusam Edinstvenoto vredno neshto koeto praa e Piqnstvoto :razz: Kvo tolkova ne e mn zle Inache sam mn svesten chovechec :D :-P

7 точка от правилата
moderated by Coki

BaBy_bS
03-28-2008, 12:06
да,вреди,и не само на бъбреците-както казваш ти (че ги упражняваш)

mishenceto92
03-28-2008, 12:45
Алкохолът вреди на всяка система в човешкото тяло

kasiopea
03-28-2008, 12:46
Алкохолът е вреден,но на този живот какво ли е полезно? :D
П.П. Аз не пия. :)

Chingy_
03-28-2008, 12:58
Mi neka vredi az ne iskam da jiveq do 100 godini da se ma4a i 40 mi stigat :D A kakvo tolkova bashta mi e na po4ti 50 i si pie redovno i eto 4e si e zdrav Malko kashlq ot cigarite obache ne i ot alkohola :grin: :razz:

foreverr
03-28-2008, 13:05
да,вреди,и не само на бъбреците-както казваш ти (че ги упражняваш)А ако пиеш по рядко няма да е толкова вредно-аз пия само по празници :D

varnen4e
03-29-2008, 09:35
Нали знаете, че алкохолът в малки дози е полезен, дори и в неограничени количества.

Te4Yyy
03-29-2008, 15:20
Нали знаете, че алкохолът в малки дози е полезен, дори и в неограничени количества.
az v неограничени количества piq seki petak ot kakto navar6ix 14 No vse o6te mi nqma ni6ty ;)

Chingy_
03-29-2008, 15:44
az v неограничени количества piq seki petak ot kakto navar6ix 14 No vse o6te mi nqma ni6ty
_________________



I AZ SUM TAKA PI4 + 1

vamp
03-29-2008, 17:05
az v неограничени количества piq seki petak ot kakto navar6ix 14 No vse o6te mi nqma ni6ty
_________________



I AZ SUM TAKA PI4 + 1

Когато станеш на 20 и имаш шкембе по-голямо от баща ти ще разбереш и когато пробваш да тичаш и видиш,че се потиш като нерез и смърди отвратително потта ти ще си спомниш колко "отворен си бил и какъв си пияч".А да,забравиш да кажа и за бъбречните кризи,но по-важното за вдигането на кръвното.
А бяха времена когато и аз пиех по 1 бутилка водка сам,когато купоните бяха често,случвало ми се е да повръщам много пъти от алкохолно натравяне или да не повръщам и да се будя след часове в леглото,а главата ми да се върти като НЛО и на другия ден сутринта да не мога да запаля колата,защото още съм пиян.
Дали е ВРЕДЕН АЛКОХОЛА-ТОЙ ТЕ УБИВА!Ако си пияч де,ако си от пиячите на думи,то не е нещо за хвалене.По-добре пуши трева понякога или не мешай много пиенето и се напивай рядко.Алкохола състарява,оглупяваш,правиш глупости и се излагаш.Пиках върху патрулка след като се напих,забиха ми палка в главата и ме хвърлиха на задната седалка да обяснявам защо съм направил това...

7oup
03-29-2008, 17:33
Виното е полезно в малки количества,но другите алкохолни напитки-не.Аз обожавам да пия пина колада. :grin:

EarthShaker
03-30-2008, 09:25
по 1 чаша червено вино на ден е ползено са кръвообръщението и за налягането, но все пак стани на 17 и така :)

princesa_viki
03-30-2008, 09:59
Убива мозъчни клетки!
И за виното съм съгласна.. :) полезно е,но в умерени количества

Chingy_
03-30-2008, 13:16
Kvo vino be vie ne ste dobre :D Koito pie bira ne umira i tva e !

kPuCkA
03-30-2008, 13:38
Виното е полезно,но не всяко,а домашното,а алкохола уврежда предимно черния дроб.

vamp
03-30-2008, 14:40
Kvo vino be vie ne ste dobre :D Koito pie bira ne umira i tva e !

Виж нагоре какво ти казах за бирата...Вервай ми,аз съм човекът с опит в сферата на пиенето...

04-20-2008, 06:19
Ми зависи какво и колко пиеш...оО
ест,че е вредно,само ако прекаляваш...
аз на ден си пия по една биричка....1-2 в седмицата водка или нещо от сорта,а коктейли-само на купони :-D
не е чак тооолкова опасно,ама всичко в нормите си :) не прекалявай

Pepincetyy
04-20-2008, 10:26
Алкохола е много вреден.
Алкохолът е отрова за всяка жива клетка.Дори 15%-ов разтвор на алкохол убива клетките (затова алкохолът се използва за дезинфекция на кожата).Той засяга всички органи и системи , но най-вече нервната и храносмилателната.

van4encetyYyY
04-30-2008, 12:17
Ami da ti kaja 4estno az sa6to upotrebqvam alkohol i po4ti vsqka sabota kogato otivam na diskoteka sas moite priqteli pia vodka ili bira po 1 4a6aa i ni6to mi nqma! Daje se 4uvstvam vesela !! :grin: NO ne biva da se prekalqva sas nego za mene e ne6t6o normalno 6tom e v normi :P

shit happens
04-30-2008, 23:35
[quote="Chingy_"]Spored men alkohola e lek kakvo moje da ti stane tolkova prosto si oprajnqvash babrecite :D Az nito pusha nito se drusam Edinstvenoto vredno neshto koeto praa e Piqnstvoto :razz: Kvo tolkova ne e mn zle Inache sam mn svesten chovechec :D :-P


EdIn fR 6tE uMrE ot AlKoHol... Ti SaM si PrEcEni :wink:

MalthazaR
05-22-2008, 18:57
az v неограничени количества piq seki petak ot kakto navar6ix 14 No vse o6te mi nqma ni6ty
_________________



I AZ SUM TAKA PI4 + 1

Когато станеш на 20 и имаш шкембе по-голямо от баща ти ще разбереш и когато пробваш да тичаш и видиш,че се потиш като нерез и смърди отвратително потта ти ще си спомниш колко "отворен си бил и какъв си пияч".А да,забравиш да кажа и за бъбречните кризи,но по-важното за вдигането на кръвното.
А бяха времена когато и аз пиех по 1 бутилка водка сам,когато купоните бяха често,случвало ми се е да повръщам много пъти от алкохолно натравяне или да не повръщам и да се будя след часове в леглото,а главата ми да се върти като НЛО и на другия ден сутринта да не мога да запаля колата,защото още съм пиян.
Дали е ВРЕДЕН АЛКОХОЛА-ТОЙ ТЕ УБИВА!Ако си пияч де,ако си от пиячите на думи,то не е нещо за хвалене.По-добре пуши трева понякога или не мешай много пиенето и се напивай рядко.Алкохола състарява,оглупяваш,правиш глупости и се излагаш.Пиках върху патрулка след като се напих,забиха ми палка в главата и ме хвърлиха на задната седалка да обяснявам защо съм направил това...
ПО-ДОБРЕ не прави това което той е правил ! Алкохола е изключително вреден! Е ако си пристрастена пиянка де :razz:

Korrnyy
05-22-2008, 19:48
Не!Много е полезен :(

Puky
05-25-2008, 09:40
да,вреди,и не само на бъбреците-както казваш ти (че ги упражняваш)А ако пиеш по рядко няма да е толкова вредно-аз пия само по празници :D
И аз съм така .. :lol: :D :D 8-)