PDA

View Full Version : Някой,който знае френски



mimsa_lapetyy
03-28-2008, 16:40
Ами не знам за куде е темата,за това я сложих тук.Искам да помоля някой,който знае френски да ми преведе това:


UN COUP DU FOUDRE...... C'EST POUR MOI!


Благодаря ви предварително :)

summer4e
03-28-2008, 16:54
lubov ot pruv pogled - tova e za men :D
po princip coup du foudre bykvalno se prevejda ydar ot mulniq , no v prenosen smisul go izpolzvat za lubov ot pruv pogled 8) :P

xXxScreamxXx
03-28-2008, 17:00
eee koito si go znae si go znae :-D

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 17:09
Ох,вече не знам на кой да вярвам :-o :o щото.... беше написано като настроение на един човек питах го кво е той каза ....... : "влюбен до уши-това съм аз"
После питах едно приятелче той каза това което summer4e каза ... или нещо от сорта...
А относно тоя дето го е написал каза 4е било некъв фразеологизъм... А ми е важно ...
и съжалявам за това 4е е супер объркано,но по друг начин не мога го напиша.... :shock: 8-[

bulgarche
03-28-2008, 18:33
Един стрелец за светкавицата...това е за мен


Според преводача...

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 18:47
охх никой ли не знае френски бе ;(

hottie
03-28-2008, 19:05
любов от пръв поглед...това е за мен!

изразът coup de foudre означава любов от пръв поглед. Главата си залагам :)

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:14
А мислите ли че е нормално човек да пише за любов от прув поглед след 8 месечна връзка,при положение че досега никога не го е правил? :-x :? :o

OtherDimension
03-28-2008, 19:16
А мислите ли че е нормално човек да пише за любов от прув поглед след 8 месечна връзка,при положение че досега никога не го е правил? :-x :? :o
ако сте на 1 акъл, що да не го напише?

hottie
03-28-2008, 19:17
А мислите ли че е нормално човек да пише за любов от прув поглед след 8 месечна връзка,при положение че досега никога не го е правил? :-x :? :o

ами ако ми дадеш текста, би било по-лесно ! Аз френски знам перфектно, ама като нямам текста под носа как да ти кажа точно. Знаеш ли французите колко израза използват за всичко...

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:18
А мислите ли че е нормално човек да пише за любов от прув поглед след 8 месечна връзка,при положение че досега никога не го е правил? :-x :? :o

ами ако ми дадеш текста, би било по-лесно ! Аз френски знам перфектно, ама като нямам текста под носа как да ти кажа точно. Знаеш ли французите колко израза използват за всичко...

Ами то това е целия текст...Настроение на скайп..... :?

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:21
А мислите ли че е нормално човек да пише за любов от прув поглед след 8 месечна връзка,при положение че досега никога не го е правил? :-x :? :o
ако сте на 1 акъл, що да не го напише?

Извинявай ако съм направила нещо,което ти пречи...ама мисля че не е така... OtherDImension.. Но не мисля че има някакъв проблем...

hottie
03-28-2008, 19:21
уфффф сега схванах 8-) Значи ти си пишеш с някой, с който имаш връзка от 8 месеца и той изведнъж ти сервира това,така ли?

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:24
уфффф сега схванах 8-) Значи ти си пишеш с някой, с който имаш връзка от 8 месеца и той изведнъж ти сервира това,така ли?

Да...И явно се възползва от факта,че не знам френски :?

hottie
03-28-2008, 19:26
ами може да се погледне от 2 гледни точки. Или като комплимент :) или си търси любов от пръв поглед. Не ви знам отношенията...

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:28
Ох не знам ама той продължава да твърди ,че означава влюбен до уши ... :D :-D :grin:

hottie
03-28-2008, 19:30
ами супер :)

mimsa_lapetyy
03-28-2008, 19:31
the_hottie много мерси :-) :P

EarthShaker
03-29-2008, 07:04
може и той да не знае точно кво значи :) иначе е влюбен от 1 поглед.. и аз съм сигура

summer4e
03-31-2008, 08:39
the_hottie e prava ii az glavata si zalagam, 4e zna4i lubov ot pruv pogled 8) ae sa se pak 4i4o mi e francyzin :D frenski y4a ot ... pffff .. ne moa broq do tolko :lol: a ako si go e napisal na skypa , ne se y4ydvai , francyzite sa takiva , osobeno po na4ina koito svalqt , nqmat ni6to ob6to s bulgarite ! plus tovatova koeto e napsial ne ozna4ava 4e ima dryga vruzka , prosto tova e negoviq na4in da kaje 4e iska da se svalq s nqkoq , za tqx lubovta ne e tova koeto e za nas :oops: izmisli si fraza s koqto da go zakove6 i dai da ti q prevedeme :-)

hottie
03-31-2008, 09:07
the_hottie e prava ii az glavata si zalagam, 4e zna4i lubov ot pruv pogled 8) ae sa se pak 4i4o mi e francyzin :D frenski y4a ot ... pffff .. ne moa broq do tolko :lol: a ako si go e napisal na skypa , ne se y4ydvai , francyzite sa takiva , osobeno po na4ina koito svalqt , nqmat ni6to ob6to s bulgarite ! plus tovatova koeto e napsial ne ozna4ava 4e ima dryga vruzka , prosto tova e negoviq na4in da kaje 4e iska da se svalq s nqkoq , za tqx lubovta ne e tova koeto e za nas :oops: izmisli si fraza s koqto da go zakove6 i dai da ti q prevedeme :-)

французите са суууууууууууууууупер зле откъм свалки ! Направо трагични ... направо антисексуални (съжалявам за чичо ти). Може би по-зрелите мъже са различни ;)

EarthShaker
03-31-2008, 14:47
надявам французойките са по-жаровити :D живот и здраве след 3-4 години да отида във Франция няма да ми е хич зле 8-)

ABSOLUTme
03-31-2008, 15:50
надявам французойките са по-жаровити :D живот и здраве след 3-4 години да отида във Франция няма да ми е хич зле 8-)
ВНимавай кво си пожелаваш :D

EarthShaker
03-31-2008, 16:02
ахаха абе ше видим ко ше я прайм

hottie
03-31-2008, 16:27
ами доколкото знам французойките да големи дървета в леглото :D

mimsa_lapetyy
03-31-2008, 19:11
ох не знам ква идея има и с коя иска да се сваля,ама не знам по какъв начин да му обесня, че не означава ттова ,което той си мисли........ :-D

summer4e
04-01-2008, 07:57
za 4i4o mi ne znam ama 6tom lelq mi si go e xaresala vajnoto e 4e sa zaedno :D a za francyzoikite samo 6te namekna 4e te nqmat kato na6ite vuzpriqtiq za obezkosmqvane , xodat napulno ama napulno ama napulno estestveni 8-) nie se obezkosmqvame i izob6to za nas izglejda gadno i nepoddurjano ako si estestven otdolo za6toto ima mnogo vliqnie ot orienta

hottie
04-01-2008, 08:06
za 4i4o mi ne znam ama 6tom lelq mi si go e xaresala vajnoto e 4e sa zaedno :D a za francyzoikite samo 6te namekna 4e te nqmat kato na6ite vuzpriqtiq za obezkosmqvane , xodat napulno ama napulno ama napulno estestveni 8-) nie se obezkosmqvame i izob6to za nas izglejda gadno i nepoddurjano ako si estestven otdolo za6toto ima mnogo vliqnie ot orienta

absolutno si prava

ABSOLUTme
04-01-2008, 10:34
za 4i4o mi ne znam ama 6tom lelq mi si go e xaresala vajnoto e 4e sa zaedno :D a za francyzoikite samo 6te namekna 4e te nqmat kato na6ite vuzpriqtiq za obezkosmqvane , xodat napulno ama napulno ama napulno estestveni 8-) nie se obezkosmqvame i izob6to za nas izglejda gadno i nepoddurjano ako si estestven otdolo za6toto ima mnogo vliqnie ot orienta

absolutno si prava

Абсолютни глупости говори.Съученичките ми целогодишно си ходят с поли и не съм забелязала да се поддържат зле.Е,не съм им ровила в гащите да гледам за рошави храсти,ама то си личи,кога някой се поддържа и кога не.Тъй че,моля,чули-недочули,не говорете наизуст. :)

hottie
04-01-2008, 14:39
za 4i4o mi ne znam ama 6tom lelq mi si go e xaresala vajnoto e 4e sa zaedno :D a za francyzoikite samo 6te namekna 4e te nqmat kato na6ite vuzpriqtiq za obezkosmqvane , xodat napulno ama napulno ama napulno estestveni 8-) nie se obezkosmqvame i izob6to za nas izglejda gadno i nepoddurjano ako si estestven otdolo za6toto ima mnogo vliqnie ot orienta

absolutno si prava

Абсолютни глупости говори.Съученичките ми целогодишно си ходят с поли и не съм забелязала да се поддържат зле.Е,не съм им ровила в гащите да гледам за рошави храсти,ама то си личи,кога някой се поддържа и кога не.Тъй че,моля,чули-недочули,не говорете наизуст. :)

почти цял живот съм живяла във Франция и не е чуто недочуто.Разбира се - не всички са така, но една доста голяма част :)

ABSOLUTme
04-01-2008, 15:11
za 4i4o mi ne znam ama 6tom lelq mi si go e xaresala vajnoto e 4e sa zaedno :D a za francyzoikite samo 6te namekna 4e te nqmat kato na6ite vuzpriqtiq za obezkosmqvane , xodat napulno ama napulno ama napulno estestveni 8-) nie se obezkosmqvame i izob6to za nas izglejda gadno i nepoddurjano ako si estestven otdolo za6toto ima mnogo vliqnie ot orienta

absolutno si prava

Абсолютни глупости говори.Съученичките ми целогодишно си ходят с поли и не съм забелязала да се поддържат зле.Е,не съм им ровила в гащите да гледам за рошави храсти,ама то си личи,кога някой се поддържа и кога не.Тъй че,моля,чули-недочули,не говорете наизуст. :)

почти цял живот съм живяла във Франция и не е чуто недочуто.Разбира се - не всички са така, но една доста голяма част :)

Не знам в коя колония си живяла,обаче нещата съвсем не стоят така.От нейното изказване става ясно,че едва ли не всичките са неподдържани,което са пълни глупости.Французойките обръщат ужасно голямо внимание на външния си вид,не случайно водещите козметични гиганти са френски.
Навсякъде има мърли,даже в България са много повече за съжаление.

hottie
04-01-2008, 15:32
Според мен вув Франция са повече :-P по мои наблюдения. Поддържат се по-скоро лятото, ама зимата....както и да е, не ми се спори. Може би е различно от град на град. Аз говоря за село Париж :D

summer4e
04-06-2008, 08:16
za kozmeti4nite giganti e prav/a , dobre suglasna , oba4e vse pak ti si kaza ne im rovi6 v ga6tite ....... :D
aaa iskam da ti kaja 4e na Place Pigale - bylevarda na plutskite ydovolstviq , prostitytkite - obraza na seksapila - sa s vejdi i mi6nici kak maika gi e rodila ............... 8-)
aaa za modata im moje malk oda posporim naistina Pari6 i Milano sa edni ot nai - golemite v taq oblast ama samite francyzoiki kak si xodqt s 3/4 6areni 4orapi 6liferi i kybinki , a kosite im sa vurzani s kitaiski kle4ki :D :D