PDA

View Full Version : Пищови по география- идеи ?



soulja_girl4e
03-28-2008, 12:03
pi6tovi po geografiq - kyde i kak?

7 точка от правилата
moderated by Coki

psihqsala
03-28-2008, 12:06
handsfree

Obsession
03-28-2008, 12:37
Е, зависи на какво е контролното! Ако ползвате атлас-> на него. Иначе става, ако ти трябва малко информация: на листче около 7-8 см дълго и широко си написваш, обаче само от едната страна, като оставяш малко празно място от горната и долната страна. После внимателно го навиваш на руло от двете страни - горе и долу (да заприлича на средновековните пергаменти). Оставяш ненавито място с широчината на 1 изписан ред и става малко по обем и лесно се крие, защото го слагаш примерно зад показалеца си, а с палеца развиваш нагоре-надлу по листчето ;) Май кофти го обясних, ама е мн сполучливо, мама ме е учила :D

LipSoFAnAnGel
03-28-2008, 12:45
Снимаш на телефона информацията..като предварително пишеш с по-малки букви, за да се събере повече инфо и тази снимка си я слагаш на декстопа и преписваш от там!

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-28-2008, 13:07
]Снимаш на телефона информацията..като предварително пишеш с по-малки букви, за да се събере повече инфо и тази снимка си я слагаш на декстопа и преписваш от там!


=D> мм да това с телефона наистина работи

LSGirl
03-28-2008, 13:07
]Снимаш на телефона информацията..като предварително пишеш с по-малки букви, за да се събере повече инфо и тази снимка си я слагаш на декстопа и преписваш от там!


или ако е инфо от учебника снимаш от урока ....

psihqsala
03-28-2008, 13:19
А кво прайм при даскалка, която забранява изрично каквито и неща да се използват,проверява джобовете и всичко под чина,казва на масата само листа,на който пишете и кръжи нон-стоп около всички и гледа навсякъде,гледа дали някой не е с нендсфрий/точно идеята,която аз дадох/,не позволява да се вадят нови листи и досега е хващала ВСИЧКИ,които се опитат да се 'изхитрят'? А уроците са отвратителни(пак по география),само с наименования на разни равнини,долини и прочие(който е учил география за 10 клас,се сеща-за природногеографските области) . При такава даскалка или 2 от незнание,или защото си преписал. Няма други възможности.

H8_mE
03-28-2008, 13:25
Ми тъй като географията много не я обичам ,аз си слагам учебника под чина и преписвам от него!Бог да благослови госпожата,че не ме вижда 6 имам ! :grin:

SexYLipS
03-28-2008, 13:37
С телефона пишеш бележки или както казаха други снимаш.Ако не можеш с пергел да си ги издраскваш на чина и после само минаваш отгоре с нещо по-мръсно и под ъгъл се четат.Или ако носиш кецове си пишеш отдоло на подметката.Днес така направих по математика.По 3 теореми на кец 8-) Или по краката.Вдигаш си крака върху другия, дигаш крачола и преписваш... може също ако имаш нисисер да пишеш в него или на него.Може с пергел да си напишеш доволно много инфо на писалката.

Голямо въображение, голямо нещо.. 8-)

Obsession
03-28-2008, 18:29
Мдам, има мн възможности. При нас са хващали момиче, което преписва от цифров фотоапарат, за листчетата да не говорим. Поматематика винаги съм си писала на чина формули, като се наложи, по английски - думи. Вярно най-добрият вариянт е да е научено, ама не винаги се получава ;)

VerryBerry
03-28-2008, 18:31
ние караме с тетрадките под чина,защото ни е мн завеяна г-жата :-D

mishenceto92
03-30-2008, 18:06
То и ние караме с тетрадките под чина ама наща ни вижда и само казва да ги приберем ама то някой слуша ли??!!?!
И после кат ни връща контролните само вика ''А ти от къде преписва?" :lol: