PDA

View Full Version : Глупава работа



Anf3tamin4o
03-28-2008, 18:47
Какво става обиждат спамят Цяла тема за Хауса коментарите седят месеци човек като влезне в някаква тема за Метала и каже нещо против веднага му ги трият.
Много глупави хора имало по този свят и не само глупави ами и неосъзнаващи какво правят.Успех с развитието по този начин
Викам малко да се засилят мерките за спама и псувните и Админите да не се държат като деца

kuklichka_bg
03-28-2008, 19:57
:razz: :razz: bravo otkri amerika

LiveFlower
03-29-2008, 09:16
xaxaxa alex mi govori zasilval merkite i neznam si o6te kvo ,a weee ei tva sa pulni gluposti,imam 4uvstvoto 4e i admini i modove ne si vur6at rabotata ama hi4 e razbira se ima i takiva koito sa prekrasni v rabotata si,ama te sa 2-3ma,a pa za teq novite modove deto se navudiha-no comment

Canis_Dirus
03-29-2008, 09:42
Много правилно! Пълно погазване на хаусърите. Бой по всички параграфи!

chipi_kaoo
03-29-2008, 10:18
Админите да не се държат като деца Ми то и админи и модове са си деца. така, че не се учудвай. Тук може да те заболи сомах от смях. Само простутий се ръсят. Направо да махнат модовете..... то и без тва си се спами :-P

Anf3tamin4o
03-29-2008, 10:55
Админите да не се държат като деца Ми то и админи и модове са си деца. така, че не се учудвай. Тук може да те заболи сомах от смях. Само простутий се ръсят. Направо да махнат модовете..... то и без тва си се спами :-P
Пиши се простОтии
А до Canis_Dirus Може да прати много поздрави на майка си

chipi_kaoo
03-29-2008, 11:44
Админите да не се държат като деца Ми то и админи и модове са си деца. така, че не се учудвай. Тук може да те заболи сомах от смях. Само простутий се ръсят. Направо да махнат модовете..... то и без тва си се спами :-P
Пиши се простОтии
А до Canis_Dirus Може да прати много поздрави на майка сиДобре кака. :oops: Щом казваш така е :-P

air_J
03-29-2008, 12:11
Какво става обиждат спамят Цяла тема за Хауса коментарите седят месеци човек като влезне в някаква тема за Метала и каже нещо против веднага му ги трият.
Много глупави хора имало по този свят и не само глупави ами и неосъзнаващи какво правят.Успех с развитието по този начин
Викам малко да се засилят мерките за спама и псувните и Админите да не се държат като деца
Наздраве! :smt030

krem4et0
03-29-2008, 12:46
Админите да не се държат като деца Ми то и админи и модове са си деца. така, че не се учудвай. Тук може да те заболи сомах от смях. Само простутий се ръсят. Направо да махнат модовете..... то и без тва си се спами :-P
Е не всички сме деца. Има 20 и кусур годишни...

chipi_kaoo
03-29-2008, 15:34
Админите да не се държат като деца Ми то и админи и модове са си деца. така, че не се учудвай. Тук може да те заболи сомах от смях. Само простутий се ръсят. Направо да махнат модовете..... то и без тва си се спами :-P
Е не всички сме деца. Има 20 и кусур годишни...Има и изключение, но си има и много дечуролига :-D :-P

Coki
03-29-2008, 17:30
Здравей Anf3tamin4o ,
Екипа осъществява цялостен модераторски контрол по спазването на правилата на форума и точно затова има изчезнали мнения в посочената тема, но това не се осъществява на база стил музика, а на забелязани нарушения.

В посочената критика не беше открит линк към конкретната тема, която предизвиква съмнения за субективен модераторски контрол.

Ще помоля сигнали за нарушения на правилата да бъдат посочвани в предназначената за това тема - темата за модераторска помощ, а проверката на всеки един сигнал посочен там е гарантирана!

При желание за анонимност, можеш да докладваш нарушения, чрез ЛС на Админ или модератор.

Линк към тема за модераторска помощ - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162249

Благодаря!