PDA

View Full Version : Искам промяна!!



Shtastl1va
03-28-2008, 18:12
Здравейте всички! Разделих се с моя приятел и сега чувствам, че имам нужда от промяна. Искам да променя най-вече прическата си и се надявам, че ще получа някакви предложения. Които иска да ми помогне ще дам и снимки, но по ЛС или пък скайп също става. :-o Който има желание да ми помогне да направя някаква промяна да ми пише :) Благодаря

xXxScreamxXx
03-28-2008, 18:23
amm.. to i az iskam za6tot mi e pisnalo ot si4ko .... ot ne6tata koito vsekidnevno me izkarvat ot kontrol ... ot tfa 4e iskam da se vlubq a NE moga .... za6tot kogato si haresam nqkoi to tova ne trae pove4e ot 1 sedmica ...


ta ako iska6 zaedno da zapo4nem palnata si promqna :) :)

xaxxxx ama dryg e vaprosa 4e ti samo pri4eskata 6te smenq666 :D :D :D :D

Shtastl1va
03-28-2008, 18:29
Да, с това искам да започна.. Като за начало мисля, че е добре, а с времето ще направя и още много промени :) Ако искаш остави скайп да разменим някой и друг лаф :D

xXxScreamxXx
03-28-2008, 18:34
eeeemm dybre .. aide ama 6te ti go dam na li4no :D 6tot ina4e mnou narod pi6e :D ....

VerryBerry
03-28-2008, 18:43
Искам и аз да се включа с едно предложенийце,може ли?Та то е-за косата-да си направиш прическа,съвсем различна от тези,които си имала до сега-ако си с дълга коса я подстрижи късо,ако пък косата ти е къса-боядисай я,или малко я изсветли,а после промени и стила на обличане,но тва-постепенно,щот пари за нов гардероб...И в грима..и въобще,ако искаш може да обменим скайп,пиши на личен :)

BAD_KID
03-28-2008, 19:12
Здравейте от мен значи аз мога да ти кажа че доста често си сменям прическата. Първо косата ми беше дълга и я постригах драстично до 3ти номер с машнката, после я оставих да порасне малко и я правех на ластички със едни такива дребни ластички и като на много фонтанчета като порасна с още около 1 пръст я направих на руси кичори, след това я постригах пак и я боядисах зелена. След това ми поотрасна още малко и се боядисах руса (попринцип косата ми е кестенява) стоях около месец руса и после си върнах моя си цвят (тоест кестенявото) и сега пак съм с мн къса прическа тип между 2ри и 3ти номер с машинката. Тва е от мен надявам се да съм помогнала с идеите които съм експериментирала върху себе си.

П.П. с какъв цвят да си промениш косата обаче зависи как ще ти стои за де не е грозно за това тр ти да си прецениш. Аиде успех в преобразяването на прическата си!!! \:D/

VerryBerry
03-28-2008, 19:16
можеш да си направиш раста,ама не цялата коса,ми само една-две за екстравагандност...аз съм си мислила такова нещо,ама както са ми казвали,косата ми не е достатъчно дълга за това :oops:

Shtastl1va
03-28-2008, 19:25
Ами работата е там, че на мен не ми отива всичко иначе нямаше да се чудя толкова. Страх ме е и да експериментирам много, а иначе за раста.. Не знам дали ще седи добре.. Ако имаш някоя записана снимчица ще е супер :)

Shtastl1va
03-30-2008, 13:28
Няма ли и други, които да искат да ми предложат нещо .. :(

Bonbonenata
03-30-2008, 13:33
Иди на фризьор. Крайно ли звучи?
Огледай нета, списания, ала-бала. Не се притеснявай да занесеш един тон снимки - все пак ти плащаш! Обсъдете кое е най-много би ти подхождало като цвят, дължина, форма... Специалистът - това е най-доброто решение!
http://www.hairstylesdesign.com

Shtastl1va
03-30-2008, 21:09
Не ми е проблем да отида при фризиор и там да си харесам нещо, но на мен ми трябва повече време - не само за избора, ами ще има и мислене голямо ... Още повече, че искам нещо по - различно. Нещо като на това момиче ( http://89.215.175.32/p/03/72/88/3728894.jpg ) но ми е трудно да преценя за себе си, дали би ми ходило.. ;/ докато като гледам някой непознат ми е лесно да си го представя.. За това и пуснах тая тема. Нека, който има желание да ми помогне, да ми пише. а аз ще дам снимки... :)

ElisaDay
03-31-2008, 09:16
Аз ще ти хелпна имам доста прически в компютъра си :)

Rebellion_Angel
03-31-2008, 09:35
Ако си със широко лице- бритон! :grin:

Shtastl1va
04-03-2008, 15:14
Ако си със широко лице- бритон! :grin:
По- скоро е кръгличко :D

Elisa`Day ами като имаш време ми пиши за снимките :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-03-2008, 19:20
Ami, kakvo da te posuvetvam.. i az sum sushtata na taq tema, samo deto oshte ne sum osushtestvila mechtata si :D Naprimer kakto kazaha - napravi se korenno razlichna, no da e neshto, koeto da ti otiva. Da rechem mogesh da se boqdisash v nqkoi kreshtqsht cvqt , ruso, cherveno, kestenqvo :D Mogesh da si napravish britonche, da se nakudrish qko, posle da izpravish kosata:) Probvai nai - razlichni pricheski, kupi si presa i rolchici i davai, mogesh i na pliti da se spletesh ili na frizior napravo.. Ima mn nachini.. Mogesh da q skusish, no ne mnogo, za da mogesh da pravish po - gornite razlichni pricheski i ne zabravqi cveta, a moge i da se sdobiwesh s nov garderob, izobshto mn dobre shte ti se otrazi edna promqna.. Che i staqta si mogesh da podredish razlichno ili da q boqdisash, uspeh v nachinanieto :)

bebitooo___
04-03-2008, 20:58
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=134789 :-P Много си сладинка и гледай д ане си намаляш дължината много много.. Само формата ако питаш мен..

alex_devv
04-03-2008, 21:05
да ти приличаме на стилист капанов ?

Shtastl1va
04-06-2008, 20:25
да ти приличаме на стилист капанов ?
Ако имаш някакъв проблем с темата ми - не влизай :)