PDA

View Full Version : Майка ми не ме пуска в др град



GG1RL
03-28-2008, 14:00
Zdraveite ..

Na 16 godini sum.. Predi 2 godini jivqhme v drug grad. Tam uchih a sashto taka i oktrih mnogo priqteli koito mnogo obicham. Vurnahme se v rodniqt mi grad i sega jiveem tuk i ucha tuk. Tuk nqmam mnogo priqteli. Daje imam samo 1 priqtelka koqto ne mi e mn dobra priqtelka de .. Ot 1 godina se molq na mama da me pusne pone za sabota i nedelq v drugiqt grad koito e na 2 chasa pat ot tuk (nqma da kazvam ime) za da vidq priqtelite si, no tq neiska i da me izslusha. Tvardo NE e neiniqt otgovor. Daje pochva da mi se kara che samo q pitam. TOlkova mn iskam da si vidq priqteli.. neznam kakvo da pravq ;( Mnoggo iskam da otida a nqma nikakav shans kakvo da pravq :( Tam sa horata koito obicham poveche ot sichko ;(

MakeMeLaugh
03-28-2008, 14:36
Като порастнеш ще разбереш защо майка ти не те пуска... ;)
И тя не е пава, но от друга страна я разбирам.
Сложно е.

comics
03-28-2008, 14:45
Като порастнеш ще разбереш защо майка ти не те пуска... ;)
И тя не е пава, но от друга страна я разбирам.
Сложно е.
тей тей прав си

SexYLipS
03-28-2008, 15:01
И мойта не ме пуска.Може би защото и казах, че ще бъда при едно момче :D

По въпроса: Според мен майка ти прекалено много я интересува за теб за да не те пусне сама.Първо я увери колко много искаш да отидеш там, да видиш истинските си приятели, после искай.. :wink:

sladku_bebzi
03-28-2008, 16:27
Ми ако имат възможност нека те да дойдат при теб..

elincii
04-12-2008, 20:14
Zdraveite ..

Na 16 godini sum.. Predi 2 godini jivqhme v drug grad. Tam uchih a sashto taka i oktrih mnogo priqteli koito mnogo obicham. Vurnahme se v rodniqt mi grad i sega jiveem tuk i ucha tuk. Tuk nqmam mnogo priqteli. Daje imam samo 1 priqtelka koqto ne mi e mn dobra priqtelka de .. Ot 1 godina se molq na mama da me pusne pone za sabota i nedelq v drugiqt grad koito e na 2 chasa pat ot tuk (nqma da kazvam ime) za da vidq priqtelite si, no tq neiska i da me izslusha. Tvardo NE e neiniqt otgovor. Daje pochva da mi se kara che samo q pitam. TOlkova mn iskam da si vidq priqteli.. neznam kakvo da pravq ;( Mnoggo iskam da otida a nqma nikakav shans kakvo da pravq :( Tam sa horata koito obicham poveche ot sichko ;(


off i az neshto takova samo che toq grad deto sa mi priqtelite mi sa pada "selo" ..ama tva nqma znachenie ama i men ne me puskat..na 15 sum..puk naistina emn gadno i mn boli,che ne mojesh da gi vidish,vupreki che mn gi obichash..puk tuk,kudeto si jiveq imam mn malko priqteli i povecheto postoqnno me prenepregvat.. :(

beautiful_f
04-12-2008, 20:18
Аз нямам такива проблеми, когато бях на 15 пак ме пускаха в др градове.. дори и на разходка, без да хода при някой.. просто е до доверие.. явно не си го изградила в майка ти .. :?

XceSS
04-12-2008, 20:54
Естествено че няма да те пусне.Сигурно си на 13 макс 15 години.Все пак се притеснява за теб.
Знам какво ти е и като бях на 13-14 няще не ме пускаха в съседния град на диско нищо че е на 10 мин път от тук, както и да е.Кажи й че излизаш навън и отиди с влака или си вземи бележка за даскало и върви там вместо на училище.

alex_devv
04-12-2008, 22:58
И добре прави. Браво на нея 8)

ThunderGoddess
04-13-2008, 07:53
Zdraveite ..

Na 16 godini sum.. Predi 2 godini jivqhme v drug grad. Tam uchih a sashto taka i oktrih mnogo priqteli koito mnogo obicham. Vurnahme se v rodniqt mi grad i sega jiveem tuk i ucha tuk. Tuk nqmam mnogo priqteli. Daje imam samo 1 priqtelka koqto ne mi e mn dobra priqtelka de .. Ot 1 godina se molq na mama da me pusne pone za sabota i nedelq v drugiqt grad koito e na 2 chasa pat ot tuk (nqma da kazvam ime) za da vidq priqtelite si, no tq neiska i da me izslusha. Tvardo NE e neiniqt otgovor. Daje pochva da mi se kara che samo q pitam. TOlkova mn iskam da si vidq priqteli.. neznam kakvo da pravq ;( Mnoggo iskam da otida a nqma nikakav shans kakvo da pravq :( Tam sa horata koito obicham poveche ot sichko ;(
Не знам- да не би да е имало нещо, което да я дразни в другия град и затова да сте се преместили и да не иска ти или изобщо някой от семейството ти да имате нещо общо. Не съм съгласна с нея иначе. И аз съм на 16 и нямам такива проблеми. Смисъл преди години съм ходила сама от Русе до Бургас! Попитай я за какво не те пуска и за какво ти вика като я питаш. Може пък да е просто притеснение. Ако е тъй, навий я да пътува с тебе и вече отделно да си излезеш за малко с фрс, а тя някъде другаде.

xxDeeDeexx
04-13-2008, 12:13
Най-добрата ми приятелка е в същото положение..замина си преди 2 дена,а вече ни липсва така сякаш я няма 2 години.....
не знам к'во да ти кажа.....говори пак с майка ти..

skatemore
04-13-2008, 19:39
аз няям такива проблеми , мене не ме пускат до късно навънка..

inSane_baby
04-13-2008, 19:44
аз няям такива проблеми , мене не ме пускат до късно навънка..

Това да кажеш, че нямаш такъв проблем, не е решение на нейния. Мнението ти е излишно!

по темата: Намери начин приятелите ти да дойдат при теб или в краен случай отиди за няколко часа през деня с автобуса, например отиди сутринта и се върни вечерта под предлог, че си другаде.

skatemore
04-13-2008, 19:50
аз няям такива проблеми , мене не ме пускат до късно навънка..

Това да кажеш, че нямаш такъв проблем, не е решение на нейния. Мнението ти е излишно!

по темата: Намери начин приятелите ти да дойдат при теб или в краен случай отиди за няколко часа през деня с автобуса, например отиди сутринта и се върни вечерта под предлог, че си другаде.


ау , много се извинявам , пф :razz:
кажи че си на рожден ден и отиваш кадет ти кеф и се връщаш нощеска и така