PDA

View Full Version : Как да разбера ..?!?



You can take me there..
03-28-2008, 15:02
здравейте.. искам да ви попитам какво да направя за да тръгна с момчето,което харесвам... нещата стоя така: преди 2-3 месеца в една дискотека той дойде при мен и ме хвана за ръката да танцуваме... след това се разхождахме навън.. и той ме целуна.. от тогава започна всико... виждахме се след това и сега продължаваме.. аз го харесвам от 2 години и сега незнам какво да правя.. искаше да спи с мен.. аз също.. и го направихме.. той ми беше първият.Сега продължава да ме търси,но не ми е казал,че ходим,или че иска да ходим.Какво да правя за да разбера дали има вероятност да тръгнем.Благодаря предварително на всички и надявам се,че няма дa ме упреквате за нищо... :) :-)

petervuto
03-28-2008, 15:05
Щом сте спали заедно, би трябвало да ходите..
Заглавието на темата трябва да подсказва за съдържанието :)

victoriq
03-28-2008, 15:07
Ммм не е задължително!Имах един приятел,който спа с едно момиче и тя си мислеше,че ходят,ама не беше така и тя всеки ден го търсеше и той много се дразнеше,че му досажда...Така че по-добре го попитай какво точно иска от теб,за да си наясно!Късмет :)

You can take me there..
03-28-2008, 15:11
:lol: важното е,че той ме търси пръв,а не аз.. и точно за това незнам какво да мисля.. благодаря ви пак :-)

comics
03-28-2008, 15:46
:lol: важното е,че той ме търси пръв,а не аз.. и точно за това незнам какво да мисля.. благодаря ви пак :-)
И аз да знам, че ще еба, само да звънна 1 телефон, и аз ще те търся :D :D :D :grin:

You can take me there..
03-28-2008, 16:12
:lol: важното е,че той ме търси пръв,а не аз.. и точно за това незнам какво да мисля.. благодаря ви пак :-)
И аз да знам, че ще еба, само да звънна 1 телефон, и аз ще те търся :D :D :D :grin:

е добре... :lol: ама след като му пуснах продължава да ме търси.. ако е искал само секс предполагам отдавнa да ме е заебал.. а той ходи след мене.. :-o странно... :lol:

tan0
03-28-2008, 16:32
MNOGO li e tudino da sednete i da si izqsnite polojenieto v koeto se namirate???

Mementomori
03-28-2008, 17:15
Нещата при теб стоят доста странно и то не в добрия смисъл на думата.По-добре поговори с него,за да разясните точно отношенията си,защото ти може да си мислиш,че ходите,а накрая да останеш много разочарована и това че те търси,не гарантира,че не го прави само заради секса(извинявам се за циничността)!Разяснете ситуацията!Успех!

evelinka1122
03-28-2008, 20:57
Питай го ...

NFW`
03-28-2008, 22:04
О, Боже, спаси ме от малоумните люде...

ПТ : Иди на врачка.

5StaR
03-28-2008, 22:13
Може 1 път да не му е стигнало :D

You can take me there..
03-29-2008, 06:05
О, Боже, спаси ме от малоумните люде...

ПТ : Иди на врачка.

Можеше да си спестиш обидния пост.. не беше нужен.. след като Бог искаш да те спаси от нас... по-добре не пиши в такива теми. :lol: не вярвам да си по-умен/умна от нас :razz: не че искам да се заяждамс теб,но т'ва е истината,а тя боли 8-)

unfaithful1234
03-29-2008, 06:21
На колко години си? :)

Magic_Girl
03-29-2008, 06:30
Emi az kato spah s gadjeto si i az nz dali sme trugnali.No leka poleka prosto ne6tata stanaha mn po zadulbo4eni i sega i az i toi sme naqsno 4e hodim.Tui 4i predpolagam 4e i vie hodite 6tom e spal s teb puk ne te e zarqzal. :D

sexy_momi4e
03-29-2008, 07:31
Нещата при теб стоят доста странно и то не в добрия смисъл на думата.По-добре поговори с него,за да разясните точно отношенията си,защото ти може да си мислиш,че ходите,а накрая да останеш много разочарована и това че те търси,не гарантира,че не го прави само заради секса(извинявам се за циничността)!Разяснете ситуацията!Успех!

hooliganka89
03-29-2008, 07:34
Ami shtom spish s nego ne vijdam nishto nenormalno da go popitash v kakvi otnosheniq ste sega.