PDA

View Full Version : Екскурзия



H8_mE
03-28-2008, 13:39
Здравейте малко тъпо ,че пиша,ама исках да пиша!
Знчи преди една седмица да ви кажа бях на екскурзия с приятели!И едно момче,с което сме си много близки приятели седна при мен и моя фр и бяхме трима на една седалка!Преди той ме привличаше ,но не се оставих това привличане да развали всичко и го забравих!Той обаче когато седна при нас на двете седалки стана леко тясничко... той ме прегърна и си слушахме заедно музика.Обаче на мен ми се приспа и първоначално облягах главата си назад,но ми беше неудобно и се обърнах към него ,облегнах се на гърдите му и си затворих очите.Той облегна главата си на мен...пя ми от песните...миришеше ми косата... аз него и така стана нещо между нас ,почувствахме се много близки ,през целия ден бяхме заедно ,закачахме се туй,онуй оставахме сами,ала бала... хората ни питаха от кога ходим ей такива... проблема е обаче,че аз си имам сериозен приятел и за да не разваляме връзката ми и двамата ссе спряхме навреме и не продължихме това,което ставаше.Когато се върнах обаче нещо отвътре ме измъчваше и реших да кажа за случилото се на приятеля ми ,след което той много ми се ядоса и вече ми няма такова доверие.Сега продължаваме да сме заедно,но макар нищо толкова да не съм направила на екскурзията той ми се сърди и знам,че най-голямата ми грешка беше,че му казах за случилото се.Сега той постоянно ме напада,държи ми сметка с какви приятели ще съм и чувстваМ ,че отношенията ни се разпадат всеки ден все повече!ЧУДЯ се вече какво да правя по въпроса,,, как да се държа с него и дали да продължаваме да сме заедно още/// има още много дръги заплетени неща но просто не знам от къде да започна... моля ви кажете мнението си по въпроса,,.. много съм объркана... :(

zvezdichka777
03-28-2008, 13:45
емии .. кфо да ти кажа ... ?! Наистина е нормално да ти няма толкова доверие колкото преди и да се държи така с теб,но ти си си виновна сама и си го знаеш ... тфа че си му казала не е най-голямата ти грешка,дори напротив,трябва да казваш всичко на приятеля си,дори и нещата за които си сгрешила .. не съжелявай за това,а си помисли как може да оправиш всичко .. как можеш да спечелиш доверието му отново .. УСПЕХ ! ;)

vapros
03-28-2008, 13:57
хм ми верно че ти си иновна шо(то той не флиртува с други момичета предполагам и очаква същото не реагирай остра но недоверието му!!! ще лошиш нещата докажи му че има защо да ти верва!
успех

H8_mE
03-28-2008, 14:00
проблема е именно там...не знам дали вече имам сили да се боря за неговата любов той толкова пъти ме е наранявал,обиждал ... не знам дали има още смисъл да опитвам пак ... всеки ден е все едно и също... убижда приятелите ми,казва,че ми влияят зле,били простаци и аз съм ставала проста покрай тях,.. абе какви ли не глупости ,та не съм сигурна дали има смисъл да продължаваме!Бих била категорична ,че искам да продължим,но той отпреди случката просто не е той... не е толкова внимателен,държи се сякаш не му пука какво ще ми каже, дали ще ме засегне и т.н говори ми на въпреки и аз не знам дали мога да наричам това отношение към любима...трудно ми е,защото не мога просто ей така да захвърля всичко ,което сме имали,...но май то отдавна вече си е загубено... :(

stealthyGirl
03-28-2008, 14:07
Първо реши, с кого искаш да бъдеш... Ако това е сегашното ти гадже (ти питаш как да се държиш) се дръж нормално и когато пак започне да пита с кой ще излизаш и т.н. ти му дай да разбере, че го харесваш/обичаш много (усмихни се, целуни го, може и да го погалиш по бузката докато го целуваш :-D ) и такам.. А ако избереш другото момче си е ясно к'во ше прайш.. ;)

alek200
03-28-2008, 14:09
проблема е именно там...не знам дали вече имам сили да се боря за неговата любов той толкова пъти ме е наранявал,обиждал ... не знам дали има още смисъл да опитвам пак ... всеки ден е все едно и също... убижда приятелите ми,казва,че ми влияят зле,били простаци и аз съм ставала проста покрай тях,.. абе какви ли не глупости ,та не съм сигурна дали има смисъл да продължаваме!Бих била категорична ,че искам да продължим,но той отпреди случката просто не е той... не е толкова внимателен,държи се сякаш не му пука какво ще ми каже, дали ще ме засегне и т.н говори ми на въпреки и аз не знам дали мога да наричам това отношение към любима...трудно ми е,защото не мога просто ей така да захвърля всичко ,което сме имали,...но май то отдавна вече си е загубено... :(

Според мен не е чесно спрямо теб ти си му разказала за случилото се а той колко лошо се държи с теб по - добре го зарежи.

5StaR
03-28-2008, 14:16
Бааах, не трябваше да му казваш ...

hooliganka89
03-28-2008, 14:19
Normalno e sega da se darji taka s teb makar,che ti kazvash,che ne si napravila nishto koi znae kakvo,mnogo greshish.
Ako si beshe legnala s nqkoi ei taka za ednoto ebane,nqkaksi neshtata otstrani izglejdat po-dobre,no pri teb vsichkoto tova e bilo emocionalno privlichane.
Mejdu krakata na edna jena ima mqsto za mnogo maje,no za sarceto i ima samo edin.
Tochno tova spored men e nakaralo priqtelqt ti sega da se chustva zastrashen.
V celiqt ti razkaz ne moga da razbera v kraina smetka s kogo ot dvamata iskash da badesh sega?
Ako e s priqtelt ti mislq,che sled vreme shte uspee da prevazmogne sluchiloto se,stiga da ne go pravish otnovo,a naprotiv,da mu pokajesh,che sajelqvash za ostapkata si i,che toi e edinstven za teb.
Uspeh mila,dano vsichko se opravi.

BlueFace
03-28-2008, 14:27
Aбе зарязвай го тоя олигофрен!!!Тоя не те заслужава...Щом тобижда приятелите ти и ТЕБ :shock: .Голям смотаняк може да се съмняваш че наситина те обича.Ти си му казала(което е най-важното) пък той скандали ще ти прави....Нали не сте се целували,къф е проблема.Разкарвай го!! :?

BlueFace
03-28-2008, 14:30
Normalno e sega da se darji taka s teb makar,che ti kazvash,che ne si napravila nishto koi znae kakvo,mnogo greshish.
Ako si beshe legnala s nqkoi ei taka za ednoto ebane,nqkaksi neshtata otstrani izglejdat po-dobre,no pri teb vsichkoto tova e bilo emocionalno privlichane.
Mejdu krakata na edna jena ima mqsto za mnogo maje,no za sarceto i ima samo edin.
Tochno tova spored men e nakaralo priqtelqt ti sega da se chustva zastrashen.
V celiqt ti razkaz ne moga da razbera v kraina smetka s kogo ot dvamata iskash da badesh sega?
Ako e s priqtelt ti mislq,che sled vreme shte uspee da prevazmogne sluchiloto se,stiga da ne go pravish otnovo,a naprotiv,da mu pokajesh,che sajelqvash za ostapkata si i,che toi e edinstven za teb.
Uspeh mila,dano vsichko se opravi.
Ееее какво е виновна тя...Пффф!Той не може да я накара да го обича..Пък и не може да и се сърди на нея примерно че е срещнала някой в който се е влюбила...Пък и мога да ти кажа,че така е станало по-добре,защото е разбрала що за човек е гаджето й и е намерила момче което наистина харесва!!!
:?

H8_mE
03-28-2008, 14:34
Бааах, не трябваше да му казваш ...

Нали? Тва ми беше най-голямата грешка!Ами ние с моя приятел можеше да стигнем много по-далече,защото и двамата го искахме и беше крайно ясно,но друга причина да не стигнем по-далеч,освен ,че ще развалим моята връзка с гаджето,ами ще развалим и приятелството си с него и сега колкото и да го желая и той мен не можем да преприемем нищо,защото така е по-разумно! А и той е от онези момчета,които не се задържат много много с момиче,но... какво да направя чувствата не могат да се контролират... :( Ех тая песен на Орлин Горанов - Светът е за двама... точно за товА става въпрос...колко е сложна любовта...

petervuto
03-28-2008, 14:39
Кажи му това, което каза и на нас, и гледай да не прозвучи като заплаха. Ако е разбран, ще се досети за грешката си 8)

comics
03-28-2008, 14:44
човек от главата си пати

xXxScreamxXx
03-28-2008, 14:45
емии .. кфо да ти кажа ... ?! Наистина е нормално да ти няма толкова доверие колкото преди и да се държи така с теб,но ти си си виновна сама и си го знаеш ... тфа че си му казала не е най-голямата ти грешка,дори напротив,трябва да казваш всичко на приятеля си,дори и нещата за които си сгрешила .. не съжелявай за това,а си помисли как може да оправиш всичко .. как можеш да спечелиш доверието му отново .. УСПЕХ ! ;)



+1
da se nadqvame 4e s vremeto 6te si varne6 doverieto my :)

hooliganka89
03-28-2008, 14:55
Normalno e sega da se darji taka s teb makar,che ti kazvash,che ne si napravila nishto koi znae kakvo,mnogo greshish.
Ako si beshe legnala s nqkoi ei taka za ednoto ebane,nqkaksi neshtata otstrani izglejdat po-dobre,no pri teb vsichkoto tova e bilo emocionalno privlichane.
Mejdu krakata na edna jena ima mqsto za mnogo maje,no za sarceto i ima samo edin.
Tochno tova spored men e nakaralo priqtelqt ti sega da se chustva zastrashen.
V celiqt ti razkaz ne moga da razbera v kraina smetka s kogo ot dvamata iskash da badesh sega?
Ako e s priqtelt ti mislq,che sled vreme shte uspee da prevazmogne sluchiloto se,stiga da ne go pravish otnovo,a naprotiv,da mu pokajesh,che sajelqvash za ostapkata si i,che toi e edinstven za teb.
Uspeh mila,dano vsichko se opravi.
Ееее какво е виновна тя...Пффф!Той не може да я накара да го обича..Пък и не може да и се сърди на нея примерно че е срещнала някой в който се е влюбила...Пък и мога да ти кажа,че така е станало по-добре,защото е разбрала що за човек е гаджето й и е намерила момче което наистина харесва!!!
:?

Iskash da kajesh,che e normalno dokato imash vrazka s daden chovek,kakto gledam na podpisa i ne e ot nai-kratkite vrazki,ta e normalno da flirtuvash s drugi momcheta?
Ako tvoqta priqtelka napravi taka,hubavo li shte se chustvash?

BlueFace
03-28-2008, 14:59
Normalno e sega da se darji taka s teb makar,che ti kazvash,che ne si napravila nishto koi znae kakvo,mnogo greshish.
Ako si beshe legnala s nqkoi ei taka za ednoto ebane,nqkaksi neshtata otstrani izglejdat po-dobre,no pri teb vsichkoto tova e bilo emocionalno privlichane.
Mejdu krakata na edna jena ima mqsto za mnogo maje,no za sarceto i ima samo edin.
Tochno tova spored men e nakaralo priqtelqt ti sega da se chustva zastrashen.
V celiqt ti razkaz ne moga da razbera v kraina smetka s kogo ot dvamata iskash da badesh sega?
Ako e s priqtelt ti mislq,che sled vreme shte uspee da prevazmogne sluchiloto se,stiga da ne go pravish otnovo,a naprotiv,da mu pokajesh,che sajelqvash za ostapkata si i,che toi e edinstven za teb.
Uspeh mila,dano vsichko se opravi.
Ееее какво е виновна тя...Пффф!Той не може да я накара да го обича..Пък и не може да и се сърди на нея примерно че е срещнала някой в който се е влюбила...Пък и мога да ти кажа,че така е станало по-добре,защото е разбрала що за човек е гаджето й и е намерила момче което наистина харесва!!!
:?

Iskash da kajesh,che e normalno dokato imash vrazka s daden chovek,kakto gledam na podpisa i ne e ot nai-kratkite vrazki,ta e normalno da flirtuvash s drugi momcheta?
Ako tvoqta priqtelka napravi taka,hubavo li shte se chustvash?
Определено няма да ми стане приятно,ама какво мога да направя.Да я обиждам ли ,да и налагам ултиматоми.Аз бих я оставил и ако наистина ме обича ще си бъде с мен.Той не може да я спре и най-малкото да я убижда.
Ако твоя приятел ти вдигне скандал(по някаква причина там) и почне да те убижда няма ли да се осъмниш в чувствата му към теб. :?

H8_mE
03-28-2008, 15:00
Normalno e sega da se darji taka s teb makar,che ti kazvash,che ne si napravila nishto koi znae kakvo,mnogo greshish.
Ako si beshe legnala s nqkoi ei taka za ednoto ebane,nqkaksi neshtata otstrani izglejdat po-dobre,no pri teb vsichkoto tova e bilo emocionalno privlichane.
Mejdu krakata na edna jena ima mqsto za mnogo maje,no za sarceto i ima samo edin.
Tochno tova spored men e nakaralo priqtelqt ti sega da se chustva zastrashen.
V celiqt ti razkaz ne moga da razbera v kraina smetka s kogo ot dvamata iskash da badesh sega?
Ako e s priqtelt ti mislq,che sled vreme shte uspee da prevazmogne sluchiloto se,stiga da ne go pravish otnovo,a naprotiv,da mu pokajesh,che sajelqvash za ostapkata si i,che toi e edinstven za teb.
Uspeh mila,dano vsichko se opravi.
Ееее какво е виновна тя...Пффф!Той не може да я накара да го обича..Пък и не може да и се сърди на нея примерно че е срещнала някой в който се е влюбила...Пък и мога да ти кажа,че така е станало по-добре,защото е разбрала що за човек е гаджето й и е намерила момче което наистина харесва!!!
:?

Iskash da kajesh,che e normalno dokato imash vrazka s daden chovek,kakto gledam na podpisa i ne e ot nai-kratkite vrazki,ta e normalno da flirtuvash s drugi momcheta?
Ako tvoqta priqtelka napravi taka,hubavo li shte se chustvash?

Никой не би се почувствал добре,но той с държанието си и отношението сякаш ме буташе да вървя към него ... и именно,защото не е от скоро връзката ни и го обичам се спрях! нз нз нз///объркана съм много ...

butty
03-28-2008, 15:01
Здравей,мила!
Това, което си направила е нещо съвсем нормално и човешко ... Но не знам дали е било просто моментно чувство или наистина обичаш този човек?Ти към кого се чувствваш по-близка този твой приятел или гаджето ти? Щом гаджето ти е почнало да те обижда и да се държи гадно...не е на добре :? каквото и да става, ако те обича би ти го простил!!
Това, че си му казала е добре.. защото аз веднъж не му казах на моя приятел и той след това разбра от други хора ( а уж бях сигурна че няма да разбере :o ) и стана по-лошоно го преодоляхме и продължихме!
На всяко момиче и се случва да почувства привличане към някое момче,докато го няма гаджето и! На емн ми се случвало много пъти... все пак 3 години съм с този човек,но когато сме разделени се усещам че започвам да търся повече мъжка компания и т.н., но не става нищо по-сериозно,само кафета и разговори! Вече се научих да се контролирам по някакъв начин,защото го обичам!
Посмили си добре кого обичаш повече..това е най-важното,ако чувствата са ти истинали вече, зарязвай го,няма смисъл да си губиш годините с човек,който вече не обичаш! Живей за мига и бъди себе си!! :-)

H8_mE
03-28-2008, 15:04
Здравей,мила!
Това, което си направила е нещо съвсем нормално и човешко ... Но не знам дали е било просто моментно чувство или наистина обичаш този човек?Ти към кого се чувствваш по-близка този твой приятел или гаджето ти? Щом гаджето ти е почнало да те обижда и да се държи гадно...не е на добре :? каквото и да става, ако те обича би ти го простил!!
Това, че си му казала е добре.. защото аз веднъж не му казах на моя приятел и той след това разбра от други хора ( а уж бях сигурна че няма да разбере :o ) и стана по-лошоно го преодоляхме и продължихме!
На всяко момиче и се случва да почувства привличане към някое момче,докато го няма гаджето и! На емн ми се случвало много пъти... все пак 3 години съм с този човек,но когато сме разделени се усещам че започвам да търся повече мъжка компания и т.н., но не става нищо по-сериозно,само кафета и разговори! Вече се научих да се контролирам по някакъв начин,защото го обичам!
Посмили си добре кого обичаш повече..това е най-важното,ако чувствата са ти истинали вече, зарязвай го,няма смисъл да си губиш годините с човек,който вече не обичаш! Живей за мига и бъди себе си!! :-)

Благодаря много за отговора! :) Ами не знам може би ми е рано за толкова сериозни връзки,защото сега ем искам да съм с него,но както си бяхме хем имам нужда от свобода... :( много е сложно да се избере/// и то от тези две коренно различни неща///

butty
03-28-2008, 15:10
ох да, напълно те разбирам! На колко си? :)
Аз бях на 14 когато тръгнах със сегашния ми приятел! Но винаги съм избирала него пред всикчи останали,защото се е доказал пред мен,знам че ме обича много и се чувствам защитена!
Тиии помисли си много добре! Ако не го обичаш... bye bye :-D ако чувстваш нещо по-силно и мислиш че той е човвек,бори се за него!
Но разбира се на всеки му се иска свобода.. ако искаш ги остави и двамата и започни на чисто! По такъв начин ще разкараш една пречка пред теб (гаджето ти, ако го чувстваш като такъв) и ще запазиш приятелството си с другото момче.. а има още мнооооооооого момчта,така чеее :Р Бъди смела! :) :-)

GameMaster
03-28-2008, 15:13
ohh kofti.Emi ne e trqbvalo da go pravish tova neshto s tova momche :? Do nqkakva stepen naistina si sgreshila syshto che si kazala i na priqtelq si.....Da naistina kofti.Ne znam moje bi sega ti e qdosan no s vremeto shte se opravqt nehstata.Pochakai da se uspokoqt malko neshtata.....Haide uspeh :)

H8_mE
03-28-2008, 15:16
ohh kofti.Emi ne e trqbvalo da go pravish tova neshto s tova momche :? Do nqkakva stepen naistina si sgreshila syshto che si kazala i na priqtelq si.....Da naistina kofti.Ne znam moje bi sega ti e qdosan no s vremeto shte se opravqt nehstata.Pochakai da se uspokoqt malko neshtata.....Haide uspeh :)

Ama toi sqka6 mi e qdosan ot okolo 4-5 meseca.Predi da stane tova!Qdosva mi se,napada me,vika mi ,ubijdame,bez da sum napravila ni6to i na men mi stava hiper gadno i posle se durji sqka6 ni6to ne e stanalo,a na men o6te mi e gadno i kato mu kaja,4e mi e gadno i toi mi kazva "ne moje6 li da prosti6?" :S:S:S:S

tan0
03-28-2008, 15:27
проблема е именно там...не знам дали вече имам сили да се боря за неговата любов той толкова пъти ме е наранявал,обиждал ... не знам дали има още смисъл да опитвам пак ... всеки ден е все едно и също... убижда приятелите ми,казва,че ми влияят зле,били простаци и аз съм ставала проста покрай тях,.. абе какви ли не глупости ,та не съм сигурна дали има смисъл да продължаваме!Бих била категорична ,че искам да продължим,но той отпреди случката просто не е той... не е толкова внимателен,държи се сякаш не му пука какво ще ми каже, дали ще ме засегне и т.н говори ми на въпреки и аз не знам дали мога да наричам това отношение към любима...трудно ми е,защото не мога просто ей така да захвърля всичко ,което сме имали,...но май то отдавна вече си е загубено... :(

Според мен не е чесно спрямо теб ти си му разказала за случилото се а той колко лошо се държи с теб по - добре го зарежи.
+1

hgfh
04-03-2008, 10:47
[quote=H8_mE]проблема е именно там...не знам дали вече имам сили да се боря за неговата любов той толкова пъти ме е наранявал,обиждал ... не знам дали има още смисъл да опитвам пак ... всеки ден е все едно и също... убижда приятелите ми,казва,че ми влияят зле,били простаци и аз съм ставала проста покрай тях,.. абе какви ли не глупости ,та не съм сигурна дали има смисъл да продължаваме!Бих била категорична ,че искам да продължим,но той отпреди случката просто не е той... не е толкова внимателен,държи се сякаш не му пука какво ще ми каже, дали ще ме засегне и т.н говори ми на въпреки и аз не знам дали мога да наричам това отношение към любима...трудно ми е,защото не мога просто ей така да захвърля всичко ,което сме имали,...но май то отдавна вече си е загубено...

Според мен не е чесно спрямо теб ти си му разказала за случилото се а той колко лошо се държи с теб по - добре го зарежи.

ami da taka e :-P

DaRk_AnG3L
04-03-2008, 11:34
o0o0o0o q mu bii 6uta mn da ne mu misli6