PDA

View Full Version : Хакнат Компютър



nicolepcd
03-28-2008, 19:18
Ми преди малко се оказа, че компютъра на приятелката ми е хакнат. Пише, че компютъра й е хакнат и нищо не й дава да прави... иска й парола... Кажете какво се прави в тоя случай. Нищо не разбирам от компютри, и тя също. Трябва да се преинсталира ли или какво? Моооля кажете :o

rammstein
03-28-2008, 19:41
и аз имах сащия проблем просто някои сеи е направил шега тия работи дет са като вируси се наричат калинки с един преинстал се оправа

nicolepcd
03-28-2008, 20:00
Мхм, мерси :)

LipSoFAnAnGel
03-28-2008, 20:08
а как се хаква компютър?

nicolepcd
03-28-2008, 20:49
Предполагам не е много лесно... #-o

rammstein
03-29-2008, 17:06
има си програма за тва само не се сещам името и

slavito007
03-29-2008, 17:22
Вие изобщо чувате ли се ? :-D
Не можеш да хакнеш компютър ей така. Трябва да имаш известни познания в тази област. И с "тая" програма (да не кажа глупост) съм 98% убеден, че обикновения потребител най-много да се самонахакне :lol:

shturo
03-29-2008, 23:19
Вие изобщо чувате ли се ? :-D
Не можеш да хакнеш компютър ей така. Трябва да имаш известни познания в тази област. И с "тая" програма (да не кажа глупост) съм 98% убеден, че обикновения потребител най-много да се самонахакне :lol:

Много добре казано! А по принцип някой от тук въобще знае ли какво е хакване ??? Не че нещо ама си мисля че си мислите че компа ви е хакнат като хванете некое спайче или вирусче :) Относно програмите за които говорите .... с тях не се хаква ... те помагат за процеса на хакването ... те дават информация на доброжелателя хакер или на недоброжелателя кракер :) за много неща относно връзките с обекта върху който иска дадения хакер или кракер да има контрол. :)

Хак по принцип означава : хитро решение на проблем или справяне с дадена ситуация за които намирането на такива решения е трудно (в случая е трудно на проникнеш в даден комшютър ...) Всъщност хакването е нещо като влизане с взлом по хитър и неуловин по нататъка начин в нечиий дом/компютър.

MakeMeLaugh
03-30-2008, 10:31
Цяла една голяма празна и смешна тема с смепни изказвания с излючение на предното.

По-добре не говорете тия сложни понятия за вас, преди наиастина да се образовате, че да не се излагате пред хората ;)

Една преинсталация с форматиране. Ама това не значе, че останалите дялове на хард диска са чисти..

amadeuskb
03-30-2008, 10:43
hturo: Да знам какво означава Хаквнеъ !
Ам по темата .Както казаха горе в постовете набили са ви се някакви вируси,червейчета и Вие така си мислите.Хванете почистете компа от нежеланите вредители.Ако не става преинсталл ;)

tqnko1
03-30-2008, 20:27
]а как се хаква компютър?
pitai azis toi 6ti kaje

james.duncun.9
04-21-2014, 13:37
Най- добре го преинсталирай!!!!!!!

desperedbob
04-23-2014, 07:53
според мен е станал със скрит файл в друг файл ,демек :D от скайп/пощата е приела файл в който е било .ехе-то на вируса и при отварянето е заразил компа ,пък може и да е друго нз :) ,ама да с преинсталация ще стане ,или ако не ти трябва накаква програмка от диск да я run-неш на компа и да се оправи ,но нз коя