PDA

View Full Version : ЗА ТЕЗИ КОИТО ИЗПОЛЗВАТ КОЛА МАСКА ЗА ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ



foreverr
03-28-2008, 14:08
Колко време след като сте си направили кола маска на интимните части започват да ви излизат косъмчетата?Питам, защото аз мисля, че при мен доста бързо започнаха да излизат :o

hottie
03-28-2008, 14:12
след 2/3 седмици на мен

foreverr
03-28-2008, 14:17
след 2/3 седмици на менАми аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?

jujulinkaa
03-28-2008, 14:24
след 2/3 седмици на менАми аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?


и как беше първия път боля ли те ? :)

foreverr
03-28-2008, 14:33
след 2/3 седмици на менАми аз преди време си направих кола макса за първи път(преди тва една година се бях бръснела) и ми се показаха косъмчетата след 10 дни-нормално ли е толкова бързо?


и как беше първия път боля ли те ? :)Да, ама не много - ама сега се чудя защо толкова бързо пораснаха?

Nadelina
03-28-2008, 14:37
S vremeto shte namaleqt i shte zapochnat po bavno da rastat.

foreverr
03-28-2008, 14:47
S vremeto shte namaleqt i shte zapochnat po bavno da rastat.Ами по темата няма ли да отговориш :) А иначе моите се "показаха" след 10 дена.

Nadelina
03-28-2008, 14:56
Az lichno se brysna i ne moga da otgovorq tochno. No na krakata mi sled mnogokratno brysnene i posle kola maska izlizat mnogo po byrzo otkolkoto ako sym gi chistila s kola maska poveche vreme.

Swinkenhoffer
03-28-2008, 15:15
Десетина дни някъде... зависи, щото кола маската не маха косъмчетата, които са много къси и те се "развиват" по-бързо от останалите, изтръгнати с кола маска. :?

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 15:21
ебати мазохистите :shock:

foreverr
03-28-2008, 15:49
ебати мазохистите :shock:Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махашси мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист :o

foreverr
03-28-2008, 15:50
Десетина дни някъде... зависи, щото кола маската не маха косъмчетата, които са много къси и те се "развиват" по-бързо от останалите, изтръгнати с кола маска. :?Е тези които ас много къси ги махай с пинсета!

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 15:58
ебати мазохистите :shock:Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махаш си мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист :o

не,просто с кола маска болката е...адски силна

това имах предвид ;)

foreverr
03-28-2008, 16:04
ебати мазохистите :shock:Закво да сме мазохисти-ти ако не си ги махаш си мазохист или ако си ги бръснеш пак си мазохист :o

не,просто с кола маска болката е...адски силна

това имах предвид ;)Само така си мислиш-болката не е толкова голяма колкото ти си мислиш-аз се бях бръснала в продължение на 1 година и след тва си направих кола маска на ДЕБЕЛИТЕ косми и не болеше толкова колкото си мислех!Така, че ако пробваш ще се убедиш в казаното от мен :)

VerryBerry
03-28-2008, 18:57
ми то и аз се бръсна,ама идеята за кола маска не е лоша..Може ли да ми препоръчате някаква определена марка?

foreverr
03-28-2008, 19:13
ми то и аз се бръсна,ама идеята за кола маска не е лоша..Може ли да ми препоръчате някаква определена марка?Доста жени и момичета са доволни от кола маската Jankar-Сара, тя е течна и наистина премахва космите-колкото и да са дебели(а моите бяха много дебели)Струва само 1.50, но не се заблуждавай от цената-наистина е много добра!Ако искаш ще ти анпиша и как точно да я използваш :)

VerryBerry
03-28-2008, 19:15
добре,слушам,т.е-чета :-D

foreverr
03-28-2008, 19:25
Кола маска по-подробно обяснение:
Процедурата е следната:
:smt040 отваряш тубичката и я слагаш в микровълновата /или сложи чаша вода да се стопли и постави маската на водна баня, така няма да я претоплиш, а и ще я поддържаш повече време топла/, идеата е, че въпреки, че е студена по определение, тази кола маска се нанася по лесно и по на тънък слой, когато е притоплена, но се пази да не я претоплиш, защото направо може да ти свали кожата!
:smt040 нанасяш малко количество от течната кола маска върху малък участък по посока на растежа на косъма, като гледаш да е равномерен и не особено дебел пластът!
:smt040 ленти от стар чаршаф /така става най-добре/, може и от стара тениска, прилепваш върху намазаното вече място и дърпаш рязко в посока обратна на растежа на косъма!
:smt040 когато приключиш с целия триъгълник не бива да се мажеш с нищо! Остатъците от маската премахваш като си вземи душ, топлата вода ще отстрани каквото е останало!
:smt040 много е важно търпението и постоянството! След няколко епилирания по този начин сама ще забележиш изтънелите косъмчета! Не се изкушавай да се бръснеш между процедурите, защото това ще те връща всеки път на първоначалната болка!
:smt040 И помни, че кола маската се прави на малки участъци(санитиметър по сантиметър)и се дърпа рязко и след като си я направиш е нормално кожата да е зачервена, и за да избегнеш появата на подкожни косъмчета си прави пилинг на интимните части с отайка от кафе 2-3 пъти седмично и се мажи с кремче(този пилинг на мен ми помага-ако се чудиш как се нанася ето как:взимш си малко кафе в ръката и нанасяш и започваш нежно да търкаш като си изтръркаш сялото путе(сори за думата) и после кожата е мекичка като пухче :oops:

hottie
03-28-2008, 19:34
Значи - колкото по-често си правиш кола маска, толкова по-малко те боли и толкова по-бавно растат.

Надявам се, че тговорих на въпроса ти :) което означава че 10 дни е нормално и с времето периода ще се удължи.

VerryBerry
03-28-2008, 19:41
тва определено ще го пробвам!!!! ;)

Chereskata
03-29-2008, 17:44
аз лично бих ви препоръчала да ходите при козметик който да ви прави кола маска .. е малко по скъпо е отколкото да си направите сами .. но пък е мн по бързо и мн по удобно .. процедурата е точно 15 мин ... аз ходя вече втора година и съм много доволна :)

hungry_vampire_f
03-29-2008, 20:18
на мен с епилатора ми държи 1 седмица (think)

alehole
03-30-2008, 07:25
Ох и аз до сега съм се бръснала , а с епилатор не пробвам защото не издържам :? :? Ам с кола маска ще пробвам и ще стискам зъби .. че с тфа бръснене хем издържа 2-3 дни най-много докато не пораснат едни мн малки гадни косъмчета които боцкат и кожата ми се зачервява и боли и сърби :o Пък ще пробвам скоро с Тази кола маска => Jankar-Сара .. дано е наистина добра :)

sLaDkA_GrEsHkA
03-30-2008, 11:18
a tva jankar kak se chete q go napi6i s bg bukvi da ne se izloja v aptekata :oops:

Liar
03-30-2008, 12:43
a tva jankar kak se chete q go napi6i s bg bukvi da ne se izloja v aptekata :oops:
Джанкар.
Аз си я бях взела но не можах да се оправя с нея за това както ми препоръчаха тук ще си взема кола маска в тубичка.

sound_mafia
03-30-2008, 13:11
Мен за 3-4 седмици.Обаче като се има на предвид че никога не съм ги бръснала.Откакто почнаха да изникват съм си на кола маска. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:Аз обаче ви препоръчвам да ходите в салон нема кво да се мъчите самочки. :)

indecent
04-09-2008, 17:06
tazi te4nata na kara vsi4kata li e za intimni 4ast ... :oops:

Amy_Dumas_Lifestyle
04-09-2008, 19:15
Аз преди... две седмици си правих за първи път и преди тва 3-4 години се бръснех. Та тия дни ми израстнаха косми.. ама малко.. в смисъл не можеш да ги обръснеш с пинсетата се мъчех и които можах ги махнах. . .
Да ви питам: вие колко време чакате да ви израстнат за да повторите процедурата и как се разбирате с гаджето.. когато сте с косми :?

plamka
04-09-2008, 20:22
А колата като се намаже с какво се разнася по кожата? С ръце ли?

tItEufFf
04-10-2008, 08:18
Има си едно .. като ножче, с него се разнася..

Аз ползвам студената кола маска на Джанкар. С нея ми е много по-лесно .. макар че първият път така се омацаках .. не е истина просто. Според мен със студената по-малко боли .. Щото с топлата ... слагаш веднъж .. кожата се разранява малко или много .. после пак като сложиш и върху разранената кожа пак топлото и .. мен много ме болеше така