PDA

View Full Version : ухх... моя компютър...



inSane_baby
03-28-2008, 19:08
Значи имам следния проблем, харда не ми е правилно разделен и диск С ми е мн малък - около 10 gb . С всички програми които са ми необходими ми остават около 2 gb. Половината обаче са заети от неща които са необходими пък на компютъра ми. Та това не беше проблема а само като въведене. Реших да премахна от контрол панел всичко, което смятам,че е остаряло и вече не използвам, стари игри и програми. Стигнах до "Image Mixer VCD/DVD2 for OLYMPUS" Тази програма се появи когато инсталирах разни програмки от диска с цифровия ми. Така и не разбрах за какво служи, всеки път като я стартирам ми се появява някакво синьо квадратче на което пише разни глупости за VCD DVD2 и т.н. и единствената опция е ОК при което се затваря. Та тази програма ми заема 65mb и се чудех ако я махна, това ще повлияе ли на компютъра и начина по който свалям снимки (olympus master) За какво изобщо е тази програма и да я махна ли?

borovinkaa
03-28-2008, 19:49
И моят апарат е Олимпус и не сам инсталирала никакви програми от сд-то.Мисля, че тя е за допълнителни функции и обработки на снимките, но все пак не сам сигурна,а и при всеки модел е различно :wink: